Fórum - Zobrazit téma - Funkčnost reiki - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Funkčnost reiki
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Funkčnost reiki
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: čt září 29, 2011 11:10 am    Předmět: Funkčnost reiki Citovat

Super – hyper energie
Tak jsem se dozvěděla, že přišla nová móda. Nabídka ještě větší a novější nadreiki, jaké tu ještě nikdy nebylo. Reiki prý nefunguje.

Protože denně s reiki pracuji tak vím, že to není pravda. Ona ta realita
a chyba je jinde.
Dnešní život je čím dál složitější a špinavější. Špinavější ve všech smyslech slova. Člověk je stále více zanesený vším možným od špatného životního prostředí, jídla co nestojí za nic, neustálého proudu negativních informací, nenažraností konzumu, manipulace reklamou
a bohužel v neposlední řadě tenhle proud negací zuřivě přiživuje i proud zvaný esoterika či duchovno. Pořád nás někdo děsí katastrofickými scénáři, přivtělenou havětí, která po nás neustále skáče, karmou, špióny a kdo ví čím vším. Hemží se to osvícenci, svatými jedinci
a lidmi, kteří mají patent na energie dosud nevídané a neslýchané, guru, kteří slibují hory –doly.

Reiki funguje, ale opravdu už nestačí. Ne že by byla slabá nebo nefungovala. Ale potřebuje doplňovat ještě o další věci, jako je změna návyků a zlozvyků, začít víc přemýšlet co si pustím k tělu od potravin po informace, jestli se nechám strašit nebo se raději vrátím k tomu, co je nejdůležitější: sám k sobě. A pomáhat tělu dodávat potravu přínosnou pro tělo i duši.
Tohle nevyřeší ani ty nej super hyper de luxe energie přímo z galaktického hypermarketu. To máme ve vlastních rukách jen my, nikdo jiný.

Ačkoliv se to mnohým zdá tuze přízemní, tak jsme pořád lidi, tady na zemi a od vzniku lidstva jsem pořád stejní – myslím ve smyslu fyzickém a s menšími obměnami spojenými s vývojem i psychickém. Člověk se může naparovat a prohlašovat o sobě co chce, ale to, co vidíme v reálu kolem sebe není o nic moc lepší než bylo před 10, 20, 30 lety. Jen ty kulisy
a duchovno se změnilo. Pryč je doba mistrů, nastala doba herců a řečníků.

šamanka Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: čt září 29, 2011 12:04 pm    Předmět: Citovat

Asi je to tím že REIKI není sama o sobě ničím...... je ve spojení s tím kdo jí používá / provozuje / dělá. A je to stále jedna z berliček a pomocníků.

Možná by stačilo, aby se učilo více 5 principů:

Citace:
- Právě dnes se nehněvej
- Právě dnes si nedělej starosti
- Cti své rodiče, učitele a starší
- Na své živobytí si vydělávej čestným způsobem
- Buď vděčný za všechna požehnání


a desatero. Možná, že právě proto, že je reiki dnes prodáváno v sámošce a na internetu v e-shopu, možná je i tak potom chápáno. Myslím že by měli k němu přibalovat leták s datem spotřeby, případný reklamační řád a možnost vrátit (nepoškozené) do 14 dnů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 947

PříspěvekZaslal: čt září 29, 2011 1:42 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Zeto,

v tématu Peníze jsem napsala své přání, aby už na základních školách byl vyučován morální kodex. Ptal ses mě, jak jsem to myslela.

Takto - reiki zásady či desatero. Jako kodex občana, prostě jako něco, co dává nahlédnout do zásad soužití, na které potom může každý navázat
svými zájmy.

Neplatí již budování komunismu (nemalujeme dále Aurory ani neskládáme pionýrský slib), náboženství je nepovinné.

Respekt navzájem, co nechci, aby mi druzí dělali, neděláme druhým atd.
Ve školách je dnes směs různých směrů, včetně rozvitého kapitalismu. Zůstala jsem v úžasu stát při návštěvě základní školy, děti nezdraví a nedávají přednost ve dveřích. Nejsou to zlobivé ani špatné děti, ale nikdo je tyto ´´zvyklosti´´ neučí.

Tato základna se na střední škole posune třeba k rychlému reiki - a už to jede. Vše rychle.

Vnímám, že základ slušného chování zprostředkovává rodina, ovšem je možné, že některé děti jsou z problematického prostředí, proto neustálé přetřásání výše uvedených návodů bych vnímala jako pozitivní, minimálně ze známého - neznalost zákona neomlouvá...

Smile Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: čt září 29, 2011 3:00 pm    Předmět: Citovat

Okenko: Vnímám to podobně. Přesto mi to připomnělo nedávno zhlédnutý film od Woodyho Allena (Půlnoc v Paříži), kdy se Gil (Owen Wilson) vrací do Paříže jako spisovatel, který touží prožít onu magickou dobu 20. let minulého století......... a skutečně se mu to povede....... prožívá svůj splněný sen, kdy ideály té doby mu vyhovují více než ty dnešní. Potká tam ženu, která touží dostat se do zlatého věku 19 století. Spolu se tam vydají a ona i Gilem prožívají onu dobu. Pro Gila to ale není vysněný sen a pro ní ano.

Nakonec si uvědomí, že ideální doba neexistuje, je jen v našich představách.

A když se vrátím k tomu cos napsala. Myslím že to funguje i podobně s tím, čemu věříme, že slušné vychování je pro tebe standardem tvé doby. Dnešní doba má standardy jiné. Stejně jako by tvůj dědeček nejspíše řekl, že děti tvé doby nemají slušné vychování, protože dříve říkali rodičům daleko uctivěji a byli mnohem více trestány za neposlušnost.

Vše je to relativní a asi je to o tom, zda se přizpůsobíme či nikoliv. Zároveň je to v pořádku.......být pro lidi co přijdou po nás vzorem, na základě kterého si udělají obrázek o sobě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 947

PříspěvekZaslal: čt září 29, 2011 8:03 pm    Předmět: Citovat

Zeto,

tento film jiz dlouho hledam, zatim
jsem jej nevidela, urcite se ke mne
brzy dostane, diky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: čt září 29, 2011 8:38 pm    Předmět: Citovat

Okenko, byl jsem na premiéře v Lucerně nedávno. Je to komedie která mě moc bavila:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: čt září 29, 2011 8:38 pm    Předmět: Citovat

...

Určitě Okénko.
Možná by se k Tobě mohl dostat tak, že si ho zdarma stáhneš, což? Wink
http://www.uloz.to/hledej/?q=pulnoc+v+parizi

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 947

PříspěvekZaslal: čt září 29, 2011 9:43 pm    Předmět: Citovat

Tooro, co to mas za otazky? Stahujes zdarma?
Ja platim za stahovani filmu v knihovne, ale
potrebuji original s nemeckymi titulky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: čt září 29, 2011 10:07 pm    Předmět: Citovat

okenko napsal:
Ja platim za stahovani filmu v knihovne, ale
potrebuji original s nemeckymi titulky.

Nerozumím, co mi tím chceš říct, Okénko Question
Dala jsem Ti zde odkaz na stránky, kde je ten film k dispozici s českýma titulkama, protože jsi napsala, že jej dlouho hledáš. Co za tím odkazem hledáš Ty, to vskutku netuším.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: čt září 29, 2011 10:48 pm    Předmět: Citovat

Zdá se, že když někdo používá jízlivost a skrytou agresi v téměř každém příspěvku, tak to tam ostatní hledají i tehdy, když to tam vyjímečně není ......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: čt září 29, 2011 10:52 pm    Předmět: Citovat

Beppe napsal:
Zdá se, že když někdo používá jízlivost a skrytou agresi v téměř každém příspěvku, tak to tam ostatní hledají i tehdy, když to tam vyjímečně není ......

Hele, nebyl jsi to Beppe Ty, kdo tady občas poukazoval na "zrcadlení"? Wink

Jestli jsi to nebyl Ty, tak promiň.

A kdybys třeba měl někdy nějakou věcnou, tedy něco konkrétního k příspěvku, a nejen svoje jízlivá hodnocení z nevyššího patra, tak dej vědět.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 947

PříspěvekZaslal: pá září 30, 2011 12:17 pm    Předmět: Citovat

Tooro,

zdarma filmy nestahuji. Je to pro mě krádež.
Líbí se mi, že např. Zeto navštívil v Lucerně film, tím
jej ohodnotil finančně a mohou se zase točit kvalitní
filmy.

Můj morální kodex to má takto.

M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: pá září 30, 2011 1:35 pm    Předmět: Citovat

...

Co se týká stahování, tak to osobně nijak neřeším, protože kdybych si nějaký film stáhla, stejně bych neměla kdy ho sledovat.

Nevím, čemu říkáš Tvůj morální kodex, Okénko, ale obecně není možné mít dobrou morálku, když zde není dobré rozlišení. Jestliže mi někdo něco nabídne zadarmo a já toho využiji, není to automaticky krádež, a už vůbec to neznamená, že to ukradnul on. Možná ale je, že se s tím v životě nesetkáváš, že nedokážeš něco přijmout. Beru to na vědomí. Celkem zvláštní je, ačkoli jsi si chtěla film zaplatit, tak ho „dlouho hledáš“a "určite se k Tobě brzy dostane" Confused
Dost zajímavý fenomén. Rolling Eyes


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: pá září 30, 2011 2:36 pm    Předmět: Citovat

Kopírování filmů je nelegální, a to že mi někdo film nabízí zdarma, znamená že se jedná se 100 procentní jistotou o krádež, protože neexistuje žádné legální šíření zdarma. Na tom není nic k okecávání, ale toora to přesto dokáže rozmělnit a zamlžit, to je dost zajímavý fenomén.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: pá září 30, 2011 3:26 pm    Předmět: Citovat

Také si nějaké filmy občas stáhnu, zvláště mám rád takové, které se u nás v ČR nedají téměř sehnat. Stahování filmů není trestné, jejich sdílení je trestné (porušuje autorský zákon) - který je mimochodem na hlavu.

Nic to nemění ale na faktu že stahování trestné není.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.21 sekund