Fórum - Zobrazit téma - Vyzkoušejte si .předpoklady vzestupu - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Vyzkoušejte si .předpoklady vzestupu
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Vyzkoušejte si .předpoklady vzestupu
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vyzkoušejte si
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
arikiran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.7. 2011
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: st září 14, 2011 10:56 am    Předmět: Citovat

ahoj RoSo
já to mám zapamatované tak:
jsem-jenom proto že myslím,v podstatě se vymýšlím,Já-Absolutní Mysl si vymýšlím tyto světy a sebe-jakéhosi člověka v nich,jen díky tomu jsou

slibuji,že se kouknu na Kalkiho,když ty si přečteš něco z Promluv

@
.................
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
tobee
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 10.9. 2011
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: st září 14, 2011 11:02 am    Předmět: Mysl - a mysl Citovat

Ahojky,

myslím, že jde - jako často- jen o odlišné chápání významu těch pojmů. O Božím řádu vesmíru tady mluví s použitím pojmů Mysl a lidská mysl Paul Brunton.

Nechtěl nemást své čtenáře užíváním západního pojmu "Bůh", který se často díky církvím chápe jako všemohoucí entita, ani je zaplavovat řadou východních pojmenování pro Absolutno v neprojevu a Absolutno v projevu.


Naposledy upravil tobee dne st září 14, 2011 11:03 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: st září 14, 2011 11:03 am    Předmět: Citovat

Roso napsal:
Jsi i když nemyslíš.


Dobrá zpráva Roso je, že jsi i když myslíš, jen si toho při tom myšlení moc nevšímáme. Wink

Bohužel omezená lidská mysl si nějak nedovede představit, že Mysl je něco neomezeného.
Tož tedy stará dobrá známá klasika Roso, jde o různě chápaný obsah jistých pojmů.

Mysl (i ta zdánlivě omezená) není totéž co myšlení,
proto čistá mysl=Mysl=Bůh.

Samozřejmě, že naše existence nezávisí od myšlení.
Tedy by spíš mělo být: „Myslím, a tak si tedy myslím, že když myslím, tak jsem.“ Very Happy ve skutečnosti dokud jsem ztotožněn se svými myšlenkami, těžko si při tom všimnu taky toho, že "jsem".


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: st září 14, 2011 11:25 am    Předmět: Citovat

Jsem v tom začal lehce listovat....

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
arikiran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.7. 2011
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: st září 14, 2011 1:52 pm    Předmět: Citovat

ahoj Roso
tak jsem se díval na první videjko-mysl=osel
Kalki hovoří o tom,čemu já říkám lidská mysl,jaxem o tom už psal
v závěru mluví o srdci-srdce-to je pro mě vstup do vyšší Mysli
@
.....................
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
AROHOJ
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 1.2. 2011
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: st září 14, 2011 6:58 pm    Předmět: Vyzkoušejte si-předpoklady vzestupu Citovat

NANASTÉ Tooro

Správně jsi napsala,že vše má být v harmonii:Ovšem cit a rozum nejsou všechna vědomí.
Cit přitom není láska,jak jsem již jednou popsal,Je to jem naušený vjem který svým mozkem-čili ne-vědomím poznáš.
Ale i tak je to ten správný základ.Přitom je známé,že ve 3 dimenzi ne-vědomí nás ovládá svými triky a manipulacemi,o kterých nemáme ani zdání..

Láska je moudrost srdce a nabízí poznat Tvé mnohodimenzionální JÁ JSEM s nadvědomíJm , s vědomím Duše a aurické podvědomí..
Láska z nich a k nim se vyjadřuje postoji oslavující život v radosti z toho,že smíš být pospolu s ostatními součástmi Stvoření (viz tabulku)

Temperace nepodmíněnou láskou za přispění Reiki přesahuje "Já" a přináší poznání Hvězdy Jádra-to je částečku Boha v každém z nás..
Pak vnímáš Jeho jako vzduch,jako přání duše,jako klíč života.A navíc přináší odpuštění.
Učit se s Reiki přijímat lásku je žádat o esencí věcí a činit vše,kam nás duchovno vede.Důvěřuj lásce a vytvoříš s Já Jsem ,cokoliv chceš .
.
Omluva všem,kterým jsem narušil sled fora,ale Tooře jsem dříve odpovědět nestihl.AROHOJ.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
clovek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 373

PříspěvekZaslal: čt září 15, 2011 10:14 am    Předmět: Citovat

Jestli připustím,že duše je nesmrtelná,že si pamatuje reinkarnace,pak má mysl.Kdo teda přemýšlí.Já můj mozek a duše né.Nebo můj mozek a duše zvlášt.A nebo duše skrze mozek nám dává poznat co potřebujeme vědět.Dá nám tolik,kolik jsme schopni se otevřít a přijmout.Když to poznám a přijmu už není mysl ale jen vědomí,společné jediné a neoddělitelné se vším.Myšlenka je produkt mozku,hmoty.Ale uvědomnění si myšlenky,uvědomnění-vědomnění-vědomí nějak mi tam chybi specifikace hmoty,mého já jedinečnosti,oddělenosti od čeho?.Vědomí je neosobní,uvědomnění je poznání...Ke vzestupu nepotřebuji nic,dýchání,čakry,hmotu,myšlení..co mám ještě popsat...Procitnutí ze snu,uvědomnění si a ...a duše má vědomí...Boží láska není láska ale uvědomnění si všeho,prozření..
Tak to je moje malá úvaha nad tímto tématem.Mnohdy ty nejlepší z nás nic nevěděli o ničem,a přesto říkákme že byli svatí.Johanka z Arku,František z Assisi,Ježíš..co oni věděli o čakrách,DNA, dýchání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
arikiran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.7. 2011
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: čt září 15, 2011 11:27 am    Předmět: Citovat

ahoj člověče
já napsal,že k postupu potřebuji vědomí
tys to trumfoval tím,že nepotřebuješ nic
ok
jen bych to ještě chtěl doplnit o tohle:
Nic mi ve vzestupu ve skutečnosti nebrání – samozřejmě krom iluzí, které si sám produkuju

@
.................
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
AROHOJ
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 1.2. 2011
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: čt září 15, 2011 11:39 am    Předmět: Citovat

NAMASTÉ Cloveku

Základní je,že tělo je nosičem duchovních vědomí.Z toho plyne,že mozek není základem myšlenek,i když to tak vnímáme.Myšlení pochází z aurických částí těl a čaker,meridiánů a nádí.
Také jsem o tomto pochyboval,ale podrobné popisy poznání od B.Brennan
jsem získal toto přesvědření.Doporučuji.
AROHOJ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
clovek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 373

PříspěvekZaslal: so září 17, 2011 10:01 am    Předmět: Citovat

Já jsem přece nenapsal,že myšlenky jsou produktem mozku.Jak bych si pak mohl uvědomit,že mozek my dává myšlenku.To by znamenalo,že mozek si uvědomuje sám sebe,že má své vědomí nezávislé na nás.Protože si uvědomuje,že přemýšli,žje.Ale mozek nemá své vědomí.
Ano nepotřebuji nic,to jsou skutečně jen iluze.Ve chvíli,kdy nemám potřebu,jsem v klidu bez myšlenek o sobě,svém já,a jen vnímám a cítím,nepřemýšlím co cítím a jak to cítím,kde jsem a proč jsem,když jsem jen v klidu a míru...mohu jen pokračovat a popisovat nepopsatelné...CO POTŘEBUJI KDYŽ ANI NEVÍM ŽE JSEM...že já jsem...v tu chvíli,a to mi věř,zažil jsem co píšu,jsem jen... MY... a ctíš že s my se staneš jednou ON..staneš se jednotou..ta nemá číslo pro počet,není dána časem ani prostorem jen je..ale ani to není pravda,protože nebudeš ON ALE staneš se JÁ JSEM...ale ve smyslu,že si to užneuvědomuješ vědomím,ale vnímáš to celým duchem...trochu mi to připomíná příběh zen mistra,když se ho zeptali,co už pochopil jako mistr on odpověděl:Na začátku jsem viděl,že hory jsou hory,řeky jsou řeky a oblaka jsou oblaka.Po létech jsem zjistil,že hory nejsou hory,řeky nejsou řeky a oblaka nejsou oblaka.Ale dnes už vím,že hory jsou hory,řeky jsou řeky a oblaka jsou oblaka....CHÁPEŠ... ale ani to není pravda,protože ani to si neuvědomuješ, jen je vnímáš ale nepřemýšlíš..stále jen popisuji nepopsatelné...a k tomuto nepotřebuji nic znát,stačí mi přijmout s čistým srdcem bez touhy po poznání nebo jakýkoliv touhy tu jedinou energii,která je neustále kolem nás,který dáváme jména a třeba i Bůh,pak ti vznikne jediná ale o to silnější touha a to splynout a vrátiti se odkud jsme vyšli,ale je to tak sylná touha,že pro ni nechceš nic udělat,ale vzdáš se pro ni všeho,jen víš,že se to blíží a přijde to a ty se tomu odevzdáš,pasívně bez vlastní aktivity to urychlit,co má se stát se stane,ale absolutné tvrdě začneš na tom pracovat,zdokonalovat své tělo,vědomí,mravní principy...vše co ti může pomoci,ale nic za to nečekat,jen doufat a přát si,být tu co nejdéle,a tím si připravit cestu.Ale bez plánu kdy to bude,ale s láskou v srdci a obrovským nadšením,že už vím kam jdu,že to má smysl už vím,že jednou,a je mi jedno kdy,i když ještě mám kolem sebe závoj májy,iluzí a přeji si,aby to bylo už v tomto životě,ale i to doufám pomine a já si jen budu užívat slastí a radostí života bez chápání smyslu našeho žití,všeho vědění se odprostím a budu.
Já vím,je to zmatené,ale cítím to tak,poznal jsem to tak a za to my to stojí.Dokud si uvědomuji,proč a co dělám,je to iluze,že stále mám touhu a pro tu touhu to dělám,ale až budu důvěřovat,pak naleznu klid ...když jsem se setkla s Bohem poprvé,s tou energií,4 dny jsem byl v rauchu,nevěděl jsem co je strach,co je budoucnost,co je obava,co je.. co je..zapomněl jsem,co jsem se už naučil a co jsem už pochopil...nic nebylo důležité,jen jsem byl a těšil se z poznání,že to nejsem já jsem..snad ti tohle pomůže mé zdílení,pochopit co myslím...šaman, Jožka,člověk...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: so září 17, 2011 11:47 am    Předmět: Citovat

.


Díky Šamane. ♥

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
arikiran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.7. 2011
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: ne září 18, 2011 1:54 pm    Předmět: Citovat

ahoj Člověče

z tvých úvah:
"Ano nepotřebuji nic.."
"Ve chvíli,kdy nemám potřebu,jsem v klidu bez myšlenek o sobě,svém já,a jen vnímám a cítím.."

no já myslím,že potřebuješ to,čím vnímáš a cítíš a pamatuješ si
jak jinak bys sis o tom přinesl informaci?

co to je?
@
.................
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
clovek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 373

PříspěvekZaslal: út září 20, 2011 7:31 pm    Předmět: Citovat

nechtěl jsem už reagovat,byla to jen ...Z modré alfy hodně lidí zná tzv.astrální cestování.Dokáží se podívat,kde nikdy nebyli,dokáži a skutečně vidí když hledají ztracenou věc někomu po telefonu a přesně ví a vidí kde je ( a jsou to sztovky absolventů těchto kurzů.Všichni to vnímají a vše co v tomto těle zde na zemi vnímáme si samozřejmně pamatujeme a máme uloženo v paměti.Ale to neznemená,že tu informaci,tu viti jim dal mozek,myšlenka.Oni jen dostali informaci z venčí.ČÍM JI VNÍMALI.Není to jedno.Já vím,že jsem byl bez myšlenek,ale nevím jak dlouho a to je důležité.Náš mozek,mysl neustále kontroluje podvědomně čas.Díky posunu slunce,rotací země a já nevím čím vším,ale ten fenomén,kdy při regresi a mnoha jiných duševních pracech se nám zdá jen pár minut že jsme v regresi a je to třeba 2 hod.Kde jsme teda byli když náš mozek..najednout to naše vnímání mozkem dostává trhlinu.A co tteprvenadmyslové(proč se tomu tak říká)vnímání reality.Třeba světa duchů-pro mne až moc reálný,teda skutečný.A co jiné oblasti ...já nenapsal,že co vnímám,uvědomuji si,si nepamatuji.To že s něčím s někým splynu,vnímám ho né jako jedince,né jako celek,jen ho vnímám a nepřemýšlím,ani o tom čím ho vnímám,když vlastnš není fyzický,tudíž fyzickýmy smysly se to nedá vnímat,ale to neznamená,že toto uvědomnění,vnímání si nemohu pamatovat.Ale to je přece jedno.Bud přijímám a nebo ne každý máme pravdu,vidJožka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
clovek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 373

PříspěvekZaslal: út září 20, 2011 7:36 pm    Předmět: Citovat

Promin,neodpověděl jsem.Je to uvědomnění,Božské vědomí v nás.To co jsem psal dříve.Kousíček z energie,z které jsme vznikly a celý náš vesmír,ten si to uvědomuje a pamatuje a nese s sebou..stačí.Jožka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
arikiran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.7. 2011
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: út září 20, 2011 8:12 pm    Předmět: Citovat

ahoj Jožko
ve svém prvém příspěvku jsem napsal:
"vše má vědomí,vše má tedy možnost vzestoupit a vše vzestoupí ..."
pak jsme se nevím proč dohadovali
a na závěr jsi napsal:
"Promin,neodpověděl jsem.Je to uvědomnění,Božské vědomí v nás.."

takže vlastně jsme se shodli
hodně štěstí
@
..................
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vyzkoušejte si Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 2 z 6

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund