Fórum - Zobrazit téma - Vypadané vlasy-alopécia - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Vypadané vlasy-alopécia
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Vypadané vlasy-alopécia
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pacho
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 8.9. 2011
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: čt září 08, 2011 11:52 pm    Předmět: Vypadané vlasy-alopécia Citovat

Ahojte
Môj, dá sa povedať problém je ten, že keď som mal asi 8 rokov, vypadali mi všetky vlasy a ochlpenie na tele. Volá sa to alopécia universalis. Po absolvovaní fúry lekárskych vyšetrení a testov lekári dospeli k názoru, že som úplne zdravý.Pobehal som takisto veľa liečiteľov, no dávno a nik sa nevenoval reiki alebo niečomu podobnému, Asi pred 3 rokmi som sa začal venovať duchovnu všeobecne, v podstate táto choroba ma k nemu priviedla, pochopil som veľmi veľa vecí. Pred nedávnom som absolvoval zasvätenie do reiki I. Stále sa učím a začínam chápať nové a nové súvislosti života. Je to veľmi zaujímavé.
Tak ma len napadlo, že či ste sa už s podobným niečim stretli, či mi ešte niečo objasníte, prípadne posuniete ďalej. Ďakujem Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: pá září 09, 2011 8:11 am    Předmět: Citovat

Ahojky Wink ,

asi ti moc nepomůžu, protože nejlíp si stejně pomůžeš sám. Nicméně jsem otevřela knihu Nemoc jako symbol a čtu:

vlasy = svoboda, vitalita.
Zbavit se starého a udělat místo novému. Zaplatit staré dluhy(také u sebe ). Vyřídit minulost, abychom mohli nechat klíčit nové impulzy a síly.

Není mi moc jasné, že lékaři řekli, že jsi zdravý. Ale pokud máš tedy všechny vyšetření v pořádku, bylo by tedy logické, že je tady naděje na uzdravení. Může tam hrát roli spousta faktorů. Od dědičnosti, po kožní problém, hormonální problém, strava, avitaminóza....jenomže to všechno lékaři vyloučili.

Že by ten problém byl v hlavě? Wink



Protože jsi napsal
Citace:
....či mi ešte niečo objasníte, prípadne posuniete ďalej.
tak se snad nebudeš zlobit, když ti řeknu, že jsem si vytáhla tři Symbolonové kartičky na tvůj ,,problém".

První karta - otázka :
Jaká je možná příčina onemocnění?

Druhá karta - otázka :
Co pro uzdravení mohu udělat teď?

Třetí karta - otázka:
Co mě bude provázet v bližší budoucnosti?

Pokud budeš chtít, tak ti ty kartičky řeknu. To, co v nich vidím já, je pouze můj úhel pohledu. Jak to cítím, jak to vnímám. Jsou však velmi zajímavé Wink .

Pěkný den ti přeji Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
pacho
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 8.9. 2011
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: pá září 09, 2011 11:43 am    Předmět: Citovat

Ahoj Evik Smile
Presne tak, lekári povedali, že som zdravý, pretože výsledky testov nič neobjavili. Inak ale vediem normálny život Smile , normálne jem, športujem, atď. V rodine niečo podobné nemá nik, ani v ďalekej. Ja som si istý že je to v hlave, mal som dosť komplikované detstvo, ale aj to s niečím súviselo. Všetko so všetkým súvisí. Myslím, že už som pochopil, že tento problémik, je moje dielo ( v tomto živote?)a prevzal som za neho zodpovednosť ako za celý svoj život a som rád Smile .
Jasné, som zvedavý čo ti tie kartičky ukázali, aj keď neviem presne čo to je Smile Inak dostala sa mi do rúk metóda SRT a na budúci týždeň som už objednaný, tak aj tam sa už teším. Dík Evik Smile .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: pá září 09, 2011 2:05 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Wink ,

Symbolony - to jsou velmi krásné karty rozpomínání, které znázorňují naše pocity a emoce. Každá karta představuje naši vnitřní osobnost. Pomáhají nám nacházet odpovědi na různé otázky. Dokážou, nám pomoci ,,rozpomenout se", proč se nám dějí některé věci stále dokola a dokážou velice dobře připomenout věc a děje, na které bychom někdy nejraději zapomněli Very Happy .

Citace:
Ja som si istý že je to v hlave, mal som dosť komplikované detstvo, ale aj to s niečím súviselo. Všetko so všetkým súvisí.


Jestli pak víš, co bylo na první kartě - jaká je příčina onemocnění?

Je na ní znázorněn Sysifos, který nese do kopce velice těžké břemeno. Nemůže se pod jeho tíhou ani narovnat. Někdo ten náklad naložil na tvá záda a možná tam naložil i zodpovědnost za někoho jiného. Proto ten kámen sám nemůžeš odhodit.
(To jen pro ukázku - protože v tomto jsme se shodli...)

Karty mám naskenované a když budeš mít zájem, mohu ti je poslat na mailovou adresu a také s mým malým ,,výkladem" . Je dosti těžké karty popisovat a navíc jsou to hodně osobní věci.

Wink

schnevik@seznam.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Psychedelic
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 745

PříspěvekZaslal: pá září 09, 2011 3:54 pm    Předmět: Citovat

Můj velice blízký kamarád měl alopecii také. Vypadaly mu téměř všechny vlasy a také vousy atd.
Rád bych k tomuto příspěvku něco napsal, ale jediné co vím, je to jaký byl můj kamarád a pokud je příčinou určitý "obraz" člověka, zkusím popsat to, co jsem u něj pozoroval a jevilo se mi jako mimořádně negativní:

Nezdravý způsob života: káva, cigarety, mléko, sladkosti.
Ano a hlavně to kouření, kouřil strašně moc.

Počítač. Stále u počítače. A to je zlé. Ta energie je nemocná.

Velká míra uzavřenosti, egocentričnosti.
Víra v to, že život je jaksi boží sám o sobě a tudíž netřeba se očišťovat, nedostatek tíhnutí k Bohu, ke Světlu.

Třeba něco z toho tě osloví...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
pacho
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 8.9. 2011
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: pá září 09, 2011 5:18 pm    Předmět: Citovat

Budem rád Evik, ak mi pošleš tie kartičky na mail, keď budeš mať trochu času.


Dík Psycheledic, co sa týka štýlu života tvoja kamoša, ten si myslím na mňa nesedí, ešte porozmýšľam nad tými povahovými vlastnosťami, no myslím si, že v tomto prípade máme rozdielne príčiny, max. spoločný nejaký základ Smile,keď sme obaja prišli o vlasy

Inak myslíte, že môže v tomto pomôcť tá naša reiki?


Naposledy upravil pacho dne so leden 30, 2016 2:26 pm, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: pá září 09, 2011 8:18 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, poslala jsem ti zatím první kartu, znázorňující příčinu toho tvého problému. Nech jí na sebe působit. Možná ti připomene něco, na co bys třeba rád zapomněl.

To, že se Ti něco vybavilo - tak to není proto, aby ti to ubližovalo. Ale proto, že teď máš možnost to zpracovat. Všechno má svůj čas a teď je zřejmě ta správná doba. Dřív bys to možná ještě nedokázal.

Jdu na posílat druhou kartu...,,co mohu teď udělat pro své uzdravení?"

E.
Citace:
Inak myslíte, že môže v tomto pomôcť tá naša reiki?

A proč ne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 652

PříspěvekZaslal: so září 10, 2011 9:19 am    Předmět: Re: Vypadané vlasy-alopécia Citovat

pacho napsal:

Tak ma len napadlo, že či ste sa už s podobným niečim stretli

Osobně jsem znala manžela mé bývalé kolegyně, která se stala časem též mou přítelkyní.
Jejímu muži se to samé (alopecie) stalo ve věku batolete, po nemoci. Byl nejmladším ze sourozenců, nikdo v rodině ani mezi příbuznými nic takového neměl. Vyrůstal v normální rodině a spíše ho doma rozmazlovali, protože právě neměl vlasy, tak se ho snažili spíš chránit a rozmazlovat.
Jeho manželka ho znala od školky, chodili spolu do jedné školky a pak do jedné školy, prostě láska od dětských střevíčků až do dospělosti.
On se věnoval od dětství aktivně gymnastice, a i v dospělosti stále bez přerušení aktivně sportoval, dělal mnoho sportů.
Několik let dokonce se svojí ženou(po revoluci) jezdili s cirkusem po Evropě, naučili se tak oba mluvit anglicky, on tam dělal stavěče a vystupoval v akrobatickém čísle. V cirkusu prostě musí každý dát ruku k dílu a pro každého se najde nějaké vystupování, i jeho manželka tam vystupovala, nikdy byste to do ní neřekli. Samozřejmě nebyli to sólové hvězdy.

Pak se vrátili a žili "normální" život, a on dělal výškové práce na
stavbách, prostě celý život sportoval a vydělával si prací, která byla OPRAVDU náročná na jeho zdravotní a fyzickou kondici.

Nemarodil, nekouřil, napil se příležitostně. Tragicky zemřel ve 30 letech, nemělo to souvislost se zdravím ani s prací.

Jeho dcera má krásné husté vlasy a má po něm talent na gymnastiku.
V té době, co jsme se znali, jsme se duchovnu nikdo nevěnovali, ani jsem takové lidi neznala, to jen jako poznámka.
Celý svůj život, který mu byl zde vyměřen, byl až na tu alopecii zdravý, a v dokonalé fyzické formě. Akrobacii ani výškové práce nemůžete dělat s žádným zdravotním omezením!
Takže v tomto konkrétním případu alopecie neměla žádný vliv na vynikající (nadprůměrnou) fyzickou a zdravotní kondici, všechny orgány měl zdravé...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
pacho
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 8.9. 2011
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: po září 12, 2011 12:11 pm    Předmět: Citovat

Ďakujem blankas za príbeh tvojej kamarátky. Aj ja sa tak podobne, zdravo cítim. Zvláštne, že sa mu to už stalo ako batoľaťu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: st září 14, 2011 10:00 pm    Předmět: Citovat

Wink

Naposledy upravil Evik dne st září 14, 2011 10:37 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: st září 14, 2011 10:07 pm    Předmět: x Citovat

Evíku, proč se zlobíš? Tohle vlákno pokud jsem si všimla není o reiki, ale o tvém výkladu karet pro tvého "klienta". Nikdo jiný tomu nevíme ani hlavu ani patu a je to jen vaše věc, kterou bych já osobně řešila raději telefonicky nebo přes mail.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: st září 14, 2011 10:30 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
Evíku, proč se zlobíš? Tohle vlákno pokud jsem si všimla není o reiki, ale o tvém výkladu karet pro tvého "klienta". Nikdo jiný tomu nevíme ani hlavu ani patu a je to jen vaše věc, kterou bych já osobně řešila raději telefonicky nebo přes mail.

šamanka


Ahoj Wink , ale já se vůbec nezlobím. Máš pravdu, že vlastně nezasvěcení do toho nemohou vidět. Jen mi přišlo, že kdyby sem nakoukl někdo nový a viděl, co se tady momentálně řeší, že by ho to spíš odradilo, než zaujalo.
Máš pravdu. Můj příspěvek jsem už vymazala. Ne že bych si za tím nestála, ale opravdu to nemá pro druhé význam.
Příště se polepším Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 947

PříspěvekZaslal: čt září 15, 2011 8:10 am    Předmět: Citovat

Evi,

vnimam Te. Moje pritelka by napsala
Rozumim a chapu.

Ta nase spolecna karta uz neplati. Surprised)

Misa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: čt září 15, 2011 8:51 am    Předmět: Citovat

Míšo,

mám radost a děkuju.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 947

PříspěvekZaslal: čt září 15, 2011 9:44 am    Předmět: Citovat

Ahoj Pacho,

na jazykové škole jsem se v 10 letech poprvé setkala s paní, která neměla
vůbec žádné vlasy a ochlupení. Učila německý jazyk, já jsem studovala jazyk francouzský. Jako děcko jsem na ni pořád hleděla (měla druhou polovinu žáků, nás jen občas suplovala.) Jaké to pro ni asi bylo, když jsem na ni tak pořád hleděla?

Četla jsem, že si procházíš poslední tři roky duchovní cestou. Kde nevím, s čím si se setkal.

Použila bych konstelaci - minimálně proto, abych si zjistila, jak se opravdu opravdu vnímám . Dále pak bych čistila pomocí metody ho oponopono.

Je možné, že obé již praktikuješ.

Mohu se Tě zeptat, když jsem byla v tom žákovi a zírala na pí učitelku, stávalo se Ti totéž a jak si to pro sebe vnímal?

(teď o víkendu je v Praze Len, který popsal metodu ho oponopono, na dvoudenním semináři).

Míša
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.26 sekund