Fórum - Zobrazit téma - Reikiweb a já - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Reikiweb a já
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Reikiweb a já
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> ReikiWeb
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: ne září 27, 2009 3:51 pm    Předmět: Citovat

Psychadelic: Doporučuji řídit se tím co jsi napsal v posledním odstavci. Každý si najde to svoje, každému vyhovuje jiná forma a neznamená to že jedno je lepší a druhé horší, je to subjektivní. Kamo to určitě nemyslel tak, že by chtěl někoho hanit natož aby někdo něco přepisoval nebo dokonce mazal, pouze vyjádřil co vyhovuje jemu a já se k tomu připojil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 584

PříspěvekZaslal: ne září 27, 2009 4:02 pm    Předmět: ... Citovat

Beppe: Amen

Souhlasím bez výhrad Wink Wink Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 652

PříspěvekZaslal: ne září 27, 2009 6:51 pm    Předmět: Citovat

Psychedelic napsal:
Nechci být vztahovačný, ale mám tak trošku dojem, že se diskuse týká i mě. V diskusi Imunologická léčba mám několik sáhodlouhých příspěvků.

Zrovna tebe si Filipe čtu vždycky, u tebe sáhodlouhost já osobně spíš vítám. To co sdílíš, mě často inspiruje. například tvé sdílení a popis harmonizace čaker ještě na minulém RW mě opravdu hodně inspirovala.

Citace:
Je pravdou, že často napíši příspěvek a pak ho hned odešlu a poté teprve dodatečně opravuji chyby a sloh. Nicméně - tak to dělám nejraději.

Dělej to tak, jak ti to vyhovuje. Se zvýrazňováním a zpřehledňováním textu např. jinou barvou, sílou písma apod. je prostě víc práce a bere to víc času. Já osobně jsem ráda, že se tu s námi dělíš o svoji praxi a protože si tě ráda čtu, tak mi nevadí tvůj příspěvek zkopírovat a zpřehlednit si ho ve wordu.
Už jen proto, že oproti tobě jsem kůže líná Embarassed a tak ráda beru rozumy a tipy od těch pracovitějších, co už toho mají hodně vyzkoušené. Takže pak už nemohu být líná na to, abych tomu porozuměla.


Citace:

Chyba může být i v odlišných terminologiích a chápáních. Používal jsem slova jako je "Vědomí", "Jednota", "Šakti". Pro někoho to jsou termíny ne zcela známé. Navíc mohou být různě chápané (například slovo Vědomí ne každý může chápat jako Neprojeveného Boha) a každý si pod tím může představovat ledacos a tím mohou vznikat i zmatky tam, kde zmatky nejsou.

Tohle je normální, protože není ustálená a jednotná terminologie. Kdo chce, tak si buď významy toho, čemu nerozumí, vygooglí, nebo se na to zeptá pisatele.

Citace:

Možná však ve chvíli, kdy jindy uvažuji, zda neudělat další odstavec, nyní odstavec udělám.

Ano, odstavce a mezery mezi nimi, to nedá práci navíc a dobře zpřehlední text pro čtení, to platí pro nás všechny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: ne září 27, 2009 7:19 pm    Předmět: Citovat

Psychedelicu,
Blankas to teď napsala velmi dobře.
Někdy je dobré věci víc rozpitvat a osvětlit.
A Tvé psaní má hlavu i patu. Nemusím třeba vždy se vším souhlasit, ale vždycky to čtu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 745

PříspěvekZaslal: ne září 27, 2009 11:59 pm    Předmět: Citovat

Blankas:
Díky za povzbuzení Smile

Beppe, Kamo:
Díky. Každopádně se pokusím být trochu přehlednější Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: po září 28, 2009 9:17 pm    Předmět: Citovat

Psychedelic: Ty jsi člověk u kterého je vidět jak moc o těch všech duchovních záležitostech přemýšlí a velmi poctivě se tím zabývá, máš můj obdiv jak hodně to máš "prozkoumaný" a dokážeš se tomu věnovat. Rozhodně jsi například oproti mě o mnoho kategorií dál co se týč poznání těchto věcí. Takže se nenech odradit tím, když ti občas někdo kdo je úplně na začátku ne zcela rozumí. Ono to kolikrát ani nejde, protože když přijde na přednášku o jaderné fyzice někdo kdo zná pouze fyziku ze základní školy tak může těžko všemu hned rozumět Smile Navíc já jsem člověk dost líný jít do hloubky, takže problém je v tomhle z velké části na mé straně. Takže jenom zopakuji, že si tě rád přečtu i když ne vždy tomu budu úplně rozumět Smile ale časem se to třeba zlepší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sanmoon
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 11.6. 2009
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: út září 29, 2009 10:35 am    Předmět: Citovat

Smile

Naposledy upravil sanmoon dne st listopad 04, 2009 11:55 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
polgara1
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.6. 2007
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 9:44 am    Předmět: Citovat

sanmoon napsal:
Pro Psychedelica :

Protože jsem nakoukla do různých filosofií, studovala životy mnoha osvícených i mystiků, mohu říci, že právě Ty, jako jeden z mála, jdeš správným směrem.


Mohla by ses prosím Sanmoon více rozepsat o tom co myslíš tím ....správným směrem?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
polgara1
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.6. 2007
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 12:07 pm    Předmět: Citovat

Jsem moc ráda, že jsi Kamo toto vlákno založil.

Reikiwebík mě vlastně provází celou moji cestu.
Mám doma šanon, kde mám vytisklé některé příspěvky, myšlenky, názory, návody. Vždycky jsem si našla něco pro sebe a ke svým tématům.

Takže díky nám všem Razz , nechť jsou naše diskuse plodné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 12:45 pm    Předmět: Citovat

No kurňa...to abych si teď dával jo bacha na to co sem napíšu, protože za rok za dva bude nějaká diskuse, polgara1 sáhne do svého archvívu a doslovně ocituje, že "ehm, víš, ale tenkrát jsi říkal to a to..." Very Happy

Díky Wink
Kámo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sanmoon
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 11.6. 2009
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 1:11 pm    Předmět: Citovat

Arrow

Naposledy upravil sanmoon dne po říjen 05, 2009 10:57 am, celkově upraveno 3 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
polgara1
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.6. 2007
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: pá říjen 02, 2009 9:34 pm    Předmět: hihi Citovat

kamo napsal:
No kurňa...to abych si teď dával jo bacha na to co sem napíšu, protože za rok za dva bude nějaká diskuse, polgara1 sáhne do svého archvívu a doslovně ocituje, že "ehm, víš, ale tenkrát jsi říkal to a to..." Very Happy

Díky Wink
Kámo


hihihi, no to si piš..... už jdu tisknout .... být tebou tak si dávám bacha co píšu a kdyžtak si to po sobě ještě aspoń 2-3 x zkontroluju... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
polgara1
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.6. 2007
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: pá říjen 02, 2009 9:50 pm    Předmět: Citovat

polgara1 napsal:
sanmoon napsal:
Pro Psychedelica :

Protože jsem nakoukla do různých filosofií, studovala životy mnoha osvícených i mystiků, mohu říci, že právě Ty, jako jeden z mála, jdeš správným směrem.


Mohla by ses prosím Sanmoon více rozepsat o tom co myslíš tím ....správným směrem?


Opakuji svou otázku, můžeš mi prosím odpovědět?
Jestliže tvrdíš o někom, že jako jeden z mála jde správným směrem, tak předpokládám že víš o čem to je.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sanmoon
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 11.6. 2009
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: pá říjen 02, 2009 10:58 pm    Předmět: Citovat

Arrow

Naposledy upravil sanmoon dne po říjen 05, 2009 10:58 am, celkově upraveno 3 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: so říjen 03, 2009 11:01 am    Předmět: Citovat

24.10.2007 jsem se zaregistrovala na RW
24.10.2007 mě na RW oslovil člověk, který se stal mým milovaným učitelem.

První rok mě držel za ruku a foukal bebíčka když jsem pořád padala.
Další půlrok jsem byla na takovém pomyslném ,,vodítku". Abych tolik nebloudila Very Happy .
Momentálně jsem ,,na volno ", abych si zkoušela sama, co jsem se naučila, to znamená sama se i zvedat, když si namelu. Umět sama sobě přiznat chybu. A stavět na nově získaných zkušenostech a dostat se tak na jinou kvalitativní úroveň. Kdybych nedělala ty zkušenosti a on mě ,,krmil" stále svým učením, tak budu ,,tloustnout" , ale neporostu. ( Jeho slova ).A právě hodně zkušeností získávám nejen praxí, ale i tady na Reikiwebíku.

Zhruba za 3 týdny už jdu tedy na RW do třeťáku Wink. Našla jsem spoustu príma spolužáků, protože se stále učíme jeden od druhého. 24.10.si udělám svojí malou soukromou oslavu. Ten den patří mezi můj nejvýznamější. Jsem ráda, že jsem se naučila nebát říci svůj názor. Proto si dovolím trochu nesouhlasit s tímto:
sanmoon napsal:
Pro Psychedelica :

Protože jsem nakoukla do různých filosofií, studovala životy mnoha osvícených i mystiků, mohu říci, že právě Ty, jako jeden z mála, jdeš správným směrem.



Já si myslím, že jdeme všichni správným směrem. Akorát, že někdo rychle jako Pendolíno a někdo pomaleji. Někdo zůstane na své cestě stát a nebo jde pár kroků dozadu, jenom proto, že třeba neví jak dál, i když by chtěl. Do žádných filozofií jsem nekoukala. Beru to podle sebe. Ale jsem přesvědčená, že i já jdu správným směrem. Tím, který je pro mě v tuto chvíli nejlepší. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> ReikiWeb Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 2 z 8

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.17 sekund