Fórum - Zobrazit téma - SROZUMITELNOST - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - SROZUMITELNOST
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

SROZUMITELNOST
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: st září 14, 2011 3:33 pm    Předmět: Citovat

toora napsal:
arikiran napsal:

nevím už,kdo to napsal,ale beru současný stav 3:1 v náš neprospěch.


Já furt nějak nevidím, kdo proti komu tady kope Embarassed
Nemohl by mi někdo říct, jaký tady jsou na hřišti barvy?

Osobně jsem v tomhle asi k ničemu, protože nejsem na ničí straně,
a snažím se o ten náhled nestranný.

Smile


V tom je tvůj problém katko. Vždy to má nejhorší ten, kdo si hraje na nestranného. Časem zjistí, že na jedné straně válečného pole stojí osamocen, a proti všem Wink .
páá (a takhle ty chceš dopadnout???)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: st září 14, 2011 3:34 pm    Předmět: Citovat

kamo napsal:
Krabas napsal:
Arikirane, jde vidět že jsi tady nový. Kdybys byl pardál, tak budeš vědět, že kde je šamanka s někým ve sporu (s toorou to není zas takové umění), tam se záhy objeví na bílém koni pomocník Beppe a téměř ve stejnou dobu kamarád Kamo. Občas je podezírám, že je to jeden a tentýž člověk. Takže žádné 2:1, ale už 3:1.

S šamankou jsme milenci a Beppe nám občas půjčuje byt....tak, a je to venku... Embarassed

Cool
.


Tak o tom se tady špitá už dlouho Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
arikiran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.7. 2011
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: st září 14, 2011 3:44 pm    Předmět: Citovat

ahoj Krabasi a další dezorientovaní
stav 3:1 vyjadřuje,že tři lidé si přejí odchod "planého filosofování" do speciálního gheta a jeden je pro volné psaní kdekoliv

prosím o vyjádření všech.kteří jsou ochotni a schopni

@
..................
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: st září 14, 2011 6:39 pm    Předmět: Citovat

arikiran napsal:
ahoj Krabasi a další dezorientovaní
stav 3:1 vyjadřuje,že tři lidé si přejí odchod "planého filosofování" do speciálního gheta a jeden je pro volné psaní kdekoliv

prosím o vyjádření všech.kteří jsou ochotni a schopni

@
..................


Máš to špatně: pro záplavy jsou lidi dva - ty a toora. I když se tváří nevinně, ona nebude veřejně hlasovat, ona bude rovnou zaplavovat...

šamanka
_____________________________________________________________

Cool Každý máme svého Krabase Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
arikiran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.7. 2011
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: st září 14, 2011 7:11 pm    Předmět: Citovat

ahoj Šamanko,
víš,nemůžu kalkulovat s možným hlasem,dokud se někdo nevyjádří přímo,takže zatím to necháme na 3:1

ahoj a hodně štěstí
@
.....................
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: st září 14, 2011 8:07 pm    Předmět: Citovat

Krabas napsal:
V tom je tvůj problém katko.

Hele Pepo a není to čistě náhodou Tvůj problém? Nebo když jsi ho našel a není Tvůj, tak třebas podáme inzerát, protože můj tedy není.
„Hledá se majitel problému“ – tohle by mohlo být nové, celkem progresivní záplavové vlákno, hmmm... Wink


Citace:
Vždy to má nejhorší ten, kdo si hraje na nestranného.

Naprosto souhlasím, když s na něj někdo jen hraje a nemyslí to s pravdou moc vážně, tak je to snad i těžký karmický zatížení, nebo tak něco na ten způsob, ne? Crying or Very sad


Citace:
Časem zjistí, že na jedné straně válečného pole stojí osamocen, a proti všem Wink .
páá (a takhle ty chceš dopadnout???)

Jó milý Krabasi, to už je holt takový úděl proroků, občas bývají kamenováni, i když s nikým války nevedou, ale to je těm, co si potřebujou bouchnout úplně fuk, a s tím se více-méně počítá.

Smile

P.S.
Koukám, že Kámo si šel někam dát pivko, či co. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: st září 14, 2011 8:09 pm    Předmět: Citovat

...no koukám, že na to, že tohle nikoho moc nezajímá, tak je tu docela slušnej provoz. Wink Very Happy

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: st září 14, 2011 8:39 pm    Předmět: Citovat

toora napsal:
P.S.Koukám, že Kámo si šel někam dát pivko, či co. Smile
Kámo občas i pracuje tooro, ale když Ti tak chybím...ale obě vás holky nezvládnu Smile
Hezky se to téma rozjelo, padají tu dobré pearly, jen co je pravda Wink

Cool
.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: st září 14, 2011 8:43 pm    Předmět: Citovat

kamo napsal:
Kámo občas i pracuje..


Tomu se Kámo nikdo z nás asi občas nevyhneme. Wink

Tak ať To to jde od ruky. Laughing


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 947

PříspěvekZaslal: st září 14, 2011 8:54 pm    Předmět: Citovat

Padaji zde zvlastni slova, krasna konstelace.

Nesnasis me.
Kamenuji proroky.
Filosofovani pro filosovani.
3:1

Muj nazor:

Filosofovani ve smyslu zaplaveni bez cloveciho
videni se je mi exhibicionismem.

Tak je to 4:1 ci jak?


Prosim jak proroky tak nenasledniky proroku o
respekt vuci sobe.

Presto jasne stanovisko je prinosne.

Krasny vecer!

Misa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: st září 14, 2011 9:10 pm    Předmět: Citovat

.

Dítě, když nerozumí o čem si dospělí, či rodiče, povídají, tak se nudí a pak prudí. Twisted Evil Very Happy

Dospělý, když neví o čem někdo mluví, tak označí to za plané filozofování.

Jsem za to, aby se lidi bavili o tom, co je zajímá, a pokud něco někoho nezajímá, tak by si měl povídat s tím, s kým si má co říct. Pokud je plnoletý, nemusí svoji pozrnost věnovat, tomu, co považuje za zbytečné.
Arrow Arrow Arrow
Sváry a války vytváří ten, kdo chce mít prostor, který mu nepatří, a je na něm pouhým hostem, pouze pro sebe a jeho "věrné".

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: st září 14, 2011 9:13 pm    Předmět: Citovat

toora napsal:

Hele Pepo a není to čistě náhodou Tvůj problém? Nebo když jsi ho našel a není Tvůj, tak třebas podáme inzerát, protože můj tedy není.

Ber to tak milá Katko, že mi dělá dobře tě provokovat. Líbí se mi vždycky ty tvoje reakce a zamyšlení a občasný odstrkávání problému daleko od sebe Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: st září 14, 2011 9:41 pm    Předmět: Citovat

Krabas napsal:
Ber to tak milá Katko, že mi dělá dobře tě provokovat. Líbí se mi vždycky ty tvoje reakce a zamyšlení a občasný odstrkávání problému daleko od sebe Smile.

No a když k tomu přidám, že asi oba máme rádi legraci, tak je pak docela až nějak moc velká sranda, když si to někdo přebere po svém. Wink

Ale to bych nemohla říct nic, protože ten, kdo má tendenci druhého soudit,
tak si klidně třeba uplácá z ho.. policajta. Very Happy

S odstrkáváním problémů to není tak žhavý, Pepo. Spíš tu jde o to, co rozumíme pojmem „problémem“.
Když je něco k řešení, tak to prostě řeším, a nevnímám to tedy jako problém, ale jako výzvu k lepšímu poznání sebe sama (díky proměňujícím se podmínkám), a když to vyřešit nemůžu, potom to chápu tak, že mne Pánbůh staví před něco, co prověří moji důvěru v Něj. Tedy mou pokoru a svěření se do Rukou božích, schopnost odevzdání se Jemu.
Trápit sám sebe (a tím i všechny okolo) něčím, co nemůžu změnit, to mi opravdu přijde jako mrhání nám svěřené síly, kterou pak nelze věnovat tomu, co změnit opravdu můžu (v první řadě sama sebe).

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
tobee
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 10.9. 2011
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: st září 14, 2011 10:46 pm    Předmět: Citovat

kamo napsal:
Hezky se to téma rozjelo...

Jo, a jako nováček drobet koukám, jak i tady míčky lítají, přinejmenším jak při tenise Surprised

(Snad) pořád ještě jde o v podstatě to, co v diskusi brání vzájemnému pochopení. Napadlo mi podívat se na to z druhé strany, totiž jaký přístup k druhému by mohl nejen diskusi usnadnit, ale mohl by současně zafungovat i jako Idea , které může být užitečné i při mapování vlastního podpalubí.

V diskusích se občas stane, že někdo na druhého ani nenaráží, ani neobchází jeho citlivá místa zaobalováním, komunikuje s ním úplně na rovinu, a přesto v něm neprobouzí obranné mechanismy. Zatím vím jen, že to začíná celobytostným přijetím partnera i s jeho postoji a chováním, které vnímám jako nezralé a motivované sebeobranou. Partner v diskusi reaguje na to, že ho nepřijímám takového, jaký je, a reaguje především na emoční podtext mého projevu, který nemůžu ovlivnit žádnou snahou, ani slovní vstřícností. Vnitřní kritický postoj se neomylně pozná. A na nesouhlasné naladění mého emočního těla nutně zareaguje odpovídajícím způsobem i emoční tělo mého partnera - pokud sám ještě tyhle hrátky v sobě nerozpoznává.

Intuice, vědění ani zkušenost mi nejsou moc platné, stojí-li jim v cestě nějaký předpoklad, úsudek, který jsem si o druhém během doby bezděčně udělala; a tomu je těžké se vyhnout, dokud vědomí nezačne za pochodu v sobě rozpoznávat podtext, kterým ty druhé nepřetržitě posuzuju a zařazuju si je. I důvody, proč mi to a to u nich vadí.

Obvykle se dokážeme vnitřně sklonit jen před těmi, které jsme si zaškatulkovali jako ty pokročilejší. Stává se mi ale tu a tam, že v určitém směru se ku podivu ukáže jako pokročilejší někdo, kdo se v jiném směru chová docela nezrale.

Není snadné rozpoznat svoje vnitřní škatulkovadlo a pokoušet se vnímat druhého pokaždé poprvé. Zkouším tedy už nějaký čas, čím vším je možné nechávat postupně chátrat svoje škatulkovadlo. Možná by se k přeprogramovávání podpalubí svých navyklých reakcí dal využívat i stav hluboké relaxace, případně vizualizace. Nebo reiki. Nebo něco dalšího. Má s tím někdo zkušenost?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: čt září 15, 2011 9:07 am    Předmět: Citovat

arikiran napsal:
ahoj Krabasi a další dezorientovaní
stav 3:1 vyjadřuje,že tři lidé si přejí odchod "planého filosofování" do speciálního gheta a jeden je pro volné psaní kdekoliv

prosím o vyjádření všech.kteří jsou ochotni a schopni

@
..................


Když už máš potřebu brát to jako sportovní zápas, tak si na stranu svých "gólů" připiš ještě Arohoje. Ten by se k tobě jistě rád přidal, protože ideově jste na jedné lodi (Aštarově). Akorát to není schopen napsat, protože jakožto spamovací robot nemá bohužel takovou funkci naprogramovanou Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 5 z 9

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund