Fórum - Zobrazit téma - ALS - Amyotrofická laterální skleróza - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - ALS - Amyotrofická laterální skleróza
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

ALS - Amyotrofická laterální skleróza
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Psychedelic
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 745

PříspěvekZaslal: út září 13, 2011 2:19 pm    Předmět: Citovat

Damao:
Pro mě bylo tak trošku zážitkem číst Tvůj poslední příspěvek v tomto vláknu Smile

Nejprve jsi mluvil o tom, jaký to pro Tebe byl zážitek, přirovnáváš lék k reiki a lásce a poté, úplně nakonci příspěvku, dodáváš, že až budeš mít vlastní zkušenost, že dáš vědět Smile

Píšeš také, že by byli blázni, kdyby napsali složení léku Smile

Myslím, že je spíš bláznivé brát lék a nevědět, co vůbec obsahuje.

Ano, ale by jsem také takový. Spousta extází, prý pravých extází...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: út září 13, 2011 3:04 pm    Předmět: Matusalem Citovat

Damao: budu rád když sem pošleš tu osobní zkušenost. Jak jsem se tě na to ptal ve svém příspěvku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: út září 13, 2011 9:53 pm    Předmět: Citovat

Psychedelic napsal:
Damao:
Pro mě bylo tak trošku zážitkem číst Tvůj poslední příspěvek v tomto vláknu Smile

Nejprve jsi mluvil o tom, jaký to pro Tebe byl zážitek, přirovnáváš lék k reiki a lásce a poté, úplně nakonci příspěvku, dodáváš, že až budeš mít vlastní zkušenost, že dáš vědět Smile

Píšeš také, že by byli blázni, kdyby napsali složení léku Smile

Myslím, že je spíš bláznivé brát lék a nevědět, co vůbec obsahuje.

Ano, ale by jsem také takový. Spousta extází, prý pravých extází...


No to víš, ještě na Tebe asi nemám Very Happy , alůe třeba časem zmoudřím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Psychedelic
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 745

PříspěvekZaslal: st září 14, 2011 2:07 am    Předmět: Citovat

Damao:
Třeba jo Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: st září 14, 2011 8:25 am    Předmět: Citovat

... ještě tak 10 - 20 let a pak se uvidí. Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: st září 14, 2011 4:08 pm    Předmět: Matusalem Citovat

Damao: jsem rád za každou informaci.

Ona je to fakt docela hnusná nemoc a tak se snažím kamarádovi pomoci v hledání v té "alternativní části" medicíny, kde se pohybuju na rozdíl od něj.

Když se snažím najít další informace o prášcích, co stojí tisícovku za krabičku, tak na tom nevidím nic špatného. Vím, že lidé postižení podobnou nemocí, nebo jejich příbuzní jsou ochotni vynaložit svoje poslední peníze. Na druhou stranu je zase spousta těch, kterým není hamba a nabízejí zbytečné přípravky, které v konečné fázi nepomohou a pouze dotyčného finančně vysajou. Tedy obezřetnost je asi na místě.

Proto jsem se tě Damao ptal na konkrétní zkušenost. Teď ty připravky bereš, tak prosím, až budeš vědět, napiš to sem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Psychedelic
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 745

PříspěvekZaslal: st září 14, 2011 8:20 pm    Předmět: Citovat

Damao:
hehehe Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: st září 14, 2011 11:19 pm    Předmět: Re: Matusalem Citovat

Zbultran napsal:
Damao: jsem rád za každou informaci.

Ona je to fakt docela hnusná nemoc a tak se snažím kamarádovi pomoci v hledání v té "alternativní části" medicíny, kde se pohybuju na rozdíl od něj.

Když se snažím najít další informace o prášcích, co stojí tisícovku za krabičku, tak na tom nevidím nic špatného. Vím, že lidé postižení podobnou nemocí, nebo jejich příbuzní jsou ochotni vynaložit svoje poslední peníze. Na druhou stranu je zase spousta těch, kterým není hamba a nabízejí zbytečné přípravky, které v konečné fázi nepomohou a pouze dotyčného finančně vysajou. Tedy obezřetnost je asi na místě.

Proto jsem se tě Damao ptal na konkrétní zkušenost. Teď ty připravky bereš, tak prosím, až budeš vědět, napiš to sem.

Právě proto, abych mohl o Matuzalému napsat něco konkrétního už teď, jsem byl dnes za svojí homeopatkou a prověřovali jsme účinek Matuzalému na EAV. U mé ženy a u mě. Výsledek takový, že o Matuzalém projevila zájem pro sebe také. Podle ní byly výsledky měření překvapivě dobré. Vím , že je to ošklivá choroba, proto jsem o Matuzalému napsal už teď a ne až za rok.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: ne září 18, 2011 8:31 pm    Předmět: Citovat

Zbultran napsal:
Evik napsal:
Zbultrane, v sobotu proběhl v Praze kongres lékařů, zabývajících se právě touto nemocí.


Ahoj Eviku, tak se snažím najít něco o tom kongresu na webu a nedaří se mi, neporadíš? Třeba kde to bylo, nebo kdo to pořádal?


Ahoj Zbultrane,
kongres se konal v Hotelu Clarion, metro Vysočanská, Praha. Protože je to kongres Evropský, další by měl být příští rok v Budapešti. Byl zejména pro lékaře a v angličtině.

Zjistila jsem, že předsedou EAMD ( Evropské asociace muskulárních dystrofiků ) je p. Zdeněk Janda.

Zkus si dát do vyhledávače: AMD v České republice, Petýrkova ul. Praha 4 - Chodov.

Hodně štěstí.
E.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
AROHOJ
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 1.2. 2011
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: pá září 23, 2011 2:05 pm    Předmět: Citovat

NAMASTÉ

Není to parazitem,ale virové.
Léčba zaperem a su-jokem možná-dle kyvadla,

Duchovně pročistit fialovým paprskem a odpuštěním sobě,všem a všechno,
požádat o odpuštění těm kterýn ublížil a nejdůležitější je poznání Božího odpuštění svými slzami.
Tím je smazána 1/7 karmy-takže nutno opakovat a opakovat.

AROHOJ.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Jardel
Nováček
Nováček


Registrace: 12.2. 2012
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: ne únor 12, 2012 8:38 pm    Předmět: ALS u mé matky Citovat

Dobrý den všem,

nevím odkud začít, snad jen tím, že u mojí matky rovněž objevili tuto závažnou chorobu ALS. Její 56 let a celý život tvrdě pracovala. Teď je díky ALS v invalidním důchodu a postupně chátrá za ustavičného braní léku na tuto chorobu + silné léky od psychiatra. Pokaždé když s mámou mluvím, brečí mi do telefonu a je silně demotivovaná k tomu, aby s chorobou dál bojovala. Zatím je ve stázi kdy jí špatně slouží obě ruce a poslední dobou má špatnou motoriku a stává se jí, že padá a neudrží se na nohou.
Hrozně rád bych jí pomohl, ale nevím jak. Myslím si, že zkroušené pocity má od toho jak je pouze s tátou v baráku, nikam nechodí, protože se bojí, že upadne a den stráví v kuchyni a převážně u televize.
Nevím jak v ní probudit smysl pro to, aby se snažila bojovat. Ani moje malá neteř (sestry dcerka) to v ní neprobudí. Pokud bych jí rád vzal na výlet, tak se vymlouvá,že bude přítěží a že nikam nechce.
Dokázal by jste mi někdo poradit co by se proti tomu dalo dělat?
Nemáte zkušenosti s nějakým podpůrným lékem nebo myslíte, že by měla přestat brát přášky od psychiatra??
Jsem bezradný.
Děkuji za podporu a případnou pomoc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: ne únor 12, 2012 9:12 pm    Předmět: x Citovat

Jardel: posílám ti SZ.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: po únor 13, 2012 10:02 pm    Předmět: Citovat

Poprosil jsem Lenku, ať se naladí na hlubší příčinu této nemoci a odpověď, kterou k tomu dostala je, že se jedná o nepřijetí daru života, nepřijetí životní síly, která byla člověku dána. To nepřijetí nemusí být nutně na vědomé úrovni, i tak může působit destruktivně. Neberte to prosím jako nějaké dogmatické tvrzení, ale ze zkušenosti vím, že Lenčiny informace jsou velice přesné a snad to může někomu pomoci.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Kwisatz_Haderach
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 7.11. 2008
Příspěvky: 215

PříspěvekZaslal: út duben 01, 2014 1:04 am    Předmět: Citovat

Damao napsal:
Ono je to, Mílo, na delší povídání. Když to shrnu, tak jde o to, že účinky Matuzalému, to jak působí v našem tělě, jsou hodně podobné tomu, jak vnímám působení Reiki. Pro mne to byl na počátku neuvěřitelný zážitek, který vystřídal hluboký obdiv k těm, kdo to tak skvěle vymysleli. Přednáška u paní Mgr. Podhorné končila kostatováním, že se "jim" (týmu, který je autorem Matuzalému), skrze výzkumy objasnila prastará duchovní pravda, že jedinou autentickou silou, která je schopna léčit, je láska.
Máš pravdu, že účiněk není stejný u všech lidí, asi jako u Reiki - to je asi nejbližší případ. Jednomu pomůže na chvilku, u jiného se dějí zázraky. Dám vědět jak to působilo na mě, až udělám vlastní zkušenost

Damao, můžeš nám říct s odstupem času více o Tvých zkušenostech s Matuzalémem? Díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
usvit
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.12. 2013
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: út duben 01, 2014 8:54 am    Předmět: Citovat

Promin nic konkrétního,ale na yutube jsou videa z přednášek, bohužel si nepamatuji anii jména přednášejících, kdo ví o čem píšu, at poradí. Na těch videích mluví u nějakém přístroji,mikroskop, pod kterým dělají rozbory krve a vidí i ty nejmenší parazity, bunky, krevní destičky. odstranují z těla těžké kovy, parazity,toxické látky a léčí i tuto nemoc, leukémii..Taktéž pomocí přístroje salvia(mudr. Jonáš a jeho homeopatika) a pomocí tohoto přístroje, homeopatik a nějakýho léku na parazity léčí tuto chorobu, lidé sa vrací paak do práce e nemají ani invalidní duchod. Vem si třeba tetanus je vlastně parazit a jeho výměšky jsou toxické a zpusobují ochrnutí nervové soustavy, strnulost, tetanus. Hledal bych to pod detoxikace, jak se zabavit parazitu, odčervení...bohužel nemám odkaz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.17 sekund