Fórum - Zobrazit téma - PRÁNICKÁ VÝŽIVA-diskuse - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - PRÁNICKÁ VÝŽIVA-diskuse
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

PRÁNICKÁ VÝŽIVA-diskuse
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: čt únor 02, 2012 11:11 pm    Předmět: PRÁNICKÁ VÝŽIVA-diskuse Citovat

Samostatné vlákno, jako pokračování k odkazu na brethariánství.

Sunnyimu.
sunnyi napsal:

Nejprve je třeba se připravit. Ta příprava trvá jeden či dva roky. Jí se méně. Ale zato kvalitně.

I maso?

Klidně i maso. Velmi často se lidé stávají vegetariány, ale není to nutné. Hlavní je snížit objem přijímané potravy.

Díky Mirku, původně jsem si tedy to, co Monfort zmínil, omylem vyložila tak, že maso před přechodem na PV už ne.

sunnyi napsal:

Ono k informovanosti může posloužit i to, že i Jasmuheen v jiné své knize říká, že v dnešní době již ten 21 denní proces není potřebný, že dříve hodně lidem pomohl, ale dnes již spousta lidí přechází na život na práně docela spontánně.

Což je myslím dobrá zpráva, přesto se v této souvislosti najdou i takoví kamikadze, co budou chtít nějak opomenout tu přípravu, tím pádem jim může jít o život, a proto jsem považovala za dobré mluvit i na toto téma.

sunnyi napsal:
Tak proč předstíráš zájem, když stejně nevěříš tomu, co říkám? Nudíš se? .

Proč myslíš, že něco předstírám???
Co Ti zavdalo důvod si tohle myslet?
Nějak dost dobře nechápu, v čem je tohle moje konstatování špatné, nebo proč, a v čem, z této věty nesouhlasíš:
"Ona nás živí jen ta prána, jen holt zatím povětšinou ještě především přes to jídlo."

Citace:
Každopádně je to hodně o vůli..

Citace:
Co přesně je Mirku "o vůli"?

sunnyi napsal:
Na to si třeba dokážeš odpovědět i sama. Třeba tak, že zkusíš tři dny nic nejíst. (Kromě prány, samozřejmě.)

Ano, vnímám to tak, že příprava samozřejmě tuhle vůli předpokládá a je jí třeba, právě tehdy, když držíme hladovku ještě bez toho, abychom se dokázali plně pránou vyživit.
Nemyslím si ale, že samotný stav s plnou pránickou výživou by takovouto vůli vyžadoval, protože nehladovíš, je to tedy jakýsi posun ve vědomí, kde již toto předchozí úsilí není potřebně. A to je důvod proč jsem Ti Mirku tuhle otázku položila, tak by bylo fajn nepředpokládat, že ten druhý se neptá z jakéhosi jiného důvodu, než pouze proto, protože prostě neví, a chce porozumět, co tím, co jsi napsal míníš.
Děkuji.

Smile


Naposledy upravil toora dne pá únor 03, 2012 8:12 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: pá únor 03, 2012 7:46 am    Předmět: Výživa pránou Citovat

A je tu mezi přispěvateli někdo, kdo se pránou (bez jídla) živí?

A nebo se na ten přechod chystá?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: pá únor 03, 2012 8:45 am    Předmět: Citovat

Beppe napsal:
Jinak jsem taky zvědav na odpověď, co člověka k něčemu takovému vede. Motiv musí být každopádně dost silný, osobně se necítím ani jednodenní půst Smile Byl bych otrokem myšlenek na jídlo, zcela paralyzovaný pro normální život.


Veškerá pozitiva a výhody pránické výživy jsou Beppe myslím zcela zjevné, a měla jsem za to, že je vidí i ten, kdo o něčem takovém ve svém životě ani nikdy nezauvažuje. A ty jsou zároveň taky motivací.
Naše naprogramování a přesvědčení o tom, že musíme jíst, abychom žili je ale hodně silné, a dost možná je i tou nejsilnější ze všech lidských připoutaností na tomhle světě.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
arikiran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.7. 2011
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: pá únor 03, 2012 9:17 am    Předmět: Citovat

ahoj
aktuální téma
omlouvám se,ale předchozí téma breathariánství jsem nenašel,tož začnu z prostředka

všechno kolem ve vesmíru jí,tak proto to asi namontovali i do nás,tělo je na to zvyklé,já jsem také zvyklý,proto jsem nepovažoval za nutné se tímto modním trendem zabývat

ne tak moji kamarádi,jeden se do toho pustil,dvakrát,jednou vydržel 9 dnů,podruhé 12,co se stalo?
pravděpodobně nenahradil energii z jídla pránou,jel na své vlastní zasoby,a když došly,musel začít jíst

proto jsem já zvolil jiný postup:
normálně jím,ale zároven zvyšuju cvičením příjem prány,nebo přesněji vzestup Síly,dostatek této Síly pak kromě jiného zajistí i menší závislost na jiných zdrojích energie

bur@na
....................
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: pá únor 03, 2012 10:40 am    Předmět: Citovat

Ano, prostě na tu vesmírnou Elektrárnu můžeme být napojený přímo. Very Happy

Já jsem třeba měla léta za to, že to, co vidím za slunečného počasí já, musí vidět každý, jen si toho prostě normálně ani nevšimne. Když jsem se tak tehdá pár lidí ptala, tak mi nikdo nedokázal říct, co že to vlastně vidím. Až teď mi na to H. Monfort odpověděl, tj. že to je vzdušná prána, a je to docela zajímavý pozorování.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: pá únor 03, 2012 12:52 pm    Předmět: Citovat

toora: Máš na mysli, to že se horkem tetelí (vlní) vzduch nebo něco jiného ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 948

PříspěvekZaslal: pá únor 03, 2012 1:49 pm    Předmět: Citovat

Tady toto téma je pro vás mnohé zajímavé. I pro mně a tak jsem se byl podívat v Brně na Henryho Monforda. Co mě zaujalo, bylo docela hodně vysoké číslo v úrovni vědomí Monforda - 743. Měřeno podle referenční knihy - Moc versus Síla od David R. Hawkins.

Dále jsem zjistil, že úroveň vědomí těch, kterým přechod už půjde, je nad úrovní 243. Což není mnoho lidí. Proto to ani nikomu z těch lidí nejde. Proto i ta delší příprava. Většina lidí se nachází pod úrovní vědomí 200, čili ze systému spíš jen berou. Až teprve nad hodnotou 200 začínají pomáhat vyrovnávat negativitu všech lidí pod 200. Ale o tom je více v této knize. Hawkins zkoumal úrovně vědomí 20 let a tato kniha je toho výsledkem.

I idea, že by se tím pomohlo v zemích třetího světa, kdyby se to naučili, není reálná právě z toho důvodu, že je na to zapotřebí posunu ve vědomí a tito hladovějící lidi v těchto státech ho nemají. Co je živí, je strach a přežívání a to je pod 200 a strach nás nepustí k pránické stravě.

Chtěl bych si to určitě zažít a tak to plánuji až bude teplo. Razz Když jsem si to řešil, otevřelo se mi spousta věcí, které ještě nejsou vyřešeny...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: pá únor 03, 2012 2:25 pm    Předmět: Citovat

Lightworker napsal:
...strach nás nepustí k pránické stravě.


Přesně tak to je Lighte, a kdyby jenom k ní. Confused
Jedená se především o strach neuvědomovanej, kteréhožto se držíme, a tak se on zase pěně drží nás, jak taky jinak, a pustit ho nemůžeme, když si si ho ani pořádně neuvědomujeme.
No, a díky téhle matrici nevědomí, neboli Matrixu, žijeme to, co žijeme (obecně míněno)...tedy do určité doby. Wink

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: pá únor 03, 2012 2:36 pm    Předmět: Citovat

Beppe napsal:
Máš na mysli, to že se horkem tetelí (vlní) vzduch nebo něco jiného ?

Ne tohle vypadá jinak, jako uplný pidi-midi světelné částečky, co se neuvěřitelně rychle hemžej. V tom filmu „Na počátku bylo světlo“ byl autor v nějakém fyzikálním ústavu a tam tohle bylo na jakémsi přístroji celkem dobře vidět, ale bohužel, ten film z Youtube už zmizel, kvůli autorským právům, což je, dle mého názoru, fakt škoda. Crying or Very sad ale holt zákon je zákon.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: pá únor 03, 2012 3:23 pm    Předmět: Citovat

Pro šamanku a Beppeho:

mně se ten nápad žít na práně líbí, je mi to prostě blízké. A ty výhody jsou, věřím, naprosto evidentní. Lence k tomu přišlo, že prána je naše přirozená potrava, jen jsme jí odvykli. Totéž říkal v rozhovoru i H. Monfort. A tak proč se nepřipravovat a jednou se to třeba podaří? A i kdyby ne, tak se člověk pravidelnými půsty očistí a posílí. Už jsem si to několikrát vyzkoušel a jednou jsem byl 22 dní téměř jen o čaji s medem a citronové šťávě (na vycházce v lese jsem si několikrát natrhal borůvky nebo lesní jahody). To sice není, striktně řečeno, půst, ale účinky to mělo úžasné. No, a teď v lednu, jak už jsem psal, něco podobného, jen kratší, ale zakončené 7 denním vodním půstem. Když při tom člověk medituje, dělá pránajámu, krija jógu a další techniky, tak má dost dlouho pocit, že to jde skoro samo.

Jinak, líbí se mi přístup Pavla Máchy: www.Pust.cz. Nesouhlasím s některými jeho názory, ale způsob, jakým on dosáhnul žití na práně mi dává naprostý smysl. Na internetu o něm kolují různé divné zvěsti, ale to tak bývá.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: pá únor 03, 2012 3:35 pm    Předmět: Citovat

Lightworker napsal:
Co mě zaujalo, bylo docela hodně vysoké číslo v úrovni vědomí Monforda - 743. Měřeno podle referenční knihy - Moc versus Síla od David R. Hawkins.

Dále jsem zjistil, že úroveň vědomí těch, kterým přechod už půjde, je nad úrovní 243. Což není mnoho lidí. Proto to ani nikomu z těch lidí nejde. Proto i ta delší příprava. Většina lidí se nachází pod úrovní vědomí 200, čili ze systému spíš jen berou. Až teprve nad hodnotou 200 začínají pomáhat vyrovnávat negativitu všech lidí pod 200. Ale o tom je více v této knize. Hawkins zkoumal úrovně vědomí 20 let a tato kniha je toho výsledkem.


Podle mě Dr. Hawkins měří neměřitelné. Prodavač vzduchu. Ale kde není poptávka, tam není nabídka...

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 948

PříspěvekZaslal: pá únor 03, 2012 6:05 pm    Předmět: Citovat

no nevím sunnyi, jestli jsi tuto knihu četl, ale Hawkins měří kineziologií to, co vědí buňky, tedy tu realitu, která je pravdivá. Neměřil to sám, ale ve skupinách a z několika úhlů. Pro jistou úroveň vědomí a dolů je to ale opravdu neměřitelné...

Pro Tooru,
všechny strachy jsou v podvědomí, čili jak píšeš neuvědomovatelné, než se nám dostanou do vědomí a pak jsou uvědomovatelné. Všechny strachy jsou propustitelné pro ty, kteří ví, jak na to. A přesně toto dělá metoda RUŠ - vyndavá to z podvědomí a dává do vědomí, kde to můžeme Přijmout, Pochopit a Propustit...
A tím si měníme Matrix v to, co chceme, a kde jsme Pánem svého osudu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
arikiran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.7. 2011
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: pá únor 03, 2012 6:46 pm    Předmět: Citovat

ahoj
už jsem viděl měřit Neměřitelné
kyvydélkem
tarotem
i-tingem
i všelijakým šanelingem a komunikací s anděly i démony

parádně to vycházelo,
až do té doby,kdy jsem požadoval změření něčeho ověřitelného

to se Síly začaly hned vykrucovat a přestaly se mnou bavit

proto si dovolím doporučit důkladné testování a ověřování validity odpovědí toho,kterého se ptám
Síla,která to odmítne,nestojí za komunikaci

bur@na
.........................
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: pá únor 03, 2012 7:09 pm    Předmět: Citovat

Ono asi záleží na tom, jestli tuhle potřebu něco měřit máme nebo ne.
Zkušenějšímu často "stačí" bdělá pozornost, a někdo doknce jen koukne,
a vidí. Wink

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: pá únor 03, 2012 7:11 pm    Předmět: Re:@ Citovat

Nazdar @!

Zisťujem,že aff:"Ja som briliant..."už v Tebe účinkuje!
"Plne súhlasím s
Tvojím racionálno-pragmatickým názorom!" Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 1 z 8

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund