Fórum - Zobrazit téma - Probuzení - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Probuzení
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Probuzení
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 23, 24, 25
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: so únor 11, 2012 6:56 am    Předmět: x Citovat

Ještě malé vysvětlení pro ty, kteří neudělali (a snad neudělají) podobnou zkušenost.

Slova jsou velmi mocný nástroj. Jestliže sem někdo zakomponuje do textu slova jako "aktivováno přečtením textu" a na konci je jako bonus
Ano, chci, může být člověk vtažený bez svého souhlasu (neboť vlastně souhlasil přečtením onoho "Ano chci"), pokud ho nenapadne použít ochranu nebo jasně vyjádřit svoje NE, vtažen do něčeho co vůbec nechce.

Arohoji, myslím, že jsi právě překročil pravidla slušnosti a etiky
a je potřeba si dávat na tvůj zarputilý fanatismus větší pozor. Tohle sem, do diskuzního fóra nepatří. Manipuluj si s těmi, kteří se hlásí k Tvému přesvědčení a nepoužívej nekalé praktiky na všechny, kdo se kolem mihnou. Ani Tvůj fanatismus Ti k tomu nedává právo.

šamanka
PS: díky Bronku, ty rozumíš o čem je řeč
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
AROHOJ
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 1.2. 2011
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: po únor 13, 2012 6:55 pm    Předmět: Citovat

NAMASTÉ Broňku
doufám,že nyní,když na radu Krabase uvádím autory-jsou to Plejáďané a napsala to v knize Barbara Marciniak ,že .tento článek nevymažeš.
Využívám jen odkaz Samanky,jako odpověď.

-------------------------------


Smazáno Broněk

-------------------------------
Dávám na vidění všem,aby srovnali,co považuješ za opisování,i když jsem do tabulky dodal o řádek navíc.
Toto byl celý článek,který byl vymazán.
Nyní bych ho doplnil o Vševědomí. ,ale o tom vímmálo
Je to i .odpověď Samance.
AROHOJ.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: po únor 13, 2012 9:42 pm    Předmět: x Citovat

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEE
EEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Arohoji,
vysílám ti jasný signál, abys už mě laskavě nezatahoval a nevymlouval se na mě při pašování tvých článků na stránky reikiwebíku. Už mě žádná tvoje odpověď nezajímá, protože ty neumíš na otázky odpovídat, ale místo odpovědi sem zase vrazíš stejné články pořád dokola. Jestli si myslíš, že DNA neupravené lidstvo je absolutně blbé a když do stejného článku hodíš pár svých slov, tak to nikdo nepozná, tak inteligenci lidstva podceňuješ.

Takže ještě jednou a srozumitelně:

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
bronek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 4.5. 2002
Příspěvky: 721

PříspěvekZaslal: po únor 13, 2012 10:14 pm    Předmět: Citovat

AROHOJI,
ad1) Už jsem ti jednou psal, ať mě neoslovuješ NAMASTÉ, nepřeji si to!

ad2) Text jsem smazal, toto je diskuzní forum, a ne kopírování či přetlumočování myšlenek jiných lidí, které si přisvojuješ.

Co je diskuze, nalezneš zde
http://cs.wikipedia.org/wiki/Diskuzn%C3%AD_f%C3%B3rum
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
arikiran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.7. 2011
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: út únor 14, 2012 7:01 am    Předmět: Citovat

ahoj
malá poznámka k manipulaci a ovlivňování mysli či odebírání energie,atp...myslím,že to existuje a někteří(např armáda) jsou v tom daleko...

používají se různé obrany...

já myslím:ano,člověk je manipulovatelný,může být silně kontrolován

ale duši kontrolovat nelze,na to je příliš mocná

proto za nejlepší obranu považuji kontaktovat duši...spojovat se s duší...až po:stát se duší,uvědomovat se jako duše

bur@na
.....................
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
AROHOJ
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 1.2. 2011
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: út únor 14, 2012 6:07 pm    Předmět: Pelmel-PROBUZENÍ Citovat

NAMASTÉ věem.

Broněk neunesl pravdu a dal Samance možnost se vyjádřit-sami vidíte jakým způsobem se působí na články o PROBUZENÍ i její vyjádření:
že DNA nepůsobí a harický paprsek a vědonńí není..které vyjadřovala v předešlých článcích.Tentokrát se vyjádřila intelektuálně samými EEE.

Každý pozná na sobě,pokud bude žít s NAMASTÉ,že duchovno, a PROBUZENÍ o kterém je řeč je pravdivé ve své lásce,míru,pravdě a radosti.,i popsaným vědomím,které bylo smazáno .

S láskou všem přeji,aby PROBUZENÍ našlo i vás.
AROHOJ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
bronek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 4.5. 2002
Příspěvky: 721

PříspěvekZaslal: út únor 14, 2012 7:07 pm    Předmět: Citovat

AROHOJI,
to co unesu nebo neunesu je jen moje věc. Jsem takový jaký jsem, a jsem s tím spokojený. Pokud mi něco přestane vyhovovat, tak to změním.
Tyhle svoje výlevy si nechej do jiných diskusních for
na internetu, tady ti to nestrpím.
Probouzej se někde jinde než na Reikiwebíku. Najdi jsi svou komunitu lidí, kteří ti budou rozumět, tady je odlišně smýšlející komunita lidí.

Typy lidí jako jsi ty, a jejich praktiky dobře znám ze svého života.

Je tady na místě článek "Praktiky manipulanta", který zde kdysi napsala Toora

http://www3.reiki-cz.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=92&highlight=manipul%E1tor

Pokud si chceš nadále tady hrát, prosím - mě to moc času nezabere - smazat tvoje příspěvky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: út únor 14, 2012 8:33 pm    Předmět: x Citovat

Arohoji,
koukám, že tvoje cvičení působí špatně na centrum mozku, co rozumí psanému textu, který není kopírovaný z tvých harických stránek, protože vždycky odpovídáš na něco jiného než se tě ptáme o čem je řeč.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
bronek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 4.5. 2002
Příspěvky: 721

PříspěvekZaslal: st únor 15, 2012 8:47 pm    Předmět: Citovat

Jen tak pro zasmání Smile
v mé knize návštěv na mém webu mi nechal AROHOJ
dne 2012-02-15 20:00:42
tento vzkaz

Citace:
CENZURA NA TVÉM WEBU

POZDRAV LÁSKOU A MÍREM A PRAVDOU NEUZNÁVÁŠ,takže bez pozdravu říkám,že jsi cenzuroval mé články a mé názory neuznával.A to si říkáš Mistr Reiki?Vždyť Reiki je plně duchovní disciplina,která má za úkol dovést toho kdo jipraktikuje k duchovnímu rozvoji.A kam dovedl tebe:k cenzuře.Zcenzuruješ i tento můj příspšvek na tebe?


Samozřejmě jsem tento záznam smazal, protože takovéto sra.... na svém webu nehodlám mít.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 652

PříspěvekZaslal: st únor 15, 2012 10:16 pm    Předmět: Citovat

Broňku, ani jsem se nezasmála, mít svůj web, na kterém by mi někdo furt dokola vlepoval nějaké zkopírované texty se složitými návody, a pak mě pronásledoval svými příspěvky i na mé osobní stránce, tak bych mu dala ban.
Já jsem ve stadiu, kdy vědomě usiluji zbavovat se zbytečných věcí, protože mě unavuje se starat a pečovat o ty věci, které nepotřebuji.
A to je propojené s mým postojem, že v JEDNODUCHOSTI je pravdivost. Cokoliv složitého mívá na sobě tolik oblečků a masek, že než se jeden dobere toho, co je za překvápko uvnitř, tak uvízne kdesi mezitím a zapomene, cože to vlastně hledal.
Zdá se mi, že se tohle mohlo stát Arohojovi, že kdesi v té komplikovanosti uvízl a generuje ji dál a měl by to dělat ve svém vlastním prostoru (svém webu), měl by to bez cenzury....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
bronek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 4.5. 2002
Příspěvky: 721

PříspěvekZaslal: st únor 15, 2012 10:47 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Blankas
Citace:
že v JEDNODUCHOSTI je pravdivost.

To máš 100% pravdu, dodal bych ještě: V jednoduchosti je síla.

Ve svém životě jsem byl titulován různými názvy. Kdysi jsem se snažil bránit, pak jsem přišel na to, že když nebudu dělat nic, tak je to to nejlepší, protože každý člověk si udělá vlastní úsudek a pak pravda (realita) časem vyjde najevo. Naučil jsem se, že když mě určitý druh lidí z něčeho obviňuje, tak je to pro mě poklona, ne urážka, protože vím, že jdu správnou cestou.

Taky jsem již kdysi zjistil, že ve starých rčení (moudrech) je hluboká modrost, tu ale bohužel pochopíme až na základě svých osobních zkušeností.

Proč "pro zasmání"
Protože člověk, který ostatním radí co mají dělat, nabádá je k "probuzení", je "vzorem ctností", harmonie, … udělá toto, tak mě to přijde docela úsměvné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: čt únor 16, 2012 2:11 am    Předmět: x Citovat

Duchovní rozvoj neznamená, že si "hledající" nechá všechno líbit a přijme všechno co mu kdo pod záminkou "duchovna" naservíruje a bude se tomu klanět. I Mistr Reiki má právo říct svůj názor a říct i silné NE, něčemu s čím nesouhlasí. Protože je to stejný člověk jako každý jiný na Cestě.


šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
polgara1
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.6. 2007
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: čt únor 16, 2012 9:26 am    Předmět: Citovat

Tak bych řekla, že vlákno probuzení dostálo svému slovu.
Ve spoustě lidech to něco probudilo, včetně mě.
Ne však způsobem, který Arohoj zamýšlel...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 23, 24, 25
Strana 25 z 25

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund