Fórum - Zobrazit téma - Spinování vody - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Spinování vody
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Spinování vody
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: pá srpen 12, 2011 1:26 pm    Předmět: Citovat

Evik napsal:
No tak se rozpovídejte, pánové....zkoušeli jste alkohol?


No dyk píšu Smile
Měl jsem doma nějakou dobu plechovku plzeňského, které mi kdosi dal a které já nějak nemusím a tak jsem ho zkusil zušlechtit spinováním, než půjde do zálivky pod zelí kolem kachny...a dalo se pít. Ta jeho taková až chemicky bublinková nechuť byla pryč.
Zkoušel jsem i vodku. Jenže nic jiného než dobrou vodku nepiju, tak jsem rozdíl nepozoroval, příležitostně ospinuji celou láhev a pak dám vědět. A víno se zjemnilo.

Cool
.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: pá srpen 12, 2011 1:32 pm    Předmět: Citovat

Evik napsal:
No tak se rozpovídejte, pánové....zkoušeli jste alkohol?

Moje kolegyně spinovala pivo a prý bylo nesrovnatelně chutnější.
Blankas spinovala bílé víno a očividně jí to svědčilo Very Happy . Já měla jen slabý vinný střik a přišlo mi to, jako když piju dešťovku. Jiný alkohol jsem nezkoušela.
Manželovi jsem pro jistotu nic nespinovala.


Dáme srazík, protože tohle je třeba probrat a předat osobněSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: pá srpen 12, 2011 1:37 pm    Předmět: Citovat

Kámo, předpokládám, že Portské.....já už alkohol moc nemusím, ale v rámci experimentu se zkusím obětovat.

Zeto, jsi tajemný jako hrad v Karpatech Very Happy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: pá srpen 12, 2011 1:41 pm    Předmět: Citovat

Evik napsal:
Kámo, předpokládám, že Portské.....já už alkohol moc nemusím, ale v rámci experimentu se zkusím obětovat.

Ano, Portské i bráchův Veltlín.
A jinak to já taky čistě jen z vědeckého hlediska, kdepak já a lihoviny... Very Happy

Cool
.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Hyter
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvky: 223

PříspěvekZaslal: po srpen 15, 2011 12:04 pm    Předmět: Citovat

Ahoj deckaaaa Smile
Tak me spinovani opet privedlo po delsi dobe na tyto stranky.
Urcite timhle procesem "neco" probiha...pritelkyne, ac nereikistka ale velmi senzibilni, konstatovalka pote co jsem ji to ukazal....ze je to velmi silne a cirkuluje ji energie mezi dlanemi.
Co se spinovaneho napoje tyka...muzu rict ze ho citim takovy "hladky", "jemny"... Na zaklade vyzkumu pana Emota jeste predavam pri spinovani vode pozitivni myslenky Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Hyter
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvky: 223

PříspěvekZaslal: po srpen 15, 2011 12:17 pm    Předmět: Citovat

Jeste pridavam odkazy na videa...nektera i s titulky.
Video s českými titulky:
http://www.overstream.net/view.php?oid=tbtoryi4s8ei

Videa s metodou: http://www.youtube.com/watch?v=F054MSUzgHU

http://www.youtube.com/watch?v=YWApeCYob1U

http://www.youtube.com/watch?v=4_kdxwGkSWU
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: po srpen 15, 2011 12:33 pm    Předmět: Citovat

Jéééé ahoj Very Happy, tebe jsem tu nečekala, ale moc ráda tě vidím Very Happy .
S těmi ,,nereikistami " to je zajímavé, jak to vnímají, viď?

Včera jsem chtěla udělat ještě pokus s manželem, který měl před sebou pivo. Ale pokus se nezdařil, nevydržel 30 sekund pohled na orosený půllitr.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Hyter
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvky: 223

PříspěvekZaslal: po srpen 15, 2011 12:49 pm    Předmět: Citovat

To s Honzou a pivem bylo spise jak zkoumani Pavlovova reflexu, co?
Alenka sice reiki nema ale s energii pracuje velmi statecne a velmi dobre ji vnima. Ma sve "dary" a uci se s nimi teprve pracovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: út srpen 16, 2011 8:58 am    Předmět: Re: Spinování vody Citovat

Evik napsal:

Zde je podstata:
Citace:
Jak se voda mění?

Lidské tělo obsahuje 70-80% z vody. Takže je důležité, jak se voda v těle chová. Molekula vody v lidském těle má kolem sebe elektron, jehož kruhová dráha je ve 180° polokruhu směrem na jih. Ale veškeré tekutiny, které konzumujeme, byly prohnány kovovým potrubím, což způsobilo, že elektrony jejich molekul se točí k severu. Tato opačná rotace je vlastní třeba hmyzu nebo kočkám. Ovšem pijeme-li tuto na molekulární úrovni nesprávně ovlivněnou vodu (a to pijeme všichni), znamená to, že „negujeme“ svůj sedmiletý cyklus obnovy buněk, což způsobuje naše rychlé opotřebování a nemoci.




Zajímalo by mě, kdyby byl někdo schopen vysvětlit, co to znamená "elektrony jejich molekul se točí k severu" a co "kruhová dráha je ve 180° polokruhu směrem na jih". Pro mě je jasnější výraz pro směr "po směru / proti směru hodinových ručiček". Také se domnívám že kruhová dráha je v kruhu 360°.

Myslím si, že už málokdo si myslí, že elektron obíhá kolem jádra po nějaké podobné dráze jako třeba Měsíc kolem Země. Pak by mělo cenu bavit se o směru otáčení. Elektrony se vyskytují v určitém prostoru v tzv. orbitalech a to vždy jen s určitou pravděpodobností. Více např. tady:
http://cs.wikipedia.org/wiki/Elektron

Popis nukleonů tvořících jádro je tady:
http://cs.wikipedia.org/wiki/Proton
http://cs.wikipedia.org/wiki/Neutron

A na konec ještě, co to je spin:
http://cs.wikipedia.org/wiki/Spin

Takže na závěr můj názor. Věřím tomu, že voda se dá ovlivňovat, tedy přesněji informace, kterou nese. Ale snaha o vysvětlení pomocí špatně pochopené fyziky a chybně použitých pojmů jako je např. spin vede spíše k tomu, že to některé zájemce odradí ....

Jinak ten nápad, učinit vědecký pokus a degustovat energeticky ovlivněné víno a neovlivněné se mi zamlouvá. Mohli bychom ho uspořádat v Klubu u poutníka Hrocha Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: út srpen 16, 2011 9:26 am    Předmět: Re: Spinování vody Citovat

Zbultran napsal:


Takže na závěr můj názor. Věřím tomu, že voda se dá ovlivňovat, tedy přesněji informace, kterou nese. Ale snaha o vysvětlení pomocí špatně pochopené fyziky a chybně použitých pojmů jako je např. spin vede spíše k tomu, že to některé zájemce odradí ....


Mě neodradila, protože fyzice nerozumím. Chtěla jsem to jen vyzkoušet a teprve v průběhu svých pokusů jsem nacházela to, proč vodu i nadále ,,energeticky ošetřuju" Wink . Zklidnění, ztišení, projev úcty vodě.

Citace:
Jinak ten nápad, učinit vědecký pokus a degustovat energeticky ovlivněné víno a neovlivněné se mi zamlouvá. Mohli bychom ho uspořádat v Klubu u poutníka Hrocha Very Happy

Jsem pro Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: út srpen 16, 2011 9:46 am    Předmět: Re: Spinování vody Citovat

Evik napsal:
Mě neodradila, protože fyzice nerozumím.


No, a právě takhle to občas chodí, u některých objevů, věcí, které do jisté doby "nefungovaly", stáli právě nadšenci, kteří absolutně netušili, že tohle vůbec není možné. Very Happy


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: út srpen 16, 2011 10:32 am    Předmět: Re: Spinování vody Citovat

Zbultran napsal:
Takže na závěr můj názor. Věřím tomu, že voda se dá ovlivňovat, tedy přesněji informace, kterou nese. Ale snaha o vysvětlení pomocí špatně pochopené fyziky a chybně použitých pojmů jako je např. spin vede spíše k tomu, že to některé zájemce odradí ....


Souhlasím. Já tedy přistupuji se značnou nedůvěrou k jakýmkoliv pokusům o fyzikální vysvětlení duchovních jevů. Většinou jsou to naprosté hovadiny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: út srpen 16, 2011 2:29 pm    Předmět: Re: Spinování vody Citovat

Evik napsal:

Citace:
Jinak ten nápad, učinit vědecký pokus a degustovat energeticky ovlivněné víno a neovlivněné se mi zamlouvá. Mohli bychom ho uspořádat v Klubu u poutníka Hrocha Very Happy

Jsem pro Wink


Tak jsem mluvil s dědou P. a hlásí se na tento vědecký pokus jako examinátor. Trvá ovšem na přísně vědeckém přístupu. Navrhujeme tento postup:

1. Bude se degustovat vždy jedna odrůda vina. Lahev se rozlije do 3 stejných nádob označených čísly. Ve vedlejší místnosti bude člověk, který jednu nádobu ospinuje, další orejtuje a poslední nechá být. Toto zanese do tabulky.

2. V debustační místnosti budou sedět examinátoři a a ti budou ochutnávat vždy po 3 kusech vzorků od jedné odrůdy a budou zapisovat k číslům pořadí od 1 do 3.

3. Kroky 1. a 2. možno opakovat i u jiných odrůd neboť různé druhy vína mohou být různě citlivé k energetickému působení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: út srpen 16, 2011 2:37 pm    Předmět: Citovat

Zbultrane a proč zrovna víno?
Wink Smile
Při spinování jde především o "nápravu" náboje - tj. jisté nežádoucí energie vody, kterou (jakožto nežádoucí), získala tím, že před tím prošla potrubím.


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: út srpen 16, 2011 3:30 pm    Předmět: Citovat

Zajímavé je, že spinované voda mi díky takové nepřirozené "hladkosti" chutná svým způsobem míň než normální "surová" voda. Jaké máte pocity vy ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 3 z 5

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund