Fórum - Zobrazit téma - Spinování vody - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Spinování vody
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Spinování vody
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: po srpen 01, 2011 10:41 am    Předmět: Spinování vody Citovat

Ahoj,
určitě jste o spinování vody slyšeli a možná už někdo z vás delší dobu praktikujete. Můžete se podělit o zkušenosti a názory? Já jsem tuto techniku úpravy vody přijala dost skepticky. Nevím, jaký může být rozdíl mezi reikováním a spinováním?
Pravdou je, že při reikování jsem žádný rozdíl nevnímala. Dnes jsem si zkusila ospinovat čaj a rozdíl jsem zaznamenala dosti značný Rolling Eyes .

Zde je podstata:
Citace:
Jak se voda mění?

Lidské tělo obsahuje 70-80% z vody. Takže je důležité, jak se voda v těle chová. Molekula vody v lidském těle má kolem sebe elektron, jehož kruhová dráha je ve 180° polokruhu směrem na jih. Ale veškeré tekutiny, které konzumujeme, byly prohnány kovovým potrubím, což způsobilo, že elektrony jejich molekul se točí k severu. Tato opačná rotace je vlastní třeba hmyzu nebo kočkám. Ovšem pijeme-li tuto na molekulární úrovni nesprávně ovlivněnou vodu (a to pijeme všichni), znamená to, že „negujeme“ svůj sedmiletý cyklus obnovy buněk, což způsobuje naše rychlé opotřebování a nemoci.

Začneme-li veškeré tekutiny, které pijete, „spinovat na jih“, znamená to, že dáme svému tělesnému systému přesně to, co potřebuje, aby buněčná obnova probíhala správně. Za nějaký čas se zbavíme mnoha nemocí včetně nejtěžších, bude nám stačit méně jíst, méně spát, a budeme vypadat mnohem mladší.


Protože fyzika je pro mě,, španělská vesnice" vůbec neřeším, kam se mají molekuly točit. Pro mě jsou podstatné výsledky a vaše zkušenosti. Pokud tedy nějaké máte, sem s nimi.

E. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 947

PříspěvekZaslal: po srpen 01, 2011 11:28 am    Předmět: Citovat

Evi, jsme na tom stejně. Přítelka spinuje, umí i reikovat, připadá jí to úžasné. Já jsem zkoušela a nevím, tím, že nejsem chemik, nevím, zda tím, že doma pijeme pi-vodu, není - li tam ta reakce už hotová. Místo spinningu budeme spinovat? Very Happy M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: po srpen 01, 2011 11:35 am    Předmět: Re: Spinování vody Citovat

Ahoj Evíku,

nedávno jsem na toto také narazil a Spinováním se opravdu něco změnilo, je to zvláštní, ale vnímám určitou změnu toku energie / informace uvnitř vody. Spinoval jsem takto pouze vodu, a jen párkrát takže nějaké dlouhodobé hodnocení nemohu sdělit. Leč vnímám podobu i mezi reiki a i tímto spinováním.

Myslím že nejde jen o samotnou techniku Spinování, ale o to, že soustředěně a se záměrem vkládáme informaci do molekul vody.

Je to zajímavéSmile

Zetík
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: po srpen 01, 2011 3:12 pm    Předmět: Citovat

Děkuji za reakce, třeba přibudou ještě nějaké další Very Happy .

Začala jsem dnes ráno a skutečně vnímám velký rozdíl. Ta voda je jakoby lehká, ani nemám pocit, že něco piji. To znamená, že mě vůbec netlačí v žaludku.

Chci udělat několik pokusů s lidmi, kteří s energiemi NEPRACUJÍ, tudíž třeba nejsou tolik vnímaví, jestli poznají rozdíl.
Bylo by to úžasné třeba u starých lidí, kteří všeobecně velmi málo pijí a jsou dehydrovaní, protože zkrátka nemají žízeň a když už se napijí, tak mají ,,žáby v žaludku".

A protože se říká, že hlad je převlečená žízeň, mohlo by se to s úspěchem doporučovat i při snižování hmotnosti bez pocitu ,,těžkého " žaludku. Jde jenom o to to vyzkoušet. Rozhodla jsem se, že ode dneška budu spinovat nápoje 21 dní, to by mohla být dostatečně dlouhá doba k tomu, abych pocítila změnu i jinak. 22.8. podám hlášení.

E.
Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: po srpen 01, 2011 6:46 pm    Předmět: x Citovat

Trochu jsem to před časem zkoušela a připadá mi to stejné jako když vodu nareikuješ. Včetně změny chuti.
Vlastně proč by nemělo, stačí dát záměr a třeba chytit hrnek, všechno je jen práce s energií. Jak jen vychytat, aby pak to kafe, pro nás kafaře bylo zase tak dobré?

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 745

PříspěvekZaslal: po srpen 01, 2011 7:39 pm    Předmět: Citovat

Šamanka:
Nyní pominu spinování vody, protože jsem s ním neexperimentoval, ale moc se mi líbí jak to píšeš o kafi, protože stejně to vnímám já Smile
Rád bych si ten čaj oreikoval...

Něco jako když piješ Světlo

Ale kde je pak ten čaj?
Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Psychedelic
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 745

PříspěvekZaslal: po srpen 01, 2011 7:46 pm    Předmět: Citovat

Můj momentální pohled na reikování jídla je takovej, že na určité úrovni jídlo či pití reiki zabaví jejich "osobitosti". Stávají se víc neutrálním, ne-osobním, někdo by možná řekl - "vysoko - vibrujícím" nebo Božím.

Jídlo na určité úrovní se stává více "ne-osobním", jakoby ztrácelo sebe sama ve prospěch neutrální Božskosti.

Myslím, že podobně je tomu s člověkem.

A to se zde mluví o seberozvoji

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: po srpen 01, 2011 8:24 pm    Předmět: x Citovat

Psychedelic: teď jsi mě inspiroval k pokusu, jak bude káva chutnat, když to vodu nareikuju při vaření, to jsem dřív nezkoušela. Je to o chlup lepší, takové jemné.
Stejně mám na čištění vody nejraději šungit i když nevím přesně co všechno s ní dělá.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: po srpen 01, 2011 11:41 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
Je to o chlup lepší, takové jemné.


Ono chutná jídlo jinak, když se například vaří s láskou:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: út srpen 02, 2011 7:53 am    Předmět: Citovat

Hledala ještě nějaké info o spinování a na Jitřní zemi jsem se dočetla něco v tom smyslu, že kdo spinuje vodu, je magor.

Ale protože každý jsme tím, kým se cítíme být sami pro sebe, spinovat budu dál, dokud se nepřesvědčím na vlastní kůži, zda spinování má a nebo nemá nějaký smysl.
Pro mě i 30 sekund zklidnění, soustředění a koncentrace má smysl, když se bude provádět několikrát denně. I to je přeci úžasné....nebo ne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: út srpen 02, 2011 8:52 am    Předmět: Citovat

Evik napsal:
Hledala ještě nějaké info o spinování a na Jitřní zemi jsem se dočetla něco v tom smyslu, že kdo spinuje vodu, je magor.

Ale protože každý jsme tím, kým se cítíme být sami pro sebe, spinovat budu dál, dokud se nepřesvědčím na vlastní kůži, zda spinování má a nebo nemá nějaký smysl.
Pro mě i 30 sekund zklidnění, soustředění a koncentrace má smysl, když se bude provádět několikrát denně. I to je přeci úžasné....nebo ne?


Co se u mě změnilo ve vnímání té vody je, že jakoby "lépe klouže" do těla. Nemyslím si že to je sugesce, leč je to prostě zajímavéSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: út srpen 02, 2011 1:00 pm    Předmět: Re: Spinování vody Citovat

Evik napsal:
Dnes jsem si zkusila ospinovat čaj a rozdíl jsem zaznamenala dosti značný.

Taky Evo vnímám rozdíl.


Citace:
Pro mě i 30 sekund zklidnění, soustředění a koncentrace má smysl, když se bude provádět několikrát denně. I to je přeci úžasné....nebo ne?



Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: út srpen 02, 2011 1:04 pm    Předmět: Citovat

Pravda, Zeto, voda je hladká.

Hledala jsem mudru, která částečně odpovídá té, která se používá při spinování:


PRÁN MUDRA

Tzv. zásobárna energie. Zlepšuje proudění prány (KI, kundalíní, životní energie) a tak zvyšuje celkouvou vitalitu a posiluje imunitní systém a zpevňuje svaly. Velmi zlepšuje zrak a léčí oční vady (oko je také sval). Urychluje léčbu všech nemocí, uklidňuje hlad a žízeň. Také zvyšuje sebedůvěru.
Áčarja Kéšava Dév říká: „Když zmáčknete tlačítko prán mudry, začne intenzivně pracovat dynamo životní energie. A když elektřina životní energie dobije baterie svého těla, pacient v sobě postupně zakouší čétnu. Pravidelné cvičení této mudry posilní slabého člověka tělesně i duševně a navrátí mu jeho vitalitu.“


Řekla bych k tomu, že je to bezvadná metoda k harmonizaci sama sebe.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
harmonik
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 9.7. 2009
Příspěvky: 217

PříspěvekZaslal: čt srpen 04, 2011 10:03 am    Předmět: Citovat

Ahoj, jaká to ale změna! Notoriky rétoriky v soutěži kdo bude delší a nepochopitelnější vystřídalo témátko!
a praktik Evík, díky!

Právě jsme se vrátili ze šiklandu, Vysočina je moc prima. O spinování vody se u nás ví tak měsíc, koluje to v mejlech a tak jak je dneska všechno propojené / ekonomika..../ , dostalo se to i k nám.

No je to zajímavé, moje Jaruš to hned vyzkoušela, já taky, opravdu nezávisle jsme tvrdili, že naspinovaná voda je " jakoby hladší, líp klouže do krku, o něco chutnější...." - ve srovnání ta obyč. neupravená drhla jak špatně ohoblovaná deska při popíjení.

Jenom by mě zajímalo, jestli to je stejné třeba i na druhé polokouli Země nebo na pólech. Tam je rotace trochu jinačí v hodnotách nebo směru.

V každém případě to potvrzuje, že ruce jsou "nástroj Boží..."

Vzpomeňme třebas Ježíše, jak se dotýkal nemocných, reikování, duchovní v kostele drží vzepjaté ruce nad hostií při obřadu, pan Pfeifer na nás z obrazovky dlaněmi vysílal, rytíři se pasovali nataženou rukou s mečem na rameni a v pokleku,hitlerovci se zdravili hajlováním....zasvěcení ví moc dobře, proč tyto polohy.

Mudry, Evíku, studuju taky, je to zajímavé....o toku energie apod. Třebas o tom někdy splknem.

Dík za příspěvek a víc takových- i o praxi, o zkušenostech, info....člověk si to stejnak přebere podle "svého zabarvení a naladění". Něco jedním uchem sem, druhým ven, něco někde hluboko v mozkovém šuplíčku a něco třebas zaujme dóóóst.

Čauec, krásné dovči,
Harmonik. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: pá srpen 05, 2011 8:44 am    Předmět: Citovat

Zdárek, Harmoniku, hezký příspěvek Very Happy .

Tím, že věnujeme aspoň takovou malou pozornost vodě, vkládáme do ní pozitivní myšlenku, můžeme to brát i jako vyjádření vděku této tekutině, bez které by nemohl existovat život na této planetě. Proto se z ,,obyčejné" vody stává neobyčejný elixír.

Krásný den všem Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 1 z 5

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund