Fórum - Zobrazit téma - Takový projekt.. - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Takový projekt..
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Takový projekt..
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kwisatz_Haderach
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 7.11. 2008
Příspěvky: 215

PříspěvekZaslal: čt září 15, 2011 8:25 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
Přečti si tohle vlákno a pochopíš, je to trochu složité, ale měl to být její
a současně kolektivní projekt s nějakými křesťany.
Zrovna dneska jsem na ni myslela, jak se jí daří a jak se jí rozjela ona vize... Question

šamanka

Aha, no trochu jsem se v té záplavě slov ztratil... Každopádně mi to nepřijde v dnešní době jako byznys, který by člověka uživil. Jako protihodnota za dárcovství peněz, jako příspěvek na duchovno - to ano, ale aby z toho byla věc, na které by měl někdo vydělávat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: čt září 15, 2011 8:30 pm    Předmět: x Citovat

Ona má rendyy takové trochu utopické představy. Proto se tu k jejímu tématu rozjela dost bouřlivá diskuze, včetně nějakých praktických připomínek, které nebyly přijaty právě s nadšením. Projekt nebyl brán jako byznys spíš cosi s nádechem náboženského vytržení. Proto jsem zvědavá, až se tu objeví, cože se z toho ve skutečnosti vyklubalo.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 454

PříspěvekZaslal: čt září 15, 2011 8:38 pm    Předmět: Citovat

Kwisatz_Haderach napsal:
Jestli je tohle novinka, tak se omlouvám. Ale vidím zde krišňácký eshop, čímž pro mě ten projekt rendyyy zcela postrádá smysl... Anebo to je ten její projekt? Možné je všechno Smile

http://jamuna.inshop.cz/inshop/shop.asp



Projekt Rendyy je projekt Rendyy, čímž je sám o sobě něčím, co vychází z jejího srdce a nemá s projekty jiných lidí, ani s eshopy oddaných Krišny, mnoho společného...

Tím, že je to projekt Rendyy, má smysl sám o sobě..... A navíc nikde nebylo psáno, že jde o nějaký byznys k uživení. Šlo o první krok k tomu, jak mít možnost pracovat radostným způsobem na uskutečnění toho, čemu člověk věří...


Jinak odnaučila jsem se bavit se o určitých věcech tam, kde to nemá mnoho smyslu... Způsobit podivnou atmosféru si tady umíte dobře i beze mě a mého tématu......

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Kwisatz_Haderach
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 7.11. 2008
Příspěvky: 215

PříspěvekZaslal: čt září 15, 2011 8:45 pm    Předmět: Citovat

Jde o to, že dle mého názoru nemá smysl rozjíždět něco, co si na sebe nevydělá, to pak můžeš peníze rovnou věnovat na charitu a stojí to míň sil Smile. Já proti tomu nic nemám, jen říkám, že byznysplán by měl vypadat zároveň tak, aby splnil Tvou vizi, a zároveň, aby se podařilo fungování projektu na té úrovni, aby minimálně nebyl ztrátový. To zní přece logicky. A pokud to takhle máš vymyšlené, gratuluji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: čt září 15, 2011 8:51 pm    Předmět: x Citovat

Hmmm to sis naběhl, jako my ostatní. Přečti si poslední odstavec předcházejího příspěvku, ten se týkal právě takových rad a prohlášení. Laughing Laughing Laughing

šamanka Cool
PS: a už se o výsledcích experimentu asi nikdy nedozvíme...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 454

PříspěvekZaslal: čt září 15, 2011 9:01 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
Hmmm to sis naběhl, jako my ostatní. Přečti si poslední odstavec předcházejího příspěvku, ten se týkal právě takových rad a prohlášení. Laughing Laughing Laughing

šamanka Cool
PS: a už se o výsledcích experimentu asi nikdy nedozvíme...



Šamanko, o výsledcích toho, co dělám, se pobavím ráda... Ale jen s tím, jehož zájem je upřímný a od srdce... A ne pouze zvědavost ohledně toho, jak dopadl nějaký experiment...

Takže pokud Tě to skutečně zajímá, určitě lze najít mnoho způsobů, jak to zjistit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: čt září 15, 2011 9:06 pm    Předmět: x Citovat

rendyy: záleží pochopitelně jen na Tobě jestli výsledky zveřejníš nebo ne, nutit Tě nehodlám i když zvědavá jsem. Cool

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: čt září 15, 2011 9:17 pm    Předmět: Citovat

Kwisatz_Haderach napsal:
Jde o to, že dle mého názoru nemá smysl rozjíždět něco, co si na sebe nevydělá, to pak můžeš peníze rovnou věnovat na charitu a stojí to míň sil.


Pokud mám předem jakž-takž jasno, co od něčeho očekávám, zvážím všechny dostupné informace, i tak mohou cestou vstoupit do hry věci, které předem těžko odhadnu, a tak to třeba nakonec nevyjde, ale vím, že jsem dělal co se dá a tu přípravu jsem neodfláknul.
V případě ale, že napřklad nemám jasno v tom, co si mohu dovolit ztratit (nemám na mysli jen finance, ale cokoliv, co do něčeho ze sebe investuju), tak bych si tyhle možné „potíže a ztráty“ měl pořádně sám se sebou rozebrat alespoň jaksi ex-post, abych z té proběhlé situace vylezl ponaučen, protože od toho tady ty případný trable jsou, tj. aby se nám byly jistou výchozí zkušeností do toho našeho případného činění dalšího.
(To tedy v případě, že nemám zálibu a necítím uspokojení z rozbíjení zdi hlavou. Confused )

V opačném případě se všechny neúspěchy jen zasouvají a střádají tam, kde na ně není vidět, a i když nad nimi rádoby velkoryse mávneme rukou, nic to nemění na tom, že neblaze ovlivňují náš způsob myšlení, naše postoje, ať už si to uvědomujeme, nebo ne.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: čt září 15, 2011 9:42 pm    Předmět: x Citovat

Tohle téma není hodně z nás cizí. Téma: vize versus realita si mnoho
z nás vyzkoušelo na vlastní kůži (mimochodem zrovna začal další díl Ano šéfe). Kolik z nás nevidělo nebo nečetlo "Tajemství" nebo jiné podobné optimistické knihy a pod jejich vlivem jsme se nepustili do nějakého projektu, který nefungoval, ba dokonce jsme si dali do nosu, byli zklamaní?
Často jen sen a vesmíre, postarej se, nestačí.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 454

PříspěvekZaslal: pá září 16, 2011 6:32 am    Předmět: Citovat

Byla bych vám vděčná, kdybyste si tyhle řeči mohli vést někde jinde, než v tématu, které jsem založila pro zcela konkrétní věc...

Byla bych ráda, kdyby tu byly příspěvky týkající se toho, čeho se tohle téma opravdu týká, ne spousta řečí kolem, protože téměř nikdo nepochopil, o co tu ve skutečnosti vlastně šlo...

Někdy mě opravdu mrzí, že tohle fórum není moderované a kdybych mohla, celé tohle téma bych smazala, protože sem na reikiweb zkrátka nepatří... Nepsala jsem tu o žádném byznys plánu, ale o něčem, co pro mě bylo hodně osobní, niterné a mělo a stále má svůj konkrétní účel...

Pokud někoho něco ohledně mě a mého konání skutečně zajímá, existuje také cosi jako osobní kontakt. Na obecné debaty si můžete založit vlastní vlákno...

Tak vás prosím, respektujte mé přání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: pá září 16, 2011 9:00 am    Předmět: Citovat

.

Když vidím, jak někteří lidé oddělují něco od Pánaboha (Krista), je mi z toho trochu smutno. Rozdělují na „tohle je On“ a „tohle není On“, tohle je mi svatý, a tak mi to tím co říká, zneznesvěcujte. Cool

Jestli je pro Tebe Rendy něco tak niterné, tedy svaté, potom by to bylo dobré rozlišit to od toho, co vnímá nelibě ego, protože má za to, že to, co jemu osobně nevoní, že to není dost svaté, a pak ti, kteří jsou zdravě nohama na zemi, jsou pro Tebe eeaní, protože Ti nerozumí. Crying or Very sad
Sama jsi tedy měla oslovit lidi osobně a po mailech, jestli tedy o nějakých takových víš, co ti jen přidají, na nic se ptát nebudou, a nebudou Ti tedy do toho tvého úmyslu kafrat.

A představ si, že všichni lidé, kteří Ti tady něco v dobré víře napsali jsou stejně On jako to, co k Tobě přišlo v jakémsi svatém vytržení, divný co?

A jestli máš pocit, že když se někdo stará o to, aby se sám poctivě uživil, tedy se vysloví i o tom, že je dobré v čemkoli, co děláme používat taky mozek (tj. předcházet zbytečným ztrátám), tak je tím pádem někde mimo Tvoje nitro, tož potom něco shnilého je ve státě Dánském. Sad

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 454

PříspěvekZaslal: pá září 16, 2011 9:57 am    Předmět: Citovat

Milá Tooro, mohla bych nějak zareagovat, ale nemám v úmyslu debatovat touhle formou dál...

Děkuji, že jsi mě nerespektovala a neodpustila jsi si další ze svých příspěvků, který by jsi mi jistě stejně tak dobře mohla poslat SZ, pokud bys stála o to, jak mi něco opravdu sdělit a brát na vědomí to, o co jsem žádala...

Jak je vidět, je to Tvůj koníček.

Přeji příjemný den.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: pá září 16, 2011 10:13 am    Předmět: Citovat

Nezametám věci pod koberec, aby na ně nebylo vidět, a vnímám Rendyy, že Ti není dvakrát příjemné, když se máš k něčemu postavit prakticky a věcně, ale s tím já nic nic nenadělám.

Když jdeš na veřejné fórum, jdeš s kůží na trh a ne vždy je to jen nějaké to příjemné podrbání za uchem, zvlášť, když pod tou kůží je něco, co se vyklube ven tehdy, když s tím vyjdeš mezi lidi, a vytvoří se tak poměrně nepěkné pupínky.
Jestli nechceš, aby se to z organismu dostalo ven, potom je dobrý držet se pěkně v teple svých dosavadních představ o sobě a druhých.


Ať už s kuličkami, nebo bez nich, se měj pěkně Rendyy.
Ahoj.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 454

PříspěvekZaslal: pá září 16, 2011 10:29 am    Předmět: Citovat

Pro mě je tohle únavné, Tooro..

Řekla jsem zde jasně, že pokud něco někoho opravdu zajímá, existuje cosi jako osobní kontakt, či SZ. Nevím, co je na tom nepraktického, či takového, že si to zaslouží označení "zametání pod koberec".

Měj se pěkně, Katko a přeji vyžití se v mnoha užitečnějších diskuzích...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: pá září 16, 2011 11:12 am    Předmět: Citovat

rendyy napsal:
Pro mě je tohle únavné, Tooro

Ano, chápu, však taky píšu že:
Citace:
vnímám Rendyy, že Ti není dvakrát příjemné



Citace:
Řekla jsem zde jasně, že pokud něco někoho opravdu zajímá, existuje cosi jako osobní kontakt, či SZ.

Na to, jak to s kuličkami dopadlo se ptala Šamanka, tuším tady někde píše, že se i přizná, že je na výsledek zvědavá, a ani se tomu nedivím, protože mám za to, že když někdo veřejně požádá druhé o pomoc, či radu, tak je celkem férové a mělo by být slušností, tyhle lidi bez toho, aby se museli ptát, taky informovat, jak ta věc dopadla.

Co se týká mne, tak pozorujíc zákony příčiny a následků, nevidím prozatím důvod domnívat se, že by to tentokrát dopadlo nějak zcela a úplně jinak.

Pá Eliško, měj se fajn.


Smile


Naposledy upravil toora dne pá září 16, 2011 11:16 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Další
Strana 11 z 12

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund