Fórum - Zobrazit téma - Takový projekt.. - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Takový projekt..
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Takový projekt..
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jitkaz
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 29.10. 2003
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: st srpen 10, 2011 11:51 am    Předmět: Citovat

Podpořím!
Mám zájem o kilo kuliček zdarma, po konzumaci budeme na Tebe myslet a pošleme duchovní podporu...
...je to tak správně?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 454

PříspěvekZaslal: st srpen 10, 2011 12:02 pm    Předmět: Citovat

To by asi neklaplo, Jíťo... Smile

Kuličky bych Ti klidně poslala, ale chceš jich zdarma moc. Takový dar si momentálně nemůžu dovolit, přesto bych Ti ho ale dala, pokud bys ho opravdu chtěla a myslela to naprosto upřímně...

A jestli na mě budeš myslet, nebo posílat duchovní podporu... Takové věci si nekladou podmínky a kdybys to chtěla udělat, ode mě k tomu nic nepotřebuješ.

Vlastně ani nechápu smysl tvojí reakce, jestli tedy nějaký měla mít, nebo šlo pouze o zviditelnění...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
jitkaz
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 29.10. 2003
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: st srpen 10, 2011 12:44 pm    Předmět: Citovat

Podpory tu máš 7 stránek nazpět, ale nechceš ji evidentně vidět.
Smysl to mělo, ovšem to zviditelnění není vůbec špatný nápad Wink

Byla to ironie, dobrých rad tu bylo už napsáno dost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 454

PříspěvekZaslal: st srpen 10, 2011 1:41 pm    Předmět: Citovat

Ok. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: st srpen 10, 2011 2:55 pm    Předmět: Citovat

Taky se hlásímSmile kde dostanu kuličky zdarma?Smile))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 454

PříspěvekZaslal: st srpen 10, 2011 3:07 pm    Předmět: Citovat

Zeto: Když třeba bude v Praze nějaký reiki sraz... A když vzhledem k (prý) letošní neúrodě kešu oříšků jich bude i tak dostatek, aby mohly být kuličky bio a raw a nemusela jsem vymýšlet jiné alternativy... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 584

PříspěvekZaslal: st srpen 10, 2011 3:42 pm    Předmět: Citovat

Moje pokračování z vlákna o knihách.

Je pěkné Rendyy, že máš nějakou vizi....ale také je dobré stát pevně nohama na zemi. Určitě by spousta lidí na světě ráda dělala to, co je baví a ještě by to stačilo na slušné živobytí. Ale v současném světě, tak jak je nastavená ekonomika, hospodářství a tak dále - je to spíše utopie.
Mě osobně by se také líbilo, žít si někde na chaloupce, chovat si tam kravičku a ovečky a pěstovat si ovoce a zeleninku a žít vlastně z plodů své práce. Jenže, to bych se narodila do nesprávného časoprostoru.....

Takže vycházím z toho, co mi život nabízí a poskytuje tady a teď. Musím předem říct, že si na úděl samoživitelky v žádném případě nestěžuji. Jsem hrdá na to, co jsem všechno dokázala a jsem hrdá na to, jací lidé vyrůstají z mých dětí. To jsou plody mojí práce, které teď sklízím.
Život mě odměňuje v současné době jedním velikým darem a to je to, že se cítím šťastná a spokojená a konečně jsem sama sebou.

Je totiž úplně jedno, jestli člověk uklízí veřejné záchodky, peče chleba, nebo je politikem, nebo snad královnou, či káže z kazatelny nebo píše krásnou literaturu.......je úplně jedno, co dělá............ Ale není jedno, jak se při tom cítí. Co má uvnitř sebe. Spokojenost, klid, harmonie, láska......... pokud tohle cítí třeba "hajzlbába", je její život jistě naplněnější, než život politika s nadstadardním příjmem, ale s nespokojeností a se stresem v duši.

Lidi ti tu radí a určitě jsou jejich rady hodnotné. A každý z nich ti radí proto, že ví, že je potřeba zaplatit složenky, účty, mít na jídlo, na ošacení, na drogerii atd atd........... Promiň Rendyy, ale z toho tvého projektu , tak jak jsi ho tady RW nastínila, vyplývá spíše, co by bavilo tebe, než co z toho bude pro tebe přínosem pro reálný život.

Prostě a jasně ti dávají najevo, že tvůj pohled na život a soběstačnost je příliš naivní. Je to jako když maminka dobře a moudře radí svému dítěti, které miluje. Vidí, že si dítě razí cestu hlavou proti zdi, ale nemůže s tím dělat nic, dokud to dítě samo na to nepřijde.

Přeju ti Rendyy hodně štěstí, moudrosti a celistvosti. A vyrovnaného propojení ducha s hmotou.

Lenka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: st srpen 10, 2011 3:51 pm    Předmět: Citovat

Lendulko, krásná a moudrá tečka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 454

PříspěvekZaslal: st srpen 10, 2011 4:10 pm    Předmět: Citovat

Lendulko..

Víš, chodíš už sem dlouho a sama víš, že jsi na sobě udělala pěkný kus práce a ušla nějaký ten kus cesty...

Proto si Tvého názoru vážím a děkuji Ti za něj...

Dokonce si myslím, že můj přístup k životu se od něj nijak neliší.

Až na to, že Ty máš rodinu a děti, na které jsi hrdá... A s tím spojený životní styl.

Já to tak nemám a ani mě to neláká... Dokonce si myslím, že tak bych nikdy šťastná já nebyla...

Mě tahle moje vize, kterou tu popisuji, dává energii a chuť tady vůbec žít a něco konat. Bez ní by to nešlo...

Kdybych jí neměla, tak jdu rovnou žít někam do kláštera a přijmu vize, které mají ostatní...

A nemusím tady od O dávat k sobě dílek po dílku, protože bych šla někam, kde už všechno nějak funguje a je připravené...

Já tu vizi ale z nějakého důvodu mám a tak si jí vážím. A protože si jí vážím, tak dělám to, co je třeba, aby se mohla realizovat.

***

Všimla sis celé té pointy?

Člověk nemá nic. Tak se snaží, aby měl alespoň něco, co mu pomůže se odrazit ode dna. V tomhle případě to jsou zrovna kuličky...

Kuličky kromě toho, že přinášejí radost a požehnání, pomáhají vydělat na školné při mém studiu a další potřebné náklady...

Vznikla meditační skupinka...

Pokud je vize reálná, tak se najdou další lidé, kteří budou mít zájem na tom, aby vše fungovalo tak, jak má a nějak se zapojí...

Já na tom nevidím nic naivního, ani nereálného...


***

Jestli chceš a pokud je Ti to blízké, máme pravidelně jednou týdně společné meditace, lze se připojit i "na dálku". Jedná se o "křesťanskou meditaci", jestli Ti ten termín něco říká.

Každý je srdečně vítaný...

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: st srpen 10, 2011 7:32 pm    Předmět: x Citovat

Lendulka: rendyy má pravdu v tom, že ty vaše vize jsou si dost podobné. Kdybys opravdu, z celého srdce, toužila mít domeček, zahrádku, kravičku a co já vím co, tak to prostě uděláš. Žije tak dost lidí.
Jenže ono to obnáší tu realitu: jiný druh života, oběti, neustálá práce, omezení časové i finanční, skromný a jednoduchý život atd. Ty jsi realistka, tak tam tohle všechno vidíš a tvoje touha není tak velká, abys do toho šla.
Ale mimo téma jsem se chtěla zeptat: jste spolu s Kájou? Jinak ho zdravím.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: st srpen 10, 2011 7:52 pm    Předmět: Citovat

Holky (tím myslím všechny ostatní kromě rendyy)!!! Mámi moje!!! Proč mě pořád tak serete!!!Smile Proč mi pořád hubujete, když chci jen kousek krásnýho posranýho nebe, kousek země, co milovat mě bude. Ale TY NEEEE. ty musíš mít stále něco proti. Jednou tohle podruhý tamto. Ale proč mě nenecháš dejchat. Jasně Ti říkám, že tohle mi vyjde ať se stůj co stůj. Mě je jedno že to platí jiný. Mááámo. Tak mě neser a dávej taky.

Taky názor.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 584

PříspěvekZaslal: st srpen 10, 2011 8:50 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
Lendulka: rendyy má pravdu v tom, že ty vaše vize jsou si dost podobné. Kdybys opravdu, z celého srdce, toužila mít domeček, zahrádku, kravičku a co já vím co, tak to prostě uděláš. Žije tak dost lidí.
Jenže ono to obnáší tu realitu: jiný druh života, oběti, neustálá práce, omezení časové i finanční, skromný a jednoduchý život atd. Ty jsi realistka, tak tam tohle všechno vidíš a tvoje touha není tak velká, abys do toho šla.
Ale mimo téma jsem se chtěla zeptat: jste spolu s Kájou? Jinak ho zdravím.

šamanka


Ahoj Mílo, Very Happy

musím ti oponovat, chca nechca.... Necítím, že jsou si moje vize s Rendyyninýma podobné.......... Byly by si podobné, kdybych sem napsala, že mám touhu a přání bydlet v domečku a chovat tam ty zvířátka a pěstovat ty kytičky a že nebudu chodit do práce, abych na to hospodářství měla čas a že žádám všechny diskutující, aby mi na tu mojí vizi poslali nějaký příspěvek - dobrovolný samozřejmě....


Jinak s Kájou spolu jsme, žijeme 110 km od sebe a hospodaříme každý sám ve svých domacnostech. Pozdravovat ho budu, i když si to tu asi přečte sám... Laughing
A snad mu nebude vadit, když sem napíšu, že se chystáme na společné bydlení 25 km od Prahy v domě se zahradou. Takže kromě kravičky a oveček tam bude snad všechno po čem srdce touží Wink
A do práce budeme chodit samozřejmě oba, protože pracovat není hřích a bez práce nejsou koláče Wink Wink Wink

Měj se hezky Mílo Wink


Pro Rendyy: křesťanská meditace na dálku asi není nic pro mě, ale děkuji za pozvání.


Pro Zetíka: Kluku jeden ušatej!!! Nic ti nedám, hezky si na to vydělej sám, jinak se to nenaučíš a máma tu věčně nebude!!! A dělám to z lásky, to mi věř, abys právě mohl dejchat sám za sebe...... Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: st srpen 10, 2011 9:27 pm    Předmět: x Citovat

Lendulka: No konečně Very Happy Very Happy Very Happy
Já už se lekla, jak jsi tu psala, že jsi sama atd. jestli jste se nějak nerozkmotřili. Crying or Very sad
Víš, že vám všichni fandíme.

šamanka
PS: taťko zetíku, já už zkusím být hodná, ale nevím, nevím Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 584

PříspěvekZaslal: st srpen 10, 2011 10:11 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
Lendulka: No konečně Very Happy Very Happy Very Happy
Já už se lekla, jak jsi tu psala, že jsi sama atd. jestli jste se nějak nerozkmotřili. Crying or Very sad
Víš, že vám všichni fandíme.
šamanka



Jééééééééé.............nééééééééééééééééé.............. to špatně vyznělo. Psala jsem, že jsem s dětmi sama v jedné domácnosti a že jsem samoživitelka. Ano, tak to je.
Ale to neznamená, že nemám partnera. Jenom máme každý svou domácnost a nehospodaříme společně.

A s Kájou jsme se nerozkomotřili - naopak kmotříme se čím dál víc... chichiiiiiiii...... Laughing Laughing Laughing A děkujeme za to fandění Wink

PS: Kdybys nám chtěla poslat nějaký dobrovolný příspěveček - berem všechno Laughing chacháááááááááááááááááá........chichíííííííííííííí....chochoooooooo Laughing
(mě to samotnou rozesmálo)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: st srpen 10, 2011 11:39 pm    Předmět: Citovat

Lendulka napsal:

Mě osobně by se také líbilo, žít si někde na chaloupce, chovat si tam kravičku a ovečky a pěstovat si ovoce a zeleninku a žít vlastně z plodů své práce. Jenže, to bych se narodila do nesprávného časoprostoru.....


Taky jsem měl někdy takový představy, samozřejmě nevážně míněný. Když ono to tak hezky vypadá .... Jenomže vždycky ta představa krachla na pár detailech, jako třeba, že by se mi k těm zvířátkům nechtělo vstávat, ty práce na zahradě by mě taky bavily jenom občas atd. Takže jsme si nakonec říkal, že by to chtělo nějáký zvířátka co se o sebe postarají samy, zahrada co se taky obhospodařuje samospádem a k chaloupce by musel tajně v noci zajíždět zásobovací kamion, abych měl všeho dostatek Razz Manželka tuhle ideu pracovně nazvala "kravka full service" Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Další
Strana 8 z 12

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund