Fórum - Zobrazit téma - Imunologická léčba - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Imunologická léčba
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Imunologická léčba
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
martasek
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 14.9. 2009
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: po říjen 05, 2009 7:39 pm    Předmět: Reiki na dálku Citovat

No jako názor rozhodně zajímavé,jenže každý má své poslání.A každý cítí to po svém. Jsem zdravotní sestra a proto mě láká léčit lidi zjistila jsem že jen to když na ně myslím třeba před operací,zabírá jsou lépe psychicky připraveni na výkon,lépe se hojí a tak vůbec.to je můj smysl života vidět ty pokroky.Prostě jsem se narodila proto abych tu byla pro ně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
smart
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 402

PříspěvekZaslal: po říjen 05, 2009 8:32 pm    Předmět: Re: Reiki na dálku Citovat

martasek napsal:
Prostě jsem se narodila proto abych tu byla pro ně.

opravdu?
zajímalo by mě, jak by ses cítila, kdyby ten, pro koho ses narodila, tedy některý z Tvých pacientů, Ti úmyslně provedl něco hodně ošklivého, přestože si mu dala kus sebe? Stalo se Ti to nebo dokážeš si to představit? Jaké (by) byly Tvoje pocity?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: út říjen 06, 2009 5:34 am    Předmět: Re: Reiki na dálku Citovat

smart napsal:
martasek napsal:
Prostě jsem se narodila proto abych tu byla pro ně.

opravdu?


Zná-li člověk své poslání, tak potom i ví, jak ho naplnit. Nevidím na tom nic divného. A je hrozně fajn, když si člověk uvědomí, proč je vlastně tady. Co je jeho úkol a co ho naplňuje. Bohužel, hodně lidí pouze přežívá.

Citace:
zajímalo by mě, jak by ses cítila, kdyby ten, pro koho ses narodila, tedy některý z Tvých pacientů, Ti úmyslně provedl něco hodně ošklivého, přestože si mu dala kus sebe?

Proč by to proboha dělal? Co si představuješ pod tím ,, ...něco hodně ošklivého ?. " Předpokládám, že Martasek ví, že je tu především sama pro sebe. Ale práce zdravotní sestry jí naplňuje a pokud do toho dává víc, než jenom povinnost k pacientovi, pokud jí to nevyčerpává, ale naopak přináší radost, pak by mě ani nenapadla taková otázka, kterou jí kladeš. A i kdyby si jí stalo jak říkáš ,,něco hodně ošklivého ...",asi by se tím nějaký čas trápila, ale určitě by nezanevřela na celý svět a nestala by se ve svém povolání robotem, ale zase člověkem, který se řídí svým srdcem, pokud to tak opravdu cítí.

Citace:
Stalo se Ti to nebo dokážeš si to představit?

A proč by si to měla představovat ? Tím by si vytvářela jenom pochybnosti. A když o někom pochybuju, nemám k němu důvěru. Když někomu nedůvěřuji, nemůžu mu předávat to, o co se snaží Martasek.

Ale nejlepší nám to řekne ona sama Wink .

Tohle jsou jenom moje názory a nikomu je nevnucuji. Přesto si myslím že platí ,,co zasiješ - to sklidíš ". Nebo ,,co vyšleš - to se k Tobě zase vrátí ." jsem si vědoma toho, že ve své důvěřivosti bych měla trošku ubrat. Dřív jsem na to často dojela, ale teď už se mi to nestává. Takže to nechám, jak to je... Rolling Eyes.

Krásný den

E.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: út říjen 06, 2009 10:02 am    Předmět: Citovat

Moc pěkně jsi to Evi napsala.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 584

PříspěvekZaslal: út říjen 06, 2009 1:08 pm    Předmět: sestry Citovat

Ahoj Martasku,

zrovínka dneska je to přesně na den dva roky, co mi diagnostikovali nádor v hlavě.
Musím říct, že po třech měsících strávených v nemocnicích, poznám už dneska na první pohled, kdo z personálu nemocnic (sestřičky i doktoři) bere svou práci jako poslání a kdo chodí do práce jenom proto, že musí..............

Je to tak veliký rozdíl v přístupu k pacientům, že tak jako si někdy člověk připadá jako člověk, tak si někdy připadá jako kus flákoty, kterej je na obtíž.
NAŠTĚSTÍ, TĚCH POZITIVNÍCH ZKUŠENOSTÍ MÁM MNOHEM VÍC!!!

Děkuju za takový lidi, jako jsi ty, kteří svou práci milují a berou ji jako poslání.


Když člověk leží v nemocnici, vystresovanej z neznámé situace, neleží tam s naraženým malíčkem nebo odřeným kolenem, doma má dvě děti a neví jak to celé dopadne a najednou vlítne do pokoje sestra jako fuuuurie, rozrazí dveře, nepozdraví, beze slova!!! vám vrazí injekci a s bouchnutím dveří odejde (osobní zkušenost), není vám z toho dvakrát dobře.
Když do pokoje vejde sestřička, která vstoupí potichu, kdyby náhodou někdo spal, pozdraví, usměje se na vás, v klidu vám vysvětlí, co a proč vám jde dělat, tak v tu chvíli vám připadá jak anděl..............Takových jsem opravdu naštěstí potkala mnohem mnohem víc.

Děkuju všem doktorům a sestřičkám, že tu dneska můžu sedět a bušit tady písmenka do klávesnice.

A děkuju Bohu...............
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
riki
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 24.1. 2009
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: út říjen 06, 2009 2:56 pm    Předmět: Citovat

Dobře to tu píšete ženské, k tomu není co dodat. Jak jste vlastně napsaly, hlavní je se neuzavřít do sebe.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
martasek
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 14.9. 2009
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: st říjen 07, 2009 5:55 pm    Předmět: Reiki na dálku Citovat

Nikdy jsem si nepřipouštěla ty špatné věci co se mi někdy stávají.Mám ze své práce dobrý pocit,nikdy se mi nestalo že by mi někdo z pacientů ublížil naopak váží si mé práce.Horší je vycházet s některými kolegyněmi jako všude jinde v práci,jistě to všichni znáte.Já se prostě jen snažím vyjít s každým po dobrém.Jsem holt dost naivní já vím ale v každém člověku je něco dobrého jen ho musíte nechat aby se to v něm probudilo. Very Happy Moje zkušenosti s teiki jsou menší,nikdo na takové léčení nevěří Crying or Very sad ale já se nevzdávám,proč taky jednou svět procitne a my tu budeme a povedeme je cestou kterou si sami zvolí.Vždyť je hezké otevřít jim oči do lepšího světa,kde je všechno možné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: st říjen 07, 2009 7:15 pm    Předmět: x Citovat

Někdy mi to připomíná krápníkové jeskyně. Lidi okolo nevěří a nechápou.
Ale pak přijde jedna kapička, pak druhá a začne se klubat malá zvědavost, pak se přidá nějaká bolístka a je tu další kapička - důvěra roste. Jen to nezkazit vnucováním nebo přeháněním.

Měla jsem před chvílí legrační zážitek. Dcera a její jack russel terier mají chřipku. Když pejsek dostal dávku, tak z toho byl tak vykulený, že se mu
na celém krku zježila srst. Hotový minilev Laughing

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
martasek
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 14.9. 2009
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: po říjen 12, 2009 3:57 pm    Předmět: Citovat

jo přesně tak to je,každý má třeba bolesti zad ale proč to řešit ono to nějak bude,pak ráno zjistí že nevstanou z postele honem rychle se musí něco stát.Někdo se poučí,ale většina ne dál žije svůj nevědomí život ve svém jistě smysluplném světě shonu a stresu,hypotéky a dluhů.Čím to jen je že tento životní styl nikdo nemůže opustit a začít žít lépe?Proč třeba každý ničí své plíce kouřením když ví že to způsobuje rakovinu?Polemická otázka že?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: st říjen 14, 2009 7:44 am    Předmět: x Citovat

Neustále žasnu, jak si lidi bezmyšlenkovitě a spokojeně nechají ničit imunitu, protože jim reklama nakukala, jak je to nutné a pokud se ji ještě nepokusíte zničit svým dětem, tak jste hroooozně zlí rodičové.

Před chvílí mě šokovala kolegyně z vedlejší kanceláře. Má tolik alergií, že celý rok má rýmu. Pochopitelně se léčí a mimo to, chodí ještě na kdejaké očkování. Prý: tento týden jdu na očkování proti chřipce, příští týden proti klíšťatům,...
Na moji poznámku na téma kolik lidí po chřipkovém očkování má chřipku s ještě mnohem horším průběhem mi s úsměvem odpověděla:
ale to je přece úplně normální reakce!!!
Chápete to?

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
JANAA
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 28.9. 2008
Příspěvky: 122

PříspěvekZaslal: st říjen 14, 2009 12:27 pm    Předmět: Citovat

Ne ne, nechápu to, šamanko...známá pracuje v ústavu, kde mají zaměstnanci jakousi povinnou možnost se nechat očkovat proti chřipce, někteří zaměstnanci očkování odmítnou, a moje známá zbylé očkovací vakcíny donese domů a nechá naočkovat celou rodinu, hlavně, když je to zadarmo.....
Když už chřipku dostanu, tak to přijmu jako fakt, prvních pár dní v posteli se holt musí vydržet, a pak už to jde, člověk dá tělu možnost - čas, nabrat sílu, odpočinout... Jana
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund