Fórum - Zobrazit téma - Reiki pro Evika - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Reiki pro Evika
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Reiki pro Evika
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
polgara1
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.6. 2007
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: čt září 24, 2009 8:23 pm    Předmět: Citovat

Dlouho jsem tu nebyla. Brzké uzdravení Ti přeji Evičko. S radostí se připojuji k posílání .....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Sadhana
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 14.8. 2009
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: pá září 25, 2009 9:19 am    Předmět: Citovat

No to je skvělý jak dokáže reiki pomáhat.Já jsem to zažila na vlastní kůži,když jsem ležela po akutní operaci žlučníku na JIP. Před operací jsem stihla zavolat kamarádovi /který má 3.stupeň reiki/ a své mistryni reiki a poprosila je o posílání. Bylo až neuvěřitelné jak jsem se rychle zotavovala proti ostatním pacientům. Proto neváhám ani vteřinu posílat pro někoho kdo o to požádá. Je už pak jen na něm jestli energii reiki přijme. Ráno v 7 a večer v 7 posílám a těším se na to až si přečtu na reikiwebíku jak to Evíkovi pomáhá . KAŽDÝ ČLOVĚK SE STÁVÁ HEZČÍM,KDYŽ MÁ RADOST. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
clovek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 373

PříspěvekZaslal: ne září 27, 2009 10:05 pm    Předmět: Citovat

Ahoj.Kamoo,já tě chytám za slovo v dobrém.Jsem škodolibý ale mám z toho radost upřímnou.Tento týden jsem byl v chřipce.V pohodě,ale nemohl jsem posílat.Proto jsem rád,že jste to stihli i za mne.Znám ji osobně,o to víc mne to těší,že se to vyvíjí,jak se to vyvíjí.Zdraví Mirka,Martina a Jožka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Sadhana
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 14.8. 2009
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: út září 29, 2009 3:00 pm    Předmět: Citovat

Tak co Evík jak se jí daří??? Mám ještě posílat v 7ráno av 7 večer nebo už je v pohodě. Dík za odpověď Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Hyter
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvky: 223

PříspěvekZaslal: út září 29, 2009 4:42 pm    Předmět: Citovat

Eva Vam vsem moc dekuje a vzkazuje, ze uz nemusite posilat. Mozna jeste dnes se dozvi kdy ji pusti domu. Moc se na Vas tesi a vsem podekuje osobne hned jak to bude mozne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 584

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 12:08 am    Předmět: Citovat

Vzkaz pro Evika:

Hodně sil a energie a lásky, ať se brzo uzdravíš............


A doufám, až se potkáme, že budeš vyprávět, jak a co jsi cítila........jsem totiž ženská zvědavá Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Sadhana
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 14.8. 2009
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 11:32 am    Předmět: Citovat

Mám velkou radost , že posílaná energie tak pomohla. Je až neuvěřitelné jaká je to síla když se lidé dobrého srdce spojí a s láskou v srdci posílají dobro a uzdravující energii.Je mi líto těch kteří ještě neuvěřili v tento zázrak a posmívají lidem , kteří používají reiki energii. Mám bohužel ve svém okolí takových lidí docela dost. A i když se několikrát přesvědčili jak mě,mojí rodině a těm kteří o reiki požádali to pomohlo , vždycky řeknou , že to byla jen náhoda a raději polykají hrsti různých tabletek a naříkají co je všechno bolí. Srdečně zdravím Evíka a jsem ráda ,že už půjde z nemocnice domů. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 652

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 11:43 am    Předmět: Citovat

Ahojky, dnes dopoledne jsem s Evíkem telefonovala.
Domů ji pustí asi až zítra, čekají totiž až dorazí výsledky. Evík leží v Mělníku a histologii dělají v Praze, tak to déle trvá-těm výsledkům.

Už se nemůže dočkat, až vám všem bude moci napsat a sdělit své dojmy.
Především říkala, že bylo úžasné, jak mizela bolest již na jipce.
Cítí se opravdu dobře, jak fyzicky tak psychicky.
Zítra vám to asi už bude popisovat sama Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Sadhana
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 14.8. 2009
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 11:54 am    Předmět: Citovat

Díky za zprávu o Evíkovi a těším se až se dozvím víc.... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: čt říjen 01, 2009 11:05 pm    Předmět: Citovat

Ahóóój, moji milí přátelé Very Happy .

Jsem doma a chci Všem všem poděkovat za podporu, kterou jsem od Vás měla a hlavně cítila.

Chtěla bych být stručná, ale nejde to.
Musím se k něčemu přiznat. Asi dva dny před operací jsem na jednom vlákně požádala ,,brňáky", zda by mi mohli poslat společně Reiki ze svého srazu, pokud tedy budou ochotni a také jsem napsala Šamance SZ, jestli by se toho nějak organizačně zhostila. Za hodinu jsem tu mojí prosbu smazala a také SZ Šamance.
To samé jsem udělala v den odjezdu do nemocnice. Akorát že jsem to smazala asi za 10 minut. ( To posílání, o kterém jsem uvažovala, by se bývalo uskutečnilo 6. den po operaci.)

Já nevím, proč jsem to nakonec vymazala

Když jsem to říkala o několik dní později Rosovi, odpověděl mi úplně prostě a jednoduše.
Citace:
Protože jsem to měl udělat já a hned.


A já jsem si uvědomila, že měl naprostou pravdu. A to, že zorganizoval podporu ještě před tou mojí operací, tak to bylo naprosto zásadní. Můj pocit je, že to snad bylo nejzásadnější z celé mojí hospitalizace. Romane, ještě jednou Ti moc děkuju !

Budu pokračovat zítra. Pokud tedy vás zajímá zpětná vazba.

Taky jsem si myslela, že tou operací se nějak změním, že budu jiná.( Tím nemyslím, že by mě předělávali na chlapa Very Happy ). Že si snad nakonec budu muset změnit i nick. Ale jsem to pořád já. Pořád stejnej Evík. Poznala jsem to podle toho, že se mi podařilo vymazat všechny soukromé zprávy, které mi přišly Rolling Eyes . Ale kupodivu jsem nezapomněla heslo Wink .

Ahoj zítra
E.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lendulka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 584

PříspěvekZaslal: čt říjen 01, 2009 11:09 pm    Předmět: Citovat

Evi, jsem ráda, že jsi doma.

Hodně odpočívej. Dopřej si to. Wink Wink Wink

Líbám L.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: čt říjen 01, 2009 11:19 pm    Předmět: Re: :) Citovat

Frantishek napsal:
Čumím jako jantar..

Jsem rád, že Jsi ok.

Na Jipce to není nic moc, ale obskakují Tě jak na zámku. Tak si to užij a brzo se uzdrav.

Franta


Hele ty jantare,
koukej sem zavítat častějí a ne jenom 2x za rok a když Ti něco je Very Happy . Některý Tvoje vlákna jsou nezapomenutelný ( např. nevěra Wink a jiné ) a určitě bys náš reikiweb obohatil. A děkuju za SZ - od Tebe se mi nevymazala Rolling Eyes . Ale ostatním se omlouvám . Je to mojí zbrkostí , nechtěla jsem napsat přímo blbostí.

Lendulko, neboj , odpočívat budu Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lendulka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 584

PříspěvekZaslal: čt říjen 01, 2009 11:25 pm    Předmět: Re: :) Citovat

Evik napsal:


Lendulko, neboj , odpočívat budu Wink .


To je dobře. Já jen, aby tě nenapadlo, že se ti chce třeba vymalovat zas nějaký pokojíček.......chichi......

PS: Evi, ke tvé zbrklost......já si zas nic nepamatuju. Co si nenapíšu, hned zapomenu, a co mám napsaný, tak si zas někdy zapomenu přečíst........ Wink Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: čt říjen 01, 2009 11:49 pm    Předmět: x Citovat

Very Happy Ahoj Evíku,
vítej mezi "živými". Hned jsi mě rozesmála a představ si, že první odpověď co jsem ti odepsala se smazala sama - v tom fakt něco bude Very Happy

Nevadí, že i tobě se to podařilo, protože jsme na tebe všichni stejně mysleli a Roso byl ten nespolehlivější jedinec jakého sis mohla vybrat.
Dokonce i to volání z čajovny byla jeho práce!

Prosímtě, hlavně se teď hýčkej a rozmazluj, to ostatní doženeš
později. Tvoje tělo ti bude neskutečně vděčné.

Hezky se uzdravuj a piš!

páááá

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Sadhana
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 14.8. 2009
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: pá říjen 02, 2009 12:13 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Evi je moc dobře,že jsi už relativně v pořádku.Jen mě mrzí,že se neznáme osobně.Když čtu všechny ty odpovědi a příspěvky mám dojem,že se všichni navzájem moc dobře znáte a víte o sobě spoustu věcí.Moc bych si přála mít přítele nebo přítelkyni,která se také věnuje reiki,ale bohužel ve svém okolí nikoho takového neznám.Srazy máte většinou dost daleko od mého bydliště a tak se jich nemůžu zůčasnit jako ostatní.Kdybys o někom věděla v okolí Třebíče byla bych ráda.Přeju hodně sil které potřebuješ k rekonvalescenci. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.18 sekund