Fórum - Zobrazit téma - ho oponopono - potrat - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - ho oponopono - potrat
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

ho oponopono - potrat
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: pá červen 24, 2011 12:11 pm    Předmět: Citovat

Roso napsal:
Kdo podstoupí experiment?
Zkuste někdo z vás nevěřících Tomášů opakovat každý den 10 min po dobu 41 dnů "Omlouvám se, Prosím odpusť mi, Miluji tě, Děkuji.". Nebo pokud je to příliž, tak začněte ze slovem MILUJI TĚ. Každý den 10 minut po dobu 41 dnů.
Pak napište co se stalo.
RoSo


Zdárek, Romane.

Z Anděla jedu na Florenc 10 minut. Chci jen říct, že včera jsem už začala.
Bez očekávání. Jak jinak Wink.

Měj se
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
harmonik
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 9.7. 2009
Příspěvky: 217

PříspěvekZaslal: pá červen 24, 2011 5:40 pm    Předmět: Citovat

Eviku,pozor na jeden efekt. Já už delší dobu, jak dojíždím do práce, mám oblíbené jedno místo ve vláčku. Ta sedačka je zřejmě už tak "proreikovaná", že se podivuju nad tím jevem, že kolikrát jak přijdu jakoněkolikátý, je to místečko obsazené. Shocked Exclamation Laughing
Fakt zajímavý jev, kolikrát ve voze jeden dva lidi- a sedadlo obsazené Exclamation Shocked Laughing

No věřím na tzv. "svatá místa" se zvláštní energií- oltáře apod., kde se modlí, medituje, zasvěcuje, provádí reiki apod., ale tohleto?

A když ti po čase kolemseďoucí budou říkat: "velebnosti- vy svítíte" Laughing , bude to potvrzení tvé skvělé práce!!!

Ahoj všichni, Harmonik. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: pá červen 24, 2011 5:50 pm    Předmět: Citovat

harmonik napsal:
"velebnosti- vy svítíte"





Díky za trochu legrace v tomhle pošmourném podvečeru, Harmoniku. Laughing

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: pá červen 24, 2011 6:56 pm    Předmět: Citovat

harmonik napsal:

Ahoj, mějte se sluníčkově.
Wink


Hele, ty sluníčko Smile , jestlipak jsi o slunovratu nezapomněl poděkovat Slunci, že nás tak krásně hřeje a svítí nám celý den pro radost ? Very Happy


Citace:
No věřím na tzv. "svatá místa" se zvláštní energií- oltáře apod., kde se modlí, medituje, zasvěcuje, provádí reiki apod., ale tohleto?

Že znesvěcuju něco posvátnýho? To tě udivuje, nebo pohoršuje?
A víš, že mě vůbec ne? Proč nevyužít času, kterého už večer když přijedu domů tolik nemám? Proč nehoponovat mezi lidmi? Nikdo mi do nitra nevidí, co tam cítím já. A že tam toho je.... Rolling Eyes. Aspoň se nemůžu vymlouvat, že na to nemám čas.


Mám už i první poznatky, které jsem chtěla napsat, ale neudělám to. Každý si to může vyzkoušet sám. Zatím necítím, že bych se ještě měla o něco dělit. Sdílela jsem toho až dost. Otevřená jsem byla také až dost.
Teď je řada na těch nevěřících Tomáších, aby si i něco zkusili v praxi. Aspoň by obohatily svými konkrétními poznatky dokolečka opakující se diskuzi.

Citace:
A když ti po čase kolemseďoucí budou říkat: "velebnosti- vy svítíte" Laughing , bude to potvrzení tvé skvělé práce!!!

O tom vůbec nepochybuj Laughing

Hezký večer
E.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
harmonik
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 9.7. 2009
Příspěvky: 217

PříspěvekZaslal: pá červen 24, 2011 10:11 pm    Předmět: Citovat

Zdarec především Eviku, špatně vyložena moje písmenka. Věta-ale tohleto?
To patří podivení se jevu obsazené sedačky, mé oblíbené, kde posílám energii především na dálku. Třebas i když tam jsou jenom dva ludkovja mající na výběr z desítek místeček.

Jj, na slunovrat jsem si vzpomněl, měl jsem noční šichtu a při nucené procházce po kamenitém kolejišti pozoroval ranní rozbřesk....i děkoval za bezproblémovou šichtu. Vždycky si udělám ochranu pro zdárný průběh směny, zírala bys, jak to funguje Shocked Shocked Exclamation Exclamation Shocked Shocked Laughing Ale o tom pomlčím, protože co kdyby se mi to zrušilo a pokazilo.

Těším se na nějaké setkání, mocinko moc se mi líbilo " hoponování- Laughing " mezi lidmi Laughing Laughing Laughing Si nějaká veselá kopa.

Čusík, Harmonik. Wink

P.S. doma je veselo- děcka se vytasily se samýma jedničkama- i z hudebky, třikrát hurá- eště přežít prázdniny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: so červen 25, 2011 6:16 am    Předmět: Citovat

harmonik napsal:
špatně vyložena moje písmenka.

Aha. No, přišlo mě divný, že zrovna ty, takový svobodomyslný člověk by ses nad hoponováním v metru pozastavoval.... Wink. Ale pak jsem si řekla:,, proč by to zrovna Harmonika nemělo pohoršit???? ".Co je dobré pro mě, nemusí se líbit druhým a já jim to nenutím.
Pouze ukazuju, co nacházím, kudy jdu, co prožiju, co mi pomáhá. Ale nikomu neříkám: to musíš, to dělej, to je dobře a to je špatně. To totiž nikdo neví....
Citace:
Si nějaká veselá kopa.

Tak veselá jsem, ale i smutná. Jsem šťastná i nešťastná. Hodná, i mrcha. To všechno jsem. Záleží na tom, které své vnitřní osobnosti dovolím, aby se projevila. Ale jediný co už nejsem, tak to ,,malé neštěstí", které se na RW před pár lety objevilo.



Čus Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: so červen 25, 2011 1:55 pm    Předmět: Citovat

Evik napsal:
Tak veselá jsem, ale i smutná. Jsem šťastná i nešťastná. Hodná, i mrcha. To všechno jsem. Záleží na tom, které své vnitřní osobnosti dovolím, aby se projevila. Ale jediný co už nejsem, tak to ,,malé neštěstí", které se na RW před pár lety objevilo.

Čus Very Happy


A jak jsi tohle Evo dokázala ? Byl tam nějáký zlom, co si musela udělat nebo něco .... ? To já jsem pořád "otrok" sebe sama, svých starých vzorců. Jestli dělám nějáký pokrok, tak hlemýždím tempem. Už nevím jak z toho vystoupit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: so červen 25, 2011 2:53 pm    Předmět: Citovat

Beppe napsal:
To já jsem pořád "otrok" sebe sama, svých starých vzorců. Jestli dělám nějáký pokrok, tak hlemýždím tempem. Už nevím jak z toho vystoupit.


Je Ti tedy Beppe asi jasné, že jsou to staré mechanismy naší mysli, co nám vládnou, což?

Tak tedy, čemu jsi se v té práci s myslí už věnoval?


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: ne červen 26, 2011 8:32 am    Předmět: Citovat

Beppe napsal:
Evik napsal:
Tak veselá jsem, ale i smutná. Jsem šťastná i nešťastná. Hodná, i mrcha. To všechno jsem. Záleží na tom, které své vnitřní osobnosti dovolím, aby se projevila. Ale jediný co už nejsem, tak to ,,malé neštěstí", které se na RW před pár lety objevilo.

Čus Very Happy


A jak jsi tohle Evo dokázala ?


Moc jsem chtěla. Věděla jsem, že jak žiju, tak už žít nechci a nemůžu. Jenom jsem nevěděla, co mám dělat... Embarassed.
Začala jsem tím, že jsem začala zkoumat svůj vztah sama k sobě. A ani nechtěj vědět, jak jsem sama sebe hodnotila Embarassed Crying or Very sad. To mi pomaloučku pomáhalo i ve vztazích k ostatním lidem.
Jak jsem to dokázala? Asi tím, že jsem to nevzdala. Že jsem se pořád zvedala. Trpělivostí a vytrvalostí a odhodláním se sebou něco udělat.

Citace:
Byl tam nějáký zlom, co si musela udělat nebo něco .... ?

Velký zlom nastal s příchodem letošního roku. Věděla jsem, že v novém roce se musím starat hlavně sama o sebe. Jen tak budu mít potom sílu rozdávat jí těm, kteří jí potřebují. Byla to touha a vůle, které se staly mými průvodci.
Další zlom nastal teď, před několika dny, kdy se mi podařilo něco, čím jsem překonala pochybnosti. Nalezla jsem víru sama v sebe !
Citace:
Jestli dělám nějáký pokrok, tak hlemýždím tempem.

Pepo, všechno chce svůj čas. Copak musíš jít mílovými kroky? Je důležité, že kráčíš dál. Někdy se možná na chvilku zastavíš, ale nikdy nejdeš zpátky. To prostě nejde. Nepospíchej.

Citace:
Už nevím jak z toho vystoupit.

Já dobře vím, jak moc je to těžké...kolikrát mě přepadl smutek a beznaděj, kdy jsem chtěla všechno vzdát. Kdy se zdál celý svět černý. I ten smutek patří k životu a když si ho dokážeš vychutnat, tak pak zase může přijít ta radost. Tak to je. Dvě strany neustále v rovnováze. To jsou zkrátka zákony Vesmíru, které nezměníme. Jen je musíme správně chápat a vnímat.

Pepo, je jedno jestli padáš. Spadneš ještě mockrát. Ale všímej si toho, proč a jak padáš. A až to budeš vědět, tak tě žádné tvé zaváhání nebo strach nebude ničit, ale naopak posilovat. Najednou začneš vnímat souvislosti, najednou ti všechno bude dávat smysl a ty se zase o kousek posuneš. A pak najednou, až si tu mozaiku poskládáš, uslyšíš: ,,Konečná .........vystupovááááát !!! ." Wink Very Happy

Nepochybuju, že to dokážeš!

(omlouvám se za ty velký písmena, ale něco jsem zmáčkla a nevím co a neumím to dát zpátky Rolling Eyes )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 652

PříspěvekZaslal: ne červen 26, 2011 1:25 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Evo,
k tomu co píšeš Beppemu,
bych já osobně vyzdvihla jednu Tvoji schopnost, o které ses tu vůbec nezmínila, a tou je disciplina.

Prvotní je skutečné odhodlání, procítěná touha, něco se sebou sakra dělat, protože takhle dál už nechci.

K tomu, abych své mysli vzala z ruky bič, kterým mě ta splašená mysl plná předsudků, očekávání, kritiky a sebekritiky, hledání viníků a všech podobných mechanismů, hnala někam, kde jsem vždycky byla "mimo" a nebyla jsem to Já:
bylo zapotřebí opravdové vnitřní nadšení pro to, že se toužím změnit,
a tuto touhu živit a podporovat disciplinou, tj. překonat svoji vrozenou lenost a začít pravidelně minimálně dvakrát denně cvičit techniky práce s myslí.
Já osobně jsem úplně na začátku začínala s technikami z kurzu Modré alfy. Potřebovala jsem někde natrénovat stav, který by mi ten klid mysli, o kterém jsem četla, přiblížilo, v tom mi pomohl ten kurz.

Mnohokrát přerušila a znova začínala, než jsem se dostala k tomu, že jsem se naučila "cvičit" průběžně. Jednoduše: měla jsem problém právě s disciplinou Evil or Very Mad


Kdežto pokud vím, Ty jsi se rozhodla se změnit a tak jsi to prostě dělala, aniž Tě od toho nějaká lenost kdy odvedla Shocked
Prostě obdivuji Tvou disciplinu Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: ne červen 26, 2011 2:28 pm    Předmět: Citovat

Pěkný čtení v těch příspěvcích, Evo, Blanko.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: po červen 27, 2011 8:41 am    Předmět: Citovat

Za to tobě to Tooro tentokrát moc nesedlo.

Ale jinak plodná diskuze o HP, čím více se o tom bavíme, tím větší mám chuť to provozovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: po červen 27, 2011 10:05 am    Předmět: Citovat

Krabas napsal:
Za to tobě to Tooro tentokrát moc nesedlo.


Z čeho takto usuzuješ, Krabasi Question

Vím, že to posuzování ze strany ega na "líbí"-"nelíbí", "sedí-nesedí" je velmi zaběhnutý mechanisms mysli, a dokud není prohlédnut, tak se těžko chápe, že důvodem ku psaní může být něco pdstatnějšího.

Pocit, nepocit, jde především o předmětnost a pravdivost, ta buď je, nebo není.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: po červen 27, 2011 10:23 am    Předmět: Citovat

Díky Evo a Blanko. Díky i ostatním. Omlouvám se, že vás tady vedu k osobnějším zpovědím, ale věřím, že to může mě a třeba i pár dalším lidem pomoci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: po červen 27, 2011 12:47 pm    Předmět: Citovat

Tooro - nemyslím si, že tomu tak musí být, jak píšeš. Myslím, že jsou důležité i jiné věci. Pravda - nepravda je úplně stejné jako líbí - nelíbí či pocit - nepocit. Jde jen o to, co z toho preferuješ. A pravda je navíc často relativní. Časem jsem se naučil, že neméně důležité je, jak je pravda prezentována. Pak jsem došel k tomu, že ta prezentace pravdy je důležitější než pravda samotná. Zvrácené což?

Beppe - dokud člověk nepohne vlastním zadkem, tak jsou mu tisíce inspirativních telenovel k ničemu Wink . Ale věřím, že se to čte dobře.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 7 z 8

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.17 sekund