Fórum - Zobrazit téma - Spanelsko - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Spanelsko
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Spanelsko
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: pá červen 17, 2011 8:32 am    Předmět: Citovat

Mám za to, že je lepší se tady bavit o různých energiích, věcech souvisejících se zdravím a osobním rozvojem, než aby se to zvrhlo v politickou hádku. Na to jsou jiné weby.
Jistě že i ty stávky se dotýkají nás všech a každého jinak, ale ze všech stran se to už kolik dní valí hlava nehlava a tak aspoň tady je taková oáza. Nebo aspoň byla, páč např. já na rozdíl od šamanky s tou stávkou nesouhlasím, protože to, co organizují ti brunátní soudruzi nejsou stávky, ale politováníhodné a zoufalé kopance.

A když už teda mi předsedkyně sněmovny udělila slovo, tak se mi líbí toto:
Martina Zavadilová, dcera odborářského bosse Zavadila: „Já bych hrozně chtěla slyšet od některého bosse odborářů, čeho sám v životě dosáhnul a kolik pracovních míst vybudoval, když tak dobře radí zaměstnavatelům, jak se mají chovat ke svým zaměstnancům, jak s nimi mají zacházet a jaké výhody jim mají poskytovat. To ale asi nikdy od nikoho z nich neuslyším."
Včerejší macekvbotach.cz
Pozoruhodné, což?

Cool
.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: pá červen 17, 2011 9:27 am    Předmět: Citovat

No vidíš, a jde to. Laughing Wink

Hádat se lze naprosto o čemkoli Kámo.
A nebo taky v klidu vyjadřovat svoji zkušenost, či názor.

A jestli někoho naštve, když druhý vyjádří na věc svůj odlišný názor,
tak je tady na tom webu moc dobře, páč se mu nějaká ta jeho případná hra na duchovno ve smyslu "laskavo a hodno", aspoň může takhle trochu lépe zviditelnit. Idea
Prostě, nic není špatně.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: pá červen 17, 2011 10:31 am    Předmět: Citovat

Jasně Tooro,
souhlasím, ale i přesto už zde nebudu ani v klidu vyjadřovat svoji zkušenost, či názor co se moderních odborů týče. Chtěl jsem teď napsat, že pokud nám nebude jiné pomoci, tak si na to založme extra vlákno, ale pak mi došlo, že jsme právě v něm Smile

Víš, mnoho let jsem veřejné dění celkem podrobně sledoval a výsledkem je to, že mi to dnes víceméně leží u prdele (dámy a jemní pánové prominou) a sleduji to jen okrajově, už ani neznám všechna aktuální jména a o to víc se věnuji sobě, abych mohl být o to víc prospěšnější druhým a potřebným.

A jak bylo předevčírem to zatmění Měsíce, tak všichni koukali na něj a já jediný Vyvolený koukal přesně na druhou stranu, protože zrovna v ten jeden krátký moment se na obloze díky tomu zatmění daly vidět Aštarovy vesmírné koráby, jak se pomalu šikují k příštím Vánocům, a tak kašlu na politiku a vibruju s mimozemšťany.

Jsem s nimi v kontaktu a kdo by měl zájem o seminář, tak přijedu kamkoli, trvá dva dny a stojí 140 000/osoba/dítě/zvíře - pakatel proti tomu, co získáte, když se budete přesně řídit mými radami...
Spojení na mne je přes SZ.

Cool
.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: pá červen 17, 2011 11:17 am    Předmět: x Citovat

kamo: řekla bych, že se nás týkají věci, které se kolem nás dějí víc než to, co se děje kdesi daleko ve Španělsku. A týkají se (a budou týkat) každého z nás.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: pá červen 17, 2011 11:49 am    Předmět: Citovat

Já si to šamanko uvědomuji.
Ale vem to takhle: nevím jak v tom konkrétním Španělsku, ale na bývalém Západě se stávkuje už desítky let - a máš pocit že to tam celkově vede k něčemu jinému, než k postupnému potápění celé slavné EU?
Já teda ne.
A pod vedením našich odborářských soudruhů? Násilí, kterého se oni dopouští paradoxně v reakci na to, co sami pomohli zavinit, nic nevyřeší.

Ale já jsem i přesto optimista.
Cool
.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: pá červen 17, 2011 11:54 am    Předmět: Citovat

Když už se bavíme o stávce:

http://www.youtube.com/watch?v=M_SraYOPRso&feature=player_embedded#at=50

Laughing Wink
.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: pá červen 17, 2011 11:59 am    Předmět: Citovat

kamo napsal:

Víš, mnoho let jsem veřejné dění celkem podrobně sledoval a výsledkem je to, že mi to dnes víceméně leží u prdele (dámy a jemní pánové prominou) a sleduji to jen okrajově, už ani neznám všechna aktuální jména a o to víc se věnuji sobě, abych mohl být o to víc prospěšnější druhým a potřebným.

Tak teď Kámo nevím...věříš víc sobě, nebo Aštarovi? Wink

Ono totiž sledovat je poněkud málo. Takhle to sleduje 99,9% lidí, žejo.
Ne, ale vážně. Jedinou možnost vidím ve skutečné občanské společnosti. Tedy ne, že bude občan pouze makat a „konzumovat“, ale bude se aktivně a hlavně permanentně starat o to, co se ve státě a jeho ulici děje. Problém je v tom, že většinou se tak akorát něco „řeší“ u píva a dál se zase jen frflá a frflá.... Cool Laughing Cool

Kdykoli, kdekoli, lid obecný něco prosadil, tak to bylo protože se občan zajímal, staral, a nenechal ty trubce u vesel v klidu. A pokud to nejde jinak, tak holt dát najevo svůj nesouhlas občanskou neposlušností. Bohužel tato se v našich krajích dostavuje až tehdy kdy je vše rozkradeno, celosvětová ekonomická krize je poměrně nepřehlédnutelný fakt, a i ti, co si doteď chrochtali na vavřínech středně vyživených kont, začínají mít o něco hlouběji do kapsy. Tedy, nejdříve z pohodlí svých faulenců odvracíme zrak, že jako „co s tím kdo chce dělat, dyť si stejně udělají co chtějí, prostě nic nezměníme...“ a pak, když už fakt není z čeho ve státní kase brát, a hrozí že nebude na tu pravidelnou dávku „konzumu“ (od klidu u telky po vypečný vepřový s pivkem) a najednou to jde, chce se měnit, tak hurá do ulic!...Jde se mámit na jalový krávě tele.
A pak to tedy vypadá jak to vypadá. Wink


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: pá červen 17, 2011 12:18 pm    Předmět: Citovat

Tooro. Mne, který byl za Jazzovou sekci zván k založení oblastního Občanského fóra a který to z vrozené skromnosti, které dodnes lituje, páč už dávno mohl kvasit v parlamentě a dělat si srandu z lidí, odmítl, budeš obviňovat z pasivity??!!! Twisted Evil
Tos přehnala holka... Laughing Wink

Nemám nic proti vyjádření občanské neposlušnosti tam, kde stát už zpupností neví kterou rukou žrát. Ale tato forma to spíš karikuje a přímo si žádá o podobné zesměšnění jako v tom klipu co jsem tu dal. A naši odboráři mají taky svůj díl na tom, co tu teď je. O to je tragikomičtější, jak se teď bojovně bijí v hruď.
Rolling Eyes
.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: pá červen 17, 2011 12:52 pm    Předmět: Citovat

kamo napsal:
Tos přehnala holka... Laughing Wink

Sorry Embarassed
O to víc si myslím, že lidi, kteří v tom mají jasněji by o to měli alespoň napsat. Ono to poněkud lepší zorientování se ve veřejných záležitostech se může dít kdekoliv. Možná, že v diskusi, nebo na webu, na kterém se to neočekává může to být ještě kontrastnější.

Jinak to nebylo obvinění, ale konstatování běžného přístupu, a ten můj zase není nějako výjimkou, tedy pokud by to byla nějaká "vina", tak se k ní hlásím minimálně rovnou měrou. Very Happy


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: pá červen 17, 2011 1:09 pm    Předmět: Citovat

Snad jsi nevzala vážně to moje "Tos přehnala, holka"...
.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: pá červen 17, 2011 2:45 pm    Předmět: Citovat

Vážně, jako takový milý ťukec o Tebe, Kámo. Wink

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: so červen 18, 2011 10:46 am    Předmět: x Citovat

kamo: víš, přesně to jsem měla na mysli - energii, náladu, to co je za tou formou. Ne kdo je jaký odborář, kdo kam šel nebo nešel, kolik jich bylo. Spíš je pro mě zajímavé, jestli to gesto znamená, že už se blíží ta poslední kapka, kdy se ozve: A DOST, tohle už NE. Damao měl takové zajímavé teorie na téma národa a jejich vedení, z hlediska nastavení
a energií, ale nedokážu ji interpretovat. Bylo to něco, co se dá aplikovat na jakoukoliv činnost - když se lidi spojí dokáží hodně, včetně podpůrné energie našeho vedení atd. Jenže v tomhle případě to prostě nejde, nefunguje to ani jedním směrem. My si jich nemůžeme vážit a podporovat a oni dělají jakobychom byli jen čísla, která jim mají zajistit stálý blahobyt a držet hubu a krok.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: ne červen 19, 2011 8:50 am    Předmět: x Citovat

kamo: když už jsme i u filozofické stránky těchto a dalších událostí v této zemi, tak vlastně za všechno může Krabas a další vyznavači hnutí hopono. Neboť základem jejich filozofie je, že mají zodpovědnost za všechno na světě, tedy i za ten zmatek v naší zemi, tuneláře, lháře, politiky, EU, prostě všechno. A to kam se to žene, je jejich vina. Protože to nevyčistili a nezařídili. Musí být těžké být spasitel celého světa.

Možná tenhle příspěvek vyvolá divokou reakci, ale můžu vás ujistit, že to je jen můj osobní názor, za který mám zodpovědnost jen já sama.
A každý člověk má na svoje názory právo i když byste ho nejradějí vyčistili do naprostého vyčištění.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: ne červen 19, 2011 10:07 am    Předmět: Re: x Citovat

Tohle je tuším Šamanko jen tím, že Krabasovi nerozumíš, nebo nechceš rozumět?

Nemůžu mluvit za nikoho, ale osobně mám za to, že Krabas, mluví to tom, jak právě tou svojí snahou a prací, či neprací na sobě, spoluvytváříme daný stav společnosti.
A "zdraví" jedné buňky ovlivnňuje zdraví celého organismu, ať se Ti to líbí nebo ne. Jinak řečeno, osobní zodpovědnost každého z nás vytváří zdravotní stav celé společnosti.
A domnívat se, že "já nic já muzikant" by bylo víc než naivní.
Nejde o nějaokou vinu, ale o naši možnost uvědomění (především vlastního stavu) a chuť sebe sama měnit, a jen tím se mění úplně vše.

Jak to vypadá v dané společnosti "nahoře" je prostě obraz toho, jak to vypadá "dole" a naopak, a jestli se za tenhle stav necítíš spoluzodpovědná, tož s tím se asi nedá nic dělat. Confused


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: ne červen 19, 2011 10:18 am    Předmět: x Citovat

Ne tooro, tohle není o Krabasovi (i když jsem si neodpustila náš oblíbený slovní ping-pong), ale o něčem jiném i když jsem to podala v krapet ironickém duchu, jak je mi vlastní. Nejde o spoluvytváření, ale plnou zodpovědnost za všechno. To je trochu jiné kafe.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 5 z 7

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund