Fórum - Zobrazit téma - Angina:) - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Angina:)
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Angina:)

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Frantishek
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 4.12. 2007
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: so září 19, 2009 6:13 pm    Předmět: Angina:) Citovat

Zdravim vsechny na Reikiwebiku. Polozila mě angina a mam v krku bramboru.. Jsem na zázvoru s medem a citronem, paralenu, neo anginu ve spreji, česneku a brokolicové polívce.. Jde o to, že jem trochu skeptik k antibiotikům a kdyby Jste měli nějakou babskou zaručenou radu, sem s ní prosímSmile Jinak se mi potvrdilo pořekadlo, že nejtěžší práce s Reiki je sám na sobě Smile) Hezký den a děkuju, Franta
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
fleshy
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 8.7. 2009
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: so září 19, 2009 6:48 pm    Předmět: Citovat

Co takhle urinoterapie? Konkrétně kloktání vlastní uriny, případně i pití? Jestli jsi jinak zdráv, tak to chce ještě se vzdát paralenu a neo-anginu, taky vynechat masíčko, sladkosti a éčka ze stravy - prostě trošku diétky, případně i hladovku - pro otrlnejší povahu... Kloktání je jinak jednotuché - načúráš do pohárku a kloktáš - radím nepřemýšlet zbytečně napoprvé... S pitím je to trošku složitější, po vynechání výše uvedeného tak za 1-2 dny ráno nalačno, nejlépe první ranní moč, střední proud - cca 1-1,5 dcl loknout - nejlépe bez polykání - prosté najednou. A v pruběhu dne ještě zopakovat - min. teda ráno a večer to zkusit Nediv se pocetí, prujmu, zvracení, či jiným projevum očisty.... Smile Tělo by mělo rychle posílit a být opět fit... Alespoň mě to funguje....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: so září 19, 2009 7:19 pm    Předmět: Citovat

fleshy: Ty máš teda žaludek. Mě je špatně jenom to čtu ........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Frantishek
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 4.12. 2007
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: so září 19, 2009 7:34 pm    Předmět: Citovat

..prosím pomoc.. bolí to jak sviň ,(
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 856

PříspěvekZaslal: so září 19, 2009 9:13 pm    Předmět: Citovat

já , když mi je ouvej, si poprosím o pomoc svý kamarády aby mi přitlačili na pilu na dálku jestli můžou a kdo může - to beru jako bonus, ale nespoléhám na to a přes Reiki si žádám do aury vhodná homeopatika na léčení angíny(třeba každých 10 minut) a protože mě nejvíc bolí fyzické tělo(i když vím že s tím krkem souvisí i psychika - tu řeším třeba s tím, když mě něco napadne a nebo když bolesti poleví) tak tu formulku dám "homeo na léčení fyzického těla". Protože pracuju přes kyvadýlko.metoda SRT, tak to je celkem rychlé a okamžitá úleva. Než jsem dělala s touhle metodou, taky hodně rychle to šlo se symobly R2 jako když si posíláš sám na dálku ale k tomu dáš ten záměr že chceš homeo, kdo má R1, tak stačí záměr a nemít omezení, že s R1 nelze pracovat na -. Vyšší Já si zvolí to co je pro tebe nejlepší a nemusíš je ani znát, jen vnímej ruce, jde to ve vlnách. Přestaneš až když ruce úplně ztichnou. Pak, pokud budeš mít chuť udělat pro sebe ještě něco užitečnýho než budeš za několik minut znovu posílat homeo , si můžeš dát ruku na čelo a druhou na pupek a vizualizovat auru kolem sebe, jako bublinu a hlubokými nádechy a výdechy tu bublinu aspoň minutu. Tím posílíš auru a taky její sílu. A tím i víc energie na léčení na všech úrovních. I tady můžeš podle intuice pracovat se symboly. Symboly hlavně CR a SHK můžeš vložit i pomocí představy do svých mandlí či krku. CR zesiluje energii-těch můžeš dát i víc, jak to cítíš a pak stejně tak použít SHK-ty léčí a čistí negativní emoce. Symboly mají tu výhodu, že nejsou závislé na tvém množství energie.
Když se vrátím k práci na auře, tím že si vizualizaci doplníš o nějaké barvy, to budeš vědět podvědomě jaké by se ti tam líbily a hodily, tí dodáváš barvy do aury a zas, podporuje to léčbu. Pokud se ti nechce nic dělat, až bude lép, tka se zamysli, proč se musíš tak sebetrestat a jak moc se nemáš rád, kdy ž jsi nemocnej, asi tím pádem nevýkonnej, neschopnej,..doplň sám. proč se máš rád jedině když jsi oukej, silneja a nejlíp, když pomáháš druhejm.
A pro největší skeptiky- zajít do lékárny a koupit si na angínu homeo v ampulkách:monokomponenty Belladonnu 9CH, mercurius solubillis 9 Ch a dál podle toho jak jsou projevy. Belladonna podpoří imunitu a léčí všechny rudé a horké záněty, mercurius je na hnisavé čepy. Pak jsou další vychytávky. Oboje bych brala první dva dny tak 3-4x denně a k tomu bych si pro urychlení léčby koupila oscilococinum či jak se to správně píše. A lupala bych citrónovou šťávu ve vlažné vodě, do toho bych si dala malou štamprdli slivky a nebo wizoura, a lžíci medu a půl lžičky skořice. Tenhle drink, mimochodem vůbec ne špatnej a vůbec tam ten alkohol být nemusí, popíjím když na mně něco spadne a dost mě staví na nohy. Taky mám vyzkoušené kapky s ecchinaceou.
Hodně uleví při zánětu v dutině pstní a nebo krku když si ráno než si vyčistíš zuby dáš do pusy tak asi větší lžíci slunečnicovýho oleje a protahuješ to mezi zubama tak dlouho, dokud z toho není voda. vyplivnout do WC a pusu vypláchnout teplou vodou. Do toho oleje se totiž natáhnou ty bakterie. No a kloktala bych šlavěj a nakrk bych dala obklad z kapesníku potřenýho vepřovým sádlem, politý francovkou a pak to dala jako priesnitz pod igelit a teplej šátek. To sádlo tam musí být, aby se kůže nespálila tím alkoholem. Někdo dává místo fancovky slivku, ta je ale u nás vzácná atedy jen na vnitřní použitíSmile. Ad cucání oleje-Nejdřív jsem si myslela že se poblinkám, ale potřeba dát se dokupy byla silnější a vyplatilo se, teď to používám hned jak cítím že to není v oukeji. Hodně pomůže zamyslet se nad tím, co mi zůstalo v krku nevřčeného tak, jak by si srdce žádalo. Buď to formou slov nevyšlo ven, nebo to nevyšlo tak jak jsem to cítila a nebo jsem to přepískla a a někomu vynadala a pak z toho měla pocity viny, tedy stres. No a pak když si to v hlavě porovnáš a odpustíš nejen těm druhým ale hlavně sám sobě, použiješ R2 a nebo i "jen" R1, tak to je úleva. Dás e tedy s krkem pracovat různě, jak je libo, co tě napadne. Je potřeba pročistit blokující negativní energii , tedy nedobro a nelásku z krku ven. Lekce duchovna jak prase:))))))až dojdeš k pochopení, že nepotřebuješ být ani chudinka, ani ukřivděnec, že to je pouze tvůj postoj a že nakolik si tím takhle zbytečně komplikuješ život a sebetrestáš se. Ti, kvůli kterým to děláš, to stejně je šuma fuk a změnit ke všemu můžeš jedině svůj postoj. Dobře pořiďSmile Pak takový a podobný rady budeš potřebovat čím dál míň a budeš je moct čím dál víc jen rozdávat a ne potřebovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: ne září 20, 2009 5:39 am    Předmět: Citovat

Ahoj Františku,

doufám, že k Tobě dorazila posilující energie a jako bonus jedno pohlazení jako od maminky Wink. ( jako dítě jsem měla angínu stále a právě to pohlazení dělalo zázraky...)

Hodně pij, hlavně ne nic teplého. Nejlépe nějaký přírodní džus, pomerančovou šťávu apod. Je to osvěžující a i nějaký vitamín do sebe dostaneš. Dřív se doporučovala kloktat Vincentka, taková hnusná slaná minerálka. Nevím, jestli se ještě prodává.

Horečce se nebraň, ale pokud trvá už dlouho a nemůžeš jí srazit, udělej si slabší octový roztok a obklad si přilož na zápěstí a kotníky. Vezme to horkost a uleví se Ti.

Na krk studený mokrý obkládek, přes to igelit a ještě přes to teplý suchý šátek.

No a až budeš schopen něco pozřít, nejlepší by byl nějaký silný poctivý vývar. Ten Tě postaví na nohy.

Někdy je člověku tak zle, že není schopen požádat ani kamaráda o pomoc. Vím to z vlastní zkušenosti, kdy po mé R2 jsem dostala šílené závratě, kdy se se mnou točil celý svět. Až druhý den jsem byla schopná požádat kamaráda a dostavil se téměř okamžitě osvobozující několikahodinový spánek.

( Franto, vím, že je Ti blbě, ale mám takovou otázečku. Ještě kouříš ? Pořád Tě to baví ? Já jenom že angína by Ti mohla trochu pomoct Very Happy .No, ale když nechceš, tak se nedá nic dělat )

Měj se
E.


Naposledy upravil Evik dne ne září 20, 2009 10:27 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
JANAA
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 28.9. 2008
Příspěvky: 122

PříspěvekZaslal: ne září 20, 2009 8:36 am    Předmět: Citovat

Františku, posláno...

Evík vzpomněla vincentku, teď se dají v lékárně koupit vintcentkové pastylky, jsou příjemné.
A mezi náma, obyčjené hašlerky dělají taky zázraky.

A z přírodních zdrojů doporučuju domácí kysané zelí. To je dávka vitamínů. Jana
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 745

PříspěvekZaslal: po září 21, 2009 11:06 am    Předmět: Citovat

Můj přípěvek bude z hlediska makrobiotického (krom té makrobiotiky, bych reikoval celé tělo - ne jen krk)
Angína z hlediska MB vzniká když jíme či pijeme věci, jenž jsou příliš JIN - expanzivní, uvolňující.
Proto bych se vyhnul hlavně léčení se banány, pomeranči, grapefruity, medem, cukrem (toto vše má velmi expanzivní, uvolňující, dilatující energii) atd. Nejedl bych ani ovoce (obecně expanzivní energie), místo ovoce zeleninu, na vitamín C kyselé zelí, nebo pickels (ve zdravé výživě). Dále je možné jíst rýži natural, těstoviny, bulgur, kuskus, jáhly (toto vše má dostředivou, stahující energii - tedy opak, toho z čeho angína vznikla. Pít čaj bancha (nebo obilné čaje, nebo teplou vodu), ne žádné bylinné čaje - jsou také expanzivní. Vynechal bych i česnek - je také velmi expanzivní. Paralen rovněž. Případné multivitamíny jakbysmet (pokud jíme zeleninu, jsou zbytečné a jsou také expanzivní). Pastylky, hašlerky a všechny tyto možné věci bych určitě vyloučil také (jsou velmi expanzivní). Je to byznys se zdravím Very Happy
Taková méně makrobiotická rada, ale přeci z hlediska energií: je možné jíst pečivo (dostředivá, stahující energie) - lépe tmavé. Když už se člověk nechce vzdát mléčných výrobků tak sýry ale ne sladké jogurty. Angína by měla zmizet a pokud se nebude spátky jíst expanzivní strava, už by se angína nikdy neměla objevit (makrobiotika nejen jako lék, ale hlavně jako prevence). Zatím to mohu potvrdit. Trpěl jsem na bolesti v krku několikrát ročně. Od nástupu na MB jsem jediné zabolení v krku nezaznamenal.
Tabulka, kde je naznačeno, které potraviny jsou expenzivní(uvolňující) je na tomto odkazu:
http://www.svetenergii.cz/index.php?page=my-a-energie
P.S. brokolicová polívka je podle mého dobrý krok Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
sanmoon
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 11.6. 2009
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: po září 21, 2009 6:53 pm    Předmět: Citovat

Arrow

Naposledy upravil sanmoon dne po říjen 05, 2009 10:59 am, celkově upraveno 3 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
fleshy
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 8.7. 2009
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: po září 21, 2009 6:58 pm    Předmět: Citovat

Tak co, Františku, už je líp? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: út září 22, 2009 7:49 am    Předmět: Citovat

Psychedelic:

koukám, že MB jde na to přesně opačně, než je zvykem Smile:
normálně se člověk při angíně zavalí pomeranči, grepy, banány coby náhradou pevné stravy, všelijakými cucavými vitamíny, lije do sebe litry bylinkového čaje slazeného medem - kterým případně zapíjí paraleny, někdo si vaří česnek s medem a skořicí v mlíku...
Až mě někdy začne bolet v krku, zkusím to kyselé zelí a kuskus s jáhly, schválně co to se mnou udělá Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: út září 22, 2009 11:26 am    Předmět: x Citovat

Dobrá zkušenost: Homeogene - Boiron: homeopatika, směs na bolesti v krku - angínu nebo chřipku s bolestí v krku, rychlost kdy zabere slušná.
S urinou - nemusíš právě pít, stačí obklad na krk. Raději pít slivovici, ta umí hezky vypálit červa. Tedy ne panáky, ale dát si malý lok na jazyk
a pomaloučku nechat ztéct na mandle a do krku, báječná dezinfekce.
Jo a k tomu všemu ten čaj, vitamíny a hezky si dát pauzu, poležet, prospat se... Organismus tou nemocí cosi naznačuje, co by nemělo být přeslechnuto a nespěchat hned za dva dny do práce, jen co odtrne.
Já si k tomu ještě obvykle pustím TV a v momentech probuzení jsem ohromená, jaké kraviny tam vysílají, ale je to taková nenáročná možnost jak vypnout celou mozkovnu.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Frantishek
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 4.12. 2007
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: čt září 24, 2009 1:27 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Všem:)

Děkuju všem za Podporu a Rodinu:)

Můj večer skončil cestou na pohotovost a následně do nemocnice, kde mi hned nařízli mandli a šel jsem na kapačky, protože jsem 6 dní moc kvalitně nejedl a abych řekl pravdu, ani mi moc nešlo prosit Reiki o pomoc, protože jsem byl v práci a partner a blbosti za blbostmi..

Jak je ale známo, cesty Reiki jsou nevyzpitatelné a dopadlo vše tak jak mělo a až teď, už opět v domácím prostředí, protože jsem to zvládi na jedničku si zpětně zase uvědomuju, že náhody zkrátka neexistují a v temnotě je úsvit nejjasnější.

Měl jsem se zkrátka vykašlat na práci, odpočinout si, ale tak odpočinout, že prostě v tý posteli musíte být a nálěžitě si to užít. Válel jsem si šunky jako prase, dočetl jsem OSHO - Tady a teď, knížku od které jsem se se vzdálil kvůli hektice, kterou si stejně každej dělá sám a musím říct, že je krásná a rozečetl Celestinské proroctví.. Tahle mi dává impuls:)

Prostě zastavit se, vdechnout Lásku a vydechnout Lásku

Ještě jednou díky moc a přeju všechno fajn

Franta
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Sadhana
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 14.8. 2009
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: pá září 25, 2009 9:39 am    Předmět: Citovat

Tak jsem si tu početla spoustu rad jak na bolest v krku a angínu.Jsou to fakt dobré rady. Já teda na to moc netrpím ale moje vnučky /18 a 16 let/ teda docela jo. Vždycky když je začne bolet v krku tak se ptám : copak máte za problém který se bojíte nebo nemůžete vyslovit? A pak jim poradím ať to jdou někam vykřičet kde je nikdo neuslyší a když to nejde tak ať ten problém napíšou na papír tak jak to cítí třeba i hodně sprostě a pak to roztrhají a spálí nebo spláchnou do záchodu.Také jim prohřívám krk reiki a používáme jogu prstů . To je skvělá věc a opravdu pomáhá. Doporučuju knihu MUDRA JOGA V PRAXI od Kim da Silva. Jsou tady skvěle popsány i vyobrazeny cviky prstů které pomáhají při různých problémech. Jen je potřeba to zkusit a výsledky jsou překvapivé. Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 856

PříspěvekZaslal: pá září 25, 2009 10:15 pm    Předmět: Citovat

ad mudry prstů-dávám za pravdu, když sedím v zubařském křesle, funguje to úplně suprově. Přece jen , u zubaře jsem posera Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund