Fórum - Zobrazit téma - Ra Sheeba, symboly - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Ra Sheeba, symboly
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Ra Sheeba, symboly

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Antau
Nováček
Nováček


Registrace: 23.5. 2011
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: po květen 23, 2011 3:11 pm    Předmět: Ra Sheeba, symboly Citovat

.....Jsem zasvěcený do Rasheeby a zajímalo by mě jestli vy co máte s rasheebou zkusenosti pouzíváte symboly??? nebo ne? Pač mě rasheeba funguje i bez symbolu jak na mě tak na léčeného bez toho abych symboly používal......připadámi, že symboly se aktivují automaticky a není třeba je implantovat...... jaký máte na to názor?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 745

PříspěvekZaslal: po květen 23, 2011 6:55 pm    Předmět: Citovat

Já taky pracuji s Ra Sheebou bez symbolů.

Můj názor na automatiku symbolů je takovej, že žádná taková automatika není. Symboly jsou úrovně energie, na které se lze ladit. Proč chtít automatiku? I kdyby to bylo možné, pokud to uniká našemu vědomému noření se do energií oněch symbolů, je práce bez prožitku. Koho by to bavilo? Buď toho využívám a vědomě se na něco ladím, nebo neladím a používám Ra Sheebu jako prostý proud energie, nebo snad určité pohroužení do toho stavu.
Podle mého to je o prožitcích. Nebrat to jako léky. Nasázím tam symboly, pokud možné automaticky... ono se to vyléčí, ono se to nějak pohne. Podle mého je důležité prožívat. Prožívat to, nechat to na sebe působit, nechat se tím prodchnout.

Pro srovnání by se snad dala využít Usuiho reiki. Je to jakokdybych chtěl aby když si dávám reiki automaticky proudly tři symboly. Myslím, že to je o vědomé práci, o vědomém ladění se.

Na druhou stranu si pamatuji, že jsem sám používal na jedno místo několik symbolů atd. A měl jsem dojem, že to má svůj význam.


Já nyní se symboly příliš nepracuji. Hlavní práci vidím ve vědomém prozařování energií každou část těla (pečlivě, pozornost věnovaná každému místu se vyplatí). Být zcela prozářen. A ve vlně nadšení pro nové energie nezapomínat na sílu Usuiho reiki. Každá reiki má co říci.

Nakonec bych rád stočil pozornost k tobě samému. Nedávno jsem četl, že "účinnost je měřítkem pravdivosti". Asi se to dá parafrázovat na ledaco, mně to nyní napadá k reiki. Pokud to zasahuje Tvé nitro, zasahuje tvé srdce, cítíš že tě to hluboce oslovuje, tak je to dobré, pokud to člověk dělá pro techniku, pro automatiku, proto aby to měl za sebou, aby dosáhl jen jakéhosi kýženého přechodného výsledku, kdy se reiki stává nástrojem a otrokem a nikoli učitelem, není to v pořádku.
Pokud tu či onu metodu pocítíš jako účinnou, Tobě vyhovující, dělej ji. Myslím, že je dobré se zeptat druhých. To jsi udělal. A pak je dobré to vyzkoušet. Určitě máš před sebou spoustu objevování svých pocitů a stavů. Ptát se: " Jak to cítím? " A zkoušením přijít na to, co mě přináší nejhlubší a nejniternější kontakt s reiki.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund