Fórum - Zobrazit téma - Koreny - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Koreny
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Koreny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: út květen 03, 2011 10:20 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
Možná už měli těchto aktivit na jiných fórech plné zuby a tady se našlo pole neorané.

To jo, Šamanko, v podstatě je možné cokoliv.
Každý z nás má jistě co říct, a tak třeba i Arohoj, jen nevím,
jestli je zrovna tohle pro někoho přijatený způsob, jak se v tom nějak zorientovat.
Pro mne třeba není, a soudě podle reakcí, tak v tom nejsem sama.
Proto se ptám.
Nechávám tak otevřený dveře, přesto nikomu nedovolím, aby mne
sežral. Smile


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
AROHOJ
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 1.2. 2011
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: st květen 04, 2011 6:50 pm    Předmět: Citovat

NAMASTÉ
Samanko,Tvé nepříjemné pocity mě nepřekvapují,protože nic nevyzkoušíš a ani neznáš/viz harický paprsek/a pouze Tvůj názor je ten sorávný.
Pro Tvou útěchu mohu Ti sdělit,že všechna cvičení,která se dají provádět mám odzkoušené nejen na sobě ale i při zasvěcování Reiki mnohými reikisry
Pro harický paprsek se můžeš dočíst v knize Barbary Ann Brennan
ZJEVENÍ SVĚTLA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: st květen 04, 2011 10:15 pm    Předmět: x Citovat

Milý AROHOJI,
jestli považuješ lidi, kteří neznají a nepraktikují tvoje učení podle jedné autorky automaticky za hlupáky a jakési méněcenné bytosti, pak ses se svým učením nedostal dál než všichni ostatní.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: čt květen 05, 2011 12:00 am    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
Milý AROHOJI,
jestli považuješ lidi, kteří neznají a nepraktikují tvoje učení podle jedné autorky automaticky za hlupáky a jakési méněcenné bytosti, pak ses se svým učením nedostal dál než všichni ostatní.

šamanka

Šamanko, ale vždyť je to přeci jasné:) Jak mu můžeš ještě oponovat. I všechny ostatní mučedníky nejdříve umučili a až potom je prohlásili za svaté. Navíc rozdíl jediná pravda se skrývá stejně uvnitř nás a to že jí prezentujeme navenek a chceme v ní utvrdit ostatní = tedy i sebe, je přirozené a tímto vývojem procházíme od začátku až do konce:)

Posílám šamanko VELKOU PUSU a objetí:) mno a taky hodně trpělivosti, sama se sebou, abys ustála to, když tě někdo nadzvedne ze židle a ty si poskočíšSmile Až se to stane, uvědom si samu sebe, jak je to vlastně vtipné:) a uvědom si, že jsi to stále Ty, která reaguješ na tento svět tímto způsobem:)

A ucítíš tu velkou lásku, ten proud uvnitř Sebe. Silnou řeku, silnou ŽENU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: čt květen 05, 2011 9:57 am    Předmět: x Citovat

Můj nejoblíbenější Zetíku,
ač to asi z písmenek není vidět, tak tenhle příspěvek jsem nepsala v žádném rozčílení, ale po zralé úvaze.
Ještě k tématu pár písmenek napíšu.

Posledních několik desetiletí vzrůstá nervozita a strach spojený s rokem 2012. Určitá část společnosti
se rozhodla - kdyby se něco semlelo - udělat něco pro svoji záchranu. Někdo doufá, že odletí s Aštarem,
jiní že budou odesláni kamsi na jinou planetu a největší optimisté doufají, že se Země postará sama o sebe,
převibruje, zbaví se těch zlých, kteří zahynou a oni tu zůstanou (pravděpodobně v tomto fyzickém těle,
na co by jinak bylo převibrovávání fyzického těla či snaha o předělávání DNA? Duše takové věci nepotřebuje)
a všechno se samo napraví a nastane nový ráj na Zemi.
V tomhle životě, kde jediná jistota je smrt, tedy odchod z tohoto fyzického světa, potřebujeme mít,
v tomto světě plném nejistot, kdy z vteřiny na vteřinu může být všechno jinak (viz zemětřesení, tsunami)
potřebujeme záchytné body. Jsou to víra, naděje a láska. Někdo si pod tím představí Boha někdo si tam
dosadí to, co vyhovuje jemu (třeba majetek, peníze, za které si tohle všechno koupí).
Ale zpátky k tématu. Ta víra tady má podobu - věřím, že když budu dělat to a ono, tak budu patřit mezi
vyvolené, kteří budou zachráněni a naděje, že tomu tak bude, jak některé teorie říkají.
To, jak všechno dopadne je zatím skutečně ve hvězdách. A asi jediná jistota je, že skutečně všichni
jednou odejdeme a teprve pak uvidíme, která z filozofických variant byla pravdivá, jestli třeba nebyly pravdivé
všechny (co sis přál po smrti za svého života, to tam máš) nebo jestli není nakonec není všechno úplně
jinak, jak bychom to v naší fyzické existenci ani nedokázali pochopit.

Jestli se k tomu přidá omáčka náboženská nebo rádoby vědecká (měřím své ego) už není tak důležité.
Pokud tím nehodlám ublížit druhým - viz sekty, které své členy přinutily zbavit se fyzického těla, která jim
bránila v odletu na jinou planetu, často násilným způsobem.
Jak tu psala toora - člověk prostě potřebuje svoje hračky a kdo si hraje nezlobí...

Bez našich záchytných bodů by se asi žít nedalo.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: čt květen 05, 2011 10:31 am    Předmět: Citovat

AROHOJ napsal:
NAMASTÉ
Moje hodnocení by bylo oproti tvému pro Tebe určitě nové a myslím že i přínosné,aby ses podívala na sebe jinak, než dosud.

AROHOJ


Teď jsem tady na to narazil. Já bych o takové hodnocení měl zájem.... Rád se o sobě něco dozvím... Very Happy Takže jestli máš chuť, tak sem s tím.... Wink

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
AROHOJ
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 1.2. 2011
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: čt květen 05, 2011 7:44 pm    Předmět: Citovat

NAMASTÉ
Samanka napsala
V tomhle životě, kde jediná jistota je smrt, tedy odchod z tohoto fyzického světa, potřebujeme mít, ....

Vidím že nevidíš jinou možnost a já Tě stále přesvědčuju že je Cesta.
Je to ale mnoho práce ve svém žití.bez hodnocení jiných.Škoda že jsi nepochopila,že já Tebe neodsuzuju,ale chci ti pomoci.
AROHOJ[/i]
Doplněk Cesty
Cesta je pohyb za poznáním
Cesta je záměr a tvoření vzáměrné transformaci vědomí
Cesta je podporována vůlí a přáním jako zákon
Cesta je podporována činem a touhou duše být ve Svatyni svatých
Cesta je podporována vyššími duchovními bytostmi,které dají na
Cestu zdroje v síle Krista i lásku bílého světla Stvoření

Volba je na každém,jak každí pohlíží na tento svět z různého úhlu pohledu


Naposledy upravil AROHOJ dne pá květen 06, 2011 1:03 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: čt květen 05, 2011 8:39 pm    Předmět: x Citovat

Very Happy Very Happy Very Happy
Však já bych ti taky mohla pomoct. Laughing
Tvoje hračky si klidně nech. Pokud ti do života přináší pocit, že máš všechno pod kontrolou, dokonce si všechno můžeš zaškatulkovat, zvážit, změřit, dokonce vlastní štěstí, duši, karmu nebo cokoliv si vymyslíš, klid
a spokojenost, proč ne? Jen by mě zajímalo - jak už tu někdo psal - kdo a jak určil jak se to měří a kdo určuje ty hodnoty.

Možná jsi to přehlédl, ale neexistuje jen tvoje učení a teorie.A tvoje jediná pravda...

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
AROHOJ
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 1.2. 2011
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: pá květen 06, 2011 7:11 pm    Předmět: Citovat

NAMASTÉ Samanko
Nabídni mi svoji pomoc,pokud bude prospěsná pro Cestu života oběma.
Rád ji přijmu.
Cesta života se dá dojít k osvícení dvěna způsoby:je Cesta lásky,zvaná bhakti a Cesta vědy poznání sebe.
Svůj život nepovažuji za hračky,ale za způsob jak spojit obě Cesty .

Při měření dáš perfektně stanovenou otázku a dostaneš odpověď
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
AROHOJ
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 1.2. 2011
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: út květen 10, 2011 8:17 pm    Předmět: Vše o Reiki-Filisofie Reiki Citovat

DÍKY
za filosofii Reiki,za myšlenky k síle srdce,štěstí,míru a vyššího dobra.
Za poslání síly Světla Reiki ke stvoření radosti a míru v sobě.
S reiki poznávám v sobě milující světelnou bytost.

REIKI
nabízí velkou lásku a vedení v radosti uzdravování,k přeměně a vnitřnímu míru

CESTA Reiki je hravá radost života k přeměně v lásce sabilitou,bezpečím
a rovnováhou.

RADOST
je ton,kterým zníš,když následuješ své nitro s Reiki.A když tvoříš Reiki s
radostí svobodně,budeš si vážit sebe-svého těla i duše
.
PŘEMĚNA
negativního v pozitivní je v názoru života ze širší perspektivy,jako ochota se otevřít myšlenkám hojnosti,radosti a významu duchovna Reiki.

MILUJTE
každou zkušenost života a tím se od ní odpoutáte.S pomocí Reiki budete jiní -duchovně probuzení.Milujte lidi a přírodu a vše jako světelné bytosti
s pomocí Reiki a milujte sebe,takoví jací jste-odpusťte si.Přesvědčení o
sobě pak vytváří realitu.

SEBERESPEKT,SEBEVĚDOMÍ a SEBEÚCTA je v chování k jiným, a to tak,jak by ses choval sám k sobě.Poděl se stejným dílem o to,jak s pomocí Reiki získat více lásky a síly pro pomoc k uzdravování i prožitků bez ega.

EGO používej jen pozitivně a zušlechťováním.Ovlivňuješ li cokoliv svou pozorností,pak to vytváříš.S Reiki se však této síly neobávej,slouží li
k prospěchu všeho a všech v pozitivních představách
.
LÁSKA
je moudrost srdce a nabízí poznat Tvé mnohodimenzionální Já:Střední Já,Vyšší Já,Vnitřní Dítě .
Láska z nich a k nim se vyjadřuje postoji oslavující život v
radosti z toho,že smíš být pospolu s ostatními součástmi Stvoření
Temperace nepodmíněnou láskou za přispění Reiki přesahuje "Já" a
přináší poznání Hvězdy Jádra-to je částečku Boha v každém z nás..
Pak vnímáš Jeho jako vzduch,jako přání duše,jako klíč života.A navíc přináší odpuštění.Učit se s Reiki přijímat lásku je žádat o esencí věcí a činit vše,kam nás duchovno vede.Důvěřuj lásce Reiki a vytvoříš,cokoliv chceš
.
SEBEZODPOVĚDNOST je důvěra spolu s Reiki za své možnosti a uplatnění svého talentu k blahu všech.

PODĚKOVÁNÍM za dar Reiki se život rozšíří,vyléčí tvé negativní emoce a otevře ti dveře do vyšších dimenzí.

VNITŘNÍ MÍR pocítíš jak přichází spolu s Reiki a je spojen s překonáním strachu,se zdravím,štěstím,silou,dobrem-a tím,aniž o tom víš ovlivňuješ okolní svět stabilitou-rovnováhou a bezpečím.

CESTA K BOHU je cestou svobody a spolu s Reiki tě uvede do proudu životní síly,schopností lásky -vytvořit jednotu v harmonii se vším stvořením.


Naposledy upravil AROHOJ dne st květen 11, 2011 2:26 pm, celkově upraveno 3 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 947

PříspěvekZaslal: st květen 11, 2011 8:31 am    Předmět: Citovat

Ahoj Aro,

promiň mi moji zvědavost, ráda bych věděla, zda máš rodinu, děti, jak dlouho praktikuješ námi nabízené možnosti meditací a jak se Ti daří?
Díky za odpo,

M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
AROHOJ
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 1.2. 2011
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: st květen 11, 2011 1:58 pm    Předmět: Duchovno všeobecně-kořeny Citovat

NAMASTÉ OKÉNKO

Všechno o čem píšeš a chceš znát tak mám -rodinu,děti,vnučky i vnuka a reiki učím 12 let.
Po stránce duchovní ještě i nyní rostu a učím se.

Doporučuji všem i Tobě navázat Reikikontakt se živly,které nás živí a zabezpečují.
Možno začít Reikikontakt představením se přibližující bouřce svým jménem /oslovením:akášický bratře,nebo sestro/po zadané pyramidě Reiki,pak telepeticky dostaneš souhlas se jménem oslovování Akáši.Jistě tě pak bude chtít provázet delší dobu,takže je nejlepší tento kontakt začít v autobuse nebo v autě jako spolujezdec Uvidíš,jak bouřka tě bude doprovázet..Jestli souhlas není zkus to příště,protože karmická čistota je podmínkou.
.
Obdobně s přibližuiícím se silným větrem,ohněm,vodou a zemí /zemětřesením/po kontaktu s láskou budeš li chtít,budeš chráněna,
na tvé požádání.Vždy ale předem poslat jim Reiki,jako dar,ne všem najednou,ale jednotlivě a pak teprve požadovat ochranu a pomoc.

Když nevíš komu poslat Reiki,tak si jednoho z nich vyber.Pak možný
osobní kontakt s ním za pomocí tvých průvodců je celoživotní zážitek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 947

PříspěvekZaslal: st květen 11, 2011 6:38 pm    Předmět: Citovat

Aro, děkuji. M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund