Fórum - Zobrazit téma - CVIČENÍ PÁTEŘE, MEDITACE každý ČTVRTEK V K. VARECH - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - CVIČENÍ PÁTEŘE, MEDITACE každý ČTVRTEK V K. VARECH
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

CVIČENÍ PÁTEŘE, MEDITACE každý ČTVRTEK V K. VARECH
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
nod321
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 5.4. 2008
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: ne březen 20, 2011 1:35 pm    Předmět: CVIČENÍ PÁTEŘE, MEDITACE každý ČTVRTEK V K. VARECH Citovat

Dobrý den,

dovolte mi,abych Vás všechny pozval do Regeneračního centra Srdíčko v Karlových Varech (Varšavská 13 - naproti Tržnici se v průchodu do čajovny nachází v 2.patře Regenerační centrum), kde se bude VE ČTVRTEK 24.BŘEZNA od 18:00 konat:

PODVEČER PRO ZDRAVÍ (ABY ZÁDÁ NEBOLELA)

Cvičení páteře(podle B.Tichanovského), meditace, léčení energetického systému těla.

Zveme Vás každý čtvrtek od 18 hodin do Regeneračního centra Srdíčko (Varšavská 13, K. Vary).

Vstupné 50 kč

Podvečerem provází Pavel a Věra Máchovi.

Těšíme se na Vás

Více informací získáte na tel.: 776 860 044.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: ne březen 20, 2011 4:58 pm    Předmět: Citovat

Co to má být? Rolling Eyes

Reikiwebík se mění v reklamní plochu? Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
nod321
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 5.4. 2008
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: ne březen 20, 2011 5:27 pm    Předmět: Citovat

To toora: Proč by ne? Pokud je to pro zdraví. A pokud o nějaké pravidelné akci vím,tak proč jí sem nedát? Na Reikiwebík může psát kdokoliv.Navíc je to dobrá věc.Nevidím důvod, proč neudělat tomuto pravidelnému cvičení reklamu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: ne březen 20, 2011 6:01 pm    Předmět: Citovat

toora napsal:
Co to má být? Rolling Eyes

Reikiwebík se mění v reklamní plochu? Confused


Sice je na to zvláštní vlákno, ale nevidím na tom nic špatného, proč to neuveřejnit.

http://www1.reiki-cz.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: ne březen 20, 2011 9:09 pm    Předmět: Citovat

Nejlepší reklamou je popsaná vlastní zkušenost s tím, o čem lidi informuji a v první řadě to, čím přispěji do mlýna vlastní účastí v diskusích na daném webu, toto je zároveň ukazatelem jak moc se o tento web a jeho diskutující zajímám, a nebo jak mi jsou úplně putna.
Někdo si na něj vzpomene cca dvakrát do roka a to akorát tehdy, kdy potřebuje zvednout návštěvnost nějaké přivýdělečné činnosti.

Nekritizuji jakoukoli akci jako takovou, a vůbec by mne nenapadlo komentovat upozornění na jisté aktivity od lidí, kteří sem chodí doopravdy se dělit o svoje vlastní poznatky, diskutovat o svých zkušenostech. Pak je to běžné a zcela přirozené, že upozorní na něco, co jim samotným, nebo někomu z jeho známých, prospělo.

Jednoúčelové zneužívání diskusního webu k reklamně ale férovým jednáním není.

A pokud už tedy tohle kontinuum nikoho nezajímá, a dotyčný opravdu chce (bez vedlejších komerčních záměrů na nějakou akci upozornit), existuje tu vlákno, na které Evik dala odkaz.

Toť můj názor.


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
nod321
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 5.4. 2008
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: ne březen 20, 2011 9:31 pm    Předmět: Citovat

To toora: Ale já na Reikiwebík chodím skoro každý den,jen se nepřihlašuju a rád si tady o všem pročtu i když je to dost divočina,když se tady vlastně pořád hádáte a každý musí mít poslední slovo.To je zajímavé pozorovat.

Jinak o vlastní zkušenosti jsem psal dříve v tématu ROZDÍLY ZÁPADNÍ A VÝCHODNÍ REIKI a nemám potřebu psát další zkušenosti,když tady chce mít každý poslední slovo a má jenom tu svojí pravdu a nechce slyšet o ničem jiném.

A to,že je tady k tomuto účelu zvláštní vlákno jsem nevěděl a nevšiml jsem si ho.Ale určitě toto téma nechám tam kde je.

A proč bych jsem nedal informaci o zajímavé akci,která se navíc koná pravidelně.Navíc jsem už na Reikiwebík zkušenostmi přispěl jak píšu výše.
Takže z mého pohledu je to v pořádku.

Navíc každý neví,že se vůbec něktré akce konají.Proto je tato cesta z mého pohledu nejlepší způsob,jak ostatní informovat,že se něco koná v Karlových Varech.
Pak už záleží pouze na nich.

Ale když jsem to jsem dával,tak jsem čekal,že se zase někdo další ozve,aby měl poslední slovo.

Toť také můj názor
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: ne březen 20, 2011 9:48 pm    Předmět: Citovat

Mám taky jednu připomínku k vám reklamním tapetářům: Alespoň si vypněte Caps lock, když už nic jiného. Jakoby nestačilo to zahnojování diskuze samo o sobě, ještě to musí řvát do světa VELKÝMI PÍSMENY V NADPISU. Kdyby šlo nastavt blikání a houkání, tak budou vaše příspěvky zřejmě blikat a houkat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
nod321
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 5.4. 2008
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: ne březen 20, 2011 10:04 pm    Předmět: Citovat

To Beppe: Mě to vyhovuje. Alespoň to plní svůj účel. UPOUTAT POZORNOST Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: po březen 21, 2011 12:15 am    Předmět: Citovat

nod321 napsal:
Ale já na Reikiwebík chodím skoro každý den,jen se nepřihlašuju a rád si tady o všem pročtu i když je to dost divočina,když se tady vlastně pořád hádáte a každý musí mít poslední slovo.To je zajímavé pozorovat.

nod321 napsal:
Ale když jsem to jsem dával,tak jsem čekal,že se zase někdo další ozve,aby měl poslední slovo.


Ono to Node už tak chodí, že když někdo s druhými nechce sdílet jak dobré a zlé, jen je jaksi jednorázově "používá", tak by rád, aby u toho jeho konzumu neremcali. Wink

Jinak by možná nebylo od věci, když se bojíš s někým hodit řeč, protože nebudeš mít poslední slovo, tak se bát tak nějak průběžně, proporcionálně. Laughing Smile

A jak už jsem napsala, proti samotné avizované akci "Podvečer pro..." nic nemám, ta je v tom nevinně.




Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
nod321
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 5.4. 2008
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: po březen 21, 2011 9:13 am    Předmět: Citovat

No vidíš Tooro,když nemáš nic proti akci "Podvečer pro...",tak není o čem dál diskutovat.Napsala si to sama.

A k tomu sdílení,ale já se nebojím sdílet svoje pocity,ale když Vás tak tady pozoruju včetně tebe Tooro,tak nemám potřebu se dělit o mé zážitky.

Ono pokud nechci,tak se o nic podělovat nemusím.

Ale jsem rád,že si napsala Laughing Laughing

Taky si s tebou rád popovídám Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Měj se krásně a hezký den Ti přeju Very Happy Very Happy Very Happy

P.S.: A nechceš přijít na ten "Podvečer pro...",když už si tak pěkně rozumíme?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: po březen 21, 2011 9:49 am    Předmět: Citovat

Hmmm...shazovat ten stejný prostor, který Ti je ale pro vylepení reklamy dobrý...trošku chaos, ne?
.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
nod321
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 5.4. 2008
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: po březen 21, 2011 11:35 am    Předmět: Citovat

Ani ne kamo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: po březen 21, 2011 1:09 pm    Předmět: Citovat

Node a kdože to chce mít to poslední slovo? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: po březen 21, 2011 1:17 pm    Předmět: Citovat

Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: po březen 21, 2011 8:38 pm    Předmět: Citovat

nod321 napsal:
No vidíš Tooro,když nemáš nic proti akci "Podvečer pro...",tak není o čem dál diskutovat.

Ano, viz výše:
"Ono to Node už tak chodí, že když někdo s druhými nechce sdílet jak dobré a zlé, jen je jaksi jednorázově "používá", tak by rád, aby u toho jeho konzumu neremcali."

nod321 napsal:
A k tomu sdílení,ale já se nebojím sdílet svoje pocity,ale když Vás tak tady pozoruju včetně tebe Tooro,tak nemám potřebu se dělit o mé zážitky..

Jasně, to dneska kde-kdo, brát to jde samo, do dávání se nikomu nechce.
Tož vlastně takový druh voajérství... Wink

Prostě se Node chováš jako ti „dobří“ kamarádi, co se jednou za uherák připomenou, s takovou: „Něco bych pro Tebe měl, fákt bomba!“. Jinak, jak je rok dlouhý, tak se neozve a když se ozve, tak vím, že mu v tu chvíli nejde o moje blaho, v tom je na něj spoleh. Myslím, že každý takového nějakého známého čas od času potkává.

Zřejmě si Node ani neuvědomuješ, že jsi tady v tomhle modu, prostě to považuješ za normální.
Škoda, protože třeba zrovna Tichanovský si to nezaslouží, věnuju se některým jeho technikám a jak jsem psala, samotná ta akce za nic nemůže.

Napadlo, mne, když tam tedy budeš, tak by jsi se pak mohl konečně s něčím podělit a napsat tady, jaký to bylo, no prostě poinformovat o obsahu a osobní zkušenosti. Třeba by to zajímalo víc lidí, nejen mne.

Jestli ne, Node, tak zase za rok při nějaké Tvojí pozvánce dovidění! Very Happy


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund