Fórum - Zobrazit téma - Celostátní Reiki Workshop - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Celostátní Reiki Workshop
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Celostátní Reiki Workshop
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki ve vašem okolí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Měl(a) bych zájem se v květnu účastnit reiki workshopu?
Ano
54%
 54%  [ 6 ]
Ano, mohl bych přespat
27%
 27%  [ 3 ]
Ano, mohl bych přispět do programu
18%
 18%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 11

Autor Zpráva
lenap
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 23.4. 2009
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: čt květen 05, 2011 4:49 pm    Předmět: Citovat

DEMENTI !!!! Smile

Musím dementovat dvě nesprávné informace!!!!

Z Dejvické na Letiště nejezdí linka 103, ALE LINKA 119 NEBO AE !!!!

Bus 319 z Terminálu 1 jede nikoliv 9:21, ALE 9:19 !!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 652

PříspěvekZaslal: čt květen 05, 2011 8:18 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Lenap!
Ty jseš můj člověk,

který, pokud může, tak informuje snad o všech možnostech.
Jsem ráda, že taky jedeš a už Ti píšu SZ Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: čt květen 05, 2011 8:21 pm    Předmět: x Citovat

Děkuji Leničce, já tušila, že domordci ví o dopravě nejvíc!!!

PRO VŠECHNY: KRÁSNÝ PŘEHLED DOPRAVY A SPOJU JE NA PŘEDEŠLÉ
STRANĚ!!!


šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
lenap
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 23.4. 2009
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: čt květen 05, 2011 8:23 pm    Předmět: Citovat

DOPRAVA AUTEM SAMI:

R7 na Kladno EXIT 3 (Tuchoměřice, Kněževes) - hned ten další sjezd za letištěm; doprava (= dolů pod dálnici), na druhé straně rovně do vsi po Hlavní, po 300m uvidíte po pravé straně dům (za hospodou U pilotů, která má na štítu vrtuli). Podle mapky zde

http://www.mapy.cz/#x=132710592@y=136075264@z=16@mm=FP@ax=132713376@ay=136076224@at=BHV%20senzory%20s.r.o.@ad=Dru%C5%BEstevn%C3%AD%2020%0AKn%C4%9B%C5%BEeves%20u%20Prahy@st=s@ssq=bhv%20senzory%20near:50%C2%B08%273.269%22N,%2014%C2%B019%2711.222%22E@sss=1@ssp=132632927_135994942_133055839_136332350

GPS Loc: 50°7'16.833"N, 14°15'45.708"E
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: čt květen 05, 2011 11:02 pm    Předmět: Citovat

Když hledáte dopravu MHD v Praze, tak to jde přes stránky Dopravního podniku na adrese:

www.dpp.cz

Vlevo nahoře je roletka "Pražská doprava" v roletce je druhý odshora odkaz "Vyhledávání spojení". Tam už si zadáte odkud, kam, kdy ......

Pro Váš případ tj. Dejvická - Kněževes-Stará hospoda je odkaz zde:

http://idos.dpp.cz/idos/ConnRes.aspx?date=7.5.2011&time=6%3a58&from=259%7c1%7c30%7c0&to=725%7c1%7c30%7c0&isdep=1&sp=0&alg=1&chn=7&dev=0&deval=250&mask=-116%7c-4097&std=1%7c1&min=1%7c1&max=60%7c60&tt=pid
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: pá květen 06, 2011 7:37 am    Předmět: Citovat

Halóóó, Zbultrane !!!

Nedojdeme ten kousek raději pěšky ? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: so květen 07, 2011 11:29 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, tak už jsem doma ze srazíku.

Předčil mé očekávání, poznala jsem zajímavé praktiky, které jsem neznala a které mohu využívat, skláním se hluboce před všemi, kteří přispěli svojí ,,velkou troškou" do mlýna.

Moc se mi líbila Lenap. Její práce ( kraniosakrální terapie ) a její mluvený doprovod - to je prostě koncert Very Happy .
Dále Aika, Okenko, Džarmí, Šamanka a další, od kterých se mám co učit. Bylo toho hodně a lišilo se to od všech předchozích setkání. Není v mých silách vše popisovat. Šamanka to zorganizovala pěkně.

Dík všem

(Ráda jsem se viděla také s Helenou, se kterou jsem se potkala v r.2008 na svém prvním srazu, který byl tehdy v režii Punkta. Vzpomínám, jak jsem znala osobně pouze se Zbultranem a najednou jsem se měla vidět s osobnostmi s reikiwebíku a jak jsem si přála stát se neviditelnou.
Ty pocity, když se se mnou ,,vůbec někdo " začal bavit jako s člověkem a já si připadala, jako že jsem přišla rovnou z pralesa mezi civilizaci. Šamanky jsem se bála jako čert kříže, Krabase jsem si představovala jako ctihodného kmeta a taky jsem se mu raději vyhnula obloukem. Tehdy mi lano hodila asi jako první Renata a já se začala cítit v bezpečí. Asi ze mě cítila takovou beznaděj a zranitelnost dítěte. Z toho pražského srazu mě hodně oslovil Damao se svým Symbolonem a vznikla tam má první přátelství .
O to víc obdivuji dva nováčky, kteří nemají ani reiki a kteří včera mezi nás přišli a úžasně spolupracovali. Nějak mi to nedalo, abych si na své první vrávoravé krůčky nezavzpomínala... Rolling Eyes Very Happy ).


Naposledy upravil Evik dne ne květen 08, 2011 4:00 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
lenap
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 23.4. 2009
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: ne květen 08, 2011 1:30 pm    Předmět: Citovat

Eviku, to je milé vzpomínání Smile A moc děkuji za pochvalu Embarassed ; tušila jsem, že v mém podání i meditativní usebrání bude připomínat kabaretní číslo Very Happy Mne také potěšili všichni, každý mi (jak už to bývá) něco přinesl Smile
Bylo to moc příjemné setkání; respect všem, kteří včera na workshopu zabrzdili, byť jen na chvíli (zvláštní ocenění všem mimopražským Smile ). Velký respect taky šamance, která nehodila střelnou zbraň do obilovin, když se jí jeden po druhém začali omlouvat lidi se slíbenými příspěvky do programu, a záměr setkat se, chvíli spolu pobejt a sdílet spolu něco zajímavého dovedla ke zdárnému konci Smile
Těším se na mnohá další setkání Smile

(Aiko, prej jsi snad měla s sebou foťák?!?! Crying or Very sad Tak příště Smile )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 652

PříspěvekZaslal: ne květen 08, 2011 6:31 pm    Předmět: Citovat

Setkání proběhlo v nádherném otevřeném prostoru plném světla, vzduchu a slunce,
a tytéž kvality jsem já nacházela u lidí, kteří se tam sešli
Nic není náhoda Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: ne květen 08, 2011 9:45 pm    Předmět: Citovat

Za ty, co jsme tam nebyli říkám že je to super, že se to tak povedlo.

Když by na to někdo měl náladu odpovědět: co je to kraniosakrální terapie?

Ahoj všem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 947

PříspěvekZaslal: po květen 09, 2011 7:58 am    Předmět: Citovat

Ahojenky milí z Kněževsi,

děkujeme za příjemné setkání.
Bylo inspirativní.
Detlef je nadšen z masáže Šamanky, nazval ji Masáž Letadlo.

Šami, klobouk dolů, otevřené srdce, přijetí a lásky opravdu PLNO.

Děkujeme M+D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 652

PříspěvekZaslal: po květen 09, 2011 1:01 pm    Předmět: Citovat

Krabas napsal:
co je to kraniosakrální terapie?
Ahoj všem

Nejlépe by Ti odpověděla Lenap, třeba sem nakoukne a poví, protože ona se jí věnuje (i jiným druhům práce s tělem-Dornovka apod.)

Z její krátké přednášky jsem si zapamatovala, že kranio je lebka a sakrální to je zase oblast kříže.
A kranio a kříž(resp.kostrč) je spojeno páteřním kanálem, kde pulsuje mozkomíšní tekutina. Ta tepe svým jedinečným rytmem (rytmem života).

Není to tedy podobné/stejné jako například rytmus dechu. A ten, kdo se učí, musí tento rytmus najít (kdekoliv na těle)a cítit svými prsty, aby mohl s touto metodou vůbec pracovat.
A pak si pamatuji, že na lebce jsou švy a lebka jimi dýchá a tak se vlastně také kosti neznatelně pohybují.
Zakusila jsem ochutnávku od Lenap na vlastní tělo.
Takže mým úkolem bylo dělat "hadrovou panenku", tj plně relaxovat a vědomě na její dotyk nereagovat.
Jsou to jemné dotyky prstů, které "pomáhají" tkáním(svalům), které jsou stažené, jít po směru stáhnutí. Tedy na rozdíl od masáží, kdy vlastně terapeut se staženími "bojuje", aby je srovnal.
Stažená místa na těle jsou "překvapená", že jim někdo zvenčí "rozumí" tj. jakoby pomáhá jít tím jejich stahujícím směrem, až se tím překvapením začnou samy uvolňovat.
Přítlak prsty je jemný(stejný kolik váží 10Kč mince), žádná bolest či nepříjemné pocity. Hodně se pracuje na hlavě.
Cítila jsem, jak se Leniny prsty po určité době (někdy dřív, někdy za déle) jakoby se probořily, to když se místo na těle uvolnilo.
Zajímavé bylo, že jsem cítila její prsty a kdy to povolilo, a přitom jsem měla pocit "bez těla" čili byla jsem v takovém stavu, který pro sebe nazývám "tělo spí, mysl bdí".
A také si např. pamatuji, že dolní čelist má spojitost s pánví, protože jsem to cítila jasně.
Taky je fakt, že Lenička má pro to nadání, protože se práci s tělem věnuje intenzivně.
Že si od ní dopřeju kompletní terapii, to je mi jasný, protože já jsem ve fázi, kdy jsem po kdysi dlouholetém odříznutí se od svých pocitů a těla se s tělem a pocity propojila a užívám si to a proto jsem si to užila.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Aika
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 17.2. 2005
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: po květen 09, 2011 2:09 pm    Předmět: Srazík Citovat

ahojky všem Smile
též jsem se již "probudila" po srazíku.
Po cestě dom jsem jak jinak - přesvědčovala kámošku navigaci, že tudy cesta nevede a tak po příjezdu jsem zkonstatovala, že ji budu dále používat jako "hands-free" v autě, ale koupím si opět mapu 2x2 m a s tou hodlám dále křižovat ulice Čech Smile jinak na Říp jsem tentokrát nedojela, takže příště - ale zase jsem viděla vísky, kam bych normálně bohdá nedojela.. Smile takže super.

Srazík byl fantastický - Mili díky moc - já jsem na podobné akci byla prvně. Bylo moc krásné poznat všechny ty lidičky....krásná spolupráce.
Jsem z toho nadšená a moc ráda pojedu na případný další srazík.

Děkuju všem lidičkám, kteří tam byli za krásnou atmosféru Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
Aika
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 17.2. 2005
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: po květen 09, 2011 2:13 pm    Předmět: Foťák Citovat

jup.. a foťák jsem měla.. .a vůůůbec se mě Leni neptej, proč jsem ho nepoužila - já to totiž fakt nevím Surprised asi proto, že jsem tu atmosféru chtěla nasát do sebe.. Smile Smile Smile příště ho ale určitě použiju Smile

Jinak kranio-sakrální terapii od Lenap velice vřele doporučuji, bylo to doslova labůžo.. užívala jsem si to.... krom fyzické obrovské úlevy mi přišla úleva i zevnitř... Smile Léňa to asi moc slyšet nechce, ale má zlaté srdce, zlaté ruce.... Smile svěřit se jí do rukou lze celkem snadno a člověk je odměněn těmi krásnými úlevnými pocity.. Smile
Leni - ještě jednou díky Smile

A Mili - zapomněla jsem dopsat větu - že díky za báječnou organizaci na krásném místě i za tvé "velení"Smile HOWGH! Smile Smile Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: po květen 09, 2011 3:21 pm    Předmět: Citovat

doufám že bude uspořádána podobná akce ještě jednou, rád bych se jí zúčastnil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki ve vašem okolí Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 9 z 10

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.18 sekund