Fórum - Zobrazit téma - Celostátní Reiki Workshop - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Celostátní Reiki Workshop
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Celostátní Reiki Workshop
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki ve vašem okolí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Měl(a) bych zájem se v květnu účastnit reiki workshopu?
Ano
54%
 54%  [ 6 ]
Ano, mohl bych přespat
27%
 27%  [ 3 ]
Ano, mohl bych přispět do programu
18%
 18%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 11

Autor Zpráva
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: st duben 27, 2011 5:26 am    Předmět: prosba Citovat

Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

Vážení přátelé,
protože se situace se stala komplikovanou a nepřehlednou prosím Vás,
Vy, kteří

PŘIJDETE

pošlete mi, prosím zprávu o účasti do soukromých zpráv (včetně poznámky těch, kteří přespí).

Díky moc

šamanka
Idea Idea Idea Idea Idea Idea Idea Idea Idea Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 652

PříspěvekZaslal: čt duben 28, 2011 6:18 pm    Předmět: Citovat

nod321 napsal:
pokud se jedná o sraz lidé z REIKIWEBÍKU, tak jim posílej pozvánku přes soukromou zprávu a nevkládej to přímo do diskuzního fóra.
Nod321

To je tedy fakt úplně blbej nápad Exclamation

Přes SZ (či maily/telefony) se scházejí lidi, kteří se scházej tak jako tak a kteří tady na webu opravdu nezveřejňují každé své setkání Wink
Sraz členů nějakého(jakéhokoliv) webu, ať již jsou to členové aktivní či pasivní,prostě všech, co chtějí poznat nové lidičky a pozdravit ty co už znají, se zásadně uveřejňuje do hlavní diskuze.
Přes SZ zorganizovat otevřené setkání členů webu? Upřímně, pro mě je tohle fakt úplně blbej nápad.
I tak organizace podobného setkání stojí hodně energie, kterou není každý ochoten věnovat.

Zpráva pro Šamanku:
Na setkání přijdu, předvádět nic nebudu a spát budu doma.
A ráda Tě uvidím a tohle považuj za moji SZ
Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: čt duben 28, 2011 6:34 pm    Předmět: x Citovat

Very Happy Very Happy Very Happy Díky ženo, už se moc těším!

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 584

PříspěvekZaslal: čt duben 28, 2011 9:39 pm    Předmět: Citovat

nod321 napsal:
To samanka: Pravidla jsou snad stejná pro všechny, nebo ne? A je jedno, jestli se domlouvají lidé mezi sebou z Reikiwebíku nebo jestli se jedná o cizí akci.

Jak píše pan Broněk, pravidla se mají dodržovat a né obcházet.

Tak se je snaž ty chytrolínko z Brna dodržovat Laughing Laughing Very Happy Wink

Nod321



Teda Node321!!! Nevím, jak´s to myslel, ale u mě tě nezachránili ani ty smajlíci.............. Znám se se Šamankou osobně a životě bych si nedovolila oslovit ji jako chytrolínku z Brna. Ani v legraci.............
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
nod321
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 5.4. 2008
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: čt duben 28, 2011 11:45 pm    Předmět: Citovat

To Lendulka: Ještě aby si to pochopila, když si tady vyjmeš kus textu, který jsem napsal. Asi čteš jenom to, co chceš viď?
To je vidět.
Ty by sis možná šamanku nedovolila oslovit jako chytrolínku z Brna, ale já jo a to bez legrace!!!!!

A psát si můžeš dál co chceš......bla bla bla


To blankas: Já si myslím, že je to dost dobrej nápad, domlouvat se přes SZ.
Ty si asi nečetla, co tady pan Broněk psal viď?

Akce jakéhokoliv typu se mají vkládat do JEDNORÁZOVÝCH AKCÍ a dá se to pak udělat i tak, že o této akci můžeš D I S K U T O V A T!!!!!

Tož asi tak!!!!!!

Napřed si příště vše přečti než vůbec něco napíšeš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: pá duben 29, 2011 8:18 am    Předmět: x Citovat

nod321: diskuze na tohle téma je zbytečná. Prostě si dávej svoje akce do akcí, já už ji mám taky v akcích a navíc si o tom potřebuju lecos vyjasnit. Sraz reikiwebíku je prostě sraz reikiwebíku a basta. Chodí sem nejen lidi, kteří píšou, ale hodně lidí sem chodí jen číst ať už mají nick nebo ne. Ale patří sem jako návštěvníci nebo diskutující. Takže je blbost se domlouvat přes SZ a ani to nejde.

Když už jsi u těch ohlasů, tak jsem tě tu nikdy neviděla napsat na žádnou tvoji akci jedinou myšlenku. Tím nemyslím reklamu, ale to co tam prožíváš nebo co ti to dává, jak tě to rozvíjí apod. Že jsi sem kdysi přispěl je kdysi a navíc se to netýkalo akcí, které tu propaguješ. My ostaní se tu často o svých konkrétních zkušenostech podělíme a hodláme v tom pokračovat i po této akci. Za mě už se mi líhne v hlavě nejméně jedna myšlenka o které bych si ráda podiskutovala nejen na živo na akci.
Tak si node321 klidně trhni nohou.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
nod321
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 5.4. 2008
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: pá duben 29, 2011 9:00 am    Předmět: Citovat

To smanka: Trhnout nohou si můžeš akorát tak ty!!!!!!

Ale ty si to asi nepochopila, viď?

Klidně si tady diskutuj a domlouvej se co a jak ale nedávej akce přímo do
diskuzního fóra typu

KONÁ SE AKCE TAM A TAM V TOLIK A TOLIK

VSTUPNÉ TOLIK A TOLIK

PROGRAM BUDE OBSAHOVAT TO A TO a další věci

O to tady celou dobu jde.

Dodržovat pravidla, který jsou pro všechny stejná a mají se dodržovat a né obcházet, jak tady bylo napsáno.

To znamená vlož pozvánku na akci do JEDNORÁZOVÉ AKCE a pak si tady o ní diskutuj do aleluja.

Musím tě poopravit, to že jsem jsem kdysi přispěl se týkalo akcí, které teď vedu, to jest: OSHOVY MEDITACE a nejen ty v Srdíčku,takže si dost mimo mísu.

Navíc cvičení páteře nevedu já,ale moje dobrá kamarádka se svým manželem, kteří mimochodem chodí ke mně na meditace a já k nim na cvičení páteře a to pravidelně.

Tož asi tak!!!!!!!!

A psát moje dojmy,aby si tady mohla projevit svoje ego je myslím zbytečné!!!!!!!!

Takže až budu mít chuť a budu cítit,že se mám tady o něco podělit, tak to udělám.

Do té doby si trhni nohou a brblej si o čem chceš.

Přeju Ti krásný den - chytrolínko Laughing Laughing

Nod321
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dizzy
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 1.2. 2010
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: pá duben 29, 2011 9:36 am    Předmět: Citovat

Pro Nod321:

Vážený pane, původně jsem neměl v úmyslu do tohoto vlákna zasahovat, ale Vaše výpady proti milým dámám jako je např. Šamanka nebo Lendulka mě k tomu donutily. Bylo by dobré, pokud by jste v sobě našel trochu obyčejné lidské slušnosti. To by již samotné diskuzi (pokud se tomuto vláknu dá ještě tak říkat) jistě hodně přidalo. Vaše poslední příspěvky však naznačují, že o diskuzi již zájem nemáte. Cituji:

A psát si můžeš dál co chceš......bla bla bla
To samanka: Trhnout nohou si můžeš akorát tak ty!!!!!!
Tak se je snaž ty chytrolínko z Brna dodržovat
Do té doby si trhni nohou a brblej si o čem chceš.

...a tak dále. Víc toho kopírovat nebudu, protože to bych se ukopíroval. Jasně tedy naznačujete, že za prvé nemáte k diskutujícím žádnou úctu a za druhé, že ať budou psát co chtějí, je Vám to ukradené. Nechápu kde se to ve Vás bere a co se Vám líbí na nekonečném napadání zde diskutujících. Ono je to vlastně tak snadné, sedět v teple schovaný za klávesnicí a šířit kolem sebe demagogii a neúctu.

P.S. Vlákno jsem pozorně přečetl celé.
P.P.S. Odpověď mi nepište, pokud hodláte i dále pokračovat ve stejném tónu, demagogické řeči mi akorát zbytečně berou energii.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: pá duben 29, 2011 10:10 am    Předmět: Citovat

Šamanka zas tak moc milá dáma není Wink . Nalejme si čistého vína Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
nod321
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 5.4. 2008
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: pá duben 29, 2011 10:16 am    Předmět: Citovat

To Dizzy: Stejně Vám odepíšu a hodlám pokračovat ve stejném tónu vážený pane.

Pokud jste si přečetl vlákno celé, tak víte co a jak se má.

Máte pravdu, že je jednoduché sedět v teple za klávesnicí a šířit, jak vy říkáte demagogii a neúctu, ale já se nenechám a budu reagovat tak, jak chci a pokud se Vám to nelíbí, tak se tomuto vláknu raději vyhněte a na moji adresu vůbec nepište!!!!!!

Doufám, že je to pro Vás dost srozumitelné.

Velké + pro Vás,že jste si vlákno přečetl, ale já mám svoje připomínky a kvůli Vám a nikomu jinému je určitě měnit nebudu!!!!!!

Manipulovat sebou nenechám!!!!!!

Doufám,že Vám to neubralo zbytečně moc energie Laughing Laughing Laughing

Přeji Vám hezký den Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: pá duben 29, 2011 10:26 am    Předmět: Citovat

Dizzy napsal:
Nechápu kde se to ve Vás bere a co se Vám líbí na nekonečném napadání zde diskutujících.



Bere se to ze spouštěčů, které vznikly někde zpočátku a v průběhu socializace daného jedince (tedy většinou v dětství).
Jsou tu pak takoví, kteří coby „napomenutí“ a ukázňovaní reagují naprosto stejně jako neukázněné tříleté děcko.
Pokud je jim odporováno, začnou, tak jako s řečmi typu: „nece, nemám rád, eaná, neslyším" (někdy zároveň si děťátko ucpává ouška), a nakonec "bééééééé" (v případě diskuse vyjádřené množstím použitých vykřičníků) tedy začne řvát n cel kolo, plácat okolo sebe rukama, kopat nožičkama, aby přehlušil jakékoli rozumné argumenty, které zde zaznějí.

S takto jednajícími lidmi se prostě domluvit nelze.
Pouze zřizovatel daného diskusního webu mu může vymezit patřičné mantinely, a selský rozum a způsob řešení by zde byl na místě.
Srovnávat oznámení komerčních aktivt (reklamy) s uspořádáním téměř rodinného setkání lidí, kteří se setkávají v této diskusi, mnozí se znají osobně, atd. je tedy naprosto neadekvátní.
Je to podobné, jako kdybychom chtěli srovnat pozvánku na sezení u jednoho z podomních prodejců hrnců s patřičnou prezentací jeho zboží, se zahradní slavností kruhu přátel a rodiny.

Asi se těžko dá zabránit spamování diskusních webů reklamami, ale mám za to, Broňku, že lze stanovit nějaká jasná pravidla, a v případě jejich porušování, takovéhoto diskutujícího z další diskuse prostě vyloučit.

Vždyť co se tady rozpoutalo za osobní žabomyší válku, a to jen z toho důvodu, že Šamanka pojala dobrý úmysl a jala se ho v praxi realizovat.


Smile


Naposledy upravil toora dne pá duben 29, 2011 10:43 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: pá duben 29, 2011 10:31 am    Předmět: Citovat

Krabas napsal:
Šamanka zas... Nalejme si čistého vína Very Happy .


Vím, že to Krabasi myslíš částečně jako srandu, ale tady....? Crying or Very sad


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: pá duben 29, 2011 10:33 am    Předmět: Citovat

Pro ty, co nepochopili funkci noda: nod je krásnou příležitostí vyzkoušet si v praxi jednu ze základních pravd vesmíru: "na to, co se mi nelíbí, je nejlepší nereagovat".

Protože svojí reakcí na to nechtěné to jenom posilujete Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: pá duben 29, 2011 10:38 am    Předmět: Citovat

toora napsal:
Krabas napsal:
Šamanka zas... Nalejme si čistého vína Very Happy .


Vím, že to Krabasi myslíš částečně jako srandu, ale tady....? Crying or Very sad


Právě tady ... kde je to potřeba trochu odlehčit. A má reakce nebyla na noda, toho nijak podporovat nehodlám, to se neboj. A zvedni hlavu.

ps.: teď jen nevím Katko, jestli si můj výrok schválně takto zkrátila, jestli to byl úmysl, ale vypadá to dost divně - takovým zavádějícím způsobem. pa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: pá duben 29, 2011 10:49 am    Předmět: Citovat

toora napsal:


Vždyť co se tady rozpoutalo za osobní žabomyší válku, a to jen z toho důvodu, že Šamanka pojala dobrý úmysl a jala se ho v praxi realizovat.


Já bych to zase tak osobně nebral - hlavně být šamankou. Tady se totiž obecně nodovi šláplo na kuří oko, on to evidentně nerozdejchal a tak tady teď trochu provokuje. Jak dlouho ho to bude držet? Moc dlouho ne.

Nod říká, že chodí na terapie páteře, dělá Oshovi meditace. Jde prostě opět vidět, že ani reiki ani cokoliv jiného z člověka automaticky boha nedělá. Naopak, takový člověk se často může druhým zdát jako hodně nečistý. Proč asi?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki ve vašem okolí Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 6 z 10

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund