Fórum - Zobrazit téma - Celostátní Reiki Workshop - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Celostátní Reiki Workshop
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Celostátní Reiki Workshop
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki ve vašem okolí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Měl(a) bych zájem se v květnu účastnit reiki workshopu?
Ano
54%
 54%  [ 6 ]
Ano, mohl bych přespat
27%
 27%  [ 3 ]
Ano, mohl bych přispět do programu
18%
 18%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 11

Autor Zpráva
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: čt únor 24, 2011 7:02 pm    Předmět: Citovat

Narya napsal:
Vítáni jsou všichni, jaképak příspěvky. Naopak bych pro nejchroničtější přispěvatele jako vstupné zavedla povinnou praktickou ukázku své práce.


S tím bych byl velmi opatrný. To by taky pak mohl někdo narazit, jako třeba já u Šamanky... Very Happy

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: čt únor 24, 2011 10:31 pm    Předmět: Citovat

šamanka říkala, že prý půjde na cigáro. takže klidně můžeš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 1286

PříspěvekZaslal: pá únor 25, 2011 8:45 am    Předmět: Citovat

Krabasi nezlob. Na semináři už jsem většinu z toho vědomě nebo intuitivně uměla a za drahý peníz mi to akorát bylo připomenuto. A staří učitelé v Japonsku to dělali ještě dřív než se Eric narodil:)

Navíc to není o oslňování ale o sdílení. Když si myslím, že dělám supr věc, je dobré ji ukázat nebo dokonce druhé naučit - aby se sami mohli přesvědčit, že to má nebo nemá smysl pro jejich vlastní praxi. A pokud něco takového mám, proč se nepodělit? Ne pro slávu svoji, ale užitek ostatních. Nutno podotknout, že pokud možno pro viditelný užitek ne můj pocit, že teď mají suprnástroj.

Roso, myslím, že je v pořádku narážet a zajímat se proč to ti druzí tak mají. Nedávno jsem takto narazila u svého učitele v terapeutickém výcviku. Nejdřív jsem se cítila dotčená, že jsem přeci dělala to nejlepší, tak proč ta "kritika" a komentáře. Pak jsem se zamyslela hlouběji a došla jsem k závěru, že mi vlastně pomáhal, abych kultivovala svoji praxi. Nutil mě abych přemýšlela, čím jsem klientovi užitečná a čím ne.
Buď rád, že máš někoho jako Šamanku a modli se, aby jsi nepotkal měSmile Na to se ale spíš těším, ráda se učím od druhých a vyměňuju zkušenosti.

Proto fandím tomuto setkání a jsem pro pestrý program.
V profesionálních konferenčních kruzích se přeci ukázky a demonstrace s následnou diskuzí dělají. Námitky diskutérů jsou ale vedeny kultivovaně, diplomaticky a pouze po omezený čas:) Má to smysl, nutí to lidi přemýšlet a překonávat svá omezená přesvědčení...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: pá únor 25, 2011 12:01 pm    Předmět: Citovat

Narya napsal:
Krabasi nezlob. Na semináři už jsem většinu z toho vědomě nebo intuitivně uměla a za drahý peníz mi to akorát bylo připomenuto. A staří učitelé v Japonsku to dělali ještě dřív než se Eric narodil:)


Martino,
tohle já říkám také Smile. A pohladí to po duši co? Ba ne. Hezký slunečný pátek, řeknu to po houbíkovsky - mám vás všechny tady moc rád, jste šíleně moc fajn lidičkové.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
polgara1
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.6. 2007
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: so únor 26, 2011 11:02 pm    Předmět: Citovat

No Mílo, výborný nápad.
Pokud mi do toho něco nepředvídaného nevleze, tak se moc ráda zúčastním a poznám vás ostatní osobně.
Cítím, že je to výborná příležitost ke sdílení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Daerwok
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 25.11. 2008
Příspěvky: 111

PříspěvekZaslal: so únor 26, 2011 11:35 pm    Předmět: Citovat

Já nemám 100 příspěvků... Confused Ale jsem tu dlouho, takže si myslím, že mám oprávnění se zúčastnit... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: ne únor 27, 2011 9:13 am    Předmět: Citovat

Naopak. To je pěkná ostuda, být tu dlouho a mít tak málo příspěvků Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
peca
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 13.12. 2010
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: ne únor 27, 2011 12:40 pm    Předmět: Citovat

tak ja tady budu chvilku plkat jen tak do vetru a jeste rychle ty prispevky nasbiram, coz?Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: ne únor 27, 2011 2:09 pm    Předmět: Citovat

Peco, moc se mi líbí tvůj podpis. Rád ho tady uvidím častěji Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: ne únor 27, 2011 5:47 pm    Předmět: x Citovat

Krabas: no výborně. Zatím se doborovlně přihlásily 4 lidi, kteří ukáží něco ze své kuchyně. Tak se můžeš klidně přidat. Koukám, že jsi znovu vytáhnul téma, na které už tu nikdo jiný dávno nemyslí - reconection, tak
se můžeš s námi podělit o svoje nové zkušenosti. To bude moc fajn. Shocked

Jinak si myslím, že by nebylo špatné si popovídat i o jiných tématech, které se tu objevují pravidelně, jako je Etika nebo Peníze za služby ano či ne, případně kolik?

Daework: Martinka nemyslela, že by podmínkou účasti bylo x příspěvků, nemusí být vůbec žádný, ale že my pravidelní kecalové a spisovatelé bychom neměli jen řečnit, ale i ukázat něco z vlastních zdrojů, abychom nezůstali jen těmi kecali a spisovateli. Laughing

Přijďte kdokoliv, koho cokoliv kolem reiki zajímá bez ohledu na zasvěcení nebo praxi.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: ne únor 27, 2011 10:12 pm    Předmět: Citovat

Jsem rád šamanko, že ses ozvala se svým shrnutím. Docela mi to chybělo Shocked . Vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
punkt
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 30.10. 2006
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: po únor 28, 2011 8:55 am    Předmět: Citovat

Vážení přátelé,

moc rád přijdu na volnou část programu, abych Vás zase uviděl a setkal se i s těmi, které ještě neznám. Budu se těšit! Petr

Naryo, to že už léta řešíš, že sis zaplatila jeden dražší seminář, nic sis z něj nevzala a unikly Ti zásadní věci, není chyba na straně Pearla. To je jako bys chtěla reklamovat knihu o tom, jak se stát milionářem, protože se Ti to nepovedlo, přestože se jí neřídíš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 1286

PříspěvekZaslal: po únor 28, 2011 2:04 pm    Předmět: Citovat

Ach jo. Naopak jsem si z toho vzala Punkte dost a myslím si, že ty podstatné věci jsem naopak pochopila a efektivněji než dřív začala používat. Jen prostě nejsem aktivní příznivce jedné metody a nebojím se říct, že "císař je nahý", když vidím, že jde o informace, které jeden talentovaný léčitel spojil do efektivní formy. Podobně se okolo roku 1920 spojit jeden talentovaný léčitel (Tošihiro Eguči) se zakladatelem Reiki metody Mikao Usuim. A jistě po světě existují i další talentovaní, kteří nepůsobí pod hlavičkou Reconnection metody.
Nemám důvod cokoliv reklamovat, ale pro mě osobně se zázraky vážně nekonaly. Inspirace a ujištění že jdu dobrou cestou ovšem ano a zato jsem panu Pearlovi i přes neskutečnou marketingovou masáž okolo Reconnection vděčná.

Určitě jsem pro to, aby se praxe rekonektivního léčení na setkání objevila a to pěkně naživo. Tady můžeme jen diskutovat, to je málo.

M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: po únor 28, 2011 2:17 pm    Předmět: Citovat

To se ale šamance nebude líbit, že chceš na setkání prezentovat tuto metodu. Podle ní se na reconection už dávno zapomnělo Very Happy .

Třeba i vypracuje seznam kdo na setkání může a kdo ne. A nebude to podle počtu příspěvků Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
punkt
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 30.10. 2006
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: po únor 28, 2011 3:22 pm    Předmět: Citovat

Naryo,

schválně si přečti to, co jsi odpověděla Krabasovi v Tvém předešlém příspěvku : ) Takhle bychom mohli disputovat donekonečna. Nechci se opakovat, ale jestli to všechno do teď mícháš dohromady a děláš nějaké svoje Reikonektivní léčení obohacené o další věci, tak nemůžeš dělat ani jednu z nich stoprocentně.

"Velbloud je kůň, kterého vymyslela komise." : )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki ve vašem okolí Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 3 z 10

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund