Fórum - Zobrazit téma - Upozornění na zajímavou akci - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Upozornění na zajímavou akci
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Upozornění na zajímavou akci
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: st prosinec 29, 2010 9:59 pm    Předmět: Citovat

Dobrá tedy, budeme si hrát na to, že jsi správně položila otázku a ptáš se na její minulost, přítomnost a budoucnost.... budeme hledat synchronicitu (opakující se podobnost).
První kartu - považuji ji za minulost - naznačuje velké naděje vkládané do vztahu - jakoby vztah měl vyřešit pocit svázanosti nebo nenaplněnosti. Je v tom touha všechno spálit a přetavi - hlavně ovšem konečně ZAČÍT znovu a jinak. Cítím z toho hodně nezralosti (té duchovní), protože vztah nemůže za nás vyřešit to, co máme řešit uvnitř sebe. Pouze v té míře, že nám poskytne zrcadlo, ve kterém můžeme být schopni vidět sebe, své ambice i aspirace.
Karta symbolizující současnost je nevyhnutelným následkem. To, co tíží vztah nevyřešil - vzniká pocit typu "muž nemůže nikdy pochopit, co mě jako ženu trápí..." - podvědomě dcera zaujímá vůči svému partnerovi pozici protivníka či rebela. Možná nabývá dojmu, že "to není ten pravý...!"
Třetí karta naznačuje, jak be se její pocity dále vyvíjely, kdyby zůstalo vše, jak je.... vztah by se pro ni změnil ve zlatou klec - partner by ji při tom mohl na rukou nosit a modré nebe snášet.
Synchronicita se promítá v tom, že dcera "chce" řešit své duševní rozporuplné pocity vztahem, který vše jen vyhrotí - původní problém zůstal nevysloven, neřešen - jen se přidal další: co teď s tím vztahem?
Doporučuji vytáhnout jednu kartu s otázkou: co si dcera myslí, že je jádrem problému? a druhou kartu s otázkou: Co je tím problémem ve skutečnosti?
Samozřejmě, tohle je jen hra - abych odpověděl na Tvoji otázku, Evi, jak se se Symbolonem pracuje. Ve skutečnosti lze využít Symbolon ještě precizněji. Rád to každého naučím. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: čt prosinec 30, 2010 9:09 am    Předmět: Citovat

Já Ti Damao moc děkuji za výklad. Ono to do sebe opravdu tak zapadá a navíc do toho zapadají i ty dvě poslední karty. Největší ,, umění " je asi v tom, jak správně položit otázku a potom dobře ,,přečíst" obrázek.

Byla bych ráda, kdybys se mnou dohrál tu hru do konce.
Citace:
Doporučuji vytáhnout jednu kartu s otázkou: co si dcera myslí, že je jádrem problému? a druhou kartu s otázkou: Co je tím problémem ve skutečnosti?


Já jsem se nedívala do manuálu. Nevím, co která karta představuje. Jenom se snažím proniknout do toho obrázku a spojit ho v jeden celek s otázkou.


Co si myslí dcera, že je jádrem problému -moje interpretace:
Jádrem problému vidím to, že ten vztah někde ustrnul, že se nikam nepohnul, nenaplňuje jí a nikam se neposouvá. Podle té dlouhé cesty vidím, že se to děje už dlouhou dobu a dlouhou dobu by trvalo, než se něco změní.


Co je tím problémem ve skutečnosti? - moje interpretace:
(Abych se přiznala, nejdřív jsem si nevěděla s tou kartou rady a moc to nevím ani teď, přesto to napíšu, i když je to možná hloupost.)
Tato poslední karta navazuje na tu předešlou. Řekla bych, že není moc velký rozdíl mezi tím, co si dcera myslí a skutečným problémem.V této kartě vidím jakousi odevzdanost, trpělivost, ale žádnou radost, ani smutek ...

Jsem Damao zvědavá na tvůj náhled. A děkuji za hru i když ve skutečnosti to hra není .




Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: čt prosinec 30, 2010 9:57 am    Předmět: Citovat

Evik napsal:
A děkuji za hru i když ve skutečnosti to hra není .
Wink


Chci to opravit. Samozřejmě že to je hra. Hra života. Ale záleží na tom, jestli jí pojmeme jako drama, tregédii, komedii a nebo jako obyčejný příběh. Na tom záleží nejvíc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: čt prosinec 30, 2010 11:07 am    Předmět: Citovat

Já když se podívám na druhou kartu, tak tam vidím dohled autority. resp. nevymanění se z něčího vlivu, ustrnulost v nesamostatnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: čt prosinec 30, 2010 11:15 am    Předmět: Citovat

Obě karty spojuje motiv nedostatečnosti - kulhající Merkur je stanovisko rozumu. Typoval bych na to, že takto vidíš dceru a její problémy Ty.
Vidíš ji jako zraněnou, tu, která potřebuje oporu (berli).
Druhá karta ukazuje jasně na to, že ji hlavně vidíš jako ještě nevyspělou, která potřebuje "vyšší dohled" - prostě: koukáš jí přes rameno, jestli to dělá dobře.... kontroluješ ji, jako bys jí nevěřila. Bepe to trefil dobře.
To je možná skutečná příčina, proč dcera hledá svoji svobodu prostřednictvím vztahu. Mám opravdu mnoho klientek, které se vdaly, aby se osvobodily, aby mohly odejít z domova. Jenže - vztah nikoho nikdy ještě neosvobodil, to víme my zkušenější. Jen jsme to těm našim dětem asi nedokázali dost jasně sdělit, dokud nám naslouchaly a napodobovaly nás.
Ostatní si nechejme na seminář. Jsou ještě další možnosti, jak se na to všechno podívat.
Jak je snad vidět, není to o nějakém věštění - spíše na uvědomování si (rozvzpomínání se) na podstatu našich životních kroků a rozhodnutí. Abychom se mohli poučit a příště to udělat zase o trochu lépe. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
somka
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 3.9. 2009
Příspěvky: 50

PříspěvekZaslal: čt prosinec 30, 2010 11:29 am    Předmět: Citovat

Se mnou tyhle karty také hodně rezonují, vlastně vystihují i mojí situaci...

Pro mě ta první karta byla o tom, že jsem byla zraněná a vztah mě hodně podporoval v možnosti uzdravit se, získala jsem ten pomyslný obvaz, berličku a pomocnou ruku k tomu, abych mohla vstát a učit se sama chodit... Ale měla jsem pocit, že i když se snažím sebevíc, tak mi to nějak nejde. Procházela jsem pomalu pustou a nehostinnou krajinou, stálo to hodně sil a nakonec jsem té své beznaději téměř podlehla...
Neříkám, že vše bylo opravdu takové, ale já zkrátka ty hezké věci neměla prostor tolik vnímat, ani je skutečně ocenit. Z nějakého důvodu to prostě nešlo.... Ale já i partner jsme ve vztahu udělali to nejlepší, co jsme pro sebe udělat mohli, moc si toho vážím, cením a děkuji za to.

A ta druhá karta. Nejprve mi přišlo, že mě vztah omezuje. Přišlo mi, že chci od života ve skutečnosti něco úplně jiného, než jsou běžné každodenní věci. Snažila jsem se to změnit, realizovat se i jinak, ale opět to z nějakého důvodu nešlo. Zůstávalo stále totéž, určitá rutina. Jakoby to bylo stále stejné, neviděla jsem smysl v té rutině. Ale neuvědomovala jsem si, že i to mohou být zkoušky, a že to chce trpělivost. To pro mě symbolizuje ta podle Beppeho autorita - pro mě to je laskavý průvodce, symbol Vyššího vědomí, který dává naději a je příslibem toho, že skutečně bude líp. Pak jsem pochopila, že je mnoho možností. Že záleží na tom, jak se člověk k té každodennosti postaví. Někdo v tom může zemřít nudou, někdo v tom objevit ráj. Záleží na postoji vědomí.
A tak jsem to celé odevzdala, protože hledat "správné" řešení bych mohla do nekonečna a neodhodlala bych se k žádné akci. Já sama prostě nevím, co je pro mě nejlepší, proto jsem to svěřila do rukou té postavy za mnou.

A výsledek? Též jsem si za každou cenu myslela, že tenhle oříšek chci rozlousknout do konce roku, abych do toho nového mohla jít s "čistým štítem". Jenže to nejde tak úplně, všechno má svůj čas, vše dozrává svým tempem... A tak jsem i tohle odevzdala.

Nakonec do mého života vstoupil jeden člověk, přítel, co je zároveň právník a stráví se mnou silvestra. Někdo v ten den bude slavit a já budu s jeho pomocí sepisovat rozvodovou žádost.

Fakt, odevzdat to celé je to nejlepší, co může člověk udělat. Pro sebe, i pro druhé.

Somka

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 1007

PříspěvekZaslal: so leden 01, 2011 8:50 pm    Předmět: Citovat

Eviku, připiš mě prosím na seznámek.

Džarmí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: so leden 01, 2011 9:00 pm    Předmět: Citovat

S radostí už se stalo Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: ne leden 02, 2011 11:43 pm    Předmět: Citovat

Otázka:
Kdyby nás mělo být málo a přihlášení by byli ochotni zajet k nám do Chebu - nabízíme zdarma noclehy i útulné místo pro seminář. Začali bychom stejně - v pátek večer - podle dohody - končili bychom v neděli po poledni, abyste stihli odjezd z Chebu ve 14 hodin.
V Praze jsou vysoké nájmy. U nás bychom mohli slevit na kurzovném. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: po leden 03, 2011 9:24 am    Předmět: Citovat

Připsala jsem teď dalšího zájemce. Zatím tedy v Praze.

A co ty, Beppe? Myslím, že jsi také projevil zájem...? Když tak dej včas vědět.
Dík.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: út leden 04, 2011 11:20 am    Předmět: Citovat

Evik: Ahoj. Čekal jsem s rozhodnutím ohledně semináře, až uvidím svou výplatní pásku a teď když jsem jí viděl, tak už bohužel vím, že nepůjdu. Právě na mě dolehla ekonomická krize a budu si muset spolu s rodinou odpustit spoustu věcí, semináře pro mě proto teď nepadají vůbec do úvahy. Přeji ať vám to vyjde a hodně se naučíte. Na mě to čeká až někdy příště.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: út leden 04, 2011 12:54 pm    Předmět: Citovat

Beppe, tak to je škoda. Ale třeba ti to ještě vyjde...

Podařilo se mi v případě zájmu zajistit vyhovující prostory v Praze. Z Kobylis je to asi 10 minut autobusem. Paní by chtěla za pronájem 600 Kč sakumprásk za všechny dny !!!

Do Chebu jet nemůžu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: st leden 05, 2011 10:30 am    Předmět: Citovat

Evi, skvěle, rád tpho využiju. Bude to tedy v Praze. Můžeme začít v pátek v 18:00?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: st leden 05, 2011 1:19 pm    Předmět: Citovat

KURZ KARTE - TERAPIE SE SYMBOLONEM V PRAZE 14.-16.LEDNA 2011

Kdy: Začátek v pátek 14.ledna v 18.00 hod.

Kde: Praha 8, Lublinská ulice

Kudy: Metrem do Kobylis - východem ke Katastrálnímu úřadu.
Odtamtud jede každých cca 5 min. autobus č. 144 a 102
Vystupuje se ve stanici Dunajecká ( tj. asi 4. stanice ) a cesta busem
trvá asi 5 minut.
Pak se projde celou Notečskou ulicí až do Lublinské.
Vchod je z ulice - dům se prý opravuje a je na něm lešení.

Hned pár metrů od toho domu je Penny market a to je dobrý orientační bod

Ještě je týden čas, třeba se někdo přidá a doladíme to Smile.

Můj mobil: 604 254 537


http://www.mapy.cz/#mm=ZTtTcP@x=133078208@y=136090384@z=16

http://mapy.jizdnirady.idnes.cz/


Zájemci:

Evík

Džarmi

Blankas

Zrzavka

Lenap


Naposledy upravil Evik dne út leden 11, 2011 3:13 pm, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: čt leden 06, 2011 9:45 am    Předmět: Citovat

Milí přátelé
zasílám vám přeběžnou pozvánku na Darshan se Sri Bhagavan, který se uskuteční v únoru v Brně. Jste srdečně zváni. Prosím o přeposlání mailu lidem, přátelům, známým a vůbec všem o kom se domníváte, že věří, že osud této planety a náš všech je v našich rukou a že zodpovědnost a jednota našich srdcí není oddělená a že každého znás, může ovlivnit stovky bytostí na této planetě. Děkuji vám za šíření vize Sri AmmaBhagavan a přeji dobré počtení. Osobně jsem velice šťastna, že máme tuhle možnost povznést nejen sebe, naši rodinu, naši zemi, ale celou naši planetární rodinu, Děkuji vám. Prosím kdo budete mít zájem dejte mi vědět kolik lidí s vámi by přišlo na tento Darshan ať mohu zajišťovat postory pro potřebny počet lidí. Věříme, že 500 lidí by mělo být naplněno velice lehlce.

S láskou Nicol.

Milí dikšadávající,

s nesmírnou Radostí a Vděčností vám oznamujeme, že se České a Slovenské republice naskytla mimořádná příležitost Daršanu se Sri Bhagavanem formou Skype-konference pro dikšadávající i širokou veřejnost.

Je možné, že se připojí také Sri Amma, toto dostaneme teprve potvrzeno. Daršany jsou vždy obrovským požehnáním pro zemi, kde se konají. Lidé se velmi snadno dostávají do vyšších stavů vědomí, mají hluboké prožitky, dosahují realizace Boha. V zemi se začnou dít veliké zázraky, roste prosperita, dochází ke spontánnímu uzdravování, léčení vztahů...

Aby se tato mimořádná a pro Českou a Slovenskou republiku tolik potřebná akce mohla uskutečnit (a lidé u nás se začali probouzet, jako se to již děje v okolních zemích), je třeba minimální účast 300 lidí.

Proto vás prosíme, abyste reagovali na tento průzkumný mail a obratem nám poslali informaci, kdo z vás má zájem se zúčastnit a kolik přátel by přišlo s vámi.

Pro lidi z veřejnosti je tato akce příležitostí, aby se seznámili s dikšou a uvedli se do komunity Jednoty.

Termín: je v jednání, nejdříve sobota 12. 2. 2011 nebo některá následující sobota

Místo: Brno

Datum, hodinu a místo konání brzy upřesníme.

Plánované únorové datum je velikým požehnáním pro naše země, protože právě v únoru 2011 začíná poslední 13. fáze vývoje směrem k probuzení.

V průběhu Daršanu budete mít možnost položit Sri Bhagavanovi své otázky.

Trenéři Univerzity Jednoty pro ČR a SR

Registrace na email n_kozakova@centrum.cz

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 2 z 7

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.17 sekund