Fórum - Zobrazit téma - Něco milého - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Něco milého
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Něco milého
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: so únor 05, 2011 12:34 pm    Předmět: Citovat

Děkuji Ti Evi i všem ostatním.

Chtěl bych říct polgaře1, Stáně, že se jí moc vážím. Pro mě jsi Stáňo synonymem anděla. Bezpodmínečné Lásky a pomoci druhým, která je naprosto neokázalá. Čistota, moudrost, láskyplnost, empatie, pokora, vnitřní síla... To jsou asociace, které ve mně vyvolává Tvoje jméno a nick.

A vzpomněl jsem si na Aiku, jenomže jsem si uvědomil, že o ní vlastně vůbec nic nevím. Ale protože je to Tvoje kamarádka, tak Ti bude určitě hodně podobná Smile .

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: ne únor 06, 2011 12:26 am    Předmět: Citovat

Děkuji za vzpomínku i na mě Smile

Děkuji, za možnost být TU, za možnost plynout a odevzdávat se životu.

Jsme bojovníci světla, jsme bojovníci života.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
polgara1
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.6. 2007
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: ne únor 06, 2011 6:40 pm    Předmět: Citovat

sunnyi napsal:
Děkuji Ti Evi i všem ostatním.

Chtěl bych říct polgaře1, Stáně, že se jí moc vážím. Pro mě jsi Stáňo synonymem anděla. Bezpodmínečné Lásky a pomoci druhým, která je naprosto neokázalá. Čistota, moudrost, láskyplnost, empatie, pokora, vnitřní síla... To jsou asociace, které ve mně vyvolává Tvoje jméno a nick.

A vzpomněl jsem si na Aiku, jenomže jsem si uvědomil, že o ní vlastně vůbec nic nevím. Ale protože je to Tvoje kamarádka, tak Ti bude určitě hodně podobná Smile .

Mirek


Děkuji Ti Mirku za tvůj dárek, za to, že se mohu zrcadlit v tvých očích.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 1007

PříspěvekZaslal: ne únor 06, 2011 11:27 pm    Předmět: Citovat

Jéjejejeé, to jsou milá slova.
Obdivují vaší schopnost a energii dát vaše pocity do slov a potěšit spoluúčastníky fóra.

Díky moc

Džarmí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 584

PříspěvekZaslal: út únor 08, 2011 2:01 am    Předmět: :-D Citovat

Tak jo,
tohle vlákno mě "donutilo" přihlásit se a nejenom jako anonymní uživatel číst vaše každodenní příspěvky, ale i sem něco napsat.....

Děkuju Evikovi, že si na mě vzpomněla, i když už jsem sem dloooouho nic nenapsala.

Napíšu o tom, na koho si vzpomenu.............ostatní prominou...........vždyť je tady 2715 uživatelů Laughing Laughing Laughing

Polgara1 - krásná čarodějka
Šamanka - upřímnej živel
Damao - velmi moudrý muž
Narya - velká žena v minitěle Wink
Evik - statečná a silná žena
Blankas - velmi milá společnice
Džarmi - z toho věčně rozesmátého smíška roste mladá krásná rozvážná žena
Punkt - jedním slovem kliďas
Zeto - pro mě trochu záhada, ale jinak citlivý mladý muž
Harmonik - pohodář
Toora - žena s velkým přehledem
Beppe - ve skutečnosti mlčí jako ryba, ale tady píše velmi trefné postřehy
Dizzy - to je neobjektivní - srdeční záležitost Wink


Na koho jsem zapomněla, tomu se omlouvám, ale oni o vás napíšou jistě jiní......... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: út únor 08, 2011 10:19 am    Předmět: Re: :-D Citovat

Lendulka napsal:
Děkuju Evikovi, že si na mě vzpomněla, i když už jsem sem dloooouho nic nenapsala.


Právě...taky jsem mi defilovali před zrakem ti, kteří se víceméně, ale průběžně zúčastňují zdejších diskusí. Laughing

No a z toho vyjádření, co jsi zrovna napsala, tak bych řekla, že jsi velmi dobrým pozorovatelem života, to je samo o sobě velkým vkladem a zároveň výhrou.


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
harmonik
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 9.7. 2009
Příspěvky: 217

PříspěvekZaslal: út únor 08, 2011 11:26 am    Předmět: Citovat

Laughing Laughing Laughing Zrcadlo, zrcadlo....co tě to popadlo? Laughing Laughing Laughing
ale krásně to autora napadlo, ke každičkému to zapadlo-----až na---- Shocked Shocked Shocked - Harmonika Exclamation Exclamation Exclamation
Shocked Shocked Shocked poeta? Shocked Shocked Shocked
spíš popleta, neználek a radějc se už do diskusí neplétá Laughing Laughing Laughing

Co to? Co to je za řádky?
Dobrota šíří se rychlostí blesku...
nepočteš si tak v bulváru - v "Blesku"
a nenakoupíš to ani v TESKU!
jsou tu dobré dušičky
bezva lidičky-
a nejsou iba z pohádky......

Čistě nepoeticky- krásně trefně už to tu vyjádřeno, ale osobně přídavek-
Tak Šamankovic- to musí být živel, správňácká ranařka s citlivou duší, to jí nesmírně sluší Laughing S ní Tóruškovic Katka- to je duo, na které snad diskusně nikdo nemá... Laughing /ty dvě dát do jednoho hrnce, to by byla pikantérie Laughing / /promiňte mi ten vtípek/- velice si vás vážím pro sdělování mouder v diskusích a učím se od vás. A je s váma legrajda. Laughing
DAMAO- vědomosti DÁaMÁObdiv
Lendulka- je příjemná jak bonbónek, sladká lentilka
Kamo- pohodář a borec, pozve na štamprlku a jde to samo
Evik- krásné příspěvky / srdečním jsou vstupy s Feng- šuej- vždycky si vzpomenu na Evíka, když nás naše Jaruš péruje za nůžky uschované ve skříni otočené hrotem do místnosti a ke dveřím- prý mají být hrotem ven na venkovní zeď.../
Zetík- milý chlapík, jak pořádá pražácké srazíky, tak si snad myslím, že je zetíkem kněžny Libuše Laughing
Džarmík- tak doteď si pamatuju fígl, jaks čoukurejem rozehřívala zamrzlý kohoutek, potrubí- finta je supr a máš vidět, jak se s tím rozhořívá ohníček táboráček Laughing su taky z dědiny, ale spíš přes les a stromy, roubenky....
Rosáček- ten to umí- komunikovat s jinými světy a sdělovat poselství
Very Happy
Narya Martinka- tak vždycky pomůže radou a psychologicky to rozebere jako nikdo druhý Very Happy
No a moh bych pokračovat dál a byla by to milá pochvalná slůvka.

Nemá to takhle koncentrovaně zvýšenou energetickou sílu? Nepřines nám vesmír lepší počasí za to? Shocked Laughing Idea

Sai BABA- tvým úkolem je být šťastný a spokojený. Nejsi-li, nesplňuješ svoji lidskou úlohu.

Člověk je přirozeným tvůrcem myšlenek- tvorem myslícím podle své vůle.Každá myšlenka, představa a každé slovo vyvolávají v lidském organismu určitou reakci.
Díky vám všem- s krásnými tvůrčími myšlenkami.Vy jste všici harmonici, těším se moc na další tvůrčí tvořivé příspěvky....
Harmonik Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: st únor 09, 2011 8:34 am    Předmět: Citovat

harmonik napsal:
Laughing Laughing Laughing Zrcadlo, zrcadlo....co tě to popadlo? Laughing Laughing Laughing
ale krásně to autora napadlo, ke každičkému to zapadlo-----až na---- Shocked Shocked Shocked - Harmonika Exclamation Exclamation Exclamation




Ale, ale , náhodou tě to vystihuje krásně Laughing . A diskuze piš, každý si tam najde něco pro sebe, ať se mu to líbí nebo ne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: st únor 09, 2011 12:26 pm    Předmět: Citovat

Evík - mám ji moc rád, je pilná, nebojí se a jde kupředu mocnými kroky, má otevřené srdce

Blankas - jeden z lidí, které jsem si oblíbil už na začátku mého příchodu na reikiwebík, spojují nás podobné názory, je přirozeně moudrá, mám ji moc rád

Sunnyi - úžasný chlápek, je citlivý a spravedlivý, správňák

Zeto - často jsem měl pocit, že je to můj mladší brácha Smile, líbí se mi jeho otevřenost

Punkt - brácha, kluk s kterým se můžete ztratit někde v hlubokým lese a přesto to bude velká pohoda

Zbultran - super týpek, je dobré se s ním potkat

Toora - velmi moudrá, ukecaná "baba", mám ji rád a respektuji ji, občas si říkám, kde se v ní ta moudrost bere Smile, myslím že si hodně rozumíme

Damao - takovej andílek, skvělej člověk v mnoha směrech, patří do trojúhelníku otců jedno a půl letých dětí tady na reikiwebíku Smile

Bepe, Kamo, Roso - chtějí něco říct, jsou si v něčem podobní a jsou naší (mojí) součástí

Narya - kdysi nás spojoval například společný zájem o Komyo Reiki, je hodně snaživá, hloubavá. patří do staré party na reikiwebíku, byť tenkrát používala mírně jiný nick. Patří do naší reikiwebíkovské rodiny a její slova mají váhu.

Šamanka - je to typ člověka, bez kterého si život nedovedete představit. Je to živel, buřič, má podnikavého ducha. Je to provokatérka podobně jako já. Bez ní by byla občas nuda.

Džarmí - to je umělkyně, je přímá, hodná a pohodářka. Setkání s ní ve vás zanechá příjemný pocit.

Šaman - srdce na dlani. Upřímnost je jeho silná stránka.

Polgara, Morava - škoda že nepíší častěji. Má to vždy hlavu a patu. Tyhle typy lidí jsou fajn a mám je rád.

Renata - kde je jí konec? Občas se mi po ní stýská. Dokázala obohatit.

Lightworker - je mi připomínkou toho, že ve všem se dá najít něco dobrého pro mě. Byli doby kdy jsem z jeho informací hodně čerpal a za to mu moc děkuji. Mám ho moc rád.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: čt únor 10, 2011 12:28 pm    Předmět: Citovat

Díky všem za krásné příspěvky Smile . Napadá mě, že jsme nějak pozapomněli na Broňka, skromného a svědomitého muže v pozadí, s velkým nadhledem, bez něhož bychom si tu nepovídali. Dík Broňku Smile

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
bronek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 4.5. 2002
Příspěvky: 721

PříspěvekZaslal: čt únor 10, 2011 12:37 pm    Předmět: Citovat

Díky Mirku Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: čt únor 10, 2011 1:02 pm    Předmět: Citovat

No to máš tedy recht, Mirku. Sad

...tož tak svět oplácí... Very Happy


Broňku přijmi prosím alespoň kytičku jako omluvu.



Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
bronek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 4.5. 2002
Příspěvky: 721

PříspěvekZaslal: čt únor 10, 2011 1:07 pm    Předmět: Citovat

Tooro, děkuji za kytičku, ale není důvod se omluvat Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: čt únor 10, 2011 2:37 pm    Předmět: Citovat

Taky mě bronek napadl, ale vzhledem k tomu že ho vůbec neznám a ani jsem nečetl jeho příspěvky, tak jsem raději nechtěl plácat nesmysly Smile.

Takže Broňku díky!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 652

PříspěvekZaslal: po únor 14, 2011 8:35 am    Předmět: něco milého - ze Symbolonu :-) Citovat

Když jsem se dostala na RW, bylo v tomto tématu toho napsáno tolik milého a přitom pravdivého, že jsem nenacházela slova, a nechtěla jsem pouze opakovat co krásně napsali jiní.
Tak mě napadlo si vzít na pomoc Symbolon a dát otázce trochu jiný odstín.

Vytáhla jsem si karty Symbolonu na lidičky, s kterými jsem měla tu čest setkat se v posledních cca dvou měsících.
Moje otázka zněla:

Co mi tento člověk zrcadlil – co mi pomáhá připomenout?

Evik

: Otázka Grálu - poslání naplnit Obsahem číši svého Života zde na Zemi, vytrvale ho hledat a nacházet

Krabas

: Anděl - existenci jasné Božské jiskry v nás, víru a propojení všeho živého i "neživého",

Dzarmi

: Šašek - schopnost osvobodit se od lpění a s odvahou a naprostou důvěrou jít vlastní cestou plnou zázraků

MIWA, Lenap

: u nich jsem si vytáhla stejnou kartu : Rozhovor – sdílet své pocity a mluvit o tom, vyjadřovat se slovy a tím využívat jejich mocnou uzdravující sílu jak pro druhé tak pro sebe

Punkt

: Péče – schopnost soucítění a empatie, být láskyplnou oporou

Zrzavka

: Zpověď – přiznání (si) a uchopení zodpovědnosti ve všem co žiju

Polgara

: Mlčení - svoji Pravdu (která beztak není zcela sdělitelná)netřeba hlásat, stačí jí být věrný - plně uvěřit jí (sobě) doopravdy a žít ji, pak z nás sama vyzařuje jako Slunce

Lendulka

: Posel – schopnost naslouchání a schopnost vyjádření, schopnost najít v sobě dostatek síly k překonání i dlouhé a nelehké cesty

Zeto

: Služebnice – duševní připravenost, pokoru a čistotu a krásu mysli

Damao

: Matka – schopnost přijímat bez výhrad, příběh Duše

Okenko

: Milenka - schopnost těšit se a rozkvétat



Děkuju vám, že mi zrcadlíte.
A děkuju všem ostatním, které jsem nezmínila, z časových důvodů jsem nemohla tahat karty na všechny, které znám, či ty, které neznám a přesto ráda čtu, když se sem čas od času dostanu.
P.S. kdo nezná karty Symbolon: názvy karet jsou pouze názvy, nevystihují bohatost všech témat, které každá ta jednotlivá karta vystihuje.


Naposledy upravil blankas dne po únor 14, 2011 9:08 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 2 z 6

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund