Fórum - Zobrazit téma - Symbolon-karty rozpomínání - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Symbolon-karty rozpomínání
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Symbolon-karty rozpomínání
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: st květen 18, 2011 2:22 pm    Předmět: Re: jéééé Citovat

Aika napsal:
pozdravení Tobě


Moc ráda jsem tě Aiko poznala:-) . Very Happy.

Paní, která za mnou denně chodila a chtěla si vytáhnou aspoň jednu kartu na jeden a ten samý problém, tak ta už chodit přestala. Asi sama vycítila, že jsem si konečně dokázala určit hranici, kam už ne.
Tu afirmaci, kterou jsi mi poradila, jsem použila jenom jednou a řekla bych, že teď už to půjde i bez ní.
Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
AROHOJ
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 1.2. 2011
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: st květen 18, 2011 9:17 pm    Předmět: pelmel symbolon Citovat

Namasté
příznivci budoucího.
Nic proti kartám,ale I ting v prvních třech poznáváních dá o tvém duchu,duši a těle daleko spolehlivěji a více znalostí budoucího.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: st květen 18, 2011 9:36 pm    Předmět: Re: pelmel symbolon Citovat

AROHOJ napsal:
Namasté
příznivci budoucího.
Nic proti kartám,ale I ting v prvních třech poznáváních dá o tvém duchu,duši a těle daleko spolehlivěji a více znalostí budoucího.


Tyto karty nejsou o předpovídání budoucnosti ve smyslu co tě čeká a co tě nemine, případně jestli si máš vsadit Fortunu. Jsou o tom, aby každý, kdo má zájem, mohl nahlédnout do svého nejhlubšího nitra. Něco v sobě změnit a tak změnit i vývoj určité situace.
Bohužel ne každý má na to žaludek a ne každý snese dozvědět se o sobě i něco z té ,,horší" stránky. Každá karta vždy vypovídá o nás samotných. Není to tak, že když si vytáhneš kartu například Upíra, tak že ,,to je ten hajzl, ten náš šéf, kterej mi ...atd ). Ne, ten Upír sedí hezky v nás, akorát my si to nechceme přiznat.
Ale pokud to dokážeme, tak je naděje, že v sobě dokážeme i něco změnit, přinejmenším náš pohled na toho nemožnýho šéfa.

I ting je asi moc těžký, obdivuju každého, kdo ho umí vykládat, ale mě by tam určitě chyběly ty nádherné obrázky, které mají Symbolonové karty.
Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Aika
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 17.2. 2005
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: čt květen 19, 2011 3:21 pm    Předmět: Evikuuuu :) Citovat

Eviku, tak to hlasitě volám jupííííííííííííííííííííííííííí a mám obrovitánskou radost. Použít jednou nebo stokrát - důležité je, že ti to tam zapadlo Smile to je nádhera Smile Též jsem Tě moc a moc ráda poznala Smile

Jup a protože mám ráda pořádek, tak ještě info: tu afirmaci mě naučila Eva Hrušková - tak ať slouží Smile

papap a Symbolonu zdar a Tobě obzvlášť Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 652

PříspěvekZaslal: pá květen 20, 2011 10:37 am    Předmět: Re: pelmel symbolon Citovat

AROHOJ napsal:
Namasté
příznivci budoucího.
Nic proti kartám,ale I ting v prvních třech poznáváních dá o tvém duchu,duši a těle daleko spolehlivěji a více znalostí budoucího.


Karty Symbolon, pokud si dobře pamatuji, vycházejí ze zkušeností psychoterapeutické praxe.
Znázorňují naše vnitřní osobnosti (čili vzorce, "automaty" v nás)
Vyjadřují vždy jen přítomnost.

My s Evikem jsme jednoznačně "příznivci přítomného" Wink a asi proto nás to tak zaujalo...

Karty Symbolon je také možno číst jako "životní běh" jednotlivých
znamení evropského zvěrokruhu dle pohledu na svět německého autora karet Petra Orbana.

Teď při pátku jsem našla jedny stránky, kde popisují Symbolon
http://rajsrdce.mypage.cz/menu/karty-symbolon/hloubka-karet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: so květen 21, 2011 9:18 am    Předmět: Citovat

Je hodně výstižné, to povídání o Symbolonu, díky za odkaz.
Chtěl bych se vyjádřit k otázce, zda Symbolon využívat k věštění nebo ne. Mám za to, že důležité je rozumět přítomnosti. Abych to rozvedl: to, kde se nacházím v přítomnosti je dáno určitou posloupností našich životních postojů a reakcí ne to co nás v minulosti potkávalo s tím, že podle zákona setrvačnosti máme tendenci opakovat určité vzory pohledu na svět i způsobu, jímž se rozhodujeme - zda převažuje rozum, logika, nebo pocity, zkušenosti.... ale také, jaké strachy a obavy naše rozhodnutí ovlivňují. Proto je důležité, abychom odhalili a pochopili synchronicity svého života - z takového poznání můžeme odvodit, k čemu inklinujeme a jak se s největší pravděpodobností bude vyvíjet náš život dále, pokud se nerozhodneme něco - postoje k životu, nebo způsob rozhodování - změnit. Zdůrazňuji, že nejde o to měnit nebo nějak manipulovat to, co nás potkává, ale to, jak na život my sami reagujeme!
V každém okamžiku můžeme změnit svůj život, ovšem abychom to byli schopni udělat, potřebujeme pevný bod. Domnívám se, že tím pevným bodem je ono poznání, o kterém jsem se výše zmínil.
Naše budoucnost má tolik alternativ, kolik je možných rozhodnutí, avšak žádné z rozhodnutí se nevyvíjí bez návaznosti na to, kdo jsme, v co věříme (mentální vzory) a k čemu inklinujeme při svém rozhodování. Proto usilujeme-li o skutečně zásadní změnu běhu svého života, tím více úsilí budeme muset vynaložit (zákon síly). To, co si potřebujeme pak "pohlídat" je, abychom vytvářeli ve svém životě jen takové setrvačnosti, které naše úsilí podporují - například abychom nepřipustili žádné výjimky ani odklady. Přesto je možné dosáhnout velmi zásadních životních změn, to jsem si ověřil ve svém životě, s tím, že jakmile poleví naše pozornost, máme tendence znovu upadat do starých "zlozvyků" a tak vytvářet pro nás nepříznivé setrvačnosti vedoucí k neúspěchu. Vědomí, pozorné k tomu co žijeme, je pak nezbytné udržet v bdělosti po poměrně dlouhou dobu - a to nás může odrazovat. Vydržíme-li, jsou dobré pocity z již upevněných pozotivních změn životního naladění a životních postojů velmi příjemnou odměnou.
Jsem přesvědčen, že se nám vše podaří tím lépe, čím lépe porozumíme svému životu, svým kořenům - ovšem s tím, že veškeré toto poznání vztahujeme ke zvoleným budoucím cílům, že se nenecháme pohltit svými "stíny".
Symbolon může být velmi významnou pomocí při pochopení podstaty toho, co žijeme. I-Ting je cestou harmonie. Reiki je pak silou, která nám pomáhá udržet kormidlo svého života ve směru, pro který jsme se rozhodli se vší harmonií. Důležité je, abychom nezapomínali na to, že naše rozhdnutí a naše průběžně stálá pozornost k realizaci těchto rozhodnutí jsou klíčem k úspěchu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
AROHOJ
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 1.2. 2011
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: so květen 21, 2011 10:41 pm    Předmět: pelmel symbolon Citovat

NAMASTÉ
příznivci přítomných změn,jakým považujete symbolon.
Ale ukáže cíle ducha,duše a fyzické inkarnace?

I ting to dokáže,jak jsem napsal prvými třemi nástiny.,což považuji za přednost I tingu.
Budoucno také,ale to jsou specielní otázky na co a jak,později.,třeba i na změny,
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: ne květen 22, 2011 1:49 am    Předmět: Citovat

Mluvím snad o něčem jiném? Copak se náš život rozpadá na život v duchovnu a život v ne-duchovnu? Vše, co žijeme, prochází uzlovým bodem v přítomnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: ne květen 22, 2011 8:31 am    Předmět: Re: pelmel symbolon Citovat

AROHOJ napsal:
NAMASTÉ
příznivci přítomných změn,jakým považujete symbolon.
Ale ukáže cíle ducha,duše a fyzické inkarnace?


Vnímám Symbolon jako úžasný nástroj k poznání sebe. Je na mě, jak s tím naložím. Dnešek tvoří naší budoucnost. Když něco dnes v sobě změním, něco pochopím a dokážu to zpracovat, nebudu se tím v budoucnu zabývat. Pro mě je prioritou žít zdravý, šťastný a spokojený život. A v tom mi Symbolon pomáhá. V tom vidím zase já přednost těchto karet. Dál nehledím... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
AROHOJ
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 1.2. 2011
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: so červen 04, 2011 7:15 pm    Předmět: Citovat

NANASTÉ
I stará čínská civilizace dokázala určit pořadí v I tingu
1=duch 2=duše 3=fyzická inkarnace
Jak žít,a proč a z jakého důvodu jsou až po cílech ducha a duše.
AROHOJ.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 1007

PříspěvekZaslal: ne červen 05, 2011 1:25 am    Předmět: Citovat

AROHOJ napsal:

Jak žít


Arohoj, setkávám se, a jsem jedna z nich, s lidmi, kteří potřebují hledat cestu, jak žít. Jak nacházet rovnováhu ve věcech pozemských a denních.
Jak najít slova pro prostotu lámání chleba? Potřebuje český člověk slova NAMASTÉ ?
Někdy cesta k otevření svého srdce, pouze otevření srdce, je tak o okamžiku tady a teď , že věru není třeba brázdit pole ducha a duše. A nebo? Není nakonec vše navzájem protkáno ? V čem spočívá království naše?

Dobrou klidnou noc

Džarmí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: ne červen 05, 2011 11:16 am    Předmět: Citovat

Dzarmi napsal:
AROHOJ napsal:

Jak žít

Potřebuje český člověk slova NAMASTÉ ?


Ahoj Džarmí, skvěle jsi vyjádřila to co v mě "zrálo" delší dobu. Pořád nemohu přijít na chuť onomu Namasté........ a tys na to trefila.

Myslím že pro mě jako čecha nevyjadřuje téměř nic to slovo........ ale slovo láska, pokora, úcta, víra, síla.......... v sobě nesou tradici, historii, svou sílu slova. Věžím že v jiné kultuře slovo Namasté je stejně silné, jako pro nás čechy slovo láska (apod)....... proto aplikace a jakési "zabudování" tohoto slova Namasté k nám mi alespon zatím nepřijde účelné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: po červen 06, 2011 1:44 am    Předmět: Citovat

Máte i nemíte pravdu, moji milí. Je to, domnívám se, hodně závislé na tom, zda člověk proýil podfstatu NAMASTÉ nebo ne. Samozřejmě, když to vyslovujeme, přirozeně se na vibraci obsahu ladíme. Na druhé straně jsem, si stále více vědom toho, že ten, kdo to zažil, kdo je ve styku s bruhými bytostmi naladěn "NAMASTÉ", to většinou nepotřebuje vyjadřovat slovy. Učitel může tím slovem předestřít svým žákům novou metu, stejně jako když jim povídá něco o Velkém třesku, nebo o oběti Kristově - pak to ale dělá se střídmostí a pokorou jen "v ten pravý čas".
Cítím, že AROHOJ nám tím naznačuje s jakou svojí lidskou filozofií se zapojil do života zdejší virtuální komunity. My mu teď můžeme dát najevo, že to vidíme, vnímáme, kam směřuje - a možná to už nebude mít zapotřebí znovu a znovu opakovat. Je tu ostatně více těch, kdo mají nějaké heslo jako svůj erb na konci svých řádků a nebylo by na místě to šmahem odsoudit jen podle toho, zda tomu rozumíme, nebo ne.
Ï naše vlast má ve svém erbu slova "Pravda vítězí!" - a jak to je ve skutečnosti?.......!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Aika
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 17.2. 2005
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: po červen 06, 2011 10:10 am    Předmět: Však jen stačí :) Citovat

Však přeci stačí jediné - každému, co jeho jest Smile Ať si máme všichni to své, to, co a jak cítíme - jedině pak to má hodnotu - pro nás, pochopitelně Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: po červen 06, 2011 12:40 pm    Předmět: Citovat

Arohoj píše velmi svérázně, libuje si v přesných číslech a postupech, až mi to někdy připomíná soustružnické tabulky a až se mi někdy zdá, že je poněkud mimo můj svět, ale: možná je mimo můj svět, ale já zase mimo ten jeho a kdo rozsoudí, který je ten správný?
V každém případě zdaleka není jako ten až agresivní fanatik, co tu nedávno řádil.
Cool
.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 4 z 5

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund