Fórum - Zobrazit téma - Cesta intuice - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Cesta intuice
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Cesta intuice
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: čt říjen 15, 2009 9:26 pm    Předmět: Citovat

5 otázek proto, že nakonec některé z těch připravených eliminujeme. U dalších člověk "nějak" zná odpověď v okamžiku, kdy otázku správně položí.... Ona je intuice krásná a často nevyzpytatelná Dáma.
Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: čt listopad 05, 2009 3:19 pm    Předmět: Citovat

Něco pro zasvěcené účastníky semináře:

http://www.novinky.cz/ekonomika/183551-ceska-mena-bleskove-posilila-o-desitky-haleru.html

Tak to vypadá, že jse to seschlý jablko na pátek a nahnilý na pondělí neviděl náhodu Rolling Eyes Razz Euro jede z kopce dolů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 584

PříspěvekZaslal: pá listopad 06, 2009 12:03 pm    Předmět: Citovat

Pepo, jsem v tomhle úplný trdlo, potřebovala bych na ty informace překladatele do lidské řeči................ Wink

Mě moje jabka říkaly, že nejlepší je středa (včera), pak pondělí, a nejhorší pátek (dneska)......... Netuším, jak si to ověřit, takže si počkám na úterý, co se dozvím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: pá listopad 06, 2009 12:31 pm    Předmět: Citovat

Moje jablka říkaly, že jasně nejlepší je středa, zatímco pátek i pondělí jsou špatný. Pondělí možná ještě horší než pátek, protože v pátek jsem měl seschlý jablko, zatímco v pondělí nahnilý jabko a to je zřejmě ještě horší. To bych nejed vůbec Razz

No a ten kurs eura vůči koruně jde teď dolů (středa 26,09 korun za euro, pátek 25,68 korun za euro) dolů to znamená že se zhoršuje - když půjdeš měnit eura tak za ně dostaneš méně korun. Takže středa a pátek mi zatím vyšly, teď ještě uvidíme co pondělí. Podle mě bude podobně špatný jako pátek.

Jinak jsem tuhle metodu zkoušel aplikovat taky na sporotovní sázení, ale nevyšlo mi to. Už když jsem se snažil si ty jabka představit tak to šlo ztuha a výsledek jsem neodhadnul.


Naposledy upravil Beppe dne pá listopad 06, 2009 3:40 pm, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 584

PříspěvekZaslal: pá listopad 06, 2009 1:42 pm    Předmět: Citovat

Beppe napsal:

Jinak jsem tuhle metodu zkoušel aplikovat taky na sporotovní sázení, ale nevyšlo mi to. Už když jsem se snažil si ty jabka představit tak to šlo ztuha a výsledek jsem neodhadnul.


Mazec........ty jo, teď to vypadá, že se na intuici učíme , jak vyzrát na burzovní makléře a sportovní sázkaře......chichichi.......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: pá listopad 06, 2009 1:54 pm    Předmět: Citovat

Moji milí, půjde vám to snadno, když na tom nebudete závislí. Pepo, odhadovat výsledky, ale NEVSÁZET! Alespoň pro začátek. Kdyby to bylo tak jednoduché, tak už jsem dávno milionář - ale zase na druhé straně - to bych možná neučil intuici, že? Hi hi hi hi hi Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: pá listopad 06, 2009 3:47 pm    Předmět: Citovat

Já jsem si to chtěl hlavně vyzkoušet, zbohatnutí mělo být až jako vedlejší produkt Laughing Nejdřív jsem manželce odpovídal na její dotazy, ohledně domácnosti apod. a to mi celkem šlo, alespoň tedy co se týče snadnosti přijímání vjemů. Používali jsme tu metodu jako na semináři, že ona si myslí otázku a já odpovídám aniž bych slyšel na co se ptala. No a když mi to celkem šlo tak jsem ze zvědavosti zkusil i to sportovní sázení a tam už to jak víte bylo horší .... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: pá listopad 06, 2009 6:53 pm    Předmět: Citovat

Je dobře, že si to takhle zkoušíte, mám z toho radost. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund