Fórum - Zobrazit téma - Jaké má pocity ten, který zasvěcuje ? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Jaké má pocity ten, který zasvěcuje ?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Jaké má pocity ten, který zasvěcuje ?

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sanmoon
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 11.6. 2009
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: so září 12, 2009 7:03 pm    Předmět: Jaké má pocity ten, který zasvěcuje ? Citovat

Smile

Naposledy upravil sanmoon dne po říjen 05, 2009 11:06 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 1286

PříspěvekZaslal: ne září 13, 2009 9:22 am    Předmět: Citovat

Silné pocity automaticky neznamenají víc energie, spíš na ten proces oba byli vnímavě naladěni. To je asi jako když zaslechneš nějakou hudbu, začneš soustředěně poslouchat a najednou máš pocit,že hudba zjasněla, zesílila se, všecko je tak nějak zřetelnější. Jenže nic nezesílilo, pouze si jen začala více poslouchat - otázka pozornosti.

Takže při zasvěcování mohou oba poslouchat v různé intenzitě a mít z toho různé pocity. A v konečném důsledku je důležitější ten zážitek, než "množství přijaté energie"

Takže, cítit lze lecos a je to otázka pozornosti a vnímavosti. A trénink těchhle dovedností všímat si a pozorovat by měl projít každý, kdo chce dělat Reiki nebo cokoliv jiného dobře. Když bych použila Psychedelikova slova, odevzdat se tomu procesu, energii a nechat se vést.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
sanmoon
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 11.6. 2009
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: ne září 13, 2009 9:42 am    Předmět: Citovat

Smile

Naposledy upravil sanmoon dne po říjen 05, 2009 11:05 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 1286

PříspěvekZaslal: ne září 13, 2009 9:11 pm    Předmět: Citovat

Víš to může říci každý... a zbytek obstará vlastní autosugesce. Někdy i na straně "zasvěcujícího"Smile Buď pragmatická, plať jen za to, co budeš dál v životě používat, nesbírej zasvěcení...

M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: po září 14, 2009 10:58 am    Předmět: x Citovat

Myslím, že jde o indiviuální vnímání zasvěcení, přestože "postup" je většinou pokaždé stejný. ¨

Já mívám při zasvěcování vždycky úžasné pocity, včetně vnímání celku člověka zasvěcovaného. Ale každý mi ty svoje pocity popisuje jinak (zasvěcuji výhradně s osobním kontaktem). Je to pochopitelné - já nebo lidi, kteří mají s energiemi víc zkušeností jsou k nim vnímavější než ti, kteří se s nimi teprve seznamují. Navíc ani sami nevíme co všechno dál za zasvěcením probíhá - co se individuálně otvírá: např. jaké další osobní možnosti rozvoje, co se u každého potřebuje pohnout a už se rozbíhá...

Otázka taky je jestli to, co se zasvěcuje už není jen varianta na téma, které už dávno máme nebo taky, jestli za inzerátem není jen prázdná reklama. Případně zasvěcení získané nějakým speciálním způsobem - styl samozasvěcení, vlastní iluze, channelingové a jiné variace, které můžou být jen v hlavě dotyčného a není co předávat.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
AROHOJ
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 1.2. 2011
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: pá duben 01, 2011 1:02 pm    Předmět: Jaké pocity má ten,který zasvěcuje Citovat

Při zasvěcení jsou pocity různé-od povznesení do mimoprostoru až po vnímané bolesti zasvěcovaného.Nebo také nic,jako na příklad při zasvěcování bylo vyměněno CD s nahrávkou dalajlámy v níž zpívá archandělský symbol,který jsem mimoděk učinil.Necítil jsem ničeho,jen jsem
poznal že jsem učinil nesprávný symbol.
Po zasvěcování ke mně přišel onen zasvěcovaný a vážně mi oznámil že jsem anděl.Toto jsem se mu omlouval s tím,že při zasvěcování byl omylem pozván
také některý archanděl,ovšem mojí chybou.I mistr se chybami učí.


Naposledy upravil AROHOJ dne pá duben 01, 2011 9:12 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: pá duben 01, 2011 1:31 pm    Předmět: Citovat

Pocity?
Odpovědnost, pokora a soucítění.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
JANAA
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 28.9. 2008
Příspěvky: 122

PříspěvekZaslal: út duben 05, 2011 1:58 pm    Předmět: Citovat

Damao, krásně jsi popsal pocity, já bych ještě dodala "tichá radost"....Jana
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: út duben 05, 2011 3:40 pm    Předmět: Re: Jaké pocity má ten,který zasvěcuje Citovat

AROHOJ napsal:
Při zasvěcení jsou pocity různé-od povznesení do mimoprostoru až po vnímané bolesti zasvěcovaného.Nebo také nic,jako na příklad při zasvěcování bylo vyměněno CD s nahrávkou dalajlámy v níž zpívá archandělský symbol,který jsem mimoděk učinil.Necítil jsem ničeho,jen jsem
poznal že jsem učinil nesprávný symbol.
Po zasvěcování ke mně přišel onen zasvěcovaný a vážně mi oznámil že jsem anděl.Toto jsem se mu omlouval s tím,že při zasvěcování byl omylem pozván
také některý archanděl,ovšem mojí chybou.I mistr se chybami učí.


Zatímco tenhle příspěvek vysvětluje, proč kolují o zasvěcování občas
i dost hrůzostrašné fámy. Vyměníte CD a buch už tam máte chybu, šoupnete tam omylem jakýsi záhadný symbol a už máte chybné zasvěcení nebo ještě hůř - stane se kdovíco hrozného, třeba se zasvěcovaný dostane do kdovíjakého stavu atd.
Jestli pak nemáte to inzerované špatné, vadné nebo nijaké reiki!!! Exclamation

Prosím, berte můj příspěvek jako ironické povzdechnutí nad tím, jak se vyrábí fámy a straší lidi. Osobně mám jiné zkušenosti a názory.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 745

PříspěvekZaslal: st duben 06, 2011 8:50 am    Předmět: Citovat

a pak jsou zde ta křídla...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
AROHOJ
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 1.2. 2011
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: ne květen 22, 2011 7:02 pm    Předmět: Re: Jaké pocity má ten,který zasvěcuje Citovat

Samanka napsala
proč kolují o zasvěcování občas
i dost hrůzostrašné fámy. Vyměníte CD a buch už tam máte chybu, šoupnete tam omylem jakýsi záhadný symbol a už máte chybné zasvěcení nebo ještě hůř - stane se kdovíco hrozného, třeba se zasvěcovaný dostane do kdovíjakého stavu atd.
Jestli pak nemáte to inzerované špatné, vadné nebo nijaké reiki!!! Exclamation
Prosím, berte můj příspěvek jako ironické povzdechnutí nad tím, jak se vyrábí fámy a straší lidi. Osobně mám jiné zkušenosti a názory.


Namasté je pozdrav v poznání Světla v nás.
Potom nevím,proč bych měl strašit lidi,jak to nazýváš hůř a kdovíco hrozného
Proč takové negace vyhlašuješ ve svém příspěvku o pocitech Reiki?
Já jsem se setkal s Reiki jen vždy láskyplně a s radostí s poznáním božského.

Ještě k mému symbolu,který jsem osobně dostal a používal i učil je
symbol,kontaktující archanděly a ve zmíněném CD je tato mantra
zpívaná dalajlámou..A protože daný symbol neznáš,nemusíš všechno hned vidět jako jako strašák lidí a kdovíco hrozného
NAMASTÉ Arohoj
A že daný symbol a mantra je účinná se potrdilo zjevaním anděla tomu,komu byl určen.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund