Fórum - Zobrazit téma - Transmisní meditace - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Transmisní meditace
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Transmisní meditace
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: út září 01, 2009 9:15 am    Předmět: Transmisní meditace Citovat

Ahoj všichni
Chtěl jsem se zeptat, zda máte nějaké zkušenosti s transmisní meditací. Dojmy a tak.
Já jsem to absolvoval včera poprvé. Po asi 15 minutách jsem začal cítit proudění ze srdeční čakry. Jinak klid a pohoda.

Pro toho kdo neví co to je:
[url] http://ekoland.klub.sweb.cz/share/transmise.htm [/url]

RoSo[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: út září 01, 2009 10:51 am    Předmět: x Citovat

Roso: hmmm ty stránky jsou dost pochybné - anonymní, dáváš jim k volnému použití informace, dáváš jim sebe k dispozici!
Komu vlastně? Ani jedno jméno, žádný konkrétní kontakt (anonymní telefon), všechno zaobaleno. Sliby o superrůstu, odevzdání sebe sama.
Všeobecné bláboly.
Často se tady mluví o ochraně proti natažení si cizích nemocí, vyssávání energie a tady je naprostý protiklad - dej pryč svoji ochranu, dej se nám (kdo to je?) k dispozici a nech se překvapit.

Zdravý rozum říká, pryč od něčeho takového.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: út září 01, 2009 11:04 am    Předmět: Citovat

Informace samozřejmě nemám jen z téhle stránky. Píše o tom Benjamin Creme - Transmise – meditace pro Nový věk. Mám známou co se toho účastnila několik měsíců. Jen jsem chtěl slyšet názory od jinud a tyky o tom informovat.

Jsou i jiné stránky
http://www.novoucestou.cz/?page_id=299

PS. Pokud se něčeho bojíš, tak to zaručeně přitáhneš.

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: út září 01, 2009 11:16 am    Předmět: Citovat

Tu knížku mám elektronicky, kdyby měl někdo zájem.
RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: út září 01, 2009 11:30 am    Předmět: x Citovat

PS: nebojím, vyjadřuji názor. Takových podivných stránek je plný internet.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Kwisatz_Haderach
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 7.11. 2008
Příspěvky: 215

PříspěvekZaslal: út září 01, 2009 1:33 pm    Předmět: Citovat

Sloužila jsem manipulativním bytostem

Tento příspěvek je vyjádřením osobního názoru na tuto událost, který se zformoval prostřednictvím důkladného nacítění se na celou záležitost skrze Bezpodmínečnou Lásku a následným prověřením kyvadlem, vyčištěným a napojeným taktéž na Bezpodmínečnou Lásku.


V žádném případě svým názorem nechci nikoho ovlivňovat, přesvědčovat, ani jakkoliv urazit či znevážit to, co se stalo nebo děje. Každý si musí svou Pravdu najít sám.

Je na každém z nás, jak důkladně si vše nechá projít svým Bezpodmínečně Láskyplným srdcem a k jakým vlastním názorům (zbaven jakýchkoliv iluzí či tužeb potkat podobnou bytost, touhy po jejím příchodu, aby zachránila svět či si přát být ní vykoupen a osvícen) dospěje. Hledejme Pravdu každý sám za sebe... a přejeme-li si, vnímejme prostřednictvím Bezpodmínečné Lásky.

Přečetla jsem si článek se zájmem a rozhodla se, že se pokusím tomuto zážitku, jeho cíli, motivu a důsledku porozumět sobě dostupným způsobem, přes stoprocentní Bezpodmínečnou Lásku.

Při prvních pokusech porozumět a prozkoumat toto téma jsem se dostala do smyčky, která mě nechtěla pustit dál. Něco mi neustále bránilo vidět, vnímat, pochopit, poznat a dávat do syntézy. Cítila jsem blok, který se projevil i na testování kyvadlem. Vícekrát mi ukázalo jiné hodnoty na stejnou otázku.

Bylo mi jasné, že se nehnu z místa, dokud nepochopím vlastní omezení a bloky. Pátrala jsem tedy po informacích, které by mě inspirovaly k pojmenování příčin, až jsem se dostala k té (související se zmíněným článkem), která říká, že transmisní techniky znamenají propůjčení sebe samého - svých energetických kanálů - vesmírným energiím (energiím různých bytostí, a také nebo hlavně bytosti Krista) za účelem jejich převodu na Zemi z důvodu pomoci lidstvu. Jakmile jsem si tuto informaci přečetla, projel mnou tuhý mráz jako na Sibiři s pocitem, že umrznu, začala se mi motat hlava, až jsem se musela opřít o opěradlo křesla.
Byla jsem "doma" - měla jsem v některých životech něco do činění s těmito technikami, kterých důsledky jsem si asi nikdy důsledně, celkově neuvědomila. Teď, když pracuji s Bezpodmínečnou Láskou a snažím se být svou původní identitou (všechny cizí ze sebe odstraňují), byl pocit z těchto technik úplně jiný, opačný prvotnímu nadšení.

Zavřela jsem oči a viděla sama sebe někde dávno - daleko, jak s tímto pracuji. Pohled na sebe z nadhledu nebyl příliš příjemný. Procházely mnou energie bytostí, které skrze mě, jako přes bránu, vstupovaly na Zemi. Bylo to hlavně zaměření se na nejvyšší bytosti celého bytí, které měly pomoci zachránit svět před zkázou. Nevědomě však mnou automaticky procházely různé bytosti, o které jsem vůbec nestála, nevěděla jsem o nich.

Těm, se kterými jsem spolupracovala, jsem plně věřila, že jsou Láskyplné a jejich snahou je povznést duchovní život na Zemi s cílem jeho transformace do vyšší, svobodné dimenze. S důvěrou jsem se jim odevzdala jako prostředník v domnění, že pomůžou, naučí, vysvětlí a transformují vše co je třeba. Jednoduše lidstvo zachrání. Ze současného pohledu jsem viděla v sobě tehdy programy spasitelství, touhy zachránit svět, které mě obestřely iluzemi vůči těm, s kterými jsem se snažila navázat spojení. Zatemnily můj mozek, vnímání a cítění, takže jsem vesmírné bytosti považovala za idoly.

Byla jsem jim plně otevřená a důvěřivě jsem to dovolovala. Věřila jsem, že plním nějaký úkol a to co dělám je správné. Nechyběla ani přísaha, že budu sloužit lidem a Zemi... Komu jsem to vlastně tehdy přísahala? Iluzivně Zemi, lidem nebo skrytě těmto bytostem, že jim budu umožňovat tento prostup, aby se mohly realizovat skrze mě?
Z nadhledu jsem vnímala, jak vstupují na Zemi, realizují svou energii kde se dá a míchají se lidem do života, narušují jejich osobní, svobodný prostor. Stoprocentně Bezpodmínečně Láskyplné určitě nebyly. Viděla jsem, jak se postupně mění má původní identita na cizí, takové, kterých energie mnou procházely. Měla jsem pocit všeidentity, nikoliv své vlastní - původní. Stávala jsem se jejich energetickým otrokem, který musí být připravený a po vůli v jakoukoliv denní či noční hodinu. Má svoboda se stala hlubokou nesvobodou. Jejich energie, vazby a pouta s nimi mi zůstaly jako černé stíny, které mě provázely až dodnes, občas se mnou i tahaly za neviditelné nitky.

Někde, na sklonku života jsem si svůj obrovský omyl částečně uvědomila, pochopila jsem, že jsem sloužila manipulativním bytostem, ale neunesla jsem tíhu důsledků pro ostatní. Velkou vinu, výčitky jsem si v jemných tělech nesla až do tohoto života, vlivem kterých jsem odmítala komunikovat na veřejnosti ze strachu, že druhé opět zavedu do bludného, otrockého kruhu. Tehdy jsem lidem asi pověsila "na krk" některé vesmírné bytosti, aniž by oni o to stáli, čím jsem jim velmi zkomplikovala život. Z obrovského, podvědomého strachu z důsledků svých činů jsem se před druhými dosud schovávala, abych jim opět neublížila a nenavázala je na cizí bytosti. Teď nastal čas pochopení a vyčištění celého strachu...

Pohledem na svou duši, ducha z nadhledu jsem viděla, že jsou v nesvobodě, opanované cizími energiemi, identitami, které umožňovaly prostupnost energií cizích bytostí skrze mě až do této chvíle, i když už o něco méně než kdysi. Snažila jsem se totiž cizí energie a identity vyčistit už mnohokrát, nebylo to však možné na sto procent, protože jsem nepojmenovala tuto techniku a důsledky jejího používání, vazby, ve kterých jsem se doposud nacházela. Musela jsem přesně pojmenovat a pochopit, abych se z toho vysvobodila. Bylo třeba zrušit veškeré trojúhelníky, které mě věznily v energetickém svazku s těmito bytostmi.

Pustila jsem se tedy do práce, abych se všeho negativního zbavila. Nechtělo se jim ode mě odcházet. Házely sebou, vzpíraly se, dokonce zkusily na mě i vyhrožování, vydírání a strach... "když nás od sebe odeženeš, už nikdy nebudeš správně vnímat, vidět, chápat, nebudeš vidět daleko do prostoru, skrze nás se ti to dařilo nejlépe..., umožňovaly jsme ti občas udělat i malé zázraky, které už více nebudou...".
Nedbala jsem na jejich výhrůžky, statečně jsem se tím trpělivě pročistila a poslala je s Láskou kam patří. Věřím, že jako svobodná, čistá, prostřednictvím Bezpodmínečné Lásky, budu moci mnohem, mnohem více...

Záhy jsem si vzpomněla na svůj nedávný sen, ve kterém jsem byla sama sebou, bez identit a měla jsem v ruce občanku. Najednou však kolem mě projelo policejní auto, které stíhalo ženu, mající stejnou totožnost - jméno, občanku i podobu. Jenom já jsem viděla rozdíly v podobě, jiní ne. Snažila jsem se jim z vlastní iniciativy vysvětlit, že já jsem nic neudělala, ale oni si tvrdili své, že tato žena se obrovsky provinila.
Hledali ji, nikoliv mě, i když jsem vypadala stejně, mě si téměř nevšímali. Z nějakého důvodu věděli, že já nejsem tou, kterou hledají, i když vypadám stejně. Poradili mi, abych se schovávala, dokud tato žena nebude pod zámkem, abych netrpěla místo ní.
Ze snu jsem pochopila, že mi někdo negativní ještě pořád zakrývá mou původní identitu, ke světu se hlásí svou vlastní, ale kompletně mým jménem, mou totožností a podobou, navenek se tedy vydává za mě a já se musím se svou původní identitou ukrývat uvnitř, neřku-li že musím schytávat i důsledky jeho energetického působení ode mě směrem ven.

V souvislosti s čištěním transmisních technik mi bylo jasné, proč se mi tento sen zdál. Symbolicky mi naznačoval, že mám ještě stále na sobě navázané nějaké bytosti, kterých energie se do mé původní identity pořád míchají. Používáním těchto technik v minulých životech jsem si vytvořila vazby a pouta s nimi, něco jsem jim přísahala, slíbila a plně jsem se jejich energiím jako prostředník propůjčila v dobré víře.

Skrze své čakry jsem jim nevědomě odevzdala moc nad sebou - přes čakry vzadu vůli nad sebou a přes čakry vepředu jsem si nechala ovlivňovat své city a pocity. Doposud tedy skrze mě procházely dle svých záměrů a ovlivňovaly mě dle jejich potřeby.

Pochopila jsem, že zmíněné techniky už nikdy nechci používat, protože chci být Bezpodmínečně Láskyplně svobodná, čistá a svá.

Tímto nechci nikoho, používajícího a věřícího těmto technikám, urazit, nazlobit či dát podnět ke kritikám vůči mně. Je to pouze mé poznání a rozhodnutí, které nikomu nevnucuji a ani mu to jeho nerozmlouvám. Vystoupí-li přesto někdo vůči mě energeticky agresivně, kriticky či s výsměchem, je mu hluboce odpuštěno nezvládnutí vlastní Bezpodmínečné Lásky... Svobodu názoru máme všichni bez rozdílu...

Velmi se mi ulevilo po zmíněném vyčištění a kyvadlo opět začalo správně fungovat. Bylo to jednoznačné, staré vazby mě mystifikovaly, věznily ve smyčce být prostředníkem někoho a neustále mi něco podsouvaly...

Skutečně si myslím, že tyto techniky dávají všanc svou vlastní původní identitu ve prospěch druhého, dovolují se nechat překrývat identitou cizí nebo cizími, které pak následně člověku radí, možná i ony většinou řídí jeho život bez toho, aby to člověk poznal, mohl vše procítit sám za sebe a uplatnit svou původní, vlastní vůli a identitu. V tomto případě slepě přijímáme cizí myšlenky, cizí vnímání reality, potlačujeme své zdravé procítění reality a sebe samých.

Co když radost a štěstí, které v určitých chvílích cítíme nejsou našimi vlastními, ale implanotvané těmito bytostmi, abychom měli důvod s nimi ještě více spolupracovat, umožňovat jim prostup skrze sebe a být na nich závislí i v těchto pocitech? Co když naše skvělé pocity jsou někdy překrytím jejich energií a nikoliv naše vlastní, které jsou výsledkem stavu a svobody naší bytosti?

Myslím si, že člověk je tím, že dělá ze sebe něčího prostředníka, nesvobodný, zotročený energií těch, kterým slouží. Obětuje sám sebe v iluzi, že slouží pro dobro světa, ale už jenom slovo oběť - obětovat sebe znamená, že jsme nesvobodní, potlačujeme sami sebe kvůli druhým, děláme pro druhé to, co je na úkor nás samých, neděláme pro sebe to, co je stoprocentní Bezpodmínečnou Láskou.
Něco si zakazujeme, odpíráme, k něčemu se zavazujeme, do něčeho se nutíme i přes své vlastní síly, na úkor zdraví či času pro sebe sama... Snažit se, aby druhým bylo lépe a se sebou zacházet jako s otrokem (aniž bychom si to uvědomili), který musí za každou cenu udělat maximum pro druhé, není Bezpodmínečnou Láskou. Neumíme-li si ji dát samým sobě, nedokážeme ji dát ani druhým. Odevzdáme podmínečnou lásku, která nemá příliš velkou hodnotu...

I pomáhání má své Láskyplné principy, aby bylo nemanipulativní, čisté a hlavně ve prospěch obou stran. Jednostranný prospěch není Láskou a ani pomocí. Pokud má vzejít něco pozitivního, nemůže být vystavěno na něčí oběti, odepření či otroctví. Jakmile tomu tak je, snažíme se odčinit nějakou svou starou vinu, než abychom čistě a svobodně pomáhali...

Obětováním sebe dáváme šanci druhým být nad námi, mít navrch, rozhodovat, ovlivňovat nás a možná i přikazovat. Je to energetická nerovnováha, která není ničím jiným než vlastní nesvobodou, odepření samému sobě nejvyšší formu Bezpodmínečné Lásky. Služba světu přes obětování sebe je, dle mého nacítění a přesvědčení, pouhou iluzí. Sloužit Láskyplně a plnohodnotně světu může jenom ten, kdo už poznal, pochopil, vysvobodil sebe, vyčistil se, aby mohl pomoci vysvobodit se i druhým. Služba světu znamená pomoci mu osvobodit se..., nikoliv ho obalit cizími identitami a energiemi, které nezná nebo zná jenom povrchně, případně iluzivně předpokládá jejich absolutní pozitivitu, na základě jejich vnější duchovní slupky.

Kdo vykonává službu světu na základě svých iluzí, spasitelských a mesiášských (i nevědomých) programů v sobě, nevyčištěn od vazeb a pout s těmi, kteří vězní, okupují a manipulují s lidmi i s ním samotným, nedokáže lidem pomoci se osvobodit, protože sám není svobodný. Služba světu s těmito nevyřešenými záležitostmi je pouhou iluzí... Naopak, může svět, Zemi i lidi nevědomě, neznale důsledků, poškodit...

Občas iluzivně, automaticky věříme, že konáme dobro, třeba že komunikujeme s nejvyšší inkarnací, ve všem jí důvěřujeme, přebíráme její názory a přesvědčení a ještě jí umožňujeme, aby se více rozšířila skrze nás.

Pokud nějaká bytost, chce používat mého těla či některé části mé bytosti, včetně vědomí, jako nástroje její realizace, není stoprocentně Bezpodmínečně Láskyplná, protože nebere v úvahu, že je to vykořisťování, udělání z člověka nesvobodné bytosti, míchání se do osobního, svobodného životního prostoru, ovlivňování lidské mysli, vnímání a rozhodování. Člověk zatím velmi stěží dokáže důsledně identifikovat, co je a není jeho. Čili je velmi náchylný k cizí manipulaci, aniž by si to uvědomil.

Každá bytost, pokud je stoprocentně Bezpodmínečně Láskyplná, zcela určitě má svou vlastní formu v jednotlivých prostorech a Láskyplně, bez manipulací, sama za sebe, ze své vlastní formy, odevzdává druhým svou Moudrost, bez jakéhokoliv okupovaní či zneužívání člověka a jeho těla. Přichází do prostoru v Pravý čas, kdy vibrační a moudrostní podmínky uzrály, kdy může být plně viděná, protože jsou lidé schopní její energie, poznání, Moudrost přijmout a pochopit. Nemá důvod se schovávat, občas někde zjevovat, tu a tam lidem předvést zázraky, aby potvrdila svou vysokost. Lidé procítí její Lásku a i bez důkazů pochopí, kým je...


článek převzat z Osud.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Mirek
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 5.8. 2002
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: út září 01, 2009 4:33 pm    Předmět: Citovat

Citace:
PS. Pokud se něčeho bojíš, tak to zaručeně přitáhneš.

RoSo


Roso, vkročil bys v normálním životě do frekventované silnice bez rozhlédnutí s odůvodněním, že se se nebojíš toho, že tě přejede auto?

Šamanka má pravdu, zásady používání zdravého rozumu platí v i oblasti duchovna.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: út září 01, 2009 4:43 pm    Předmět: Citovat

Budeš stát pořád na jedné straně silnice jen proto, že ti všichni budou říkat, že tě může srazit auto?
Když jsem začal dělat reiki, tak jsem slyšel od spoustu lidí. Dávej si pozor. Je to nebezpečné. Špatně zkončíš.
Vždy a ve všech oblastech je spousta pochybovačů, kteří snesou zaručené důvody proč něco nejde, nebo proč je to nebezpečné.

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: út září 01, 2009 5:16 pm    Předmět: čistě v obecné rovině Citovat

Roso napsal:
Budeš stát pořád na jedné straně silnice jen proto, že ti všichni budou říkat, že tě může srazit auto?
Když jsem začal dělat reiki, tak jsem slyšel od spoustu lidí. Dávej si pozor. Je to nebezpečné. Špatně zkončíš.
Vždy a ve všech oblastech je spousta pochybovačů, kteří snesou zaručené důvody proč něco nejde, nebo proč je to nebezpečné.
RoSo



A vždy se najde spousta těch, kteří naletí na voňavá slovíčka.
Hodně bylo těch, kteří v minulosti nějakým takovým uvěřili, a pak skončili hromadnou sebevraždou, nebo třeba programovým vyhlazováním příslušníků jiných národů.
Kdyby bylo dost zdravých pochybovačů, nemohlo by to se dobře znějícími, a přitom zcela zvrácenými idejemi, dospět tak „daleko“.

Vše je tedy ve schopnosti zvané rozlišovací, Roso.
Je-li tato schopnost opravdu dobrá, potom je z ní pramenící zdrženlivost také spásná.
Pravda je, že v opačném případě těžko lze někomu zabránit, aby skočil
z desátého patra pouze s otevřeným deštníkem.
…těch pár sekund…

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: út září 01, 2009 8:48 pm    Předmět: Citovat

Kwisatz-Haderach:

Díky za Tvoje sdílení. Je to přesné.

Naše hodnocení: New Age sekta.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: út září 01, 2009 8:52 pm    Předmět: Citovat

A ještě jedna věc:

K záchraně lidstva a planety Země naprosto stačí "obyčejná" meditace.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
akjam
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 28.12. 2008
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: út září 01, 2009 9:39 pm    Předmět: Citovat

Ten článek je moc hezký a pravdivý. Děkuji moc. Idea
Kdysi na jaře jsem vylovila přání, že chci vědět, co se to v jednom období života se mnou dělo a přes prázdniny mi začaly chodit obrazy a nyní ten článek, který k tomu dál zapadá. Prostě jakoby další dílky nějakého puzzle. Děkuji.

Majka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Mirek
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 5.8. 2002
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: st září 02, 2009 7:49 am    Předmět: Citovat

Citace:
Budeš stát pořád na jedné straně silnice jen proto, že ti všichni budou říkat, že tě může srazit auto?


Napřed se rozhlédnu a pak přejdu.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mrtvybrouk
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 19.7. 2007
Příspěvky: 129

PříspěvekZaslal: st září 02, 2009 8:49 am    Předmět: Citovat

Hm, celkem nevycházím z údivu, kolik se toho dá dát dohromady na základě domněnek a kolik dokoná soud na základě neznalosti věci Shocked Hádám, že jsem z dosavadních přispěvatelů asi jediná s osobní zkušeností Wink

Na transmisní meditaci jsem svého času chodila pravidelně, jedná se o klasickou meditaci na třetí oko s daným záměrem. Jediné co se během meditace děje je to, že clověk cítí (pokud cítí) energii proudící přes tělo, vedlejším "produktem" je i to, že se člověk sám pročišťuje. To je celé ve své prostotě řekla bych Very Happy Very Happy Very Happy

Meditaci jako takovou "založil" pan Benjamin Creme, původem z UK. Ten hodně vychází z theosofických autorů H. P. Blavatské a A. A. Baileyové, která pouze přepsala učení od tibetského mistra. Chápu, že tahle literatura není pro každého a používaný jazyk je takový jaký je Smile Od ní pochází i text tzv. velké invokace, která se nachází v úvodu meditace.

Do ČR meditaci přivedli lidé, které osobně znám a kterých si velmi vážím. Transmisní skupiny nejsou organizované, obvykle je jedna osoba, která meditace na pravidelné bázi pořádá a kdo chce se může přidat. Asi něco tak, jak když se reikaři domluví, že udělají pravidelný reiki sedánek.

Důvod pro to, že jsem tyto meditace opustila byl ve skutečnosti, že pro mě hodinová meditace a udržení pozornosti po celou tuto hodinu byla v té době dost náročná. Osobně mě žádný ďábel ani nic podobného neposedlo Laughing Laughing Laughing Nevím, jak zarytými čtenáři serveru osud.cz jste, ale osobně mi přijde jeho ladění spíše směrem nahánějícím strach a obavy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Kwisatz_Haderach
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 7.11. 2008
Příspěvky: 215

PříspěvekZaslal: st září 02, 2009 12:59 pm    Předmět: Citovat

Já jsem na ten článek narazil "náhodou" před pár dny. Ať už budeme brát z toho článku jako nosnou linku transmisní techniky nebo ne, jeho poselství je jasné... A jsem rád, že někomu pomohl.

Server Osud.cz nemám příliš v lásce, píše se na něm spoustu lží, ale myslím si, že třeba článek výše uvedený je velmi přínosný pro všechny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund