Fórum - Zobrazit téma - Eutanázie - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Eutanázie
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Eutanázie
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: út červenec 14, 2015 4:43 pm    Předmět: Citovat

Nikdo z nás přesně neví, co všechno zkoušela na vyléčení resp. zlepšení stavu. Akle dost pravděpodobně zkoušela všechno možné včetně různých alternativnívh metod. Nechce se mi věřit, že by se někdo takhle rozhodnul. aniž by vyzkoušel různé možnosti.

Každý se celkem pochopitelně zarazí, když má takhle odejít mladá holka, fyzicky zdravá,, ale opravdu si to zdravý člověk asi nedokáže představit. A když takový stav trvá roky ......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: st červenec 15, 2015 8:26 am    Předmět: Citovat

Beppe napsal:
Nikdo z nás přesně neví, co všechno zkoušela na vyléčení resp. zlepšení stavu. Akle dost pravděpodobně zkoušela všechno možné včetně různých alternativnívh metod. Nechce se mi věřit, že by se někdo takhle rozhodnul. aniž by vyzkoušel různé možnosti.


No vidíš, Beppe, také máš dojem, že ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: st červenec 15, 2015 1:28 pm    Předmět: Citovat

Jistě, každý má dojmy. Já jsem jen poukazoval na to, že ty tvoje dojmy jsou zjevně silně ovlivněné tvým nekritickým přesvědčením o nepřípustnosti eutanázie. Oba víme, jak jsi zde sveřepě kladl na roveň eutanázi v dnešním slova smyslu s eutanázií ve smyslu nacistickém, kdy byli postižení lidé nedobrovolně usmrcováni.
Nevím jestli jsi dnes už schopen připustit, že to není totéž ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: st červenec 15, 2015 2:40 pm    Předmět: Citovat

Tvé dojmy jsou zase ovlivněny tvým přesvědčením o přípustnosti eutanázie.

Tak už to s dojmy bývá, jsou ovlvněny přesvědčením "dojímatele".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: st červenec 15, 2015 4:08 pm    Předmět: Citovat

Rozdíl je v tom, že já jsem otevřený diskuzi a o tématu pochybuji, zatímco ty máš nábožensky jasno.
Jsi tedy alespoň ochoten připustit, že nacistická "eutanázie" není totéž jako eutanázie v současné době, tedy dobrovolný odchod ze světa ? A nebo ses neposunul ani trochu směrem k otevřenosti ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: st červenec 15, 2015 4:42 pm    Předmět: Re:Eutanázia. Citovat

Idea Eutanázia vs. exekúcia sú
a dlho ešte budú diskutované pojmy - vibrujúce energie oblečené do graficko-lingvistickej formy = slova.

Exclamation Vražda je vždy a stále vraždou, hoci - aj, odetá do briliantov z mimikier akýchkoľvek duchovných zdôvodnení.

Slobodná vôľa a spôsob a čas odchodu sú zatiaľ len chiméry voľnomyšlienkárov a trpiacich... Rolling Eyes

Legislatíva je pritom parazit ale súčasne aj účinná ochrana i obrana...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
saxa
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 7.3. 2015
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: st červenec 15, 2015 4:46 pm    Předmět: Citovat

Moi - děkuji - výstižné,jasné vysvětlení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: st červenec 15, 2015 5:16 pm    Předmět: Re:Eutanázia. Citovat

moi napsal:
Exclamation Vražda je vždy a stále vraždou, hoci - aj, odetá do briliantov z mimikier akýchkoľvek duchovných zdôvodnení.


Takže to taky kladete na roveň jako Zbultran tj. jakékoliv zprovození ze světa je vražda a hotovo ?

moi napsal:
Slobodná vôľa a spôsob a čas odchodu sú zatiaľ len chiméry voľnomyšlienkárov a trpiacich... Rolling Eyes


Prečo by mala byť ? To že někdo neýslovně trpí není žádná chiméra, ale realita. A proč mu chcete zakazovat, aby to mohl o své vůli ukončit ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: st červenec 15, 2015 5:51 pm    Předmět: Re:Eutanázia. Citovat

Beppe,
každý raz umrie; rýchlejšie alebo pomalšie, svojou alebo cudzou rukou.
Môžeš dokonca smrti aj sám šprintovať naproti (drogy, samovražedný atentát) alebo dokončíš etapu v karmickom čase: náboženská ľudská obeť, zožratý zvieraťom alebo kanibalmi, nehoda, nemoc, úraz, nevedomá otrava atp. ...

Ak chceš odísť z vlastného rozhodnutia môže Ti v tom zabrániť iba imobilita alebo úplná atrofia svalov, nervov a mozgu/Steven Hawking (?) alebo rôzne imunodeficiencie atp. ...

Idea Je toto polemika o kvantových vhľadoch do smrti v 3/4 D alebo o čom (o možnosti slobodnej voľby alebo o exekúcii)?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: čt červenec 16, 2015 8:58 am    Předmět: Citovat

Beppe napsal:
Jsi tedy alespoň ochoten připustit, že nacistická "eutanázie" není totéž jako eutanázie v současné době, tedy dobrovolný odchod ze světa ? A nebo ses neposunul ani trochu směrem k otevřenosti ?


Poprvé jsem záměrně nechal tvůj dotaz bez odpovědi, protožr se nikam neposuneme.

Ale odpovím znovu.

Vidím a viděl jsem rozdíl v tom, že nacistická "eutanázie" je normální režimem schválená vražda a současná "dobrovolná" euthanásie je asistovaná sebevražda.

Vyjadřoval jsem obavy, že když se povolí ta "dobrovolná" euthanásie, může to vést postupně, až si lidé zvyknou a bude to běžné, k státem nařízené "euthanásii" podmíněné třeba ekonomickou situací nebo nákladností léčby popř. i ke krytí skutečných vražd.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: čt červenec 16, 2015 9:19 am    Předmět: Re:Eutanázia. Citovat

Zbultran napsal:
...Ale odpovím znovu.

Vidím a viděl jsem rozdíl v tom, že nacistická "eutanázie" je normální režimem schválená vražda a současná "dobrovolná" euthanásie je asistovaná sebevražda.

Vyjadřoval jsem obavy, že když se povolí ta "dobrovolná" euthanásie, může to vést postupně, až si lidé zvyknou a bude to běžné, k státem nařízené "euthanásii" podmíněné třeba ekonomickou situací nebo nákladností léčby popř. i ke krytí skutečných vražd.


...si trafil! ..."Gratulujem!"Embarassed
(stručne, jasne, výstižne ale najmä presne!)
Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: čt červenec 16, 2015 4:38 pm    Předmět: Citovat

Zbultran: Díky za odpověď.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: st září 16, 2015 3:02 pm    Předmět: Odkaz na článek Citovat

PRÁVO: Euthanasie věčně zelená

http://neviditelnypes.lidovky.cz/pravo-euthanasie-vecne-zelena-dke-/p_spolecnost.aspx?c=A150913_171521_p_spolecnost_wag
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: po listopad 23, 2015 9:24 am    Předmět: Video rozhovor o hospicích Citovat

Eutanazie je šílený nápad. Jak může někdo moje pacienty zabíjet? říká zakladatelka hospiců v Česku:

http://video.aktualne.cz/dvtv/eutanazie-je-sileny-napad-jak-muze-nekdo-moje-pacienty-zabij/r~f98b006c8f6a11e594520025900fea04/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: st květen 18, 2016 8:42 am    Předmět: Profesor Zlatuška chce zavést eutanazii. Tady jsou argumenty Citovat

Profesor Zlatuška chce zavést eutanazii. Tady jsou argumenty, proč je třeba ji odmítnout (Pavel Šafr, Šéfredaktor Svobodného fóra)

http://svobodneforum.cz/profesor-zlatuska-chce-zavest-eutanazii-tady-jsou-argumenty-proc-je-treba-ji-odmitnout-2/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  Další
Strana 21 z 22

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund