Fórum - Zobrazit téma - Ako sa "zbaviť" spolubývajúcej :-( - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Ako sa "zbaviť" spolubývajúcej :-(
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Ako sa "zbaviť" spolubývajúcej :-(
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: st listopad 24, 2010 2:39 pm    Předmět: x Citovat

Jen malá technická: vyplynulo z toho prohlášení taky to, že se má odstěhovat a hledat si jiné bydlení, ne jen to že vás bude v bytě trvale
o jednoho víc?
PS: pravděpodobně tam přítel často pobývá běžně delší dobu(?).

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: st listopad 24, 2010 5:08 pm    Předmět: Citovat

Šamnako:
"Nejak to samé zo mňa vyhŕklo, úplne hladko a v pohode, že o vyzerá tak, že možno sa aj budeme brať a že má čas nájsť si niečo nové do konca januára..."

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sanaya
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 18.1. 2009
Příspěvky: 101

PříspěvekZaslal: ne listopad 28, 2010 11:41 pm    Předmět: Citovat

Áno, do konca januára si má niečo nájsť...

Už mi referovala, že hľadala, ale ešte nenašla...

Momentálne spracúvam v sebe tú informáciu od učiteľky. Neviem ju veľmi spracovať...

Ako premýšľam, tak premýšľam, neviem...Ja auru nevidím, takže neviem a nemám skúsenosti, keby som aj hneď videla... Very Happy , tak neviem, či by som to správne interpretovala...

Ak v aure ten človiečik nový je, je to už zákonité, že čoskoro sa to prejaví v hmote alebo sa to dá ešte "zmeniť"? Nechápte to zle, prosím, ide mi o to, že ak sa na to necítim, či sa to dá nejako ovplyvniť, alebo je to vyššia vôľa...?

Keď už sa mi to stalo, tak ma to zaujíma...Alebo môže napríklad existovať taký fenomén, ako duševné tehotenstvo (nemyslím psychickú poruchu, že žena si veľmi praje dieťa a je presvedčená, že je tehotná...), ale presne tak, že človiečik, nová dušička sa zdržuje už dlhšiu dobu pri svojej budúcej mamine...Lebo mávam už dlhšiu dobu stavy - občas mi je zle na žalúdok, prsia mám úplne navreté a menzes príde, ale tak, že po 50 dňoch, je slabý, špinenie nezávisle od cyklu,...podľa lekára som v poriadku...Je síce pravda, že hormonálny profil mi nerobil dávno, predpokladám, že ide o vysoký prolaktín (to som mávala a aj som sa liečila...ale chemická liečba nemala efekt, bolo to len trápenie s nežiadúcimi účinkami...)...Posledné vyšetrenie bolo v roku 2004 Embarassed a lekárka mi povedala, že ak sú hormóny v takom stave, v akom boli vtedy, tak ani otehotnieť nemôžem... Rolling Eyes

Tak ja už neviem, po doktoroch už radšej nebehám, príde mi to ako strata času, ak od nich chcem, aby našli príčinu...

Priateľ mi povie, že stále riešim to, že mi "niekto niečo povedal...", že mi škodí, keď toľko nad tým premýšľam, on sa skôr necháva unášať prúdom...

V podstate to beriem, rozumiem a tak...

Ešte ma napadá jedna možnosť...Podvedomé prietiahnutie si dieťaťa, pretože už chcem, aby sme žili s priateľom spolu ako pár, pretože teraz len spolu chodíme, teda stretávame sa často, ale on príde, mrkneme film alebo len tak spolu sme...ale nežijeme spolu. No a ja tak podvedome cítim, že ak s ním chcem byť, tak jedine toto ho "donúti", aby premýšľal o svadbe a spoločnom bývaní... Rolling Eyes

Nemôžem to pustiť celé z hlavy...

Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: út listopad 30, 2010 10:58 am    Předmět: x Citovat

Někoho nutit ke svatbě dítětem není dobrý začátek společného života
pro všechny zúčastněné.
A nerozumím jedné věci: psala jsi, že už jste na společném bydlení domluvení, zasnoubení a budete se brát, tak proč ty úvahy, jak ho
k tomu dotlačit?

Jak tak čtu tvoje příspěvky, tak bys potřebovala dát do kupy nejdřív sama sebe jak po stránce fyzična, tak psychična nějakou tobě blízkou celostní metodou s osobním přístupem, všeobecné rady tady na webu jsou pěkné, no mají nevýhodu té všeobecnosti. Navíc, jak jsem se mockrát přesvědčila, je psaní často dost zavádějící, všechno může být trochu jinak. Tím nemyslím, že by sis vymýšlela, to vůbec ne, ale při rozhovoru se můžou problémy ukázat z jiného úhlu s přihlédnutím
k tobě jako živé osobě...

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sanaya
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 18.1. 2009
Příspěvky: 101

PříspěvekZaslal: st prosinec 01, 2010 10:09 pm    Předmět: Citovat

Hmmm...

S tým písaním a osobným rozhovor máš určite pravdu...

Je to asi príliš komplikované na fórum...

Každopádne si s tým nejako poradím, hoci teraz ešte neviem, ako...

Ďakujem za všetky rady, veľmi mi pomohli...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: čt prosinec 02, 2010 10:47 am    Předmět: x Citovat

Víš ono sám sobě léčitelem moc nefunguje. Není špatné zajít k někomu pro radu a pomoc.
Nevím odkud jsi, ale třeba v Praze je těch lidí jako máku.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 1286

PříspěvekZaslal: pá prosinec 03, 2010 11:16 am    Předmět: Citovat

Možná tvůj přítel uhodil hřebíček na hlavičku, pořád někoho posloucháš, ale co si o tom myslíš sama,jak to tedy budeš dělat?

A co vlastně znamená nový člověk v auře? Není to jen obraz, symbol? S nějakým dítětem to ani trochu nemusí souviset. Co když jenom zachytila to, že v tobě vniká nový člověk - ty sama jako nový člověk!? Na to by rozhodně mělo smysl se zaměřit, ne co kdo říká, ale jak ti to pomáhá se stávat novým člověkem.
Rozhodnutí o společném životě - změna ze slečny, která k bydlení potřebuje spolubydlící na paní co má doma manžela a na spolubydlení ani trochu pomyšlení, až k době, kdy třeba nejsou sami a jsou s nimi nějaké děti.

Ps: Co se ho na téma společného života zeptat? Chlapům často pomohou konkrétní dotazy. Společné bydlení je dobrý test na to, jestli to pak může vést k nějaké rodině... u dětí nezačínej:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
sanaya
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 18.1. 2009
Příspěvky: 101

PříspěvekZaslal: so prosinec 04, 2010 6:48 pm    Předmět: Citovat

Citace:
A co vlastně znamená nový člověk v auře? Není to jen obraz, symbol? S nějakým dítětem to ani trochu nemusí souviset. Co když jenom zachytila to, že v tobě vniká nový člověk - ty sama jako nový člověk!? Na to by rozhodně mělo smysl se zaměřit, ne co kdo říká, ale jak ti to pomáhá se stávat novým člověkem.


No po určitom čase mi to začalo dávať zmysel...deje sa so mnou obrovský prerod...Teda može to byť práve tento symbol...

Každopádne, duša dieťatka sa môže zdržovať v blízkosti matky, takže podľa mňa citlivý človek to spozná.

Citace:
Společné bydlení je dobrý test na to, jestli to pak může vést k nějaké rodině... u dětí nezačínej:)


Určite by som u detí začať nechcela a ani by som si nechcela chlapa pripútať dieťaťom. Ale keby už bábätko prišlo, tak ho privítam...

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund