Fórum - Zobrazit téma - Nakopat poslům špatných zpráv - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Nakopat poslům špatných zpráv
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Nakopat poslům špatných zpráv
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 11:02 pm    Předmět: Citovat

Šťastný a spokojený člověk chce, aby byli šťastní a spokojení i ostatní lidé a protože není sobec, tak se s tím chce podělit s ostatníma. Díky Lighte.

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Kwisatz_Haderach
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 7.11. 2008
Příspěvky: 215

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 11:08 pm    Předmět: Citovat

Sdělit X Přesvědčovat

Edit: Já si LW vážím rovněž a jsem si vědom jeho přínosu, to ale neznamená, že budu číst se zavřenýma očima.


Naposledy upravil Kwisatz_Haderach dne pá listopad 12, 2010 11:27 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 11:22 pm    Předmět: Citovat

Roso napsal:
Šťastný a spokojený člověk chce, aby byli šťastní a spokojení i ostatní lidé a protože není sobec, tak se s tím chce podělit s ostatníma. Díky Lighte.

RoSo


Díky Roso, že ses za Lightworkera postavil. Tady to chce skutečně odvahu Smile . O metodě RUŠ prakticky nic nevím, i když mi k ní byl kdysi poslán návod. Ale nepraktikoval jsem ji. Nemohu tedy soudit, ale, po pravdě řečeno, nedává mi to smysl, i když vím, že té pomoci se nám v této době dostává opravdu hojně, a také to vnímám jako nesmírné požehnání.

Každopádně si však pamatuji na to, jak si do Míly Bubníka kdekdo rád kopnul, když tady před těmi léty nezištně obdarovával lidi zasvěcením do Shambally zdarma. A dnes má Shamballu kdekdo, jak Mílo říkáš, a snad nikdo se nad tím již nepozastavuje. A nejen Shamballu. Vím, že díky Tobě byla spousta lidí obohacena o mnohé další úžasné energetické systémy. Moc si Tě za tvoji práci vážím. To neznamená, že s Tebou ve všem souhlasím. Moje cesta a vůbec chápání světa jsou přece jen dost jiné, ale na tom nesejde. Vážím si Tvojí upřímné snahy lidem pomoci, i když většina si toho daru vážit nebude.

Hodně štěstí! Smile

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: so listopad 13, 2010 4:20 am    Předmět: Citovat

Včera mi přišel mail od známé, týkající se toho, že slepá věštkyně z Bulharska vystrašila celý svět a je tam výčet katastrof až do r. 2100. A co prý tomu říkám? Wink
Odepsala jsem jí, že takové nesmysly nečtu a že ona by také neměla.

Pak jsem viděla, komu všemu ještě tu kravinu poslala:

Bylo to její dceři, se kterou momentálně pracuju! Její sestře, která kromě náročného povolání se stará o nemocnou matku a trpí únavovým syndromem, dále bratrovi, o kterém mi volala a hledala pomoc, protože má pokročilou osteoporózu a kvůli bolestem prý myslel na sebevraždu a potom našemu společnému, pozitivně laděnému známému, který tu zprávu bude určitě ignorovat.

Sorry, Šamanko, teprve teď doceňuji název tvého vlákna Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: so listopad 13, 2010 9:07 am    Předmět: Citovat

Lightworker napsal:
Během jednoho roku jsem se změnil o 180°, dokázal jsem se zbavit zloby, hněvu a jiných „dobrých“ vlastností našeho rodu. Po dlouhé době jsem dokázal obejmout mého syna a říci mu od srdce, že ho mám rád. Dřív jsem to dělal taky, ale nebylo to od srdce, bylo to takovéto poplácání po zádech, jako že ano já mám tebe taky rád…


Tímhle potvrzuješ vše, co jsem k Tvým přecházející agitkám kdy napsala.

Ačkoli jsi zde v minulosti psal dlouhé role reklamních příspěvků na téma Tvé spolupráce s Metatronem a absolutní všespasitelnosti Šambally (v rámci této kampaně jsi zde nabízel „gratis probe“ zasvěcení zdarma), sám jsi měl oněch 150 zmiňovaných energií (kvantita versus kvalita), potřeboval jsi s tímhle spasitelským syndromem spasit především sám sebe...nedělal jsi tak tyto věci z čisté lásky k bližnímu svému, a Tvoje srdce zůstávalo zavřené.

A jestliže je to opravdu tak, jak píšeš, tj. že Ti teprve Ruška umožnila zbavit se zloby a hněvu, otevřít srdce, tedy bych ti to doopravdicky přála, tohle by byl ten nejlepší začátek.


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: so listopad 13, 2010 10:08 am    Předmět: Citovat

toora napsal:
...nedělal jsi tak tyto věci z čisté lásky k bližnímu svému, a Tvoje srdce zůstávalo zavřené. Smile


Z čeho tak usuzuješ, Katko? Můžeš tohle říct opravdu s čistým svědomím?

Snad ještě: Usuzovat z toho, že tím, že má člověk x nejrůznějších zasvěcení, tak že má všechno zpracované, že má otevřené srdce, je podle mě opravdu naivní. Stále tvrdím, že tomu musíme pomáhat i vědomě - kultivací, v buddhistické terminologii, prospěšných kvalit a zdržováním se, opět v buddhistické terminologii, těch neprospěšných. To je i smyslem zásad reiki, které tak často zůstávají nedoceněné, jako nějaký dotatek, na který brzy zapomeneme. Jestliže se učíme žít vědomě a rozvíjet v sobě Lásku, tak se naše nevědomost postupně rozpouští. Ale může to být nesmírně dlouhý proces a jeden život k tomu ani zdaleka nemusí stačit a obvykle ani nestačí. A podobně s těmi zasvěceními. I ony nám pomáhají ledacos pochopit, ledacos rozpustit, ale opět, vyžaduje to především soustavnou pozornost, soustavnou práci na sobě.

Takže z toho, že teprve práce s RUŠ přinesla Mílovi kýžené výsledky, bych nic nevyvozoval. Zřejmě teprve tato metoda ho dovedla k vyšší bdělosti. A co na tom? Každé učení je proces a někdy to trvá hodně dlouho, než něco pochopíme. To ale neznamená, že nemůžeme, i v naší nevědomosti, mít dobré úmysly.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: so listopad 13, 2010 10:31 am    Předmět: Citovat

sunnyi napsal:
Z čeho tak usuzuješ, Katko? Můžeš tohle říct opravdu s čistým svědomím?


Přece z toho, co Leight napsal, viz v příspěvku uvedená citace.

Co to je čisté svědomí, Mirku?
Ten, kdo doopravdy, hloubky nezkoumá svoje motivace, co potom ví o tom, co se v něm vážně děje? Přiznané motivace nebývají ty doopravdické a naše schoponost namluvit si cokoliv je nekonečná.
Svědomí je opravdovost, v první řadě tedy pravdivost sama k sobě.
Zcela běžným jevem v oboru duchovna podnikajících, je fakt, že dělají všechno možné pro druhé, jen proto, aby se nemuseli podívat pořádně sami na sebe. Z venčí to ovšem často vypadá velmi altruistikcky.

Vzletná hesla, sebepropagace, rychlá, levná a bezpracná řešení jsou jistě pro někoho lákavá (jsou na nich nakonec založeny všechny TV reklamní spoty) moje životní zkušenost je ale jiná.

sunnyi napsal:
Takže z toho, že teprve práce s RUŠ přinesla Mílovi kýžené výsledky, bych nic nevyvozoval.

Ani já ne, Mirku, jen čtu to co Míla napsal.

sunnyi napsal:
Jestliže se učíme žít vědomě a rozvíjet v sobě Lásku, tak se naše nevědomost postupně rozpouští.

Ano, a Lásce se doopravdy začne dařit tehdy, když si přestaneme lhát.
Světlem pozornosti se tak nasvěcují všechny dosavadní iluze, které se tímto hroutí a rozpadají, tak, aby mohlo vyjít napovrch to skutečné a věčné.

sunnyi napsal:
Usuzovat z toho, že tím, že má člověk x nejrůznějších zasvěcení, tak že má všechno zpracované, že má otevřené srdce, je podle mě opravdu naivní.

Samozřejmě, a zároveň také trochu smutné, vzhledem k tomu, že to je to nejdůležitější od čeho se vše opravdu dobré může teprve začít odvíjet.

Smile


Naposledy upravil toora dne so listopad 13, 2010 11:17 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: so listopad 13, 2010 10:53 am    Předmět: Citovat

Vkládám jen vyňatek z knihy O malé dušičce a slunci od Walsche. Celé je to zde:
http://www.cestydusi.cz/2007070025-pohadky-neale-donald-walsch--o-male-dusicce-a-slunci

Ale brzy už jí nestačilo jenom vědět, kdo je. Malá dušička v sobě cítila podivné nutkání a chtěla teď to, kým je, skutečně zažít. A tak šla zpátky k Bohu (což vůbec není špatný nápad pro každou dušičku, která opravdu chce být tím, kým je)
a řekla, "Ahoj Bože! Když teď vím, kdo jsem, mohu to také prožít?"
A Bůh řekl, "Chceš říct, že chceš prožít to, kým už jsi?"
"No," odpověděla dušička, "vědět, kdo jsem, je jedna věc, ale skutečně to prožít je něco jiného. Já chci vědět, jaký je to pocit, když je člověk světýlko!"
"Ale ty už přece jsi tím světýlkem!" opakoval Bůh a znovu se pousmál.
"Ano, ale já to chci prožít!" plakala malá dušička.

........

"Ale co mi uděláš?" ptala se malá dušička s trochou nervozity v hlase, "co zlého mi provedeš?"
"Ále," mrkla na ni přátelská dušička, "něco už vymyslíme."
Potom jako by přátelská dušička zvážněla a pronesla tichým hlasem, "Máš pravdu v jedné věci."
"V jaké?" chtěla vědět malá dušička.
"Budu muset zpomalit své vibrace a velmi ztěžknout, abych ti mohla ublížit. Budu muset předstírat, že jsem něco, co se mi ani vzdáleně nepodobá. Proto tě prosím o jednu jedinou laskavost na oplátku."
"Ach, žádej, co chceš! Cokoli si přeješ!" křičela malá dušička a začala tančit a zpívat, "Budu odpouštět, budu odpouštět!"
Pak si malá dušička všimla, že je přátelská dušička podivně tichá.
"Tak co tedy?" zeptala se malá dušička. "Co pro tebe mohu udělat? Ty jsi takový anděl, že mi pomůžeš!"

"Jistěže je tato přátelská dušička anděl!" přerušil je Bůh. Každý je anděl!
Pamatujte si: poslal jsem vám samé anděly!"
A maličká dušička teď toužila ještě víc než předtím po tom, aby mohla přání přátelské dušičky vyplnit. "Co pro tebe mohu udělat?" zeptala se malá dušička znovu.
"Ve chvíli, kdy tě udeřím a srazím tě na kolena," odvětila přátelská dušička, "ve chvíli, kdy ti provedu to nejhorší, co si vůbec dokážeš představit - v té chvíli..."
"Co?" přerušila ji malá dušička, "co...?"
Přátelská dušička teď už jen šeptala.
"Měj na paměti, kdo jsem."
"Ach ano, budu!" vykřikovala malá dušička, "slibuji! Vždycky si tě budu pamatovat takovou, jaká jsi právě teď, právě tady!"

"Dobře," řekla přátelská dušička, "protože, víš, já budu muset předstírat tak věrohodně, že zapomenu, kdo skutečně jsem. A jestli si mě ty nebudeš pamatovat takovou, jaká opravdu jsem, možná budu žít v zapomnění strašně dlouho. A když já zapomenu, kdo skutečně jsem, třeba zapomeneš i ty, kdo jsi, a budeme obě ztraceny. Pak už by nás zachránila jen nějaká jiná dušička, která by nám oběma připomněla, kdo jsme."

RoSo

PS Většina zapomněla kdo jsou a proč tady jsou a proto jsou tady dušičky, aby nám to připomněly.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: so listopad 13, 2010 3:22 pm    Předmět: Citovat

Já myslím, že u Lightworkera šlo téměř vždy minimálně z 60% o byznys a z toho zbytku o to se podělit o poznatky.

Vždy byl mistrem v prokládání svých zkušeností s reklamou na to, co momentálně nabízel. Myslím, že se tím ani Míla nikdy zvlášť netajil.

Problém je v tom, že ten kdo si to neuměl filtrovat se v tom lehce ztrácel a neuměl rozpoznat reklamu od holého faktu. Bylo pár jedinců kteří se nechali nalákat a nechávali se do těch mraky různých energií zasvěcovat ikdyž si ostatní ťukali na čelo. Já sám jsem zasvěcen asi do 7 energií (od Míly pouze Schamballa - ne zdarma, ale za super peníz všechny 4 stupně, což dělal pouze na začátku své Shamballa kariéry) a používám z toho převážně jen dvě. Čas vždy ukáže, kde je pravda a doufejme že to bude vždy dříve, než nám na dveře zaťuká exekutor Smile.

Rád jsem četl jeho příspěvky (vyjma chanelingů, kterými nás jistou dobou statečně zásobil) a bral si z toho pro mě to zajímavé a že tam toho někdy bylo. Nemusíš se přitom se vším ztotožnit a asi by to ani nebylo správné.

Mám Mílu rád a respektuju ho. Stejně tak jako respektuju jeho právo dělat chyby.

A pravdu mají všichni - Toora správně zachytila pointu Lightova sdělení a vyřkla adekvátní leč tvdý soud, Mirek dobře ocenil tu odvahu na RW fóru ohledně otloukánka Míly a Kwisatz bystře zachytil ten rozdíl mezi sdělením a pokusem o vsugerování.

Kwizatz vystihl ještě jednu podstatnou věc:"Potřebuje šťastný a spokojený člověk neustále ostatní na různých forech přesvědčovat, že právě metodu XX by si měli tamní človíčkové zvolit a praktikovat".

Ano je důležité si takto pokládat otázky. Protože ty nám pomáhají si uvědomovat. A tady mi něco našeptává, že LW si ještě má toho dost co čistit.

Úplně čistý člověk nemá zapotřebí někoho o něčem přesvědčovat nebo snad dokonce do něčeho nutit. Správná metoda si vždy sama své následovníky najde.

A aby jste si nemysleli, že já si skálopevně myslím, jakou mám pravdu, tak konstatuji, že minimálně z 50% se už teď mýlím Smile.

Klid a Mír ve mě i ve vás milí kolegové.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: so listopad 13, 2010 6:54 pm    Předmět: x Citovat

LW žije už několik let v jakési pernamentní euforii ze všeho, co dělá.
Nedokážu rozpoznat, jestli žije v jakémsi svém světě pernamentního optimismu a zvláštních tajemných příběhů nebo není zcela upřimný.

My ostatní, kteří žijeme ve světě obyčejné reality tak vidíme skutečnost trochu jinak: vidíme naše kamarády, známé a případně "klienty" jak se perou s problémy či osobním růstem různým tempem. Jednou snadněji, jindy horko těžko a dlouho. Proč si to nepřiznat?

Na těchhle propagačních kampaních se mi nelíbí, že vždycky mluví jako americká hurááá reklama. Jen o tom, co se povedlo o zázracích a úspěších. Jako kdyby někdo (nedejbože) přiznal co se někdy nepovedlo (což v této realitě považuji za normální), tak tím metoda dostane vadu, která ji shodí a zařadí mezi ty "obyčejné", ostatní.
A to je nepřípustné.
Je něco špatného na tom, přiznat, že my ani metody nejsou naprosto dokonalé? Že pomůžou třeba jen části pacientů? Vždyť díky i za to!

Light tu kdysi tvrdil o Šambale a jiných energiích, že už neexistuje nic lepšího, silnějšího a dokonalejšího. Několikrát o sobě prohlašoval, jak dokonale vyřešit tímto způsobem všechno ve svém životě a má v něm jen tu euforii a bezhraniční štěstí. Pak přijde nový objev a nové nadšení
a najednou přizná, že se mu zase vrátilo něco z toho, co bude muset pořešit. Díky za jeho upřimnost v tomto směru, i když to asi neměl
v úmyslu za účelem přiznání vlastních slabostí a problémů.
Ono připustit si společný život ve stejné normální dimenzi je těžké.

Ale není se za co stydět. jsme jen lidé.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: so listopad 13, 2010 8:23 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:


Na těchhle propagačních kampaních se mi nelíbí, že vždycky mluví jako americká hurááá reklama. Jen o tom, co se povedlo o zázracích a úspěších. Jako kdyby někdo (nedejbože) přiznal co se někdy nepovedlo (což v této realitě považuji za normální), tak tím metoda dostane vadu, která ji shodí a zařadí mezi ty "obyčejné", ostatní.
A to je nepřípustné.
Je něco špatného na tom, přiznat, že my ani metody nejsou naprosto dokonalé

Řekla bych, že pokud se něco nepovede, není to metodou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
harmonik
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 9.7. 2009
Příspěvky: 217

PříspěvekZaslal: po listopad 15, 2010 10:07 am    Předmět: Citovat

Ahoj, Lightworkere, 150 druhů energií- to už je pěkná " energetická společnost" Wink Dají se rozlišovat ještě od sebe?. Zkus si otestovat 150 různých aut různých značek bez zápisků a poznámek, kolik jich tě pak na konci osloví? Podle mého stejnak ta, kterou potřebuješ, je ti nejbližší podle tvého zaměření a vyladění. Třebas to bude kutilská dodávka, teréňák anebo kamión.
Zajímalo by mě, jak moc rozdílné jsou a jestli obsahují aspoň částečně onen základ: oheň, voda, vzduch, země, etér, odstředivost a stahování.....
Propagovat pro Čechy a Slováky jedinou metodu? Copak nejsme individua s rozličnými zkušenostmi a pomyslně "každý na jiné startovní čáře?"

Jó to by bylo jednoduché, za den /jak píšeš/ vyřešit karmu. Třebas jednou budou všelijaké prostředky- třebas někdo vynalezne "produkt antidacanium", třebas ve spreji......jako první bych se přimlouval ho otestovat ve vlacích.....považte- cestující by se usmívali, nedemolovali a nečmárali, nekradli- a se sebou by přivezli notnou dávku pohody a dobré nálady.... Laughing
Nebo na fotbalovém zápase- jak se začnou škubat, hned tam vypálit dýmovnici " antidacania"- a fanoušci by se objímali, navazovali družbu.... Laughing
- ale mohlo by se to pak nazývat- zápas- utkání ?- když by bylo jedno, kdo prohrál a vyhrál?

No než k tomu dojdeme, už dnes tu máme rozličné nástroje a prostředky, třebas nepůsobící tak bezprostředně a markantně--jmenuju například reiki.

A největší radost mi udělala Tóruškovic Katka, jak po Lightových stovkách energií znázornila čínskou monádu. Dva protiklady doplňující se, ale zároveň v tom jednom tříme zárodek toho druhého Shocked
No je to třeba i Bůh versus antikrist, anděl versus ďábel nebo v člověku rozvinutí kladů versus například nezvladatelné opilectví, žárlivost, chtivost....
Je zmínka o tomto jak v bibli, tak v bulváru....kdysi se při jmenování na významné místo nebo u výslechu přísahalo na bibli. Přísahal by někdo i na bulvár?

A tak Katka, kolikrát "jednohubka tolik pikantní" Laughing , to vystihla nádherně monádou. Někdy to má sic jak injekci hluboko pod kůži, ale to její sér um Laughing je přínosné, jak to při správném očkování má být. Katko- ď.
V tuto chvíli
ví-li
mudrc Li
jak cílit k cíli-
jukne k líci,
vyšetří i plíci-
to ví tisíce let přeci
nejen naši předci- to ví tady všeci Laughing Laughing Laughing

Čau , Harmonik. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: po listopad 15, 2010 1:54 pm    Předmět: Citovat

Tohle je Harmoniku opravdu černobílé hodnocení, u Tebe opravdu nezvyklé. Samozřejmě, že s tou karmou v Mílově podání je to nesmysl, ale jinak mi připadne, že rozšiřuješ již tak početné řady samolibých posměváčků, kteří "mají ve všem jasno". Co víš třeba o Seichim? Nebo o Boží pečeti? Nebo o Karuně? Nic Ti nepřinesly? Nebo jsi se ani neobtěžoval si o nich něco zjistit, což Ti však nebrání v tom, abys zesměšňoval člověka, který to udělal?

Jak říkám, nemám čas o tom vést nějaké dlouhé polemiky, to už mám za sebou a stojí mi důležitější práce. Snad jen malé zamyšlení: Naše prostořeká paní učitelka na základce říkala některým vytlemeným týpkům: "Kdo se směje neví čemu, podobá se pohlouplému."

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: po listopad 15, 2010 2:45 pm    Předmět: Citovat

sunnyi: Ať koukám jak koukám, tak tam nic z toho za co harmonika kritizuješ nevidím. Myslím že to harmonik píše naopak velice smířlivě a vysvětluje celkem nekonfliktně. Zdá se, že každý vidí co vidět chce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
harmonik
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 9.7. 2009
Příspěvky: 217

PříspěvekZaslal: po listopad 15, 2010 2:45 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, Sunnyi, v žádném případě nikoho nezesměšňuji a jestli to tak vyznívá, velikánská omluva. Jen jsem zkrátka reagoval na sdělené množství energií, že za jednodenní kurs je po problémech......v návaznosti na to mě pohladila po dušičce Tóořina zmínka a symbol čínské monády, tak jednoduše prostý, přitom tolik výstižný. A zamyšlení se na základních energiích vody, ohně, země apod. Nikdy jsem se nikde nehrnul do nějaké organizace, tábora....

A jak poznamenal klasik v básníkách Hrušínský---já nejsem nikde organizovanej, tak si můžu malovat, co chci, jak chci a kde chci a jestli se vám to nezamlouvá, je to váš problém, mladíku Šafránku. Laughing Laughing Laughing

P.S. Vážím si hledačů cest, ale i těch, co jsou někde ukotvení, jdou za tím, kam je vnitřní hlas táhne..... o dalších energiích vím, ale nemám je dopodrobna zmáknuté. Momentálně žiju, hospodařím na zahrádce apod. s reiki.

Zdarec, Harmonik. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 6 z 8

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.18 sekund