Fórum - Zobrazit téma - Nakopat poslům špatných zpráv - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Nakopat poslům špatných zpráv
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Nakopat poslům špatných zpráv
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 10:04 am    Předmět: Citovat

Evik napsal:
Neulpívám na ,,stavu blaženosti", ale prostě pro tuto chvíli, pro toto období, o kterém nevím, jak bude trvat dlouho, se ztotžňuju s tím, co řekl Lightworker.


Tady někde zřejmě vzniklo malé nedorozumění, Evi. Smile

Ulpění na kterémkoli příjemném stavu patří do překážek na Cestě, proto jsem ho tady v souvilsosti s tím, kde zrovna lítá Light, zmínila.

Tak už jen něco malinko doplním, k tomuhle:
"Ale zažívat Lásku a zároveň strach?! - Nezlob se, ale to nejde."

Nezpochybňuji tuhle větu, jen to zkrátka není celé...
Vše, co právě prožíváme je následek příčiny a zároveň příčina budoucích následků. Idea
Na téhle Cestě lze časem narazit na poznání, že nic od sebe není odděleno, a tak i strach (je jako vše) je projevem Lásky, tj. Pánaboha.

A proto to, co považuji za nejdůležitější předpoklad transformace nižšího ve vyšší - je v první řadě nutnost si věc uvědomit, potom pochopit a přijmout, až teprve potom je možné s ní něco udělat.

Jakákoli zmínka ve smyslu "zbavení se" predikuje pouze odpor k čemusi něchtěnému, a co je jeho následkem, to tuším už víme.


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 10:12 am    Předmět: Citovat

Aha.

Píšu sice ,,aha", ale asi mi to bude dýl trvat... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 10:22 am    Předmět: Citovat

Evik napsal:
toora napsal:
Pro Evu:

Lightworker napsal:
Ano a touto metodou RUŠ se můžeme velice jednoduše a hlavně rychle zbavit své karmy a i karmy svého rodu.


Neříkala jsem to, Evi? Wink Very Happy

Instantní osvícení - nemožné napočkání, zázraky do tří dnů (...není to moc dlouho??)!!!
Beznohým narůstají končetiny, krtci konečně vidí a Frantovi narostly třetí zuby! Laughing


Metoda RUŠ mě nic neříká a svojí karmu si čistím svým způsobem. Proto mi nepřísluší se k tomu vyjadřovat. Koukám, že jsi pochytila Šamančin slovník Very Happy .



Musím se zasmát, protože já jsem si taky pří prvním pohledu myslel, že to psala šamanka Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 10:58 am    Předmět: x Citovat

Došlo mi, že pojem karmické léčení má spoustu významů.
A já ho chápu trošku jinak. Pokud dám všemu v životě nálepku "karma",
pak je karmické léčení všechno co vás napadne a třeba psychologové jsou vlastně karmičtí léčitelé, ani o tom neví. Každá použitá rada,
každá pomoc, která pomohla vyřešit problém je karmické léčení.
Takže všichni všem karmickými léčiteli.

Jestliže já od zítřka začnu skutečně vstávat včas z postele, už nikdy mi neujede bus, tudíž jsem se poučila a problém vyřešila, sama sebe jsem
bleskem karmicky vyléčila.

Heuréka

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 11:03 am    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:

Jestliže já od zítřka začnu skutečně vstávat včas z postele, už nikdy mi neujede bus, tudíž jsem se poučila a problém vyřešila, sama sebe jsem
bleskem karmicky vyléčila.


Pro pobavení. Já bych na vše karmicky nechodil. Začni jezdit autem a máš problém vyřešený.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 11:54 am    Předmět: Re: x Citovat

Krabas napsal:
Pro pobavení. Já bych na vše karmicky nechodil. Začni jezdit autem a máš problém vyřešený.


Správně, nechoďte na žádnou karmu, dorazí sama.

A kdyby ten problém spočíval jen v nechuti ráno opustit ten akorát nejlépe vyležený, teploučký důlek v matraci, tak si vší silou dlaněmi promasírovat ouška až do pálení, nebo brnění, a...hup z postýlky!
Vyzkoušejte. Laughing Wink

Krabas napsal:
Musím se zasmát, protože já jsem si taky pří prvním pohledu myslel, že to psala šamanka Smile.

Však povídám....krtkové konečně vidí! Razz Very Happy



Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 1286

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 12:08 pm    Předmět: Citovat

Jezdit autem nemůže, neboť by mi ovlivnila negativně moji karmu. Neboť aniž by tušila je můj karmický léčitel každé ráno, 2. dveře šalina č.1. Pokud něco ovlivním a myslím si, že je to pro to a pro to, vždy to vyvolá další sérii následků a příčin - a někdy se pak nestačíme divit. A to jsme vlastně na začátku v podstatě jen chtěli, aby nám bylo trochu líp....

Proto jsem vždy tak váhavá a opatrná, velmi pečlivě zvažuju co a proč vůči druhému člověku udělám. Moje profese mi dává moc, o kterou ne vždy stojím.

Martina Dršková
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 12:25 pm    Předmět: ZENOVÁ Citovat

Jakýsi samuraj, vazal venkovského knížete, přišel mistra Hakuina požádat o slyšení.
Mistr se ho zeptal: "Co se ti přihodilo?"
Samuraj odpověděl: "Vždycky jsem rád naslouchal Buddhovu učení, ale onemocněl jsem z toho."
Hakuin se optal: "A co je to za nemoc?"
Samuraj odpověděl: "Nejdříve jsem se seznámil s jedním učitelem zenu a zkoumal jsem princip podstaty mysli. Pak jsem potkal učitele sekty Šingon a studoval u něho ezoterický kánon. Můj zmatek a pochybnosti o obou školách neustále vzrůstaly. Uprostřed vizualizace písmena "A" se mi najednou začaly v mysli vynořovat představy pekel. Když jsem se jim snažil čelit prostřednictvím učení o podstatě mysli, obě vize se střetly a má mysl ztratila klid. Ve spánku mívám noční můry, a když se probudím, jen zápasím s pojmy."

Hakuin mlaskl a zeptal se: "A víš, co tvůj strach z pekel způsobuje?"
Samuraj odvětil: "Zjevení prázdnoty! Z toho jsem onemocněl."
Hakuin samuraje vyhodil ho se slovy: "Ty darebáku! Samuraj musí být svému pánovi oddán natolik, že neuprchne ani před povodní nebo před požárem, a nastavuje své tělo kopím a mečům, aniž by se zachvěl nebo jen mrkl okem. Jak se tedy můžeš bát představy prázdnoty? Hned teď se propadni do pekel, abys zjistil, zač je toho loket!"

Samuraj si stěžoval: "Jak může učitel nutit lidi, aby propadali do pekel?"

Hakuin se zasmál a pravil: "Pekel, do kterých se propadám já, je dohromady čtyřicet osm tisíc. Není jediného, kam bych se nepropadal!"
Samuraj konečně pochopil, o čem mistr mluví.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
harmonik
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 9.7. 2009
Příspěvky: 217

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 12:36 pm    Předmět: Re: x Citovat

toora napsal:
Krabas napsal:
Pro pobavení. Já bych na vše karmicky nechodil. Začni jezdit autem a máš problém vyřešený.


Správně, nechoďte na žádnou karmu, dorazí sama.

A kdyby ten problém spočíval jen v nechuti ráno opustit ten akorát nejlépe vyležený, teploučký důlek v matraci, tak si vší silou dlaněmi promasírovat ouška až do pálení, nebo brnění, a...hup z postýlky!
Vyzkoušejte. Laughing Wink

Krabas napsal:
Musím se zasmát, protože já jsem si taky pří prvním pohledu myslel, že to psala šamanka Smile.

Však povídám....krtkové konečně vidí! Razz Very Happy



Smile


Laughing Laughing Laughing Shocked Shocked Shocked Laughing Laughing Laughing

No super reikýskový kabaret Exclamation Exclamation Exclamation Idea

Bus-cestovatelko, bacha na přeštelunk jízdního řádu, jak to posunou, i brzké vstávání nepomože. A ať nikeho nenapadne tu linku zrušit, to se dneskaj taky dělá.

Bodujete všichni a ani nevíte, jací že to jste karmičtí léčitelé. Máme to tady ale talenty!!!!! Taková masáž bránice- a bez talentmánie. Postupují všichni. Kdy že je další kolo Question Question Question

Jestliže krtkové vidí---tak já zírám Shocked , jak z tématu o negativitě je krásně dobřenaladitelné počteníčko. /Co myslíte, píše- tam- někde někdo k těmto--vám-- plus na tabuli nebo do žákajdy? /Wink

Na světě je líp, vykouknu z okna, sluní slunko.....kdo to tady tak nareikoval.....přiznejte se Idea Laughing

ten, co se mu ohromně zlepšila nálada Wink ---Marek. Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Kwisatz_Haderach
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 7.11. 2008
Příspěvky: 215

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 3:51 pm    Předmět: Citovat

Lightworker by si měl vyRUŠit šamanku, asi jí nemá zpracovanou, že se mu stále objevuje Very Happy. Jinak koukám, že celkem frčí slova. Lightworker RUŠ, Krabas Hooponopono, já si píchám do žil buddhistické mantry.


Člověk by se měl dle mého více starat o to, jaké informace k sobě pustí a jaké vyhledává. Jak píšete výše, (zjednoduším) proč více lidí naláká přednáška o destrukci než přednáška o lásce? Co od života chci, myslím pozitivně? Dá se na situaci dívat pouze z jednoho úhlu pohledu, nebo si mohu vybrat? Říkám radši, proč něco nepůjde, nebo jak něčeho dosáhnout, jak něco změnit?

P.S. Harmoniku, s tebou chci mít dítě Laughing.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 4:15 pm    Předmět: Citovat

Kwisatz_Haderach napsal:
Jak píšete výše, (zjednoduším) proč více lidí naláká přednáška o destrukci než přednáška o lásce?


Budu se opakovat, ale tohle není pravda. Důkaz? Například tento: nejprodávanější knihy v poslední době jsou ty, které učí (přednáší) o lásce, úspěchu, pozitivním myšlení, zdraví, blahobytu, splněných přání atd.

Je snad bestsellerem kniha o tom, jak nenávidět lidi, jak onemocnět nebo jak neuspět v životě a v zaměstnání?

Jinak ostatní dobrý včetně Harmonika. Jde vidět, že i téma o negativismu může smrdět pozitivismem a dobrou náladou. Co je tedy silnější?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Kwisatz_Haderach
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 7.11. 2008
Příspěvky: 215

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 4:27 pm    Předmět: Citovat

Krabas napsal:
Kwisatz_Haderach napsal:
Jak píšete výše, (zjednoduším) proč více lidí naláká přednáška o destrukci než přednáška o lásce?

Budu se opakovat, ale tohle není pravda. Důkaz? Například tento: nejprodávanější knihy v poslední době jsou ty, které učí (přednáší) o lásce, úspěchu, pozitivním myšlení, zdraví, blahobytu, splněných přání atd.

Okay, možná to není tak úplně pravda. Ale furt mají větší sledovanost Televizní noviny jak videa na cestyksobe.cz. I když, kdo ví... Ono to srovnání také není úplně ideální Smile. Potřebuje člověk vůbec sledovat něco na obrazovce nebo si něco číst? Na telku kouká tak zhruba nejvíc 2 miliony (?) lidí v jednom čase, zbytek dělá něco jiného, tak abych si to tu já zbytečně nepaušalizoval a neházel všechny na jednu hromadu. Hmm.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 4:55 pm    Předmět: Kdepak důkaz. Citovat

Krabas napsal:
Důkaz? Například tento: nejprodávanější knihy v poslední době jsou ty, které učí (přednáší) o lásce, úspěchu, pozitivním myšlení, zdraví, blahobytu, splněných přání atd.


S Tebou je taky občas sranda, tak to, že Blesk má náklad pomalu jako General motors zisk, a to nic neznamená, ale že se kupují jisté knihy (u části nákupu je motivem být tzv. "in") je důkaz? Smile

Víš Josefe jaká je nejprodávanější kniha všech dob, jak před tisici lety, tak dnes? Celkem známý fakt - je to Bible, a je v ní naprosto vše, a jen zlomek z toho by stačil, aby se podle něj člověk řídil, a nepotřeboval by už žádnou další návodnou knihu číst. Přesto to vypadá tak jak to vypadá. Cool
Jedna věc je tedy nákup knih jak se stát lepším, účast na přednáškách, a druhá je to fakticky uvést do té každodenní praxe.
Know-how zde tedy máme jaksi od nepaměti, nabídka se nám stále rozšiřuje....takže v tomhle nedostatku ten pes zakopaný nabude.

Prostě...ať je to, co je to, vše přichází ve svém čase, ale vůbec to neznamená, že už bude jen líp, resp. může to dokonce znamenat že nám nejdřív bude sakra horko, než bude moct být nějak jinak.

Krabas napsal:
Co je tedy silnější?


Když jedna síla převládne (jedno která), dojde k destrukci.
A jak jsem si tak stačila všimnut, zatím dřží docela hezky pohromadě. Wink

napovědět může...


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 948

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 9:58 pm    Předmět: Citovat

Vrátím se opět na začátek tohoto vlákna, kde stálo „Nakopat poslům špatných zpráv“.

Docela jste se všichni shodli na tom, že je to z vašeho pohledu špatné, neetické atd...

Teď má otázka na vás.

Jakou zprávu budete chtít slyšet raději?

Že se můžeme karmy zbavit jednoduše a rychle, anebo že to za tenhle život nejde a ještě to jde pomalu, vlastně skoro vůbec ne…

Teď si v sobě porovnejte, co je pro vás špatná a co dobrá zpráva. Tak co, procítili jste si to? Co vám vyšlo?

Někteří tu diskutující možná ani nechtějí slyšet dobré zprávy. Třeba to, že to někomu už jde, že se někomu už dějí jen hezké věci a ne ty špatné. Mnozí z nás zapomněli, co jsou dobré zprávy a mnozí by radši slyšely, jak je všechno těžké, jak to nejde, jak je tomu druhému mizerněji než nám, jak se určitých věcí nemohou zbavit. Někdy možná chceme slyšet od druhých, že jsou na tom hůř než my sami a třeba v ten okamžik si můžeme říkat, jak jsme dobří, že jsme na tom líp než ten druhý. Však nám to třeba nikdo v dětství neřekl a od mámy nebo táty jsme jen slyšeli, jak jsme k ničemu, že jsme neschopní, že to nikam nedotáhneme a podobně.

Jak jsem již psal, naše Země prochází cestou Vzestupu. Otvírá se tu před námi nová epocha evoluce v lidství, je to přechod naší lidské rasy do Nového vědomí Člověka - Bohočlověka – tedy zase jen pro ty, kteří pro to něco udělají. Celá planeta Země vzestupuje spolu s námi, což je jedinečné ve všech Vesmírech. Je nám tu teď dána velká pomoc od všech bytostí světla. Vše jde teď mnohem snadněji, i když pro mnohé to tak nevypadá. Ale to je paradigma věku Vodnáře – vše jde lehce, jednoduše, hladce s radostí bez překážek… Opouštíme éru Ryb, která tu byla asi tak 2160 let – éra Ryb je o tom, že vše nejde moc dobře, je tu spoustu překážek a omezení, klade odpor, vše je hodně komplikované. Éra Vodnáře se teď ještě prolíná s érou Ryb, ale roku 2012 přejde už jen do Vodnáře a brzy po tom (asi tak 25let) nastane Zlatý věk, o kterém se hodně píše.

Vlastně mi to tu teď tak trochu připomíná rok 2004, i když tu to není to, co bylo tenkrát. Roku 2004 jsem popisoval, jak jsem přijmul zasvěcení do Šambaly a co všechno ona umí. Hned poté jsem se stal zakladatelem Šambaly tady v Čechách a na Slovensku. Reakce tenkrát byly většinou velmi odmítavé u většiny a i teď tu píšících „starších“ členů Reikiwebíku. Mnozí se nechali dát do Šambaly zasvětit a většinou se tu teď už moc neukazují, nebo alespoň nepíší.

No a teď vám předkládám metodu, o které vím, že funguje na 100%. A děje se něco podobného jako tenkrát před 6 lety. Vy, kdo máte Šambalu, teď už víte, že jsem měl tenkrát s ní pravdu. Šambala se stala normální energií jako třeba Reiki. Všichni ji znají a už proti ní nikdo neremcá, bere se jako samozřejmost Razz .

Metoda RUŠ, o které tu teď hodně píšu, předčí všechny metody ze zámoří, západu i východu. Vyzkoušel jsem opravdu hodně metod, neboť i když jsem měl spoustu různých energií (mám jich asi 150), pořád tu scházelo něco, s čím by to šlo ještě rychleji. Pouštěl jsem do sebe tyto energie, ale nemělo to rychlé účinky, jak bych chtěl. (tedy až na Šambalu, u té jsem zůstal, ta je přirozeným pokračováním po reiki. Pokud někdo reiki nemá, může být hned zasvěcen do Šambaly - je to duchovní zasvěcení a znovunapojení na Domov. Otvírá určitě vědomí Proroka <- je vědomí před vědomím Bohočlověka)

A tak jsem hledal dál, a byl jsem přiveden k metodě RUŠ. A s touto metodou to bylo ono. Tato metoda je o vědomém přijímání všeho, co nám vadí, z čeho máme strach nebo čeho se bojíme. Můžeme se zbavit našich různých závislostí, negativních myšlenek, emocí, nefunkčních vztahů, podvědomých vzorců a programů chování, omezujících přesvědčení, obav, strachů, bloků, vnitřních nejistot, představ i negativních zkušeností. Během jednoho roku jsem se změnil o 180°, dokázal jsem se zbavit zloby, hněvu a jiných „dobrých“ vlastností našeho rodu. Po dlouhé době jsem dokázal obejmout mého syna a říci mu od srdce, že ho mám rád. Dřív jsem to dělal taky, ale nebylo to od srdce, bylo to takovéto poplácání po zádech, jako že ano já mám tebe taky rád…

S metodou RUŠ to jde až neuvěřitelně jednoduše a hlavně rychle. To, čím jsme se třeba trápili celý náš dosavadní život, se vyřeší během pár minut a to navždy. Teď ale myslím jen jednu věc. A protože jich mám v sobě hodně, tak to nějakou dobu trvá, ale určitě se to dá zvládnout během pár roků – zbavit se úplně karmy, tedy příčin a následků. Vím, že to pro mnohé zní až příliš fantasticky, že to mnozí nemohou strávit, že by tu mohlo být něco, co neznají a čím by se mohli vyčistit jak nikdy předtím. Ale zase – člověk se musí chtít řešit, bez toho to prostě nefunguje.

Tato metoda pochází od Karla Nejedlého z Prahy, který si ji uvědomil při své cestě v Indii, kde se připravoval na Dikšu dávajícího. Jak říkám všude, je to ta pravá metoda pro nás – pro Čechy a Slováky.

Když jsem se ji u něj před 3 a něco lety naučil a pak chvíli na sobě praktikoval a i na jiných lidech, dospěl jsem k závěru, že se mi nechce pořád dávat těm lidem jenom terapie, a oni až tak sami pro sebe nic nedělají. A tak jsem vymyslel a zaplnil díru v nabídce metody RUŠ, seminářem RUŠ na jeden den. Chtěl jsem, aby si lidi pomohli hlavně sami. Přidávám tu samozřejmě i nová vědění od AA Metatrona, se kterým pracuji na jeho seminářích.

Ale protože mám už nové vědění o karmě, energetických karmických smyčkách, frekvenčních pásmech lásky a strachu, a jak to všechno tady funguje, tak už mám pokračování semináře RUŠ2. Ten je o 5 základních traumatech lidí, z kterých máme jeden nebo více všichni, a aby nás neboleli, tak si nasazujeme různé masky, které odpovídají těm kterým traumatům, podle kterých celý život jedeme a jednáme. Mnozí, kteří předtím měli třeba Hoopo, říkají, že teď teprve se jim začíná ten jejich život uklidňovat, přijímají už jen s RUŠí a nedělají už žádnou jinou metodu. (info pro Pepu Razz )

Uvidíte, že se tato metoda rozšíří, možná ještě rychleji než tenkrát ta moje Šambala.

Pro tooru
nemyslel jsem samozřejmě ty knihy nových autorů ale ty knihy, ze kterých často cituješ v jiných vláknech – buddhismus atd.

Jo a možná že to nevíte, ale v Rusku pracují s jistou metodou už od roku 1993, jak si nechat dorůst chybějící orgány, zuby a jiné podobné věci. Je to úžasné, jak je to jednoduché – no prostě věk Vodnáře. Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Kwisatz_Haderach
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 7.11. 2008
Příspěvky: 215

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 10:43 pm    Předmět: Citovat

Otázka na LW: Potřebuje šťastný a spokojený člověk neustále ostatní na různých forech přesvědčovat, že právě metodu XX by si měli tamní človíčkové zvolit a praktikovat, protože je prostě úžasná? Není to jedno forum, není to jednorázové, a de facto nepíše takřka o ničem jiném.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 5 z 8

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund