Fórum - Zobrazit téma - Nakopat poslům špatných zpráv - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Nakopat poslům špatných zpráv
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Nakopat poslům špatných zpráv
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 948

PříspěvekZaslal: čt listopad 11, 2010 12:55 pm    Předmět: Re: Nakopat poslům špatných zpráv Citovat

samanka napsal:
Tak si říkám, jestli lidé, kteří druhým hlásají (nebo programují ?) negativní zprávy to berou jako léčbu šokem, neuvědomují si co můžou způsobit nebo mají posunuté hranice "profesní" etiky.

Tahle specialita jde napříč obory, od kartářů až po léčitele všeho druhu.
Nemám na mysli oznámení, že máme nabouraný žlučník.
Myslím takové informace jakože jste v minulém životě zavraždili zvlášť bestiálním způsobem manžela a proto vám to teď neklape.
Nebo tutovou zprávu o datu úmrtí. Kamarádce bylo sděleno, že ji předešlá léčitelka uhranula, seslala na ni kletbu a zlého bubáka.
O karmických strašidlech nemluvě. Co teprve téma minulé životy a karma
(Roso se diví, že při tomto slově mnoha lidem naskakují pupínky, ale
co se pod ně dá všechno nacpat a čím vším strašit - představte si hluboký hlas věštící - proti tomu jsi bezmocný, je to tvoje karma. A ještě si ji neseš za svůj špatný život v Pompejích, než je zasypal popel).

Sama mám s takovou informací zkušenost od svých cca 19 let a ještě jsem si s ní tak docela neporadila, ale už začínám tušit jak na to.
Znám příklady v rodině, mezi kamarádkami...
Takové negativní či katastrofické scénáře lidi vypouští, jakoby to nic neznamenalo a přesto z nich můžou být ti druzí vyděšení k smrti.
Co chcete dělat s tím rozčtvrceným manželem? Co s jakousi karmou
o které nic nevíte a kde je vám sděleno, že s tím nic nenaděláte, jen máte celoživotní průšvih.
Že jste zodpovědni za všechno na světě, dokonce snad i za to jestli moc nebo málo prší?

Nehodlám teď polemizovat o pravdivosti nebo nepravdivosti těch tvrzení
a špatných zpráv. To je jiná otázka, kterou se nechci zabývat.

Jen jsem vás chtěla požádat, abyste se nad touto citlivou otázkou na chvíli zamysleli. Máte v tom jasno? Nebo ostatním vyrábíte nové pacienty se zajímavým traumatem?

šamanka


Vrátím se k tomu začátku vlákna, jak píše šamanka.

Většinou nás vyvede něco z míry, co ještě nemáme v sobě vyřešené. Pak se nám ty situace pořád v našem životě ukazují a utvrzují nás v tom, jaký je ten svět okolo nás. Pokud si tyto věci v sobě vyčistíme, co tu např. píše šamanka, přestanou se nám v našem životě dít a i je nebudeme brát už na zřetel, prostě si je nebudeme přitahovat do svého života. Je to i o úrovni vědomí, které v tu chvíli máme.

Po vyčištění se z těchto negací, se nám rozšíří opět o něco víc naše vědomí a i vibrace našeho těla. Už jsem několikrát v minulosti psal, jak je důležité si navyšovat svou vibrační úroveň neboli frekvenci. Čím vyšší vibrační úroveň našeho vědomí, tím chápeme víc, co se kolem nás děje a přijdeme dokonce i na to, že vše je veliká hra, která se tu v naší sluneční soustavě, v tom našem Vesmíru, hraje. Je to hra tmavých a světlých hráčů.

Pak z tohoto pohledu vědomí, nás už tyto různé a podobné věci, o kterých tu píše šamanka a jiní, vůbec nebudou přitahovat a budeme je sice vnímat, že jsou, ale už nás nebudou stahovat do těch svých nízkých vibrací. Proto souhlasím i s tím náhledem jiných, že se jim v těch jejich životech objevují už jen většinou ty dobré věci a ne ty špatnosti, co jiným.

Je to o zákonu přitažlivosti, co mám v sobě, to si přitahuji nebo taky, co mám v sobě to vysílám ven a to se mi zase vrací. Pak na základě vibračních úrovní si buď přitahuji věci, které nemám ještě zpracované, pokud ještě mám příliš mnoho strachů nebo se příliš zabývám minulostí, co kdy jsem komu, nebo on mě udělal atd... nebo si přitahuji už jiné věci, jako hojnost, štěstí, radost, lásku... Každý z nás si vytváří tu svou iluzi o okolním světě, ten svůj jedinečný vesmír.

Když se mě na seminářích metody RUŠ ptají, co bych dělal kdyby... třeba někdo někoho mlátil. Tak jim říkám, že určitě bych mu pomohl, pokud by se mi to ještě dělo, ale vzápětí jim řeknu, ale protože už tyto věci mám zpracovaný a vyčištěný, už si je do toho mého života nepřitáhnu, už se mi nedějí. I kdyby v tu chvíli tam byl někdo, kdo má zrovna aktivní energetickou karmickou smyčku "násilníka/agresora" a i kdyby tam byla nějaká osoba s aktivní karmickou smyčkou oběti, v tu chvíli jim to "vyruším" a oni to v mé přítomnosti nebudou dělat ani mě a ani nikomu jinému.

Vlastně vyšší vibrace ovlivní nižší a vyruší je. Jak jsem psal i jinde o vibračních pásmech milosti a karmy, v tu chvíli, kdy už nemáme aktivní energetickou karmickou smyčku, vlastně zrušíme v naší blízkosti podobné energetické karmické smyčky všech. A ta realita, která by se normálně odvíjela podle aktivovaných karmických smyček, se nekoná. Ve frekvenci vibračního pásma lásky - milosti nemůžeme zažívat zároveň i frekvenci vibračního pásma strachu - karmy. Protože tyto frekvenční pásma jsou polarity. Pokud zažívám lásku/milost, nemohu v tu chvili zažívat i strach/karmu. A zrovna tak naopak.

Láska je nepřítomnost strachu.

Proto se vyčistěte od všeho negativního, nebo od toho všeho co vám vadí. A pak, po vyčištění, si to už nebudete do vašeho života přitahovat a ani se tím zabývat. Budete vědět, že vše je vlastně velkolepá hra a že my můžeme být jak na jevišti, tak i v hledišti a že ta hra, zvaná Život, je ta nejlepší hra, jakou kdy jsme mohli hrát - při které máme emoce a fyzické vjemy, které nemůžeme mít, když jsme jen vědomím v jemnohmotném světě tam na druhé straně...
Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: čt listopad 11, 2010 7:23 pm    Předmět: Re: Nakopat poslům špatných zpráv Citovat

Lightworker napsal:
Ve frekvenci vibračního pásma lásky - milosti nemůžeme zažívat zároveň i frekvenci vibračního pásma strachu - karmy. Protože tyto frekvenční pásma jsou polarity. Pokud zažívám lásku/milost, nemohu v tu chvili zažívat i strach/karmu. A zrovna tak naopak.


Neuvěřitelný new-age blábol. Confused

Jedná se o klasické tzv. „odštěpení“ (toto ovšem Leighte nepíšu Tobě, protože mám za to, že v tomhle Tvém vtělení by to bylo naprosto bezpředmětné).

Tento stav „odštěpení“ popisují mnozí, kteří jím na své cestě prošli, jako také například Jack Korfield v knize „Po extázi prádelna“, Dr.Stephen Wolinsky v knize „Kvantové vědomí.“, či Rob Preece, který se o tomto jevu také krátce zmiňuje ve svazku nazvaném „Moudrost nedokonalosti“.

Samozřejmě, že lidé, kteří se v této etapě ocitají jsou neotřesitelně přesvědčení, že je tento stav je nezvratný a je jasnou známkou pokročilosti, tedy není možné s nimi o tomto vůbec polemizovat.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: čt listopad 11, 2010 7:49 pm    Předmět: x Citovat

Light: tak to už jsi fakt velký mág.

Jen je mi záhadou, když máš tak superčisto, proč děláš semináře RUŠ,
když ti šťastní a stále veselí jedinci to nepotřebují a jiní se v tvé přítomnosti nevyskytují (jak píšeš).
Komu tedy pomáháš a léčíš, když se vyskytuješ pouze ve sterilním prostředí pernamentního štěstí a nic jiného se ti v životě nevyskytuje?

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: čt listopad 11, 2010 8:36 pm    Předmět: Re: Nakopat poslům špatných zpráv Citovat

toora napsal:
Lightworker napsal:
Ve frekvenci vibračního pásma lásky - milosti nemůžeme zažívat zároveň i frekvenci vibračního pásma strachu - karmy. Protože tyto frekvenční pásma jsou polarity. Pokud zažívám lásku/milost, nemohu v tu chvili zažívat i strach/karmu. A zrovna tak naopak.


Neuvěřitelný new-age blábol. Confused



Tak to sem zase šlápla vedle. Říkala jsem si, že Lightworkerův příspěvek je takovou třešničkou na dortu, takovým zakončením tohoto vlákna, ke kterému už je zbytečné cokoliv dodávat Rolling Eyes .

Jaký blábol, Tooro?
Zrovna před pár dny jsem zažívala štěstí, ale současně s ním i velký smutek. Přesvědčila jsem se, že se to vzájemně nevylučuje.

Ale zažívat Lásku a zároveň strach?! - Nezlob se, ale to nejde.

Taky se mě neptej na definice .Neznám je. Ale poznala jsem Lásku, proto s Tebou nesouhlasím.
Reaguji na větu:
Citace:
Pokud zažívám lásku/milost, nemohu v tu chvili zažívat i strach/karmu. A zrovna tak naopak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: čt listopad 11, 2010 9:06 pm    Předmět: Přání otcem myšlenky. Citovat

Evik napsal:
Taky se mě neptej na definice .Neznám je. Ale poznala jsem Lásku, proto s Tebou nesouhlasím.
Reaguji na větu:Pokud zažívám lásku/milost, nemohu v tu chvili zažívat i strach/karmu. A zrovna tak naopak.


Rozumím, Evi.
Ono to, co tu Leight píše zní líbivě...zvlášť když si už trochu přivoníme k těm extatičtějším stavům, ale... Rolling Eyes
Překážkou skutečného pokročení je zde potom ulpění na tomto "blaženostím" (ve skutečnosti však odtrženém) stavu (ti, kdo tím již prošli ví, o čem je řeč).

Ať zažíváš cokoli, je to karma, absolutně nic není z tohoto kauzálního zákona vyloučeno.
Karma tedy není cosi "pozitivního" ani "negativního", faktem ale je, že lidská přání a projekce bývají různé, a dost často je "Popelka" příčinnost považována za něco nelibého, a toto nazírání bývá dosti často znakem onoho "odštěpení, o kterém ti zkušení bardi píší v uvedených knihách.

Tedy jestliže lásku zažíváš, či nikoli, je to vždy plodem Tvé dosavadní karmy.

Celkem běžným jevem bývá, že většina z nás na své cestě nejdříve jedno od druhého pěkně rozdělí (v touze zbavit se jakéhosi "nepohodlí"), ale na každého z nás posléze čeká prožitek úplnosti, tedy zkušenost, kde není nic od ničeho odděleno.
Přijetí.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 948

PříspěvekZaslal: čt listopad 11, 2010 10:54 pm    Předmět: Citovat

Ale to, co vám tu předkládám je už žité, čili má zkušenost. Toora hodnotí něco, co neprožila, drží se svých knižních teoriích, které má určitě několikrát podrobně přečtené. Ne vše, co se píše v těchto knihách odpovídá naší časové kvalitě, ve které se právě nacházíme, ale odpovídá časové kvalitě té doby tenkrát. Samozřejmě, že jádro v těchto textech je pravdivé, ale mnoho ostatních věcí neodpovídá naší době, ve které se nacházíme, protože se to děje pro celou Zemi a ne jen pro jednoho osvícence, co tenkrát.

Pro šamanku
Každý tu na planetě máme nějaký úkol a já ten svůj už vím. Dělám mezi jiným i metodu RUŠ, protože lidé se zamýšlí nad tím, proč se jim v životě nedaří jak by chtěli a cítí, že jim brání vlastní obavy, strachy, nebo přesvědčení, že něco musí být tak a ne jinak.... a touto metodou pomůžu ostatním, aby se zbavili svých přesvědčení, negativních emocí, nefunkčních vztahů, starých vzorců chování atd. Určitě každý z vás tady na fóru byste chtěli, abyste měli nádherné vztahy, měli hojnost všeho a žili v radosti, štěstí, v lásce, prostě v pohodě a už nemuseli bojovat třeba o přízeň, lásku, pochopení, uznání, a to další si doplňte podle potřeby...

A touto metodou RUŠ to jde víc než nádherně. Je to metoda, která mě před 3 roky a něco oslovila. Je to skoro rok, kdy se to u mne překývlo a zážívám vlastně něco, co je pro ostatní třeba zatím jen teorie. Vlastně to ani nejde pořádně popsat, neboť bez poznání, nebo žití, je to zase jen a jen teorie. To, co máme uvnitř sebe, vysíláme ven a to se nám zase vrací. A tak se děje to samé podle našich programů, strachů, přesvědčení atd. pořád dokolečka dokola. Razz

Ano a touto metodou RUŠ se můžeme velice jednoduše a hlavně rychle zbavit své karmy a i karmy svého rodu. Naše planeta Země jde i s námi do dalšího kola evoluce, které jsme ještě nikdy předtím nezažili. Zakončuje se dualita a proto všechny staré texty tu skoro vůbec neplatí, protože to už není o jednotlivci ale o všech lidech, kteří toto chtějí zažít a tudíž jim to bude umožněno. A motorem karmy je umírání a zrození, a když si vyřešíme karmu, už se nemusíme znovu rodit a ani umírat. Můžeme jít s tímto naším tělem do další inkarnace a ten přechod tam se nazývá Vzestup.

Jsme uprostřed tohoto dění, této doby zvané Vzestup a záleží jen na nás samých, co s tím uděláme nebo neuděláme. Možná by bylo dobré, si vybrat třeba i tuto metodu RUŠ a vědomě si všechno přijmout a vědomě i odpustit. A pak už budete vědět moc dobře, o čem tu píšu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: čt listopad 11, 2010 11:09 pm    Předmět: Citovat

Lightworker napsal:
Ne vše, co se píše v těchto knihách odpovídá naší časové kvalitě, ve které se právě nacházíme, ale odpovídá časové kvalitě té doby tenkrát. Samozřejmě, že jádro v těchto textech je pravdivé, ale mnoho ostatních věcí neodpovídá naší době, ve které se nacházíme, protože se to děje pro celou Zemi a ne jen pro jednoho osvícence, co tenkrát.


Lighte, a zrovna ta Tvá časová kvalita je nejlepší vid?Very Happy

Víte proč lidem nejvíce chutná jídlo z Mekáče? Protože odpovídá naší časové kvalitě, ve které se právě nacházíme. Samozřejmě, že jádro v těchto hamburgerech je dobré, ale mnoho ostatních ingrediencí neodpovídá naší době, ve které se nacházíme, protože se to děje pro celou Zemi a ne jen pro jednoho osvícence, co tenkrát.

Ach....Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: čt listopad 11, 2010 11:37 pm    Předmět: Citovat

Jsem čekal, kdy si Míla přijde přihřát polívčičku s RUŠem.

A nezklamal Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 12:22 am    Předmět: Citovat

Lightworker napsal:
Ale to, co vám tu předkládám je už žité, čili má zkušenost. Toora hodnotí něco, co neprožila, drží se svých knižních teoriích, které má určitě několikrát podrobně přečtené. Ne vše, co se píše v těchto knihách odpovídá naší časové kvalitě, ve které se právě nacházíme, ale odpovídá časové kvalitě té doby tenkrát.


Víš Leighte velký kulový, co Toora prožila a proč co hodnotí. Wink
Tedy jen pro Tvoji informaci, Toora nejdřív prožila a pak našla stejnou zkušenost obsaženou ve slovech zkušenějších.

Další Tvoje zcestná dedukce spočívá v tom, že si myslíš, že znáš "tyhle knihy".
Knihy, které jsem zde ocitovala, totiž napsali současníci a všichni to jsou lidé zdejší, tedy pocházející a žijící v poměrech tzv. Západu. A neuvádím je zde pro to, že bych se snad naivně domnívala, že bys toužil něco se z nich něco dozvědět, protože to, co mají tito pisatelé nažito a pochopeno by mohlo kolidovat se tvým růžovým obláčkem z par voňavoučkých na kterém se tak moc rád vznášíš.
Uvedla jsem je zde pro případné čtenáře, kteřé chtějí o něco víc než se jen zbavit všeho nepohodlného.

Jinak ale nezpochybňuji fakt, že zrovna děláš přesně to, co dělat máš, Mílo, měj se pěkně.


Smile


Naposledy upravil toora dne pá listopad 12, 2010 12:33 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 12:30 am    Předmět: Citovat

Pro Evu:

Lightworker napsal:
Ano a touto metodou RUŠ se můžeme velice jednoduše a hlavně rychle zbavit své karmy a i karmy svého rodu.


Neříkala jsem to, Evi? Wink Very Happy

Instantní osvícení - nemožné napočkání, zázraky do tří dnů (...není to moc dlouho??)!!!
Beznohým narůstají končetiny, krtci konečně vidí a Frantovi narostly třetí zuby! Laughing

Pro Zeta:
Díky ti Zeto za hambáče, rozesmál jsi mě. Wink

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 7:53 am    Předmět: Citovat

Tooro metodu RUSH neznám, já jsem si vybral Hooponopono. Výsledek je stejný, dle toho, co píše o RUSHi Míla.

Já bych ty Mílova slova úplně nezatracoval, jediné co se mi nezdá nebo působí na mě nevěrohodně je to slovo rychle. To, co se shromažďuje staletí podle mne nejde jen tak zrušit - mžikem mávnutí proutku.

Proto mám HOOP rád, je to postupný dlouhodobý proces čištění který dává člověku dost času na to, aby měl šanci si vše pěkně uvědomovat. Což je podle mě rozhodující.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 1286

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 8:46 am    Předmět: Citovat

Štěstí do třech týdnů, ze zásilkové služby, tisíce děkovných dopisů... Jen jeden, tu... chybíSmile

Jenže uvědomuješ si Krabasi, že pointou není, že děláš Ho oponopono, ale že pečuješ o svůj život, o své myšlenky, pocity, udržuješ svoji mysl v otevřeném a uvolněném stavu? To je tvoje poctivá práce, ne Ho oponopono. To samé už pár století rozvíjejí buddhisté...a mnozí jiní lidé, kteří si ani jinak neříkají... je to v lidech, ne v metodě.

Stejně tak lze ale mysl udržovat v příjemném, až extatickém stavu - v podstatě tranz, je mi dobře, opravdu jsem oddělený od nepříjemných věcí v životě, ale pořád tak jako něco nehraje. Jen to vidí druzí, ne já - logické - prožíváme to co máme v sobě, ostatní výběrově rušíme.
Problém je v tom oddělení (docela mě Tooro baví jak buddhistické učení přesně vypichuje to, na co si moderní psychologové teprve přicházejíSmile - odbořně v hypnoterapeutické mluvě - disociaci. Vědomí není rozšířeno (vidím to i to), ale je posunuto (vidím to, ale nevidím to předchozí)

V podstatě i Light má pravdu, jde o stav vědomí a zaměření pozornosti. Pracuje s tím mnoho metod a jde jen o to jak je užitečná ta omáčka (filozofie) okolo, některé filozofie jsou v podmínkách této společnosti vyloženě nebezpečné.

Proto mnoho metod zázračně funguje a klidně i rychle. Stavy tranzu a změn vědomí, pokud jsou opravdu intenzivní, tak umí velké změny. Někteří vyzkoumali, že k přepsání silné psychické změny do tělesným reakci stačí 2 hodiny. Prostě za 2 hodiny je něco vidět. K tomu aby ale taková změna ovlivnila celý náš život, naše myšlenkové nastavení, podvědomé programy, další životní situace do kterých se dostáváme ... tam to vyžaduje čas, vlastní úsilí a především - nové zkušenosti - zážitek, že to jde i jinak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 9:03 am    Předmět: Citovat

Krabas napsal:
Tooro metodu RUSH neznám, já jsem si vybral Hooponopono. Výsledek je stejný, dle toho, co píše o RUSHi Míla.


Josífku, o tom, že samotná terapie "Ruš" v rukou zodpovědného a zkušeného terapeuta jistě udělá sovoji dobrou práci jsem tady už na jiném vlákně psala.
V tomhle konkrétním případě, tzn. v tom Leightovém (protože o Rušce píše tak, jak píše) Confused ale nutně rozlišuji mezi obsahem vaničky a dítětem.

Stručně řečeno - jedna věc je samotná metoda Ruš, a druhá je obsah toho, jak se jí tu Light snaží prezentovat, protože je to přesně v duchu toho mého prvního příspěvku na tomto vlákně, o poslech „dobrých“ zpráv.

Jak Ruš a Hooponopono má svoje místo. Ruška je dobře nápomocna, když má člověk potíže, které mu výrazně negativně zasahují do života. V tomto případě bych viděla jako opravdu prospěšné (na základě informací od vícero lidí, kteří by mohli poreferovat o jejím absolvování u konkrétního terapeuta) tuto terapii absolvovat. S tím, že ta každodenní práce na sobě mne potom stejně nemine, ba naopak. Jedno druhé tedy může pěkně podpořit a doplnit.
Jednou takovouto cestou je právě Ho oponopono - tedy vědomý přístup k životu. Ho oponopono obrací moji pozornost k tomu, co se právě děje (posun k onomu „tady a teď“) a zpočátku alespoň k tomu, co mne na sebe jasněji upozorní, a zároveň tedy vede k pochopení a klidnému přijetí.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
harmonik
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 9.7. 2009
Příspěvky: 217

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 9:27 am    Předmět: Citovat

Ahoj, no mě se ten Lightův příspěvek moc líbil /hodnoceno čistě osobně/. Oslovila mě zmínka o vibracích- ono všechno je vlastně nějaká vibrace. Nemusím souhlasit úplně se vším, ale napsal to výstižně.
Mám výhodu, že tu nikoho neznám, nejsem vůči nikomu zaujatý, nevím, že si zrovínka někdo přihřál polívčičku.....
Snad do diskuse hodící se je zmínka o urychlování karmy......Ano, je dobré na sobě pracovat, vyvíjet se- ale má každý, kdo se tady a teď do tohoto prostředí zrodil, na to, aby umazal a vyvinul se tak, že už žádný jiný přerod nepotřebuje? A to pomocí jakékoliv metody a praktiky?
Já nahlížím do "Ruce světla a Zjevení světla"- tam je zmínka o tom, že inkarnace- bytost umaže jenom tolik, kolik snese, unese, kolik si předurčila. Že sice jsou případy, kdy jakoby během jednoho zrození se člověk s něčím vypořádal a pak mohl pracovat na dalším úkolu.....
Nejsem žádný duchovní mistr ničeho, jen se snažím vnímat vibrace, zákonitosti tohoto světa/reiki je toho dobrým nástrojem/.
Zde a tady působí mnohem kvalifikovanější a znalejší duše, proto sem občas nahlídnu. Už se mi potvrdilo, že mi to něco i dá.
Pro ty mistry- prosím o vysvětlení: proč zapomínáme běžně, proč tu zrovna jsme a co máme za úkol /karma/, proč se vůbec zapomíná.....ve stáří kolikrát na ultimum. Není to škoda? Kdyby každý věděl, odkud a kam směřuje, na čem má makat, nebylo by to lepší? /než se ztratit zabloudit či dokonce couvnout?/

Prožívání krásna, strachu- opačných polarit....to tak funguje- přece vibrace- udělám krok vpřed, druhá noha vyrovnává a ta zadní musí k ní. Pendl na kukačkách hodinách se zhoupne na jednu stranu,aby cykloval zas na druhou. Děda se v 87 letech šíleně zaláskoval, aby za půl roku zjistil, že to všechno není takové jak "viděl". O co víc žhnul, o to víc byl zchlazen, rozčarován. A nemoci-neduhy propukly intenzívněji.....
I ta žížala se smrští a pak natáhne, aby mohla vykonat pohyb, motýl třepetá křídly- a tanečníci rotují kolem své osy- pokud nejsou polena jak my Exclamation Shocked
Staří duchovní mistři věděli-ovládnutí mysli, vědomí, myšlenek, pocitů, emocí......co konají a proč.
Ještě pro neználka Harmoňouse, co to je to RUŠ.

Zdarec, Harmonik, co se chce něco dozvědět, tak se moc nezlobte..... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 9:34 am    Předmět: Citovat

toora napsal:
Pro Evu:

Lightworker napsal:
Ano a touto metodou RUŠ se můžeme velice jednoduše a hlavně rychle zbavit své karmy a i karmy svého rodu.


Neříkala jsem to, Evi? Wink Very Happy

Instantní osvícení - nemožné napočkání, zázraky do tří dnů (...není to moc dlouho??)!!!
Beznohým narůstají končetiny, krtci konečně vidí a Frantovi narostly třetí zuby! Laughing


Metoda RUŠ mě nic neříká a svojí karmu si čistím svým způsobem. Proto mi nepřísluší se k tomu vyjadřovat. Koukám, že jsi pochytila Šamančin slovník Very Happy .

Pouze jsem reagovala na to, že nelze v tu chvíli zažívat Lásku a zároveň strach.

Neulpívám na ,,stavu blaženosti", ale prostě pro tuto chvíli, pro toto období, o kterém nevím, jak bude trvat dlouho, se ztotžňuju s tím, co řekl Lightworker.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 4 z 8

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.17 sekund