Fórum - Zobrazit téma - zbavení se karmy - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - zbavení se karmy
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

zbavení se karmy
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: st říjen 06, 2010 7:32 pm    Předmět: Citovat

Roso napsal:
Toora říká, že pro výsledek je důležitá energetika a kapacita pacienta a já tvrdím, že terapeuta. Protože se to děje pacientovi ale skrze terapeuta.

Toora nikde neříká, že je důležitá jen jedna strana mince, ale toto:
"Jestli tady je někdo, jehož „energetika a kapacita“ má na něco vliv, tak to je právě ta „kapacita“ každého jednoho z nás."
Jinými slovy, toora si dovoluje tvrdit, že pro cokoliv, co se právě děje je stejně důležitá "kapacita" všech článků vstupujících do procesu, tj. naprosto každého ze zúčastněných.
A to je Roso poměrně značný rozdíl v pochopení toho, co jsem napsala.

Roso napsal:
V podstatě nejsem v rozporu s tím co píšeš Toora. Působením energii dochází na úrovni duše k uvědomění a to je to oč tady kráčí. Není nutné si to odžít ve FYZICKÉ realitě nebo snad jo? Když spíš a prožíváš něco ve snu není to to stejné jako když to prožiješ ve fyzické realitě? Ano. Z pohledu vesmíru je to to stejné. Stejné je to při působení energii. Dochází k uvědomování na úrovni duše a to je to o co tady jde. Skrze duši se to pak projevuje ve fyzické realitě a člověk se mění aniž mnohdy sám na vědomé úrovni ví proč.

Člověk se mění (transforumuje) tehdy, když věci pro něj dosud skryté, nevědomé, dostává do vědomí, a toto nastává, pokud k tomu byly splněny podmínky, v opačném případě by se mohl druhý třeba rozkrájet, a vůbec nic se nestane. Každé skutečnou změnu provází uvědomění a jeho myšlení a konání se tímto postupně stává stále vědomějším.
Jestli se někdo, jak píšeš, „mění se ani neví proč...“, potom se stal obětí magie.

Roso napsal:
Velký Mistr (nemyslím ted každého mistra reiki) dokáže na sebe vztít karmu svého žáka a buď ji spáli nebo ji sám prožije, aby tim urychlil vývoj žáka. Kdzyž to dokážou Mistři tak proč by něco podobného nemohli dělat jiní? .

A tohle myslíš opravdu vážně, Roso? V tomto případě platí více než kde jinde, že když dva dělají totéž není to totéž, protože vlastně to první„totéž“ je nesmysl.
Mistrem, psáno s velkým „M“ se rozumí tzv. Probuzený, nebo Realizovaný. Jeho ego-individualita bylo již zcela rozpuštěno, a v tom co „dělá“ není obsažena žádná individuální vůle. To, co se přihlížející veřejnosti může případně jevit, že „na sebe vzal karmu“ je ve skutečnosti ten jeden potřebný šťouch, a kdyby u žák neměl v minulých životech svoje odžito a „pochopeno“, nic takového by Mistr nečinil (tady by mohlo být dosti prospěšné položit si sám sobě otázku „kdo?“ tedy „vzal“ na sebe karmu).

Nikomu nemůže být dáno od Mistra víc, než je zrovna (v tuto chvíli) karmická zralost, neboli stav pochopení, protože má do tohoto stavu jasný vhled, a podle toho také k žákovi hovoří a s ním zachází. Tedy připravený „hotový“ je právě v tuto dobu u Mistra, aby se tak a nebo tak mohlo stát, dalo by se říci, je tam „po zásluze“. Jiný je zase od stejného Mistra pozásluze brán holí po zádech, a je zrovnatak ve správnou dobu na správném místě, protože účel návštěvy obou žáků je ve své podstatě stejný, avšak jejich zásluhy (zralost) dosti rozdílné.
Myslím, že je poměrně známý poznatek východní Mistrů týkající se žáka, tj. že: „Mokrá sláma nechytí, zato u té již suché stačí jedno škrtnutí“. To, co tedy dělá Realizovaný, to bych sem netahala, a tak tedy jen toliko k tomuhle tématu, protože osobně hovory na téma „jak to má Mistr“ považuju za bezpředmětné.

Ta představa s dobíječkou vypadá moc hezky, ale co se týká karmy je naprosto scestná. Jakž-takž použitelnu bych ji viděla u energetického působení, kde dobrý léčitel dobíjí svým působením nemocnému jeho baterky (co toto počínání dělá v end-efektu s léčitelem samotným závisí od čistoty jeho vlastní motivace).

Z hlediska lidového léčitelství a energetického působení je zřejmě podstatný rozdíl v tom, co si o svém působení sám případný léčitel myslí, ale považovat tuto činnost za zbavování pacientovy karmy je hodně naivní představa.
Pokud to převedu na Tvůj příklad s odebráním batohu a nabíječkou, potom léčitel pomáhá pacientovi nabít baterky, aby ten svůj batoh mohl dotáhnout až tam, kam si ho v tomto životě donést předsevzal a měl tedy dostatek energie k tomu, aby mohl pochopit vše, co v tomto vtělení pochopit má, a zároveň s tímto pochopením postupně odkládal věci ze svých těžkých a bolestných zavazadel.

Kdyby tedy bylo možné člověka spasit uzdravením těla a jakýmsi dalším energetickým působením, potom by zřejmě Ježíš vykopal studnu, nechal do ní prýštit živou vodu, a každý, kdo by se jí napil, vyskočil by z postele jako zdravý mraveneček, k tomu by u té studny stál a na příchozí „vysílal“.
Skutečnost je ale jiná, poslání Jeho a všech opravdových Spasitelů spočívá v Učení skrze jehož důsledné naplňování lze dojít až ke konečnému pochopení - učí, zrovna tak, jako před ním Buddha, jak proměnit nevědomý život ve vědomé žití, a tímto také vede až k onomu skutečnému karmickému vyrovnání.


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: st říjen 06, 2010 7:38 pm    Předmět: x Citovat

Roso: až mě přepadnou komplexy, tak dorazím a ty je za mě odžiješ
a budu mít klid, to se nebojím.

Pomáhat někomu a dělat něco za někoho je pořádný rozdíl.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: čt říjen 07, 2010 8:16 am    Předmět: Citovat

toora napsal:
Roso napsal:

Jestli se někdo, jak píšeš, „mění se ani neví proč...“, potom se stal obětí magie.


...a nebo své duše. Myslíš si, že uvědomění duše je možné pouze přes uvědomění mysli?Ega? Myslíš, že obráceně to nefunguje?

toora napsal:

A tohle myslíš opravdu vážně, Roso? V tomto případě platí více než kde jinde, že když dva dělají totéž není to totéž, protože vlastně to první„totéž“ je nesmysl.
Mistrem, psáno s velkým „M“ se rozumí tzv. Probuzený, nebo Realizovaný. Jeho ego-individualita bylo již zcela rozpuštěno, a v tom co „dělá“ není obsažena žádná individuální vůle. To, co se přihlížející veřejnosti může případně jevit, že „na sebe vzal karmu“ je ve skutečnosti ten jeden potřebný šťouch, a kdyby u žák neměl v minulých životech svoje odžito a „pochopeno“, nic takového by Mistr nečinil (tady by mohlo být dosti prospěšné položit si sám sobě otázku „kdo?“ tedy „vzal“ na sebe karmu).
Smile

Ano myslím to vážně. Sama jistě dobře víš, že když někoho léčíš a dáš do toho vlastní úmysl, tak si můžeš něco s pacienta přetáhnout na sebe. A co myslíš, že to asi je? Prostě jsi na sebe přetáhla část jeho karmy.
A to co píšeš pořád není v rozporu s tím co já říkám.
Dřív toto bylo doménou východu, kde se realizovaní mistři a guruové vyskytovali. Dnes se to děje i v našich končinách. Já jen říkám, že ti kteří jsou připravení, mohou najít bytost nebo už s ní jsou v kontaktu, která toto pro ně může udělat. To jediné co potřebují je vědět, že to lze, a že o to mohou žádat. To je jako když v obchodňáku vyhlási akci Vše za 50% a když ty to nevíš tak pořád nakupuješ za plnou cenu a ani tě nenapadle, že o slevu můžeš požádat.


RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: čt říjen 07, 2010 8:19 am    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
Roso: až mě přepadnou komplexy, tak dorazím a ty je za mě odžiješ
a budu mít klid, to se nebojím.

Pomáhat někomu a dělat něco za někoho je pořádný rozdíl.

šamanka


Šamanko nemám strach, že bys dorazila, protože ti to tvoje Ego a tvoje přesvědčení nedovolí. Wink

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: čt říjen 07, 2010 1:21 pm    Předmět: Citovat

toora napsal:

Skutečnost je ale jiná, poslání Jeho a všech opravdových Spasitelů spočívá v Učení skrze jehož důsledné naplňování lze dojít až ke konečnému pochopení - učí, zrovna tak, jako před ním Buddha, jak proměnit nevědomý život ve vědomé žití, a tímto také vede až k onomu skutečnému karmickému vyrovnání.


Smile


Tooro, rád tě čtu Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: čt říjen 07, 2010 4:27 pm    Předmět: Citovat

Roso napsal:

...a nebo své duše. Myslíš si, že uvědomění duše je možné pouze přes uvědomění mysli?Ega? Myslíš, že obráceně to nefunguje?

Chodíš běžně na záchod jen tak, bez toho, abys potřeboval? A když tam zamíříš bude to bez toho, abys si před tím uvědomil, že „musíš“? Nevím jak to máš ty, já osobně mám spíš opačnou zkušenost, tj. dobře vím o tom, že potřebuji, ohlížím se po oné místnůstce, ale zrovna třeba nemůžu, protože jsem v tu chvíli někde, kde není v dosahu žádná toaleta.

Mysl není Ego, Roso, čistá mysl je Átman, zato Ego, to je nevědomost sama.
Pozorností upřenou k vlastním procesům mysli dá se toto dobře nazřít.
A jestli je pro tebe vědomí Ego, tak to jsme se sice bavili pěkně, ale úplně zbytečně. Sad

Roso napsal:
Ano myslím to vážně. Sama jistě dobře víš, že když někoho léčíš a dáš do toho vlastní úmysl, tak si můžeš něco s pacienta přetáhnout na sebe. A co myslíš, že to asi je? Prostě jsi na sebe přetáhla část jeho karmy.

Houbeles si přetáhl jeho karmu, jen si sám způsobil něco, co se k němu na základě zákona kauzality vrátí, ale kde se vzalo tohle neo-duchovňácké vysvětlení, že na někdo na „sebe přetáhl něčí karmu“, to tedy fakt nevím, šaryvarykarlovyvary... napadají mne dva důvody, buď chtěl být někdo zajímavej, což v tomhle ranku běžnější než kde jinde a jeho následovníkům se to dobře baští, že to pod tou jeho fančízou už jen opakují, protože mu asi nějak nestačilo ono prosté „Jak se do lesa volá, tak se z něj ozývá,“, a nebo to někdo vymyslel coby strašidlo pro malý děti, aby nechodili do špajzu na cukr...těžko říct.
Pokud někdo někomu tzv. „pomáhá“, resp. páchá dobro hrnutím své vůle, potom si prostě přitahuje do svého života to, co tímto svým počínáním do éteru vyslal, aniž by třeba v tu chvíli vůbec tušil, cože si tím způsobuje, no a Vesmír ho (ve svém čase) za to po zásluze odmění.
Ne straně pacienta, pokud dojde k úlevě bez „dělání koláčů“, je to tak, že se mu posléze jeho potíže (nebo potíž ještě horšího druhu) vrátí, protože i když se mu může po nějakém ovlivňování ulevit, tak pokud v tom úlevném čase dělá nemlich to samý co dělal dosud (resp. to, co ho k jeho nemoci dovedlo) je mu to prdlajs platný, protože ho ta jeho bolest absolutně ničemu nenaučila.

Celé je to hra jedné energie která mění svoji formu, a neustále dochází k interakci člověka s člověkem (karmy s karmou, chceš-li) a tak jsme si každý každému oním karmickým katalyzátorem. Přitahujeme to, co vysíláme a vysíláme jasný obraz toho, jak na tom s tou naší karmickou zralostí zrovna jsme, ale o nějakém „přetahování“ něčeho, co nám nepatří nemůže být řeč. Věř nebo nevěř, Roso, ale Vesmír si vede naprosto neočůratelnou účetní knihu a nenechá nás krást cizí karmu, a to co naše není, to nám prostě nedá.

Roso napsal:
Já jen říkám, že ti kteří jsou připravení, mohou najít bytost nebo už s ní jsou v kontaktu, která toto pro ně může udělat. To jediné co potřebují je vědět, že to lze, a že o to mohou žádat. To je jako když v obchodňáku vyhlási akci Vše za 50% a když ty to nevíš tak pořád nakupuješ za plnou cenu a ani tě nenapadle, že o slevu můžeš požádat.

Roso, nemíním ti tento Tvůj koncept vymlouvat, protože se Ti evidentně líbí a abys mohl dělat to, co děláš, máš ho tímto svým přesvědčením jakoby posvěcen. Srovnáváš nesrovnatelné, mícháš jablíčka a hruštičky apod.
Z hlediska toho, co jsem tu všechno napsala, je snad jasné, že požádání o pomoc v oblasti léčení je vždy na místě, zatímco chtít se zbavit vlastní karmy je zhůvěřilost.
Pokud jde o Tvoje aplikování chemických procesů ve fyzice, tak by bylo možno si povšinout, že zatímco za čáryfuky a mágy chodí lidé s kde čím, oproti tomu nevím o jednom jediném případu, že by některý žák, coby opravdový následovatel východního Mistra přišel za ním a požádal, aby ho nějakým abrakadabra zbavil jeho karmy. Podle toho, ke komu by tento rádoby-žák s takovouto přikvačil, tak by to asi taky dopadlo, dovedu si celkem dobře představit, dost možná by se tomu Guru srdečně zachechtal, nebo by ho vzal potěhem po kebuli a zbavil by ho tak na čas těhle jeho nápadů úplně.
Ať už vědomě, či nevědomky, stavíš svoji činnost Roso na roveň čehosi co (dle Tvé představy) činí Osvícený.
To vše pramení z Tvých přání, přání je otcem myšlenky a tam někde se rodí onen účel, který světí prostředek. Vím, že to vše děláš z „dobré vůle“, a že se v této své dobré víře opravdu snažíš pomáhat, což jsem tu napsala, jen jsem nevěděla, že jsi si udělal svůj (zřejmě od někoho převzatý) názor neprůstřelným, a tak, z toho co píšu vidíš jen to, co vidět chceš, a velkoryse přehlížíš jak živé příklady, tak prostou logiku, a jestli toto vidět nechceš, nebo nemůžeš, to vskutku nevím.

Připomíná mi to takovou lidovou uměleckou tvořivost v oblasti duchovna, kdy se vyzobe část textu nepochopeného Učení východního, do toho se zakomponují bytosti z křesťanské liturgie a ve jménu pokroku, s tímhle kočkopsem po boku, chce se odstranit to, co někdo právě vykakal, když volá o pomoc, protože mu jeho exkrementy nevoní. A tak tedy tzv. „terapeut“ scvakne paty, vezme lopatku a....
Namísto toho, aby učil a vedl k pochopení skrze lásku, přijetí a poctivou práci. A tak se ten výsledek tohohle snažení o "zbavení karmy" v něčem maličko podobá tomu mejdlíčku, co, v domnění, že je stejné, uplácal z lásky Pepík Oliva, žák první cé, paní učitelce Hajské, a jen holt nedokázal vidět rozdíl mezi tím pravým mýdlem a tím ze zbytků uplácaným rádobymýdlem, i když víme, že to taky dělal z lásky a myslel to dobře, kluk jeden ušatá.

Vnímám Roso Tvoji dobrotu, ale s tou povídačkou o „přetažení“ karmy a mnohém dalším prostě souhlasit nemůžu.

Všechno dobré Ti přeju.
Katka

Smile


Naposledy upravil toora dne čt říjen 07, 2010 7:42 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: čt říjen 07, 2010 5:10 pm    Předmět: Citovat

Zbultran napsal:
Tooro, rád tě čtu Cool

To mě těší, Zbultrane. Smile

Taky ráda nakouknu na Tvoje stránky. Onehdá jsem se tam dočetla, že jste byli na hrnčířskejch v Berouně. Bývala jsem tam skoro na každých, tenhle podzimní mně nějak nevyšel...jo, jo, tůze pěkný to je, když tohle řemeslo někdo umí.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: čt říjen 07, 2010 9:31 pm    Předmět: Re: x Citovat

Roso napsal:
samanka napsal:
Roso: až mě přepadnou komplexy, tak dorazím a ty je za mě odžiješ
a budu mít klid, to se nebojím.

Pomáhat někomu a dělat něco za někoho je pořádný rozdíl.

šamanka


Šamanko nemám strach, že bys dorazila, protože ti to tvoje Ego a tvoje přesvědčení nedovolí. Wink

RoSo


Opravdu nevěřím, že jsi Spasitel a neexperimnetuju s lidma, kterým nevěřím. Je to Ego?

Jestli planeš neodolatelnou touhou snažit se na sebe natahovat klientovi
negace, tak opravdu ti Bůh budiž milostiv!

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: pá říjen 08, 2010 12:41 am    Předmět: Citovat

Tooro. Až budeš mít možnost si popovídat ze Sunnyim, tak s ním prohoď pár slov ohledně terapii, které dělá s Lenkou. Byly to právě jeho terapie, které byly mojí inspirací. Mirek ma na rozdíl ode mně i hluboké teoretické znalosti a dokáže je náležitě zůročit. Já vnímám spoustů věcí intuitivně a nedokážu je tak květnatě popsat a vysvětlit jako ty a i pojmově se mohu mýlit a připouštím to. Nicméně to co píšu navazuje na učení indických mistrů o které se zajímám a je proloženo mojí vlastní zkušeností jak praktickou, tak informacemi získánými v meditaci.
To co jsem psal o převzetí karmy žaka mistrem, je popsánto tuším v knize Životopis jogína od Parmhansa Jogánandy.
A taky jsem psal a jsem o tom přesvědčený, že už i pouhá reiki harmonizace je de fakto práci s karmou pacienta. Nebo takové Recconection, zázračná uzdravení. Takže v podstatě pracujete s karmou pacienta každý z vás jen si to jaksi nechcete přiznat. Já nazývám věci pravým jménem a jdu ještě trošku dál než si někteří chtějí připustit.

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: pá říjen 08, 2010 2:59 am    Předmět: Citovat

RoSo, bylo by dobře, kdybys uváděl vlastní zkušenosti - to odpovídá větší pokoře. svědčit na základě toho, že někdo někomu něco povídal, nebo že někde v jedné knížce jsi četl to či ono - takových často ve výkladu protichůdných svědectví existuje!!!
Tento svět má mnoho paradigmat, to jsou skutečnosti, které se zdánlivě jakoby vylučují - např. každý okamžik našeho života je dán osudem kontra tvrzení, že v každém okamžiku si o svém životě svobodně rozhodujeme atp.
Tato paradigmata přináší nejen lidé duchovní, ale i vědci a mnozí z nich právě díky zkoumání těchto paradigmat dosahují nového poznání, nebo otevírají pro budoucí následovníky nové prostory pro zkoumání.
Možná proto moudří vyzývají, aby - když nalezneme to, co pokládáme za pravdu - jsme nevykřikovali "našel jsem Pravdu", ale s pokorou konstatovali, že jsme našli jednu pravdu.
Jak se říká, hlavně si přitom neplést pojmy a dojmy. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: pá říjen 08, 2010 7:41 am    Předmět: Citovat

Roso napsal:
Tooro. Až budeš mít možnost si popovídat ze Sunnyim, tak s ním prohoď pár slov ohledně terapii, které dělá s Lenkou. Byly to právě jeho terapie, které byly mojí inspirací.

RoSo


Roso - tak mě napadlo, že by bylo možná dobré popřemýšlet, proč tolik propaguješ tento názor ty a ne právě Sunny. Nemusíš to sem psát, jako že pro tebe by to bylo dobré. Třeba se ta odpověď teprve vytváří a krystalizuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: pá říjen 08, 2010 7:49 am    Předmět: Citovat

toora napsal:


Taky ráda nakouknu na Tvoje stránky. Onehdá jsem se tam dočetla, že jste byli na hrnčířskejch v Berouně. Bývala jsem tam skoro na každých, tenhle podzimní mně nějak nevyšel...jo, jo, tůze pěkný to je, když tohle řemeslo někdo umí.

Smile


Znám pár keramiků a jsou moc fajn lidé. Je strašně zajímavé, že jsem musel procházet takovým nějakým procesem učení se mít rád keramiku, že ti keramici mi dokázali ukázat něco krásného, co na první povrchní pohled jsem neviděl a až teď jsem občas schopen si povšimnout Very Happy

Jiří Duchek má na svých stránkách i pár hezkých textů:
http://www.keramikaduchek.wz.cz/?cat=7

Jinak na příští sobotu chystáme výlet ... dám to sem (nejspíše půjde Evík Razz )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: pá říjen 08, 2010 9:57 am    Předmět: Citovat

Zbultran napsal:

Roso - tak mě napadlo, že by bylo možná dobré popřemýšlet, proč tolik propaguješ tento názor ty a ne právě Sunny. Nemusíš to sem psát, jako že pro tebe by to bylo dobré. Třeba se ta odpověď teprve vytváří a krystalizuje.

Nechci hovořit za Mirka (i když znám některé jeho názory co se týče přispívání na rekiwebík) a tak napíšu jen sám za sebe. Propaguji tento názor, protože ho žiju. Je to na základě mé osobní zkušenosti. To co zažívám každý den. Cítím potřebu se o to podělit s ostatními. Počítám s negativním ohlasem ale tak nějak je mně to jedno. Nejsem člověk, který podporuje stádovost a šedý průměr. Very Happy Možná ne všechny moje vyjádření jsou podle zavedené definice pojmů ale kdo chce, tak si vezme smysl z tohoto sdělení a o to mně jde.

RoSo

Nikdy neříkej, že něco nejde, protože přijde někdo kdo to neví a udělá to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: pá říjen 08, 2010 10:15 am    Předmět: Citovat

No, to jsem měl právě na mysli. Když žiješ to, co propaguješ, tak piš o svých zkušenostech a nedělej ze sebe tiskového mluvčího jiných.
Prostě: viděl jsem, zažil jsem....
Je hezké žít pocitově a intuitivně, ale má-li se intuitivní poznání proměnit v něco nového, přínosného pro Tebe a pro všechny, tak se intuitivního vjemu musí chopit nejprve rozum a pak obě naše ruce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: pá říjen 08, 2010 10:23 am    Předmět: Citovat

Ale já jsem jen zároveň uvedl jeden ze zdrojů informací. A chtěl jsem tím říct, že to není z mé hlavy.

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Další
Strana 3 z 11

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund