Fórum - Zobrazit téma - Problém s dutinami - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Problém s dutinami
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Problém s dutinami
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Psychedelic
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 745

PříspěvekZaslal: so říjen 02, 2010 10:43 pm    Předmět: Problém s dutinami Citovat

Ahoj,
obracím se na Vás se svým problémem.Jedná se o problém s vedlejšími dutinami (čelistními - hned vedle nosu). Táhne se již sedm let. V levé dutině mám velkou cystu, v pravé dutině menší cystu. Problém dělá především levá dutina.
Doktor mi před pěti lety po CT a rentgenu dal kortikoidový sprej. Dvě lahvičky. Jednu lahvičku jsem využíval, bez zlepšení. Druhou jsem nevyužíval a u doktora jsem se již neukázal - hrozila mi operace.
Od té doby vedu svůj boj, kdy sám sobě se snažím dokázat, že alternativní medicína zvítězí Smile
Zatím bezúspěšně.
Rád si poslechnu Vaše návrhy a rady.
Díky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: so říjen 02, 2010 10:54 pm    Předmět: Citovat

Jeden nápad bych měla, ale riskuju, že mě s tím pošleš do háje... Rolling Eyes .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Psychedelic
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 745

PříspěvekZaslal: so říjen 02, 2010 11:00 pm    Předmět: Citovat

Evík:
jsem sběratel nápadů Smile budu rád, za cokoli co kohokoli napadne. Vyberu si pak to nejméně strašidelné a budu poté postupovat dál k dalším variantám, pokud předešlé nezaberou Smile
Budu tedy rád, pokud se mnou podělíš o Tvé nápady Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: so říjen 02, 2010 11:39 pm    Předmět: Citovat

Tipoval bych to na nápad zajít k doktorovi (od Evíka) ..... Já bych tam tedy zašel, minimálně pro ověření současného stavu, jestli jsi tam už 5 let nebyl a stále máš potíže ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: ne říjen 03, 2010 12:27 am    Předmět: Citovat

Začala bych se zabývat duchovní příčinou.

Nejdřív by ses měl zaměřit na dobu, kdy to začalo, tj, asi před sedmi lety.
Vzpomeň si, co se tehdy stalo. Jedná se o obličej. Do obličeje někomu můžeš něco říct, čeho potom lituješ, nebo naopak se chceš vyhnout konfrontaci.
Levá dutina = levá strana - vztah se ženou. Sedm let v sobě pěstuješ něco, čeho ses zatím nechtěl nebo neuměl zbavit. Může to být i lpění na někom, nebo na něčem.
( Jsou to pouze moje dedukce Wink ).

Potom by ses měl zamyslet nad tím, co ti ty symptomy mají říct. Co pro tebe z toho vyplývá, čeho máš zanechat, nebo naopak čím se máš zabývat.
Filipe, také tím, co říkáš, vyjadřuješ svůj postoj k tomu problému. Mě zaujala věta, kterou jsi napsal:
Citace:
Od té doby vedu svůj boj, kdy sám sobě se snažím dokázat, že alternativní medicína zvítězí Smile

Pokud vím, jsi zastáncem toho, že každý by se měl vyléčit sám. Občas jsi se pozastavoval nad tím, že někdo někoho požádá o pomoc. Jsou ale situace, kdy si sami pomoct nemůžeme a není nic špatného, když se obrátíme na někoho jiného.

Já ti rozumím, co tím chceš říct. Každá nemoc je především onemocněním duše. A tu žádný lékař nevyléčí. Naše orgány a naše bolesti k nám promlouvají. Pokud chirurg orgán odstraní, už se příčinu nemoci nedozvíme. Pokud si vezmeme prášek na bolest, bolest zmizí, ale my uzdravení nebudeme.

Chtěla bych ti nabídnout svojí ,,výpomoc". Také jsem bojovala a dokonce vyhrála. Nevidím problém, proč bys nemohl vyhrát i ty. Ale jestli mě pošleš do háje, nebudu ti to mít za zlé. Nic ti nechci vnucovat, pouze nabízím a je na tobě, jestli do toho se mnou půjdeš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: ne říjen 03, 2010 12:33 am    Předmět: Citovat

Beppe napsal:
Tipoval bych to na nápad zajít k doktorovi (od Evíka) ..... Já bych tam tedy zašel, minimálně pro ověření současného stavu, jestli jsi tam už 5 let nebyl a stále máš potíže ....


Beppe, někdy je opravdu lékař nevyhnutelný a všechna čest, co dnes dokážou za zázraky. Vycházím z toho, že pokud Psychedelik nebyl 5 let u doktora, tak to ještě chvilku vydrží. Nejpozitivněji vidím to, že už to chce konečně nějak řešit. Já bych to přece jen zkusila tou alternativou. Ale uvidíme, co on. Je to jeho. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: ne říjen 03, 2010 8:21 am    Předmět: x Citovat

Jak to tak čtu, tak vycházet z pozice - cituji: chci sám sobě dokázat, že alternativní medicína zvítězí, je už od začátku špatně. Co by ti měla alternativní medicína dokazovat? Ona pomáhá, nedokazuje.
Pokud to bereš jako - hmmm tak se ukaž co mi můžeš nabídnout za zázraky a nové ještě zajímavější zážitky, pak je někde chyba. O tom léčení není.

Taky si myslím, že by bylo dobré, jak píše Evik, nejdřív si v klidu sednout
a o problému popřemýšlet a nechat svou intuici napovědět, jaké by bylo pro tebe nejlepší řešení. A co je jisté, tak řešení není o metodách, ale
zase a zase o tobě.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 948

PříspěvekZaslal: ne říjen 03, 2010 10:31 am    Předmět: Citovat

Ahoj Psychedelic Razz

Pokud tam máš cysty, pak je v nich něco zapouzdřeného. Mám dobré zkušenosti s paní Bláhovou v Brně, která se zaměřuje hlavně na parazity v nás. Také jsem u ní byl před rokem a s pomocí prášků proti parazitům a se www.zapper.cz jsem se zbavil mých parazitů. Byl jsem u ní tenkrát 3x a když už jsem byl u ní po třetí, tak mi řekla, že už nemusím chodit, že už nemám žádné parazity. Ano tekrát jsem do sebe pouštěl skoro každý den biorezonanci.

Po Bláhové jsem si ještě zašel na Oberon, který je velice dobrým pomocníkem pro celkovou prohlídku těla a orgánů a nechal jsem hledat ještě parazity. Oberonem jsme zjistili, že mám ještě velká ložiska Echinokoka v játrech, v pravém dolním laloku plic a na pravé ledvině. A i velkou zátěž těžkých kovů, pesticidů, fungicidů a docela všech možných E-ček - barviva, regulátory kyselosti, stabilizátory konzistence a emulgátory. Řešil jsem to řadou Diochi a opět biorezonancí zapper a po kontrole za 2 měsíce, tam už nebylo vůbec nic, všude už jen velké zlepšení.

Mnozí z vás si budete říkat, no fuj on měl parazity. Ano měl jsem je, ale mnohem míň než ty lidi, kteří choděj k ing. Bláhové. Ta říkala, je vidět, že se čistíte jinak... i ten pán od Oberonu říkal, že je vidět, že pracuji ještě jinak, že mám skoro všechno v pořádku než ti, kteří k němu běžně chodí.

A k těm parazitům, máme je všichni, někdo má hodně velkých, někdo jich má míň, ale jsou v nás. A tito paraziti žijí v symbioze zase s bakteriemi, viry a plísněmi. Pokud se nevyřeší nejdříve tito velcí paraziti, pak vlastně pořád budete bojovat s plíšněmi, výtoky a jinými nepříjemnými záležitostmi. Dokonce i rakovina pochází, jak píše Dr. Clark z asi 90 % od parazitů.

Možná se ptáte, že kdybychom je měli v sobě, tak že by to určitě zjistili doktoři. Nezjistí to, pokud si toho parazita nepřivezete od někad z venčí. Pak to není váš parazit a váš krevní obraz bude vykazovat příslušné hodnoty. Pokud to jsou, jak tomu říkám já, rodinné parazity, pak jsou to ti, kteří se přenášejí během těhotenství přes placentu do dětí. Pak děti mají ty stejné parazity, co rodiče a jejich imuní systém, stejně jako u rodičů, je nezaznamená. Prostě je bere, jako že patří k organizmu. Nakonec, protože ten rod má pořád ty stejné nevyřešené emoce a vzorce chování, pak má i stejné parazity, které ho provází a pomoci těchto parazitů, může naše tělo nám ukazovat nevyřešené emoce a když je neřešíme, tak nám způsobují i nemoce. V našem rodě se hodně jedlo sladkého a dalo by se říct, že byl i hlad po sladkém - to je neláska a parazit byly plíšně aspergilus. Když měla plíšeň hlad, dala nám signál a už se vařilo sladké jídlo nebo pomohla i čokoláda nebo něco jiného Laughing

To je na delší vyprávění ale, když se nad tím trochu víc zamyslíte, pak je v tom logika. Spousta lidí parazituje na jiných lidech, na státu atd. Naše psy odparazitováváme minimálně 2x do roka - a sebe?? Doktoři říkají, že parazity nemáme, že je mají jen zvířata - to je hodně velký omyl. Své čtyřnohé mazlíčky pusinkujeme, necháme se oblizovat, jíme s nimi možná i z jednoho talíře a i s nima spíme. Ostatně i já měl psa (a to nic nesměl z toho, co jsem psal nahoře..) a odčervovali jsme ho pravidelně - měl jsem tasemničku psí a i krysí a echinokoka - tasemnička liščí. V dětství jsme měli kočky a jezdil jsem k tetě na slepičí farmu - měl jsem i kuří roupy ve slezině, slinivce a žlučníku Razz Něco se přenáší i přes komáry - měl jsem vlasovce psího a podkožního.

Zapper dokáže odstranit během chvíle Borreliozu, zlatého staphilokoka, toxoplazmozu (mají hlavně kočky), různé krevní parazity a hlavně všech zárodků parazitů, které jsou nalezlé všude možně ve svalech, kloubech, dutinách, v hlavě, kostech atd. Dobrou službu udělá i koloidní stříbro, které velice dobře vyčistí ledviny - i u mne to tak bylo a na Oberonu se to potvrdilo, měl jsem v nich ty nejlepší hodnoty 2 (zelené).

Prostě proč nepomoci tělu i z druhé strany od fyzična. A nezapoměňte se ale čistit i v hlavě, tam těch myšlenkových parazitů máme docela hodně. Laughing

A na tu hlavu je perfektní metoda RUŠ.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
lenap
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 23.4. 2009
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: ne říjen 03, 2010 4:06 pm    Předmět: Citovat

Damao nás upozornil na prý výbornou, ale drastickou metodu výplachu dutin bylinným odvarem:
1/2 lžičky přesličky, 5 zrníček anýzu a tuším že 0,4l vody. Vaří se to 20-25 min. Nechat vychladnout na tělesnou teplotu; natáhnout do 5ml stříkačky. Dát hlavu níž než tělo (například ulehnout na záda, svěsiv hlavu z pohovky) a aplikovat jednou denně do obou nosních dírek, co se vejde (zpočátku se toho moc nevejde, ani těch 5ml možná ne, ale s postupným odbouráváním ztvrdlých nánosů v dutinách se bude odvar dostávat dál). Pozor, prý silně štípe; po aplikaci pak teče sekret z nosu, očí i uší Smile Člověk je pak nejmíň půl hodiny nepoužitelný. Ovšem prý časem rozpouští i zastydlé a v dutinách zatuhlé sekrece; ve finále se odvar při aplikacích dostává až do týlních dutin a za uši (tak předpokládám, že do čelistních taky, a cystu by mohl taky rozpustit). Známá se vyjádřila takto: "Chcete vyprávět o tom, jaké to bylo a co ze mě vycházelo? (o účinnosti nepochybuju, vyčistilo mi to hlavu tak, že jsem si musela vypěstovat nový mozek, ale je to hárdkór)" Výsledky prý pocítila asi po měsíci. Jiná známá si to omylem vařila dvakrát koncentrovanější a nevydržela déle než 14 dní...
Tak zkus, pokud jsi to ještě nezkoušel. Karel hovořil o lidech, kterým sekali právě dutiny za ušima, a kteří se pak tímto asi po dvou letech tuším vyléčili.

Další tipy: vincentka (nebo solné roztoky obecně); biolampa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
davemer
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 19.8. 2009
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: ne říjen 03, 2010 6:57 pm    Předmět: Citovat

ahoj filipe
Já bych ti doporučil kup si červené lapacho a vilcacora vem si hrnec na kterým ti nezáleží barví to do vody dej cca 2 lžičky od každého 15min vařit pak 15min louhovat.scedit a pít .Samořejmě co píšou ostatní mentální příčinu 5 let to asi nezjistíš,napadá mě jedna metoda jak to obejít rospuztit karmu rozvádět to nebudu podívej se na to musíš se prokosat textem je to nikde pod archandělem Michaelem http://www.otazky-a-odpovedi.org/shamballa-manual-cz-1.php
ptal sem se vyšších bytostí reiki západní styl je na to slabý najdi si někoho kdo dělá směr reiki které pusobý trochu výš reiki západní styl pusobý ve 3D ty potřebuješ směr který pusobý v 5D takže si najdi směr reiki který pusobý v páté dimenzi nebo schmballu nebo něco jiného máš si vybrat sám.Ještě mě napadlo vzbrační metoda je přístroj který pouští do těla vybrace o určitých fregvencích ty se mění http://www.cestyksobe.cz/cesty-k-telu/diagnostika-biorezonanci/diagnostika-biorezonanci/170.html pak mě napadlo tybecké mísy pokládaj se na tělo nebo vedle těla terapeut na ně hraje zažil jsem meditaci s tybeckými mísami užasný tato metoda je mi bližší.


Naposledy upravil davemer dne ne říjen 03, 2010 7:20 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: ne říjen 03, 2010 7:01 pm    Předmět: Citovat

lenap napsal:
Jiná známá si to omylem vařila dvakrát koncentrovanější a nevydržela déle než 14 dní...

Psychedeliku, dvakrát měř a jednou řež ! Chyběl bys nám tady ... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: ne říjen 03, 2010 7:10 pm    Předmět: Citovat

Psychedelic napsal:
budu rád, za cokoli co kohokoli napadne. Vyberu si pak to nejméně strašidelné ....

Tak to moc na výběr nemáš, jak to tak pročítám... Rolling Eyes Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Kwisatz_Haderach
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 7.11. 2008
Příspěvky: 215

PříspěvekZaslal: ne říjen 03, 2010 7:33 pm    Předmět: Citovat

davemer napsal:

ptal sem se vyšších bytostí reiki západní styl je na to slabý najdi si někoho kdo dělá směr reiki které pusobý trochu výš reiki západní styl pusobý ve 3D ty potřebuješ směr který pusobý v 5D takže si najdi směr reiki který pusobý v páté dimenzi nebo schmballu nebo něco jiného máš si vybrat sám.

vyšší bytosti by měly vědět, že Filip má přístup k "silnějším" energiím jako je Shamballa aj., nebo ne? Smile mimo to, asi se nebudu příliš mýlit, když napíšu, že z nás všech se dost možná Filip věnoval či věnuje energoterapii nejvíce

Psychedelic: takhle nějaké preparáty jako je např. detoxikace podle MUDr. Jonáše jsi zkoušel? teď koukám na Diochi, jak o tom mluví Lightworker, že to je něco podobného...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
davemer
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 19.8. 2009
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: ne říjen 03, 2010 8:13 pm    Předmět: Citovat

ahoj to máš pravdu,ale i u schamballi se stane že se dotyčný neuzdraví nebo léčení neproběhne příklad léčil jsem přez schamballu známou druhý den mi říká hale mě se vrací křipka koukl jsem na to s mou mistryní léčení proběhne samo, až něco pochopí do te doby není dovoleno .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: ne říjen 03, 2010 8:46 pm    Předmět: x Citovat

No koukám, že i v x té dimenzi je to pořád o tom samém.
Mimochodem, která reiki je ona 5D, abych věděla?
Mimochodem, když je tu řeč o silných a ještě silnějších energiích - zkoušel jsi některou z té spousty, do které jsi zasvěcený?

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund