Fórum - Zobrazit téma - Co je to vlastně vyléčení? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Co je to vlastně vyléčení?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Co je to vlastně vyléčení?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: út říjen 26, 2010 11:45 pm    Předmět: Citovat

toora napsal:

Měla jsem tedy tou otázkou Roso spíš na mysli jaká je ta Tvoje zpětná vazba v událostech následujících po Tvém rozhodnutí cosi učinit, tj. jak poznáš, že jsi se nezmýlil a že jsi informaci dobře dešifroval?

Zřetelnější by to možná bylo na nějakých konkrétních případech z praxe.

Smile

Je to půl roku, co jsem řešila svůj velký, zásadní a naléhavý zdravotní problém, na jehož výsledku závisela moje existence. Byla to moje intenzivní práce, kdy jsem se musela ponořit do úplného středu svých emočních vzpomínek a bylo to někdy bolestné, ale očišťující. Nikomu jsem neřekla, co dělám. Věděl to pouze Kámo, kterého jsem požádala o pomoc a který po celou dobu (14 ti dnů ) stál obětavě denně po mém boku ( asi 250 km Wink ) a byl mi oporou a nemalou měrou se zasloužil o mé uzdravení.
Když jsem po 2 týdnech skončila svojí ,,CESTU", místo, abych si vydechla, byla jsem šíleně unavená.
Vše se zastavilo na mrtvém bodě. Já mohla být spokojená. Z lékařské zprávy vyplynulo, že zdravotní stav se nezlepšil, ale ani nezhoršil. Lékaři spokojeni nebyli.

A já už jsem měla málo času. Dělily mě 3 týdny od operace, kterou mi naplánovali. Všechno, co jsem mohla jsem udělala. Nic dál neexistovalo, ortel doktorů byl vyřčen.

V ten den večer, kdy jsem byla vyšťavená a bezmocná z toho, jak se situace vyvinula, mi přišla od Rosa SMSka. Podotýkám, že nevěděl nic o tom, co právě prodělávám a nebyli jsme spolu dlouhou dobu v kontaktu.
Napsal jednu jedinou větu:,,Přišlo mi, že bych tě měl zharmonizovat."
Bylo to jak z čistého nebe a já jsem s vděčností souhlasila. Do nedávna jsem měla tu zprávu uloženou, bylo to jako další dílek puzzle do mojí skládačky. Nevím, jak to k němu přišlo, ale bylo to v pravý čas. Ale intuice nevysvětluje proč. Jen ukazuje výslednou odpověď.

Druhý den po harmonizaci se mi staly takové neuvěřitelné souhry náhod, všecho zlé bylo pro něco dobré a já potkala jeden manželský pár, a ten starý pán začal mluvit o mém tatínkovi, svém spolužákovi. Jaký to byl dobrý kamarád a hodný člověk. A že prý už zemřel. Já jsem byla šťastná, že po tolika letech na něj někdo tak krásně vzpomíná a s těmi lidmi jsem se vůbec nemohla rozloučit. Ani oni se mnou ne.

Pak jsem nasedla do vlaku, dívala jsem se z okna a najednou jsem byla zase se svým tátou. Byl to takový stav blaženosti, nepopsatelné lásky, nic nebylo, žádný problém nebyl, jenom ty naše dvě duše v nekonečném Vesmíru. Vím, že takové věci jsou nesdělitelné a asi bych je psát neměla. Ale ten pocit se mi nevytratí, to jsem si jistá.
Uvědomila jsem si malichernosti, které řeším a doposud jsem řešila. Uvědomila jsem si, že se s tátou zase setkám. I s ostatními. Už se vůbec nebojím smrti. Nemám důvod. Nahlédla jsem ,,za oponu". Když jsem se z tohoto prožitku vzpamatovala, začala jsem brečet, ale radostí a vděčností.
Musela jsem Romanovi zavolat a říct mu, že mi asi aktivoval srdeční čakru, jinak že to není možný...Wink. Bylo mi fuk, že brečím a lidi na mě koukají.

Potom ke mě začaly chodit informace ve snu. Věděla jsem, že mám jedinou možnost, jak se zachránit. Po Kámovi a po Rosovi to byl další muž, který se významě podílel na mém uzdravení.
Věděla jsem, že mojí poslední nadějí je reconnection. Řešila jsem pouze to, koho požádám. Punkt nebo Krabas. První mi naskočil Petr, ale zvolila jsem Krabase. Já nevím proč, prostě mi to tak přišlo. Jeho reakce a podpora byla úžasná, ale ten termín 3 neděl, který mě dělil od operace, byl opravdu šibeniční. Nebudu to už natahovat. Nezhoubný nádor, který byl uvnitř mě a který potvrdila i magnetická rezonance, po tom všem zmizel. To byl poslední dílek skládačky.
Já nemohu říct, kdo, nebo co na tom má největší zásluhu. Vesmír - určitě. Kámo, Roso, Krabas, já ...

V nemocnici mě přijali k a nevěřili tomu , co vidí. Vlastně co nevidí. Když nic neukázalo ani SONO ani CT, museli mě pustit domů. Chodím tam na kontroly. Posledně se jim nějak záhadně ztratila moje karta, ale pan primář si mě moc dobře pamatuje. Dokonce mi řekl, že věří, že existují léčivé energie Very Happy .

Chtěli jste konkrétní příklad , zpětnou vazbu na Rosovu intuici. Ale já to musela napsat všechno. Kdo jiný by to měl napsat ? Je to dlouhé, ale nešlo to zkrátit. Nemůžu přeci napsat:
,,Roso mě zharmonizoval a já měla prožitek Wink ."
Také jsem aspoň mohla všem veřejně poděkovat, protože díky všem svým kamarádům z RW se mi podařilo posunout se o kus dál.

Bylo to tak unikátní, že jsem měla v úmyslu si vše poznamenávat, ale nebylo to v mých silách, všechno mělo velmi rychlý spád. Ale něco málo přeci jen se dochovalo a to z mojí spolupráce s Kámem . Hrábla jsem si opravdu hodně hluboko.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
JANAA
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 28.9. 2008
Příspěvky: 122

PříspěvekZaslal: st říjen 27, 2010 11:39 am    Předmět: Citovat

Evi, moc moc děkuji, že jsi napsala své prožitky takto veřejně. Vím, některé pocity a zážitky jsou slovy nesdělitelné. ale jak popisuješ svoji sebeléčbu, vidím před očima, jak jedeš ve vlaku...
Jak se říká, "všechno jde, když se chce...". A Ty jsi chtěla. To bude určitě základ úspěchu....nejen se litovat a čekat co ostatní, vyléčí mne lékaři, pomůže léčitel, stane se zázrak? Ne ne, ani zázraky se nedějí jen tak, člověk jim musí jít naproti. Je třeba makat sám na sobě. Děkuju, že mi ukazuješ cestu.
Cituji Tvoji větu:
"Já nemohu říct, kdo, nebo co na tom má největší zásluhu. Vesmír - určitě. Kámo, Roso, Krabas, já ... "
Dovolila bych si její znění opravit na "JÁ, Kámo, Roso, Krabas..."
Jana
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: st říjen 27, 2010 12:38 pm    Předmět: Citovat

Napsala jsi to krásně, Evo. Smile

Jak tedy tak všechno souvisí se vším, každý s každým...to je na tomhle Tvém příběhu myslím pěkně vidět.
Dostala jsi do vínku hodně darů, Evi, mimo jiné taky dva přímo určující, a to na jedné straně zdravou bojovnost a zároveň taky pokoru, tedy jemnocit pro to, kdy je potřeba zabojovat a kdy je čas o krůček couvnout a chvilku počkat, a tyhle schopnosti nebývají zas tak časté.

Jsem ráda, že Tě moje otázka inspirovala k tomuhle pěknému psaní.
Děkuju Ti za něj.

Katka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: čt říjen 28, 2010 12:13 am    Předmět: Citovat

Teď jsem si uvědomil, že s Evíkem to bylo oboustranné. Bylo to vcelku nedávno. Nemívám to často, že by mně bylo tak blbě, že bych potřeboval pomoc druhých ale vzpomínám si, že mně bylo jednou vcelku mizerně a do toho mně zavolala Evča, že ji přišla informace, že mně má poslat energii. Byl jsem vcelku překvapený jak se přesně trefila... Wink Takže je vidět, že někdo má intuici rozvinutou přirozeně Smile

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: čt říjen 28, 2010 8:41 pm    Předmět: Citovat

Moc vám děkuji za ty reakce. Zase tak lehce jako příběh do Bakalářů se mi to nepsalo, i když své nejniternější pocity jsem zdaleka nezveřejnila.

Ještě k té intuici. Já nevím, já s tím nijak vědomě nepracuju. Je to pár dní, co jsem si vzpomněla na svoje kartičky - HOVORY S BOHEM. Řekla jsem si, že před každým energetickým působením zkusím vytáhnout jednu kartu.

Říká se, že náhoda neexistuje. Já si 3 dny za sebou vytáhla kartičku s poselstvím NEEXISTUJE NIC, NEŽ LÁSKA.
Ani jsem nemusela dlouho bádat, proč jsem si je vytáhla. Bylo to v době, kdy jsem začala pochybovat o tom, jestli má vůbec člověk, kterému se věnuji, šanci se uzdravit s tím svým přístupem.
Karta mi připomněla, že mám dělat to, proč se na mě ten člověk obrátil a neposuzovat. Odprostit se od osobních pocitů. Pomohlo mi to.

Nevím, jestli to byla intuice...? Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: pá říjen 29, 2010 9:11 am    Předmět: Citovat

Evik napsal:


Říká se, že náhoda neexistuje. Já si 3 dny za sebou vytáhla kartičku s poselstvím NEEXISTUJE NIC, NEŽ LÁSKA.


Já bych to řekl tak, že ve světě iluzí - ten který nás běžně obklopuje (názory lidí, média - tisk, televize, atd), - existuje kde co, ale ve skutečném světě, existuje jenom láska.

Klid a mír ve mě Evíku, i v Tobě Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 584

PříspěvekZaslal: ne říjen 31, 2010 5:01 pm    Předmět: Citovat

Evi,
sice jsem to tvoje vyprávění slyšela na Vyšehradě, ale stejně ti znovu tleskám........k tomu není co dodat........je to úžasný.........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: ne říjen 31, 2010 6:29 pm    Předmět: Citovat

Konečně jsem si přečetl celé to Evíkovo vyprávění.

Evíku, píšeš moc hezky a poutavě, možná bys jednou mohla napsat knihu.

K tomu pořadí - myslím, že je to úplně jedno. Jestli první vesmír, evík nebo Petr (vymyšlené jméno).
Důležité je poučení, respektive poselství, které z toho plyne - a to, že my všichni si můžeme náramně pomoci. Tvoříme geometrické tvary, každý z nás je bodem propojeným s tím druhým. Když si uvědomím, že všichni lidé jsou obsaženi ve mě a já jsem zase na oplátku obsažen ve všech kolem mne, tak je to nádherné. Říká se tomu harmonie, souhra.

Evík šel svému štěstí naproti a v té cestě pokračuje.
Je to člověk, který mě nikdy nezajímal, ale od té doby co spolu komunikujeme, jsem měl možnost do ní nahlédnout a poznal jsem v ní užasného člověka, který si zaslouží v životě to nejlepší.

A podobně je to s námi všemi. Má to jednu jedinou podmínku - najít, poznat sám sebe (a tím se mít rád).
Čím více poznáme sami sebe, tím větší příležitost budou mít druzí poznat i nás. A těm pak nezbyde nic jiného, než nás milovat.
Protože ve světě poznání, ve světě pravdy, ve světě který by se dal nazvat "VĚDĚT" existuje jenom láska.
A ta se odhalí, když jí (jim, jemu, jí) dáme šanci.

Klid a mír ve mě
Krabas

ps: docela by bylo zajímavé se všichni potkat - roso, evík, kámo a krabas Smile. jo a ještě vesmír. možná to pořadí má být jinak ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: ne říjen 31, 2010 8:08 pm    Předmět: Citovat

Lendulko...Wink

Krabas napsal:

Důležité je poučení, respektive poselství, které z toho plyne - a to, že my všichni si můžeme náramně pomoci.



Nebýt ,,zpětné vazby" na Rosovu intuici, asi by ten příběh nespatřil světlo světa.

Říkáš Pepo jinými slovy to, co mi tehdy v dubnu napsala Blanka. A sice, že tento zázrak má dopad na všechny a že všechny příští zázraky se nám budou dít rychleji . Já jsem ale tehdy viděla jen sebe... Rolling Eyes

Dneska jsem šťastná, že to, co se nám v té koalici podařilo, dává ohromnou naději všem. A naděje je první krok k uzdravení.

Klid a mír v nás Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: ne říjen 31, 2010 9:26 pm    Předmět: Citovat

Tak to jsem rád, že jsi do toho "zatáhla" i Blanku.
Nedivím se, už od začátku mého pobytu na reikiwebíku jsem si všimnul, že s Blankou mám na spoustu věcí obdobný náhled.

Takže nemohu jinak než naprosto souhlasit Smile.

pa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
polgara1
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.6. 2007
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: so listopad 06, 2010 9:14 pm    Předmět: Citovat

Vím, že jsi to Eviku přešla, ale opravdu nechceš zauvažovat o nějaké knize?
Píšeš věci velice jasně, srozumitelně a dokážeš do slov vložit i prožitkovou energii a to je velmi příjemné.

Víš na co si Evi ohledně tebe pamatuji já? Setkali jsme se poprvé, když jsi měla Reiki 1 a byla jsi hodně plachá, potichu jsi mluvila a říkala jsi, že je ti líto, že máš nějaký věk. Že jsi na tyhle věci už stará, že je to škoda.
Pak jsem sledovala tady na webíky, jak se učíš, vzděláváš, přispíváš, mluvíš. Získáváš zkušenosti a když jsem tě viděla letos na Vyšehradě, tak můj pohled zaznamenal nádhernou, usměvavou, krásnou ženu se spoustou zkušeností.
A šla jsi ještě dál, práce v nemocnici na Homolce, pomáhání lidem ....

Máš můj opravdu hluboký obdiv Exclamation Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: po listopad 08, 2010 3:41 pm    Předmět: Citovat

polgara1 napsal:
Vím, že jsi to Eviku přešla, ale opravdu nechceš zauvažovat o nějaké knize?

Jsi moc hodná, ale píšu infantilně Wink a navíc si nejsem jistá, jak by si poradilo moje ego s tím, až bych skončila v ,, Levných knihách - vše za 29.- ".

Před zhruba dvěma lety jsem byla v Modré bráně u Damaa na takové dvouhodinovce o intuici. Vzpomínám si, že jsme si měli představit sami sebe jako úspěšné lidi. Nic lepšího mě nenapadlo, než jak rozdávám úsměvy na všechny světové strany a autogramy své knihy Laughing .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: po listopad 08, 2010 5:15 pm    Předmět: Citovat

Evi, to byl takový záměrně vytvořený program, abychom uvěřili, že můžeme být úspěšní, protože jedině když něčemu uvěříme, tak to pak můžeme taky vidět. Škoda, že si pak nebyla na intuici vícekrát, protože pak by ses neviděla v Levných knihách za 29,- Kč, ale v úplně jiném vydavatelství.
Na druhé straně - já osobně bych bral i ty Levné knihy, alespoň by si to, co jsem napsal, přečetlo více lidí....
Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
JANAA
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 28.9. 2008
Příspěvky: 122

PříspěvekZaslal: po listopad 08, 2010 7:25 pm    Předmět: Citovat

Evíku, i já si myslím, že by jsi měla psát, umíš to, věř si. Pár Tvých povídek jsem četla, a stojí za to. Máš dar slova, máš dar slovem vyjádřit co cítíš. To každý nemá, proč na reikiwebík třeba já píšu tak málo? Protože když to chci dát do věty, nejde to, v hlavě je myšlenka, ale dát jí tvar věty, pane to je práce....Takže Evi, jdi to doho. Jana
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund