Fórum - Zobrazit téma - Schamballa 1024 - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Schamballa 1024
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Schamballa 1024
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: pá září 24, 2010 10:17 pm    Předmět: Citovat

toora napsal:
Fakt máš takovouhle, jakousi obecnou představu o zasvěcovatelích, že musí být v pohodě, Harmoniku?
A jaký by měl být?

Krabas napsal:
Také mě to pobavilo
Taky bych se rád pobavil, prozraď mi tajenku Wink
Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: pá září 24, 2010 10:17 pm    Předmět: Citovat

toora napsal:
zeto napsal:
pravděpodobně tam budu:)

To bych taky ráda.

Smile


ne to počasí, nemusí vyjít, takže možná tam budu zítra nebo pozítří
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 948

PříspěvekZaslal: ne září 26, 2010 10:45 am    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
První dotaz: co je vědomí Proroka?

šamanka


To je na delší vyprávění o různých vědomí tady na Zemi, ale říkám o nich an mých přednáškách a seminářích. Ale ve zkratce k vědomí Proroka - je to nejvyšší možné dosažitelné vědomí pro člověka ve 3D (v dualitě).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 948

PříspěvekZaslal: ne září 26, 2010 10:53 am    Předmět: Citovat

lilu napsal:
Ahoj, mám asi hloupý dotaz: proč je to Shamballa 1024? To číslo je nějaký druh nebo verze?


Na začátku v roce 2003 to bylo tak, že Shamballa měla 1024 symbolů plus 512 zvířecích. Taky jsem to tak ze začátku učil, než jsem to změnil po poznání, že je to již jinak. Už delší dobu to tak není. Na naši matičku Zemi a i na nás dopadá každým rokem čím dál víc energie než v roce předchozím. A tak se proces Vzestupu neustále urychluje. Při tomto procesu se pro nás energie Shambally také zvětšuje a rozšiřuje. Můžete si ji představit jako vějíř energií, který se neustále čím dál víc rozvírá a přechází vlastně do nekonečné spirály. Proto Shamballa už delší dobu nemá jen těch 1024 symbolů, ale už mnohem mnohem víc. Otvírá se, jak my se také otvíráme.

tady je něco víc informací:

http://www.shamballa1024.com/cz/text-cz_mojezkusenostisshamballou
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: ne září 26, 2010 2:27 pm    Předmět: Citovat

toora napsal:
Fakt máš takovouhle, jakousi obecnou představu o zasvěcovatelích, že musí být v pohodě, Harmoniku?

kamo napsal:
A jaký by měl být?

Nejde o to mít představu jaký by měl podle mne někdo být, ale naopak, ustoupit od subjektivních představ a názorového klišé.
Každý je jaký je, a tak i každý, kdo se dá na mistrování zraje postupně, tj. svým tempem. Pokud mám jakési "vyšší" cíle, tedy mne tyhe mety náležitě tou cestou "zformují", ať už chci nebo ne.
V případě, že jsem si tu touhu pokročit jen namlouval, namelu si při tom čumu ještě hůř.
Stejně, jako ve všem platí, že není zlý každý, kdo na tebe kálí a není každý dobrák, kdo tě z toho tahá - toliko jen k tomu vnějšímu projevu, který může někdy vypadat všelijak.
A potom taky....každý je tu pro někoho a nikdo tu není pro všechny, učitele Reiki nevyjímaje.

Takže Kámo, jde především o to měnit sebe, k tomu je nezbytné nelpět na jakékoli představě, a k tomu taky neustále prodlužovat časové úseky mezi vlastním dojmem a vyneseným hodnocením. Jeden Mudrc o tomhle blahodárném umění hovoří jako o: "Počkej ještě chvíli..."

Snad je to teď o něco srozumitelnější.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: ne září 26, 2010 8:12 pm    Předmět: Citovat

zeto napsal:
Krabas napsal:
Opět téma, ke kterému se z 90% vyjadřují lidé, kteří s tím nemají zkušenosti.Jenom samé dohady, spekulace, odsuzování.

Co si dát, místo kritizování těch, co s tím nemají zkušenosti, co mají samé dohady, spekulace a odsuzování, reiki na pohodu?Very Happy


Ha Ha Zeto, ale tentokrát vedle.

Nemyslím, že by byl můj příspěvek o kritizování někoho. Já to vnímám jako konstatování.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: ne září 26, 2010 8:42 pm    Předmět: x Citovat

Laughing Laughing Laughing Krabasi, ty chlape šikovná. Tvoje příspěvky k tématu Shambala jsou opravdu jen k věci. Myslím, že k tomu máš hodně co říct Laughing Laughing Laughing

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: ne září 26, 2010 9:49 pm    Předmět: Citovat

toora napsal:
toora napsal:
Fakt máš takovouhle, jakousi obecnou představu o zasvěcovatelích, že musí být v pohodě, Harmoniku?

kamo napsal:
A jaký by měl být?

Nejde o to mít představu jaký by měl podle mne někdo být, ale naopak, ustoupit od subjektivních představ a názorového klišé.
Každý je jaký je, a tak i každý, kdo se dá na mistrování zraje postupně, tj. svým tempem. Pokud mám jakési "vyšší" cíle, tedy mne tyhe mety náležitě tou cestou "zformují", ať už chci nebo ne.
V případě, že jsem si tu touhu pokročit jen namlouval, namelu si při tom čumu ještě hůř.
Stejně, jako ve všem platí, že není zlý každý, kdo na tebe kálí a není každý dobrák, kdo tě z toho tahá - toliko jen k tomu vnějšímu projevu, který může někdy vypadat všelijak.
A potom taky....každý je tu pro někoho a nikdo tu není pro všechny, učitele Reiki nevyjímaje.

Takže Kámo, jde především o to měnit sebe, k tomu je nezbytné nelpět na jakékoli představě, a k tomu taky neustále prodlužovat časové úseky mezi vlastním dojmem a vyneseným hodnocením. Jeden Mudrc o tomhle blahodárném umění hovoří jako o: "Počkej ještě chvíli..."

Snad je to teď o něco srozumitelnější.

Smile


Až se mě někdo zeptá kolik je hodin, tak odpovím:
"Nejde o to kolik je opravdu hodin, ale o to, kolik chceš aby bylo hodin."
Přidám k tomu další obecně platná moudra a co na tom, že ten člověk se mě ptal kolik je hodin a chtěl pouze onen časový údaj a ne pojednání o relativitě času a jeho vnímání jedincem, které je sice zajímavé, ale jindy a jinde.

Díky tooro.
Wink
.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: ne září 26, 2010 10:08 pm    Předmět: Citovat

Nic si z toho nedělej, že tomu nerozumíš, Kámo.
Tentokráte ani já nevím, na co vlastně reaguješ.

Wink Smile

P.S.
Ale jestli Tě baví dělat si představy, jak by to mělo být správně, včetně té mojí "nevhodné" odpovědi, nechtít porozumět, ale zase jen upozornit, že ta odpověď není podle Tvého gusta, tak si v tom klidně pokračuj.
Páček.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: ne září 26, 2010 10:21 pm    Předmět: Citovat

Tolik jsem chtěl se Ti přiblížit tooro a snažil se to napsat jak píšeš Ty a tak nějak jsem sázel na to, že z nás dvou jsi ta chápavější...no nic, no Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: ne září 26, 2010 10:46 pm    Předmět: Citovat

No jo, u tohodle "sázení na..." je jen přání otcem myšlenky, a je to přesně to, co zabraňuje vidět skutečnost, tj. to, jak se věci mají doopravdy.

Tedy vidíš, že pro zvýšení pravděpodobnosti porozumění bude příště třeba snížit se na moji úroveň. Wink

Dobrou...Kámo.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: ne září 26, 2010 11:16 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
Laughing Laughing Laughing Krabasi, ty chlape šikovná. Tvoje příspěvky k tématu Shambala jsou opravdu jen k věci. Myslím, že k tomu máš hodně co říct Laughing Laughing Laughing

šamanka


Ahoj Samanko!
Ale jak sis sama vsimla,tak jsem tentokrat nechtel psat o uzasne Shamballe ale o lidech, kteri se k ni tady vyjadruji Smile.

Dobrou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: po září 27, 2010 12:25 am    Předmět: Citovat

Krabas napsal:
zeto napsal:
Krabas napsal:
Opět téma, ke kterému se z 90% vyjadřují lidé, kteří s tím nemají zkušenosti.Jenom samé dohady, spekulace, odsuzování.

Co si dát, místo kritizování těch, co s tím nemají zkušenosti, co mají samé dohady, spekulace a odsuzování, reiki na pohodu?Very Happy


Ha Ha Zeto, ale tentokrát vedle.

Nemyslím, že by byl můj příspěvek o kritizování někoho. Já to vnímám jako konstatování.


Oprava tedy:

Co si dát, místo konstatování o těch, co s tím nemají zkušenosti, co mají samé dohady, spekulace a odsuzování, reiki na pohodu?Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 948

PříspěvekZaslal: st září 29, 2010 11:46 pm    Předmět: Citovat

Pro všechny ty, kteří nemají Shamballu a chtěli by si ji vyzkoušet:

Buď přijďte do Brna na přednášku o Šambale, nebo si ji nechte poslat na dálku jako ochutnávku energie od někoho známého, nebo můžete požádat i mne. Pak získáte na ni trochu názor, jak se cítí tato energie a co s vámi dělá. Pokud ji budete dostávat na dálku, pak se jí plně otevřete, jinak nezažijete to, co byste mohli zažít. Razz A to by bylo škoda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: čt září 30, 2010 9:57 am    Předmět: Citovat

Lightworker napsal:
Pokud ji budete dostávat na dálku, pak se jí plně otevřete, jinak nezažijete to, co byste mohli zažít. Razz A to by bylo škoda.


No jo, jenže ono to nejni zas tak jednoduchý Very Happy .

Ahoj Mílo!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund