Fórum - Zobrazit téma - Schamballa 1024 - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Schamballa 1024
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Schamballa 1024
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sapetra
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 8.1. 2009
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: st září 22, 2010 4:08 pm    Předmět: Schamballa 1024 Citovat

ahoj všichni
Chci se zeptat má někdo zkušenosti ze shamballou jak se používá a srovnání z reiki na internetu něco je ,ale je to pořád dokola opisování jednoho textu z malíma změnama . Docela mě láká jí vyskoušet,nebo si udělat kurz. Prý je to dost silná energie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: st září 22, 2010 10:13 pm    Předmět: x Citovat

sapetra: upozornění: tato úvaha není útokem na tvoji osobu a nic proti kurzům, každému podle jeho gusta.

Zajímal by mě smysl honby za silnější a ještě silnější, ba nejsilnější
energií. Znamená silnější účinnější? Lepší? V jakém smyslu?

Stejně nejsilnější má EON a to je teprve šlupka! Laughing

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: st září 22, 2010 10:52 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
sapetra: upozornění: tato úvaha není útokem na tvoji osobu a nic proti kurzům, každému podle jeho gusta.

Zajímal by mě smysl honby za silnější a ještě silnější, ba nejsilnější
energií. Znamená silnější účinnější? Lepší? V jakém smyslu?

Stejně nejsilnější má EON a to je teprve šlupka! Laughing

šamanka


Otázkou šamanko není zda Shamballu ale proč mě zajímá že je Shamballa silná.

Otázkou může být proč chci silnější, otázkou může být proč nechtít tu nejsilnější.....

Očekáváme fundované odpovědi, těch, kteří mají s Shamballou své osobní zkušenosti.
Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: čt září 23, 2010 8:48 am    Předmět: Citovat

Proč silnější a silnější energie a proč ne hned tu nejsilnější?

Proč silnější energie:
Každá práce s energii znamená práci s Karmou. Uvolňování karmy a její čištění. Čím silnějsí energie, tím silnějsí čištění ale zároveň i tím silnější uvolňování karmy. Tzn. kdo chce na sobě víc pracovat, případně více pomoci druhým, tak přijímá do svého života silnější a silnější energie.

Proč ne hned tu nejsilnější?
Přirovnal bych to k posilovně. Když poprvé v životě přijdu do posilovny, tak si nenaložím 150kg činky ale začnu třeba s 10kg. Tělo si musí na průtok silnějších energie zvyknout, naše energetika se musí vypracovat stejně jako svaly při posilování. Druhou věcí je, že se musíme i psychicky naučit pracovat s větším přídělem karmy, která se nám začne odvíjet.

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: čt září 23, 2010 9:03 am    Předmět: Citovat

Koukám, že už asi konečně byly Esotero Power Metrem změřeny síly všech druhů energií.
Dá někdo odkaz na tabulku, kde budou jmenovitě seřazeny podle síly a účinku?
To by mě fakt zajímalo.
Shocked
.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: čt září 23, 2010 9:21 am    Předmět: Citovat

Co se týče práce ze Shambalou. U mně je to tak, že nerozlišuji mezi energiema a tak nemohu srovnávat. Pouze konstatuji, že po každém zasvěcení do další energie a tím nemyslím jenom Shambalu, jsem pocíťoval větší sílu, jakoby větší průtok energie. Je to ale jen o vnímání, protože když si na to tělo zvykne, tak to postupem času přestane tak silně vnímat.
Co se týče vlivu na okolí, tak pozoruji, že harmonizace lidiček tím nabylo na větší efektivitě. Pozorujou na sobě větší uvolnění, vetší relax. Je to ale subjektivní, protože každý má jiné vnímání.

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: čt září 23, 2010 9:48 am    Předmět: Citovat

Roso napsal:
Pouze konstatuji, že po každém zasvěcení do další energie a tím nemyslím jenom Shambalu, jsem pocíťoval větší sílu, jakoby větší průtok energie. Je to ale jen o vnímání, protože když si na to tělo zvykne, tak to postupem času přestane tak silně vnímat.
S tím Roso souhlasím, akorát to nemusí být spjato se zasvěcením, ale prostě to může být výsledek práce jako takové. Takhle je to asi u všeho. Právě proto je podle mě zcestné tvrdit že tahle energie je silnější a tahle slabší.
Cool
.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: čt září 23, 2010 9:51 am    Předmět: Citovat

kamo napsal:
...Právě proto je podle mě zcestné tvrdit že tahle energie je silnější a tahle slabší.
Cool
.


Zcestné to není. Já tvrdím, že to tak je. Ale je to jen můj názor.

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: čt září 23, 2010 9:56 am    Předmět: Citovat

Já zas nevidím důvod to takhle rozlišovat, protože stejně se každému dostane jen toho, co si sám zaslouží a "odpracuje". A to to pak někdo s R2 může s přehledem natřít i velmistrovi vysvěcenému třeba v Ohňové zemi - kdyby došlo na Esotero Power Meter Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 948

PříspěvekZaslal: čt září 23, 2010 10:58 am    Předmět: Re: Schamballa 1024 Citovat

sapetra napsal:
ahoj všichni
Chci se zeptat má někdo zkušenosti ze shamballou jak se používá a srovnání z reiki na internetu něco je ,ale je to pořád dokola opisování jednoho textu z malíma změnama . Docela mě láká jí vyskoušet,nebo si udělat kurz. Prý je to dost silná energie.


zdravím tě sapetra,

myslím si, že mám hodně zkušeností se Shamballou, neboť jsem jejím zakladatelem v Čechách a na Slovensku. Very Happy

Ano Shamballa je hodně silná. Je to hlavně duchovní zasvěcení/iniciace. Při zasvěcení se začnou otvírat hořejší čakry až do 12. A taky se začíná zcela určitě otvírat vědomí Proroka. Jak jistě víš, od 4 čakry nahoru jsou všechny čakry duchovní. Dá se to i přirovnat k dimenzím. Každá čakra komunikuje s tou její dimenzí. 4 čakra je jako rádio, které se na ně vylaďuje. Mladá duše má "rádio" s malým rozsahem, strará duše má "rádio" s velkým rozsahem. Při Shamballe je velice důležité pracovat se všemi čakrami, hlavně tím teď myslím ty spodní 3. To jsou hlavní čakry pro naši 3 dimenzi. Pokud je nemáme v pořádku, pak se nám nedaří žít dobře v té naší dualitní dimenzi. A dalo by se říci, že všichni lidi tady mají bloky v těchto čakrách a nejenom v těchto - i ve 4, 5 a 6 čakře. V 7 čakře většinou bloky nebývají.

Jak jistě víte, naše planeta zakončuje dualitní cyklus a jsme teď ve fázi přechodu do vyšších vibračních plání. Mnozí z vás nemají rádi, když se řekne , že je něco vyšší nebo nižší. Ale aby se to dalo rozlišit vnímáním našeho vědomí chyceného v dualitě, které rozlišuje nižší/vyšší jako fakt, protože samo o sobě je toto dualitní. Ale dualita je vlastně polarita, na které je nabalený strach. Pokud tento strach odstraníte, zbyde jen polarita a tato polarita je vlastně jednotou. Bez té druhé půlky nemůže existovat. Pokud se vám ježí chlupy na těle, když se řekne , že je něco vyšší nebo nižší, pak jste v tomto programu chyceni a máte odpor pak ke všemu, i když by to bylo i pro rozum rozumné. Pokud tento program v sobě máte, vyčistěte si ho a tím ho zbavíte nabaleného strachu a stane se jen polaritami. A pak budete moci přijmout i vyšší duchovní nauky než v tento okamžik můžete.

Pokud se budeme bavit jen v polaritách, tak mi dáte určitě za pravdu, že existují nízké energie a vysoké energie. Už i v dualitě je to pravda. Nakonec, když si uvědomíte, že všechno je vlastně energie, i ta naše pevná hmota je jen zahuštěnější energie - viz, když se podíváte elektronkovým mikroskopem na nějaký kov, nebo jinou látku, pak uvidíte, že se nejmenší částečky objeví nejdříve jako molekula, která je shlukem více atomů a pak, když se zaměříme na atom, který má jádro/proton a okolo něj obíhají elektrony. Když si tady uvědomíte jaké velké prostory tu mají ty obíhající elektrony - a když si vezmeme na pomoc poučku "jak nahoře, tak dole, jak venku, tak uvnitř, mikrokosmos, makrokosmos", tak tento atom můžeme přirovnat k naší sluneční soustavě, kde naše Slunce je tím jádrem a okolo obíhají planety/elektrony. Všechno je energie. To že některé "energie" vidíme a jiné nevidíme, neznamená, že to neexistuje. Však i naše známá el. energie není vidět a přeci víme, že existuje a na to nám tu stačí zapnout nebo vypnout vypínač osvětlení. To samé je i v energiích, které můžeme nazývat Reiki, Shamballa, Imara, Karuna, Ra Sheeba atd.

Některé tyto energie jsou spíš vhodnější na fyzické tělo, některé na emocionální, některé na mentální, některé na duchovní. Zase si vemte to, že tato 4 těla a i další vyšší, existují. Tedy doufám, že to víte. Very Happy Naše fyzické tělo je, polaritně řečeno, velice hrubohmotné tělo. Je to tělo ve 3 dimenzi. Emocionální tělo je už mnohem míň hmotné, že už je naším normálním 3D zrakem nevidíme, ale pokud aktivujeme naše duchovní oko, pak můžeme vidět i tato zbylá těla. Čili mají mnohem vyšší vibrace, než naše fyzické tělo. Každá dimenze je rozlišená frekvencemi a zvuky. Pokud se budeme chtít napojit na tyto vyšší dimenze, už nám na to nestačí naše fyzické vědomí - rozum, ale budeme tu muset zapnout jiné vnímání. Nejlíp nám to půjde v meditaci. Však to určitě většina z vás zná.

To samé platí i pro energie. Existují energie pro hrubohmotná těla a existují energie pro jemnohmotnější světy. To je fakt. A přes tyto energie se napojujeme na tyto vibrace a spojujeme se s nimi. Dalo by se to připodobnit i k homeopatii, také nižší potence jsou převážně zaměřeny více na fyzické tělo a čím vyšší potence, jak jistě víte, vlastně v těch kuličkách už není žádná molekula té které látky. Ano je tam jen informace a čím více je tato informace "zředěná" - vyšší potence, tím je jakoby mnohem mnohem silnější než ty jejich hrubohmotné potence. Začínáme jimi sahat až do kauzálních oblastí našeho Člověka a homeopati mi jistě dají za pravdu, že když takovouto vysokou potenci někomu dají a trefí se správným výběrem léku, že je to zasažení do myšlení lidí, a že ti lidé pak začínájí rozkvétat jejich božskostí...

Proto si dovolím tvrdit, že Shamballa vám pomůže zvýšit vibrace vašeho těla a osvobodí vás od spousty strachů. Protože strachy jsou nízkovibrující energie, které jsou v tomto našem dualitním světě převažující. Vlastně žijeme ve frekvenčním pásmu strachu a druhou polaritou strachu je láska, která existuje v jiném frekvenčním pásmu než strach. Vlastně Láska je nepřítomnost strachu, jak mám v podpise už tolik let. Ta láska, kterou znáte tu v dualitě, té říkám nalepovací láska. Je to láska, na které je nalepen strach...

Při zasvěcení/iniciaci do Shambally vás napojím na Šambalu, na Domov. Je to éterické město, kde je spousta nanebevzatých mistů, Archandělů, bytostí Světla a jiných bytostí, které nám tu pomáhají při tomto přechodu naší planety Země ze 3 dimenze, čili frekvenčního pásma strachu a Karmy, do 5 dimenze, což je frekvenční pásmo Lásky a Milosti. Toto zasvěcení urychlí mnohonásobně váš duchovní růst a pomůže vám se zbavit nepotřebných strachů. Pomůže vám se zbavit rychleji duality a odpojíte se snadněji od toho ovládajícího Martixu. Změna tu půjde hlavně přes vaše myšlení a jak jistě víte, nejdřív je myšlenka, pak slovo a čin. Naše myšlenka se tím zhmotňuje. My si vytváříme našimi myšlenkami naší realitu, to, co chceme nebo nechceme žít. Pokud si ty naše negativní myšlenky vyčistíme, můžeme žít nádherný život a tvořit si vlastní osud...

Pokud byste měli nějaké otázky, rád vám je zodpovím. Jinak se můžete podívat tady na mé stránky, které mám v podpisu nebo na fóru http://instantheal.alteon.sk , kde je o Shamballe taky hodně napsáno


Naposledy upravil Lightworker dne čt září 23, 2010 11:16 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: čt září 23, 2010 11:15 am    Předmět: x Citovat

První dotaz: co je vědomí Proroka?

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sapetra
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 8.1. 2009
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: čt září 23, 2010 6:19 pm    Předmět: Citovat

Ahoj
trochu mě tu udivuje jedna věc místo odpovědi na otázku jsem se dočkala jen spekulací proč se ptám na tuhle energii pravděpodobně od lidí kteří nejsou do této energie zasvěcení ,důvod je ten že reiki nestačí na některé nemoci,viry bakterie...nebo mu trvá dlouho než je zvládne není to jen z mé hlavy nedávno my to potvrdila paní která pracuje z různýma energiemi aniž bych se na to ptala dokonce jsem se setkala z názorem že planeta se dostává do další doby kdy nebude stačit reiki západního stylu a bude zapotřebí energie o vyšších frekvencích tak a hlavy chytré nové téma na spekulace a rosáhlé diskuze .Nic méně děkuji Lightworker za vyčerpávající odpověď a ujasnění o co všamballe de.

Trochu mě to připomělo nedávnoů debatu reiki japonský styl,kteroů jsem si pročítala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 947

PříspěvekZaslal: čt září 23, 2010 6:49 pm    Předmět: Citovat

Šamanko, líbí se mi, že zůstáváš praktikem.
Asi před týdnem jsem poprosila přítelkyni o zaslání reiki, zeptala se mě, zda nechci poslat shamballu. první reakce moje - spontánní byla - neeeee, reiki. Tak jsem se trošku prošla, prodýchla a souhlasila s přijetím shambally, vždyť strach z něčeho nového je také jenom program. Tak jsem v tomto týdnu podvakráte obdržela shamballu. Srovnání s reiki z mého hlediska - reiki mě vrací do mého středu, do klidu a míru ve mně. Shamballu jsem při přijímání nevnímala, ale uvnitř mě jsem vnímala lásku obalenou strachen. Začala jsem následně až hyperaktivně pobíhat, nechtělo se mi spát - hodně akční energie ke mně přišla. Jako kdyby jsem aktivitou uvolňovala obal strachu a zase mohla žít láska - ale ne láska ve smyslu klid, meditace - ale životní energie. Tak to je moje sdílení - zasvěcení shambally nemám.
Máte někdo také zkušennosti s oběmi energiemi?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
lilu
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 3.9. 2010
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: čt září 23, 2010 7:17 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, mám asi hloupý dotaz: proč je to Shamballa 1024? To číslo je nějaký druh nebo verze?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 745

PříspěvekZaslal: čt září 23, 2010 7:41 pm    Předmět: Citovat

Lilu: manuál uvádí, že se jedná o 1024 telepatických symbolů, které Ti jsou při zasvěcení zpřístupněny a při tom, když si dáváš poté Sha1024, tak jsou intuitivně "automaticky" voleny. Snad to říkám dobře.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.19 sekund