Fórum - Zobrazit téma - Dásně - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Dásně
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Dásně

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lendulka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 584

PříspěvekZaslal: po září 06, 2010 11:47 pm    Předmět: Dásně Citovat

Ahojky lidi,

ne, že by to bylo životně důležité, ale jen tak pro informaci by mě zajímalo, jestli by mi někdo pomohl "rozluštit", co znamená krvácení dásní................

Včera večer mému příteli tekla krev z dásně.
A dneska ráno jsem se probudila a i mě tekla krev z dásně. A přitom ani jeden na to netrpíme.
A další věc, která nás zaujala - oběma nám tekla ze stejného místa. Mezi 3 a 4 vlevo nahoře.............


Přeju hezké dny. Wink
A za případné odpovědi předem děkujeme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: út září 07, 2010 12:17 am    Předmět: Citovat

Ahoj, dlouho jsem tě neviděl (nečet) Razz

Nejsa obdařen různými schopnostmi naciťovacími a podobnými, ti můžu alespoň přetlumočit, co jsem se dočetl v chytrých knihách:


3 L/H – symbolizuje vnitřní postoj, jaký zaujímáme vůči změnám

4 L/H – odpovídá všem tužbám, které souvisejí s naším citovým světem a s našimi náklonnostmi

Krvácení - unikání radosti z těla, zloba

krvácení dásní - málo radosti z vnitřních rozhodnutí


Včil mudruj !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: út září 07, 2010 8:14 am    Předmět: Citovat

Byl jsem svědkem jednoho epileptického záchvatu a když se dotyčný probral, tak kamarád se ho ptá:
"Ty máš epilepsii?"
"Já?? Ne."
"Tak už máš!"
Smile

Nechci teď rozebírat to jak mu to "šetrně" sdělil, spíš se tím chci zeptat - chodíte pravidelně aspoň dvakrát do roka na kontroly k zubaři?
Beppe v rámci hledání duchovní příčiny vhodně použil tuším že knihu "Co o nás říkají naše zuby", ale já bych začal u toho zubaře. Krvácení dásní je dnes hodně častý problém a stejně tak často mívá zcela prozaické příčiny.

Každopádně být vámi tak se hned objednám na kontrolu, nejlépe k parodontologovi. I slabé a občasné krvácení z dásní může být předzvěstí velkého (a dnes i dosti drahého) průseru a na to ani ta zázračná zubní pasta nepomůže.

A bacha, ono to životně důležité být může! Krvácející dásně jsou branou pro různé infekce, ne nadarmo si magoři rozmazávají některé práškové drogy právě na zuby - na dásna. Je to velmi snadná přímá cesta do krevního oběhu, pokud jsou i trochu poraněna.
Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: út září 07, 2010 10:24 am    Předmět: Citovat

Já jen doplním info od kama, že pro pojem "krvácení" jsem použil ještě taky knihu "Miluj svůj život" od Luise L. Hay, kde ja taktéž rejstřík duchovních příčin nemocí. Občas to docela sedí. Tím ovšem nikomu žádnu duchovní příčinu nevnucuji, jen předkládám jako jednu z možností.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 745

PříspěvekZaslal: út září 07, 2010 11:21 am    Předmět: Citovat

Kamo
"ne nadarmo si magoři rozmazávají některé práškové drogy právě na zuby - na dásna. Je to velmi snadná přímá cesta do krevního oběhu, pokud jsou i trochu poraněna. "

Jen jsem chtěl k tomu dodat, že podle mého se drogy na dásně běžně nenanášení. Drogy se píchají, šňupou, kouří či polykají.
Na dásně se nanáší kokain z toho důvodu, protože po něm dásně znecitliví. Je to silné lokální anestetikum, které se dříve užívalo ve stomatologii. Tímto se tedy zkouší, zda se opravdu jedná o kokain. Například takto lze vidět dealery ve filmech. Této skutečnosti si však obchodníci s drogami začali být vědomi a začalo švindlovat s tím, že se do jinak mizerné drogy začaly dávat běžná lokální anestetika a poté to vydávat za kokain. Alespoň takto jsem to četl.
Na druhou stranu tím nechci říct, že přes dutinu ústní se psychoaktivní i jiné látky nevstřebávají. To určitě ano a je tomu určitě i u mnoha drog opravu využíváno. Například při žvanci tabáku, žvýkači koky atd. Ale u těch "práškových drog" tomu podle mého tak není. Možná se mýlím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: út září 07, 2010 11:27 am    Předmět: x Citovat

To je zajímavé souznění.
Asi bych se nejdřív zamyslela nad tím co se nám společně v poslední době dělo a co řešíme....
Nebo co jednomu z nás a druhý to spoluprožívá...

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: út září 07, 2010 11:51 am    Předmět: Citovat

Díky za upřesnění Psychedeliku, přímou zkušenost mám naštěstí jen s trávou a tu jsem si po zubech nemazal Smile

Ale nebezpečí infekce právě přes dásně je skutečné - když si vezmeš co za rozličné kultury nám bují právě v ústech, kde k tomu mají všechny podmínky jako vlkost, teplo, sliny, zbytky potravy, zůstatky cizích ústních dutin atd... Very Happy
Takže ať duchovně, nebo zcela polidsku - je velmi záhodno krvácející dásně řešit.
Cool
.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 584

PříspěvekZaslal: čt září 09, 2010 4:44 pm    Předmět: Citovat

Ahoj lidi,
jeden speciální pozdrav pro Pepu Wink ,

děkuju za vaše názory a odpovědi..........no, nějak moudrááá z toho chichichi nejseeem.... Laughing Ale jak říkám, zajímalo mě to spíše jen tak, že mi přišlo zajímavý, že to bylo u obou ze stejného místa.

Kamo: prevence je určitě důležitá, díky za postřeh. Oba jsme byli u zubaře v květnu - oba v pořádku. Mě zubařka vždycky chválí, že si moc dobře čistím zuby, že je to znát a můj přítel má v celý puse 2!!! plomby a i jemu zubařka řekla, že je vše v pořádku-včetně dásní.
Vzhledem k tomu, že se "akce krvácení" neopakovala, tak to paradontoza nebude...........

Každopádně díky za postřehy a budu o tom přemýšlet. A kdyby měl ještě někdo něco-napište mi prosím.

Děkuju...

Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
davemer
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 19.8. 2009
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: čt září 09, 2010 8:19 pm    Předmět: Citovat

ahoj dásně 5 čakra disharmonická funce Arrow komunikace ,nebo neschopnost sebevijadření.krvacení to sovisí s paralentozou pokud si zrovna nevzal nový tvrdý kartaček Arrow
Možná příčina: Zloba na vlastní nerozhodnost. Od slov daleko k činům.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund