Fórum - Zobrazit téma - šamančino mudrování - zápisky, postřehy, nápady - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - šamančino mudrování - zápisky, postřehy, nápady
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

šamančino mudrování - zápisky, postřehy, nápady
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: út únor 08, 2011 9:15 pm    Předmět: x Citovat

okenko: tři.

Pánové, fajn teorie než jsem zjistila, že nejnovější Rosova metoda rozpouštění karmy je přes očí. A události tento týden následující.

šamanka
PS: nemusí to být otázka jen toho "kdo to myslí dobře", ale...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: st únor 09, 2011 7:54 am    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:

............že nejnovější Rosova metoda rozpouštění karmy je přes očí. A události tento týden následující.


Mě ta věta nějak nedává smysl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: st únor 09, 2011 8:38 am    Předmět: Re: x Citovat

Krabas napsal:
samanka napsal:

Na začátku našeho setkání
jsem si všimla onoho dlouhého zkoumavého pohledu do očí, tak doufám, že to byl opravdu jen zkoumavý pohled do očí...


Šamanko a nenapadla tě třeba ta varianta, že tě roso tím pohledem balil? Jestli ty si holka nešlapeš svou zaujatostí po štěstí Laughing


Tak teď jste mně odhlalili... Embarassed A je to venku... Laughing

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: st únor 09, 2011 8:45 am    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
A události tento týden následující.



Tak ven s tím... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: st únor 09, 2011 10:19 am    Předmět: x Citovat

Možná se bacil s bacilem zrovna v neděli večer sešel, ale od té doby je mi
hodně špatně, ležím doma a je mi pořád moc mizerně. Musela jsem požádat jednu osobu o pomoc a konzultaci.
A ta mi řekla zajímavé informace, ale ty tu nebudu rozebírat.
V každém případě je ta shoda náhod, poněkud zvláštní.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: st únor 09, 2011 11:03 am    Předmět: Citovat

To je celé ale pěkný nesmysl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 1286

PříspěvekZaslal: st únor 09, 2011 1:54 pm    Předmět: Citovat

Přemýšlím na co svést to, že jsem o víkendu ani okem na RW nekoukla a minula tak minisrazík. Ráda bych se do debaty zapojila, tak snad příště.

Vzhledem k tomu, že stejně spolehlivě nevíme co Ježíš dělal a pracujeme s domněnkami z domněnek a v podstatě legendou, tak se veškerý humbuk okolo léčení a Ježíše smrskává na pytel tradic a představ. Veškerá zjevení, channelingy od JK a spol. tak velmi dobře mohou být kolektivním archetypem nebo egregorem vytvořeným z víry lidí.
Takže nějaká reklama mě nedráždí, když tomu lidi chtějí věřit... To víc mě dráždí reklama na strach z rakoviny děložního čípku a nesebevědomé "ne dost dobré matky".

Ps: Mladá paní, to je přece efekt čištění a uvolňování hlubokých traumat...Smile
Ps2: A Rosovi vlastně dlužím návštěvu a experimentování se nebránímSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: st únor 09, 2011 2:07 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
A ta mi řekla zajímavé informace, ale ty tu nebudu rozebírat.


Netřeba, jen buď Šamanko ostražitá na bludařský kecíky ze všech stran, nejen z jedné.

A taky je dobrý, mít neustále na paměti, že u všeho co prožíváme není příčinou někdo cizí, takže tu prvotní příčinu lze dohledat jen tam, kde zrovna jsme, tedy u sebe sama.
To druhé je fakt, že vždycky věříme zásadně tomu, čemu věřit chceme.

...to jen na okraj.


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: st únor 09, 2011 2:17 pm    Předmět: Citovat

No přesně jak napsala Toora, nechtěl jsem to předtím takhle rozebírat a mířit na někoho konkrétního prstem.

Ale také říkám, že nikdo nemůže u tebe něco spustit, ani vyčistit karmu pokud tedy ty sama tomu nezačneš věřit. Pak se i z nemožného stává možné.

Nevěř šamanko jen tak někomu, kdo ti (ně)co namlouvá. Ani mě vlastně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: st únor 09, 2011 4:12 pm    Předmět: Citovat

Myslím si, že každý z nás zná někoho, komu by ho ani nenapadlo nabízet reiki. Buď by si ten člověk o něm myslel, že je blázen nebo ještě daleko horší věci, které si mohl přinést z kostela.

Když jsem dostal zasvěcení do reiki, tak jsem byl tak nadšený, jak to funguje, že jsem o tom vyprávěl každému na potkání a skoro každému jsem nabízel, že ho poléčím.

Takže chápu, že když někdo získá veliký dar, tak že ve svém nadšení může mít tendenci chtít se o něj podělit s každým. Až časem, když párkrát narazí, si uvědomí, že druzí to vůbec nemusejí vidět stejně. A že nemá smysl snažit se někoho o něčem přesvědčovat. Vždycky je kolem nás dost lidí, kteří jsou na stejné vlně, a kteří si o náš dárek velice rádi řeknou sami. Můžeme jim dát vědět, že ho máme, ale měli bychom nechat na nich, jestli si k nám pro něj přijdou nebo ne.

Osobně se nepodělím o to, co mohu nabídnout, s člověkem, u nějž cítím, že mu nejde o přijmutí nabídnuté ruky, ale že by chtěl přijít jen proto, aby to pak mohl nějak hodnotit a zpochybňovat.

Pokud však máme opravdovou snahu pomoci a ten druhý opravdový zájem naši pomoc přijmout, tak může být navázána vzájemná důvěra. A v takové interakci se mohou dít vskutku úžasné věci.

A z mojí zkušenosti je podstatné, abychom měli neustále na paměti, že to nejsme my, kdo léčí. Že ten proces se děje skrze nás. Když je tam to odevzdání a vzájemná důvěra, tak není třeba se ničeho bát.

Osobně Rosovi naprosto důvěřuji, jeho techniku jsem měl tu čest si vyzkoušet sám na sobě, a kdykoliv si to rád zopakuji Smile .

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: čt únor 10, 2011 8:08 am    Předmět: Citovat

Narya napsal:
Ps: Mladá paní, to je přece efekt čištění a uvolňování hlubokých traumat...Smile
Ps2: A Rosovi vlastně dlužím návštěvu a experimentování se nebránímSmile


A to je přesně to, o čem tu mluvím. Mockrát jsem řekla Rosovým experimentům jasné a srozumitelné NE.
Mám na to, jako každý člověk právo a druhý nemá právo jít přes moje NE:
Aspoň tak jsem se to vždycky učila a tak nějak naivně věřila, že to tak praktikují i ostatní. Moje chyba, moje důvěřivost.
Já si jdu svoji cestou a když potřebuji "uvolňovat traumata" tak si to dělám s lidma, kterým důvěřuji a to Roso v žádné případě není.
Taky jsem mu to osobně už minule řekla.
Komu vyhovuje jeho osoba, jeho metoda, důvěřuje mu, prosím nemám nic proti tomu. Každý máme právo výběru, včetně mě.
Žádné svolení k experimentu jsem nedala.

Asi si budu spíš muset vyřešit téma osobní ochrany. Trošku jsem ho
začala podceňovat, jak píše Krabas - přece když nechci, tak....
Tak to není tak úplně pravda.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: čt únor 10, 2011 8:57 am    Předmět: Citovat

Ahoj Šamanko
Jak je vidět, tak jsi úplně mimo mísu... Very Happy
Pořád máš utkvělou představu, že jsem já udělal něco proti tvé vůli, proti tvému vědomi. To se nestalo ani náhodou. Vše se děje v souladu s tvým osobním životním plánem. A jakou v tom hraji roli já? Možná větší, možná menší. Možná, že můj význam přeceňuješ a jen máš potřebu na někoho svalit vinu. Možná, že jsi potkala mnoho lidí, kteří byli tím spouštěčem a možná, že jsem to byl já. Jediný rozdíl je v tom, že já vím co se děje a proč se to děje a mluvím o tom a tak jsem na očích a to se pak lehce ukazuje prstíkem.... Smile

Sama moc dobře víš, že člověk, který na sobě pracuje, tak svýma energiema ovlivňuje okolí, ať to někdo chce nebo nechce. Stejně tak to děláš i ty!!! Nebo respektive ten správný výraz je, že se to DĚJE! Není to nic co by člověk dělal vědomě. Prostě stačí jenom BÝT.
A já jsem tam v čajovně jenom byl. Ty sama jsi šamanko poměrně slušně zabetonovaná. Sice říkáš, že na sobě pracuješ ale tvé ego se lecčemus brání a když přijde na věc, tak nechce vyklidit pozice a proto je ti tak špatně. Je ti špatně sama ze sebe.
Ale komu není rady, tomu není pomoci.
A ještě jedna věc. Píšeš, že se bráníš mému experimentování. Já ale neexperimentuji.

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strana 6 z 6

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund