Fórum - Zobrazit téma - šamančino mudrování - zápisky, postřehy, nápady - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - šamančino mudrování - zápisky, postřehy, nápady
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

šamančino mudrování - zápisky, postřehy, nápady
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: so září 04, 2010 12:00 pm    Předmět: šamančino mudrování - zápisky, postřehy, nápady Citovat

V tomhle vlákně si hodlám jen tak přemýšlet bez ladu a skladu, abych nerušila jiná vlákna a mohla si psát co mi právě vyrašilo v hlavě.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: so září 04, 2010 12:06 pm    Předmět: x Citovat

Malý postřeh o masážích.
Zažila jsem spoustu různých masáží a masérů od amatérů po profíky.
Od zhmožděných zad po úlet, kdy jsem měla problém dojít domů, protože jsem se cítíla jako bych požila nějakou chemii.

O víkendu jsem zažila reiki masáž, která se nedělala jen přikládáním, ale
i jemnými hladivými pohyby a přesto se moje záda cítila příjemně odpočinuta a do hloubky "promnuta". Hezké, příjemné a zajímavé.
Chce to nebát se experimentovat...

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
davemer
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 19.8. 2009
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: so září 04, 2010 3:16 pm    Předmět: Citovat

Ahoj šamanko
Vím o čem mluvíš tohle pravidelně doma praktikuji na přítelkyni občas si vyberu pěknej krystal tak akorát do dlaně pěkně zaoblenej a masiruju s nim a reiki pouštím přes něj, nebo zas špičatej na konkretní bolavé místečko kroužím nad tělem a používám ho jako leiser.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: so září 04, 2010 3:51 pm    Předmět: Re: šamančino mudrování - zápisky, postřehy, nápady Citovat

samanka napsal:
V tomhle vlákně si hodlám jen tak přemýšlet bez ladu a skladu, abych nerušila jiná vlákna a mohla si psát co mi právě vyrašilo v hlavě. šamanka

Kéž by tady vyrašily i odpovědi na přímé dotazy v jiných vláknech...
Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: po září 06, 2010 10:37 pm    Předmět: x Citovat

Slyšela jsem zvláštní příběh nemocného kluka. Nejsem si jistá, jestli zatím o uzdravení stojí, dost zatím pracuje na opaku.
Ale pointa příběhu je jinde. Byl přivezen k léčiteli - do jednoho církevního seskupení. A bylo mu prezentováno, že bude uzdraven jen když přijme Ježíše, haleluja. Což se mi zdá dost zvláštní. Pokud nemám v sobě právě
tento druh víry, pak mi to trochu připadá jako obchod. My tě uzdravíme, ale ty uděláš co mi řekneme. Nakonec ho sdružení natolik poděsilo, že odmítl.

Je taky zajímavé, že jsem viděla spoustu dokumentů o hromadných shromážděních, v komunitách nebo na stadionech, ale nikdy tam nebylo
pokračování - co se z těmi lidmi dělo dál, jak to "zázračné uzdravení"
proměnilo jejich život a jestli bylo trvalé...

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Aika
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 17.2. 2005
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: út září 07, 2010 12:57 pm    Předmět: Zázračné uzdravení Citovat

ahojky Šamanko Smile
věřím v uzdravení, věřím v rychlé a zázračné uzdravení. Věřím i v Ježíše Krista... věřím v to, že člověk musí věřit....
Věřím, že pokud začneš plně věřit v Ježíše nebo Boha, uzdravíš se. Věřím, že je to možné - ovšem pokud nezapomeneš - ty jako individum, že to nejdůležitější jsi tady ty a tvé osobní blaho. Komunity a různá seskupení takové blaho bohužel neřeší - řeší se blaho "celku", kde za "celek" se obvykle vydává jeden ... ev více osob.
Jakmile totiž jedinec nalezne sebe sama a své vnitřní uspokojení, pak je vždy ochotně a rád sdílí s ostatními, aniž by pro to cokoliv musel udělat. Prostě jenom "je" a tím prostým bytím koná blaho pro sebe i pro své okolí... Smile
Takže....mějme se rádi, mysleme na sebe, páč jakmile si sáhneme na sebe, svou podstatu a to, kým skutečně jsme, začneme cítit srdcem a pak teprvá to bude boom..... Smile ani nemoci nebudou Smile))))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
Daerwok
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 25.11. 2008
Příspěvky: 111

PříspěvekZaslal: st září 08, 2010 1:51 am    Předmět: Citovat

Teorie to je hezká, jen ještě najít způsob, jak si na tu podstatu sáhnout. Někdy nevím, co chci, mám v hlavě spousty často rozporuplných myšlenek typu "nevím, kam směřuju". Mám pocit, že až najdu sebe sama, pomůže mi to vyřešit spoustu problémů, ale nevím, jak na to...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: st září 08, 2010 8:29 am    Předmět: Citovat

Daerwok napsal:
Mám pocit, že až najdu sebe sama, pomůže mi to vyřešit spoustu problémů, ale nevím, jak na to...


Podobné řešili lidé na celém světě již dávných dobách...a opravdu se tehdy neměli čeho chytit.
Potom ale na to jeden člověk přece jen přišel, a časem s tímto poznáním seznámil také jeho následovatele.
Tak se před cca dvapůltisicem let zrodila Nauka, přesné know-how toho jak na to, a tak se taky tomuto řízenému procesu taky říká "sebepoznávání". Začíná postupným odhalováním a pochopením toho, čím vším ve skutečnosti nejsme.

A tenhle člověk se jmenoval Buddha.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: st září 08, 2010 12:58 pm    Předmět: Citovat

toora napsal:
Začíná postupným odhalováním a pochopením toho, čím vším ve skutečnosti nejsme.
Takže abych zjistil čím jsem, nejdřív musím zjistit a pochopit čím nejsem? To by mi mnohé vysvětlovalo.
Např. myšlenkové pochody některých pacientů.
Wink
.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Aika
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 17.2. 2005
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: st září 08, 2010 5:23 pm    Předmět: čím jsem - nejsem Citovat

ahojky Smile
když já na to šla taky dost oklikou a nebylo to až tak moc jednoduché... začalo to s Reiki... Smile (oooo, jak příhodné Smile ) Teď už si z toho docela dělám legraci.... ale nebylo to až tak snadné....
Důležité podle mého názoru a cítění je, poznávat se.... a to sice tak... že večer (např... klidně i ráno na WC - já ale večer) Smile si přeberu to, co se mi ten den přihodilo a zabádám nad tím, proč se to stalo a jak jsem se u toho cítila... totiž poznat sebe sama znamená - vím, jak se cítím - a to vědomě!!!.
Léta sbíráme názory a postoje širokého okolí - rodiči počínaje... a třeba filmy konče... všechno má v podstatě několik jednoduchých a príma základů.... zákonů....
V poslední době nedám dopustit na několik knih, které mi pomohly si spousty věcí narovnat.... jednou z nich je Osho - Hořčičné semínko... a Bible.... (ale uznávám.... to nejsou knihy pro každého) ... Osha chroupám už podruhé... a jsem si jista, že ho znovu začnu ještě jednou... nikdo nepobere nikdy všechno najednou - to se bude dít na etapy...
Do toho Reiki 3 s Damaem - to je dost výkonná forma sebepoznání, kurz Vnitřního dítěte, Vnitřní muž a žena - a začít se opravdově, ale opravdově věnovat tomu - jak to cítím - a jak to chci cítit...
omlouvám se, zatím jsem nedošla do stádia, abych to byla schopna jednoduše vyjádřit - ač to opravdu.. ale opravdu .. .jednoduché je... Smile
tož... asi tak... podle mého Smile Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: st září 08, 2010 6:04 pm    Předmět: Citovat

kamo napsal:
Takže abych zjistil čím jsem, nejdřív musím zjistit a pochopit čím nejsem?


Nemusíš nic, Kámo.
Jde o to co vlastně pochopit chceme, ale to, co doopravdy pochopit nechceme, tak ani pochopit nemůžeme.


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: st září 08, 2010 8:25 pm    Předmět: Citovat

toora napsal:
Nemusíš nic, Kámo.
Jde o to co vlastně pochopit chceme, ale to, co doopravdy pochopit nechceme, tak ani pochopit nemůžeme.
Smile Tooro, jiná Tvá odpověď by mě snad i zklamala.
Wink
.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: st září 08, 2010 11:03 pm    Předmět: Citovat

Mně se to líbí. Stejně jako vědma řekla v Metrixu hezkou větu.

"Nevidíme dál, než za rozhodnutí, která nechápeme."

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: čt září 09, 2010 7:13 am    Předmět: Citovat

Asi by to tu na RW chtělo nějakou novou krev, člověk mnohdy už dopředu dokáže odhadnout, co kdo řekne Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: čt září 09, 2010 9:19 am    Předmět: S NOVOU OPTIKOU KRÁČET VSTŘÍC NOVÝM DNŮM!!! Citovat

kamo napsal:
Asi by to tu na RW chtělo nějakou novou krev, člověk mnohdy už dopředu dokáže odhadnout, co kdo řekne Wink


A co takhle třeba nejdřív zkusit vyměnit ty svoje starý oči, Kámo. Wink


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 1 z 6

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.17 sekund