Fórum - Zobrazit téma - Mám opravdu reiki? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Mám opravdu reiki?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Mám opravdu reiki?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
davemer
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 19.8. 2009
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: po září 13, 2010 4:40 pm    Předmět: Citovat

lilu napsala " lidičky, chtěla jsem se zeptat, jestli je to možné. Mám již nějakou dobu za sebou kurz Reiki 1 a žádný rychlokurz. Protože na sobě od začátku nic moc nepozoruji a fakt se snažím, říkala jsem si, že by to chtělo určitě ještě dvojku.


Ahoj ona má pouze R1 sohlasim stebou já ze začátku taky telefonycky konzultoval zážitky a nejasnosti.Souhlasím i stím že bi měla kontaktovat mistra který bi vše napravil, ale nadruhoů stranu pokud ji mistr nesedl a stratila vněj duvěru tak se jí nedivim že chce jinýho mistra.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
lilu
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 3.9. 2010
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: po září 13, 2010 7:04 pm    Předmět: Citovat

Možná jsem to nenapsala moc srozumitelně, ale mám jen jedničku. Chci dvojku u jiného mistra a ten mi řekl, že budu muset u něj i na jedničku, protože podle něj (pomocí kineziologie) namám ani tu jedničku.
Moc vám všem děkuji za názory, pomohlo mi to si udělat obrázek jak probíhá zasvěcení, že to není tak jednoduché, dostala jsem užitečné rady jak na sobě pracovat a zvyšovat citlivost rukou.
Babrle: já fakt po zasvěcení necítila nic, všichni líčili úžasné pocity nebo jim alespoň bylo trochu blbě těch 21 dní a já si připadala jako naprostý dřevo. Taky si myslím, že až budu mít dvojku, že ta citlivost se zlepší a určitě provedu, co jsi napsala ty.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
llisticka
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 3.9. 2008
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: po září 13, 2010 8:13 pm    Předmět: Citovat

A je třeba Lilule Smile poděkovat za odvahu k takové otázce. Tato diskuse mně osobně dala víc než mnohá odborná mudrování.
Maya
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Babrle
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 12.9. 2010
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: po září 13, 2010 9:05 pm    Předmět: Citovat

Co se týká důvěry v mistra nebo nedůvěry ,je to na pováženou.Víte já ze začátku ,taky říkala ,ten mistr se mi vůbec nevěnuje a nepomáha mi a vím,že někomu ano,ale pak jsem pochopila,že tento můj výběr byl takový ,jaký jsem si vybralal,mnělo to svůj učel.Možná ,že se vám to nebude zdát,ale tím,že mi můj mistr nepomáhal,musela jsem sama,hledat svojí cetu jak dál a tak zvaně si vše ošahat a odtrpět na vlastní oči a tělo.
Myslím,že každý by nejprve měl hledat chybu u sebe ,zda na něco zapomněl a tak.Víte někdy se ta energie neotevře hned a jak už jsem psala,může to být naším zablokovaným povědomím.No a pokud opravdu má pocit,že to neproběhlo,má možnost to zopakovat,ale já mám pocit,že to tak není.To ,že někdo nemá vize a nebo pocity ,ještě nic neznamená.Každý jsme jinaci a jak se říká,že možná někteří jsme už pracovali s energiemi v minulých životech ,nebo už nyní a tak se každý dočká jiných zážitku.To stéjné je u meditacich a podobně.Můj názor je,že reiki není jen o zasvěcení,ale o dlouhé a poctivé praci na sobě a to podtrhují,na sobě!!1 je hlavně o sobě.Každý má hned pocit,po zasvěcení,že musí vyléčit celý svět ,ale tak to není.
Každý z nás je jedinečný a tak se prosím nesrovnávejte s ostatními.
Hlavně si pamatujte víra a důvěra ve vás samotné dělá divy.
Vite jednou mi napsla jedná známa,mám 1 a nic necítím a asi to není dobře udělané a já se ptám a jak často na sobě pracuješ?No sem tam byla její odpověď.A nato nasledoval výčet,co ale dělá pro své tělo,že si chodí pravidělně vyplachovat střeva a podobně.No a jáká byla má odpvěď?Tak přestaň čistit své tělo,neobviňuj své okoli za své chyby a čisti svou duši.To je má rada a má zkušenost.Jen na nás záleží ,jestli se pohneme svou píli a vydrží dál,nebo budeme svalovat vinu na okoli a nic neuděláme.Je to svobodná volba každého .Hlavně je poslední dobou veliká moda ,si udělat co nejvíce zasvěcení do co nevíce enerii a pak se někteří diví,že vtom tak zvaně nějak lítají.Je to stéjné,jako kdybychom si udělali dest řidických průkazu a neřídili skoro vůbec auto a pak se divili,že se stále bouráme ,když jedem rychle,bez nějakých zkušeností.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Babrle
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 12.9. 2010
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: po září 13, 2010 9:22 pm    Předmět: Citovat

PS.Lilu řiď se svou intuicí a né druhých a každý den zkoušej přikládej ruce,pokud jsi dostal nějjaké psané informace ,tak používej a hledej i na internetu,je tam spousta informaci a neřeš jestli dáš ruce tak ,nebo onak.Tam kam to má jít, am to přijde.Nauč se spouštět energi nějakým spouštěčem.To značí.Nežli začneš reik léčeni ,tak si říkej nějakou prozbičku.Záleží jestli věříš na andílky a světelné bytosti a podobně.Když né použíj slovo universum a požádej oto ,aby jsi se mohla stát kanálem reiki a mohla léčit a řekni jméno.Třeba sebe a podobně.No a uvidíš ,že se to sepne.Pokud ,ale budeš stále pochybovat ,tak nevím.Ty musíš vdět,jaký ten mistr je a zda už měl zkušenosti ze zasvěcením,pokud ano ,není možné,abys nebyla zasvěcená,mistr není ten co ti tu energi dává,mistr ti otevře kanál a udělá zasvěcovací rituál a vloží ti do rukou a koruní čakry znaky reki a to ti už zůstane navždy,pokud ty sama chceš a pokud tu energi neodmítneš.Držím palečky.Jo a to jestli máš nebo nemáš reiki zasvěcenou ,může mistr zjistit jen tzím,že na nej přiložíš ruce,tak nevím proč používá kyvadlo a podbně,spíš mi to připadá,že si chce přivydělat tím,že tě znavu za peníze zasvětí.To jestli máš reki zjistí i ten co má jen 1 reiki taky tím,že na nej přiložiš ruce.

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
lilu
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 3.9. 2010
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: út září 14, 2010 6:00 pm    Předmět: Citovat

Hezký obrázek... děkuji za rady
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Babrle
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 12.9. 2010
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: út září 14, 2010 8:00 pm    Předmět: Citovat

Budu ráda když ti to pomůže,ale vidím kolem tebe nějaký klam,tak nevím ,zda klameš ty,nebo někdo jiný, třeba ten co ti chce udělat reiki,nevím vidím ,že někdo něco říká a jinak činí.Tak se pořádně koukej a poslouchej své povědomí a svůj vnitřní hlas.,ale je tam něco co mne mate.Takže si to srovnej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: út září 14, 2010 9:08 pm    Předmět: Citovat

lilu napsal:

Jinak: dnes jsem zkusila reiki na kamarádovi, má rozřezanej zhnisanej prst. Říkala jsem mu že ale ani nevím, jestli reiki mám. On říkal, že je mu to fuk, že na to stejně nevěří, ale ať to zkusím. Já nic necítila, ale on byl v šoku, že mu ta rána začala pulsovat a cítil teplo. Tak z toho mám radost, tak třeba reiki fakt mám... Very Happy

No vidíš, jak ti to jde. Tak v tom pokračuj Wink .

Akorát příště před nikým nepochybuj o tom, zda máš, nebo nemáš Reiki.
Protože pokud budeš o sobě pochybovat, začne pochybovat i ten, komu Reiki předáváš. Už mu to tam podsunuješ.

Zkoušej to dál na sobě i na kamarádech.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Kwisatz_Haderach
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 7.11. 2008
Příspěvky: 215

PříspěvekZaslal: út září 14, 2010 9:25 pm    Předmět: Citovat

Evik napsal:
lilu napsal:

Jinak: dnes jsem zkusila reiki na kamarádovi, má rozřezanej zhnisanej prst. Říkala jsem mu že ale ani nevím, jestli reiki mám. On říkal, že je mu to fuk, že na to stejně nevěří, ale ať to zkusím. Já nic necítila, ale on byl v šoku, že mu ta rána začala pulsovat a cítil teplo. Tak z toho mám radost, tak třeba reiki fakt mám... Very Happy

No vidíš, jak ti to jde. Tak v tom pokračuj Wink .

Akorát příště před nikým nepochybuj o tom, zda máš, nebo nemáš Reiki.
Protože pokud budeš o sobě pochybovat, začne pochybovat i ten, komu Reiki předáváš. Už mu to tam podsunuješ.

Zkoušej to dál na sobě i na kamarádech.

Mezi námi děvčaty, léčebné schopnosti máme každý i bez zasvěcení do Reiki. Čili léčit ho mohla vždy i bez Reiki... Jestli teď léčila skrze Reiki nevím, ale přikláním se k tomu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Babrle
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 12.9. 2010
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: út září 14, 2010 10:12 pm    Předmět: Citovat

Přesně nepochybovat a důvěřovat a jak se říká víra tvá tě uzdraví a skály přenáší.Mám to vyzkoušené,dělám i karty a jednou jsem měla tak negativní zákazníci ,ta mi stále do kater mluvila ,byla nepříjemná a mne to tak rozhodilo a já jsem se blokla a karty nešly a nešly a tak jsem se rozhodla pro reki,že snad najdu cestu a dnes jsem moc ráda tomu rozhodnutí.Né jen ,že se to vše upravilo,ale taky jsem objevila spoustu nových vloh o kterých jsem jen tušíla a taky jsem tímto poznala spoutu nových a zajímavých lidiček.Takže někdy i negativní zkušenost ,může vést k něčemu dobrému.
Tak hodně odvahy .


Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
lilu
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 3.9. 2010
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: st září 15, 2010 8:35 pm    Předmět: Citovat

Jsem moc ráda, že jsem to tu s Vámi mohla probrat. Sice, co člověk, to jiný názor, trochu v tom mám guláš, ale ono nic nejde zjednodušovat a reiki a tyhle duchovní záležitosti už vůbec ne a navíc žádný člověk není stejný, aby u něj fungovalo to samé co u jiného.
Jinak jsem díky reiky taky poznala spoustu hodných a zajímavých lidiček, i tady na reikiwebíku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund