Fórum - Zobrazit téma - Pohlazení pro ledviny - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Pohlazení pro ledviny
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Pohlazení pro ledviny
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bara
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 20.4. 2008
Příspěvky: 40

PříspěvekZaslal: ne srpen 22, 2010 9:45 pm    Předmět: Pohlazení pro ledviny Citovat

Ahoj všem, dovolte mi poradit se se zkušenými a moudrými. Jak mohu posílit ledviny při jejich oslabené energii vlivem úzkostí a strachu? Co mají rády, posilování všech čaker komplet, nebo hlavně druhé, třetí? Děkuji mockrát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 745

PříspěvekZaslal: ne srpen 22, 2010 10:02 pm    Předmět: Citovat

Já si za makrobiotiky pamatuji, jak se tam mluvilo o tom, že jeden orgán je vždy vázán na druhý. Když se tedy oslabí jeden, ten oslabí další a ten další atd.
Když se jeden stimuluje, tak běží na úkor zase dalšího orgánu...
Takže chce to vyváženost.


Co se týče reiki, rozhodně bych se nevěnoval jen jednomu místu, ale celému tělu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: ne srpen 22, 2010 11:01 pm    Předmět: Re: Pohlazení pro ledviny Citovat

Bara napsal:
Ahoj všem, dovolte mi poradit se se zkušenými a moudrými. Jak mohu posílit ledviny při jejich oslabené energii vlivem úzkostí a strachu? Co mají rády, posilování všech čaker komplet, nebo hlavně druhé, třetí? Děkuji mockrát.

co třeba vyřešit problém úzkosti a strachu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Bara
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 20.4. 2008
Příspěvky: 40

PříspěvekZaslal: ne srpen 22, 2010 11:22 pm    Předmět: Citovat

Děkuju vám.
Zeto, myslela jsem, že úzkosti jsou následkem oslabené energetiky dráhy ledvin, tedy první je problém ledvin, strachy z toho plynou, není to tak?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
brahman
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 27.8. 2007
Příspěvky: 77

PříspěvekZaslal: po srpen 23, 2010 6:38 am    Předmět: Citovat

Jako první pomoc bych pracoval na více frontách. Jak píše Psychedelic, tak Reiki na celé tělo a také přímo na ledviny. Současně bych nasadil "Jančův ledvinový čaj" nebo bylinnou tinkturu zaměřenou na ledviny. Taky by pomohlo reflexně stimulovat body ledvin (pěknou mapu bodů mají Patakyovi na jejich stránkách http://www.patakyovi.cz/mapa-reflexnich-zon.php). Toto není raklama, Smile sám tam chodím šmírovat Smile.
No a po odstranění akutních potíží bych se jak píše Zeto zamyslel nad přičinami úzkosti a strachu. Tady pak Reikovat ty situace a příčiny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
lenap
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 23.4. 2009
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: po srpen 23, 2010 9:41 am    Předmět: Citovat

Baru, sluníčko, a jak tedy vzniklo to úplně prvotní "oslabení" ledvin (např. u veselého zdravého dítěte)? Na počátku bylo slovo... Jsem si jista, že všechny nemoci "jdou od hlavy", tj. závisí na způsobu myšlení... Přesvědčuji se o tom čím dál víc.. Takže bych souhlasila se Zetem Smile ale i s Brahmanem, že na všech frontách Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: po srpen 23, 2010 10:35 am    Předmět: x Citovat

Přesně jak píšeš: oslabení vlivem úzkosti a strachu. Čaje a já nevím co sice udělají dobře, ale problém neřeší, pokud strach a úzkosti zůstávají
(např. opakující se situace apod.).

Tyhle problémy nedělají ledviny člověku, tohle dělá naopak člověk ledvinám. Doporučovala bych přidat reiki na to v čem je zádrhel (situace, posílení odvahy k řešení nebo co já vím co - podle toho v čem ty úzkosti
a strachy spočívají, zamyslet se nad tím, upřimně, nic si nenalhávat)
a pak s nimi něco udělat, zase je tam spousta možností jak.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: po srpen 23, 2010 1:50 pm    Předmět: Citovat

Já bych na to nešel až tak zeširoka na všech frontách, ale přímo k původci - k hlavě. Ty ledviny nezlobí jen tak pro nic za nic - že se samy rozhodly. Je k tomu důvod. A k hledání toho důvodu a práci na něm, pokud "nezabere" reiki, je dobrá kinezka - One Brain.
Ta je navíc dobrá v tom, že umí pojmenovat přímo ten spouštěč a konkretizovat věci kolem něj, což někomu může vyhovovat víc než jen "pouhé" obecné energetické působení beze slov.
Cool
.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
smart
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 402

PříspěvekZaslal: po srpen 23, 2010 2:44 pm    Předmět: Citovat

Baro,
zajimalo by me, jak se to oslabeni ledvin projevuje resp. jak si na to prisla? Mas strach a proto usuzujes na slabe ledviny nebo mas problemy s ledvinama a pricitas to strachu?
Je to dulezite pro nalezeni priciny resp. slabeho mista.
diky
Hanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: po srpen 23, 2010 10:03 pm    Předmět: Citovat

Jestli dosud žádný strach a úzkosti neměla, tak už je možná má. Rolling Eyes
Ano, jistě že potíže s ledvinami se mohou spojovat také s úzkostí a strachem, ale netřeba to tomu člověku ještě víc vnucovat/programovat.
Potíže s ledvinami může mít i člověk jinak poměrně pohodový třeba tehdy, pokud docela prostě zanedbává pitný režim, pokud holky navíc k tomu chodí v zimě v létě s obnaženými zády atd. A že takových není málo.
.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: po srpen 23, 2010 10:48 pm    Předmět: x Citovat

kamo: Bara sama o strachu a úzkosti psala. A to není náhoda Laughing

Bohužel se tu často objeví dotaz, kde je tak maličko informací,
že se kolem sice rozjede moc hezká a přínosná diskuze, ale
spíš pro nás všechny ostatní než pro tazatele a když je pak
dotyčný ochoten přidat detaily, je někdy všechno úúúúplně
jinak.

Mám zkušenost (zvlášť jednu velmi čerstvou), že osobní kontakt žádný mailík nenahradí. Co vidíte, slyšíte a vnímáte na vlastní smyslové orgány
(pochopitelně i to cosi mimosmyslové) je něco těžko nahraditelné.
Zvlášť když s překvapením zjistíte, že je všechno jinak než se psalo!
Myslím tím metody, kde se lidi poslouchají a něco se pomáhá řešit.

Pokud nejste opravdu geniální.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: út srpen 24, 2010 6:52 am    Předmět: Citovat

No jo no...
Nechápu jak je to možné, že jsem právě tuto klíčovou věc v jejím dotaze mohl přehlédnout a omlouvám se všem kdo se cítí mou narážkou postiženi. Embarassed
.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
smart
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 402

PříspěvekZaslal: út srpen 24, 2010 10:05 am    Předmět: Citovat

toora v jinem vlakne napsal:

Jde mladý policajt po chodbě a potká starého s knížkou po boku. Mladý se ho ptá:
"Co je to za knížku?" "To je logika." "Aha, a na co to je." "No, vysvětlím ti to na příkladě: Máš doma akvárium?" "Mám." "A máš v něm rybičky?" "Mám." "No vidíš, když má akvárium, je logické, ze máš v něm i rybičky." "Aha." "A máš rád zvířata?" "Mám." "No vidíš, když máš rád rybičky, je logické, že máš rád i zvířata." "Aha." "A máš rád lidi?" "No mám." "No vidíš, když máš rád zvířata, tak máš rád i lidi." "Aha." "A máš rád ženy?" "Samozřejmě, že mám." "Vidíš, když má rád lidi, tak máš rád i ženy." "Aha." "A jsi zvyklý se se ženami milovat ?" "Samozřejmě, že ano." "Vidíš, když máš rád ženy, tak se s nimi i miluješ." "Už tomu rozumím.", říká mladý policajt a půjčil si od starého knížku. Jak jde po chodbě, potká ho kolega a ptá se, co to má. On na to, že to je knížka o logice. Kolegovi, to nedá a poprosí ho, aby mu to vysvětlil. Mladý na to: "Vysvětlím ti to na příkladě." "Máš doma akvárium?" "Ne, nemám." "Tak potom jsi buzerant!"
****
Tím chci říct, že to co se nám děje, neděje se sice náhohodou, ale to vysvětlení "proč" se právě tohle děje, nebývá zase tak jednoduchý.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 1286

PříspěvekZaslal: út srpen 24, 2010 1:30 pm    Předmět: Citovat

Padla tu různá doporučení.

Zkus ale začít s tím nejjednodušším. Naše tělo nefunguje jako panáček z učebnic, takže se oprosti od představy ta či ona čakra a jdi na to jednoduše.

Pochopila jsem, že pracuješ s Reiki, takže:
Nalaď se na Reiki.
Přilož si ruce na chvíli na oblast pod pupkem (není to 2. čakra, jde o těžiště těla), ideálně když si do té oblasti dáš ruce přes sebe.
Chvilku se jen plynule nadechuj a vydechuj tak aby šlo o hluboký nádech při kterém ti pracuje bránice, tj. zvedá se i spodní část břicha. V ideálním případě se tvůj navyklý rytmus dechu zpomalí, pokud ne, nevadí, přijde to s praxí.
Pak přilož ruce na oblast svých ledvin a v klidu jim věnuj svoji pozornost, jak kdyby tvé ruce byly tvé oči a laskavě si ledviny prohlížej a věnuj jim péči jako kdyby to byla živá bytost. Když ucítíš, že stačí, tak se jich zeptej a kam ještě mám přiložit ruce a čekej na nápad. I kdyby to bylo sebešílenější místo, přesuň ruce. Až zase ucítíš že stačí, dej opět dotaz a zase přesuň ruce. Takhle si hrej tak dlouho dokud bude inspirace.
Pak přilož ruce ještě zpátky na ledviny.
No a pak si třeba běž uvařit ten ledvinový čas a pracuj na dobré náladěSmile

btw. jako lidé se rodíme s různou výbavou, některé oblasti můžeme mít přirozeně slabší, takže na nich jsou pak různé zátěže nejlépe vidět. Případně nás ta oblast čas od času pozlobí, třeba jen pro to, že jí něco chybí a nemusí jít nutně jen o nějakou záležitost hlavy. Ne všude ty souvislosti jsou, ale pravda v naší společnosti se dá vždycky něco najít.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
harmonik
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 9.7. 2009
Příspěvky: 217

PříspěvekZaslal: st srpen 25, 2010 9:18 am    Předmět: Citovat

Ahoj Baruš, já nejsem z těch moudrých a znalých,co ti mají poradit, ale pár řádků od moravskyho stréca snad skousneš. Předem ti blahopřeju k unikátnímu kousku tohoto tématu a jedinečnosti nehádajících se přispěvovatelů. Jsou to dobré duše a mnozí mě kdysi poradili a nasměrovali do křišťálové čajovny.
Tak ledviny....vodní hospodářství, filtr, čistička....už první veledůležité kroky jsi učinila a víš, že "klepejte a bude vám otevřeno" a "energie putuje tam, kam je namířena" dokonale funguje. Radí ti parádně, ta Narya, to je extratřída.
Lidový léčitel páter Ferda radí zevně mazat oblast ledvin slivovicí Wink , Patakyovi reflexku na chodidlech. Mimochodem ledviny to prý mají rády krátce a často Laughing Někde jsem pochytil nepít přemíru minerálek, bublinek, je tam sodík, zadržuje vodu v těle, tvoří otoky.... a řídnou kosti. Bylinky si vyštuduješ sama. Ukazatelem potíží s ledvinami jsou prý takové ty vaky pod očima, ba leckdy úplné kabele. Někdy po ránu to naznačuje zrcadlo i u mnohých dalších. Hlavně se teď nezkoumej, protože mnoho starostí zase vyčerpává slezinu a to je klín klínem.
Z hlediska psychiky to chce ovládnout strach, nadměrné obavy...není to vůbec jednoduché. Ale reiki je super metoda léčení. Ono to v těch hlavičkách opravdu začíná v malém človíčku- pohlavek za běhání po kostele...rýpat v nose se na veřejnosti nesluší...a nějak se projevovat a skotačit-to je na facku apod.
Každý máme něco. Hodně dědíme. Nedávno jsem šel z preventivky, tam to byla úplná zpověď. Prý se tomu říká anamnéza. Prý nemám jíst tučné. A jak jsem tak byl napojený na reiki, v knihkupectví listuju v knížce "Pátá dohoda" navazující na čtyři dohody. A navedlo mě to na heslo- nic si neber osobně. No jo, ale když ti to samé co doktorka povídají i osobní věci- třeba kalhoty, co pak? Laughing Laughing Laughing Jak to nebrat osobně? Rolling Eyes
Ledviny, to je prý i čakra vztahová. Kdo nemá vztahy uspořádané k sobě a k ostatním, nemůže mít v pořádku ledviny. Na tom se dá taky zamakat.
Takže reikuj, přikládej na oblast ledvin /má rodina to zbožňuje, jak tam ty ruce hřejí/. A napiš jak to jde. Končím měj se hezky, ostatní též. A omlouvám se, že jsem porušil zákaz a něco naťukal.

Zdarec, Harmonik. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund