Fórum - Zobrazit téma - reconnection - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - reconnection
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

reconnection
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Nové směry Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: ne květen 15, 2011 8:55 pm    Předmět: Citovat

Psychedelic napsal:

Krabas:

Tak jsem si konečně začal číst knihu. Když to čtu, napadá mě jedna otázka. Jak Erick Pearl přišel na ten složitý rituál na předávání ReConnection? Jelikož je jen jedno zasvěcení, podstatný bude záměr předat ReConnection, ne?
Proč to píši. Všechny zasvěcení, se kterými jsem se setkal, šly předávat bez rituálu. Důležitá byla pouze prosba Vyšší Síly o uskutečnění "přenosu schopnosti".


Filipe, zajímají mě tvé pocity při čtení knihy. Protože já měla pocit, jako kdyby mě mělo vyskočit srdce,cítila jsem takovou bezmeznou důvěru.
Citace:
Píši to také proto, že Erick sám píše, že ani neví jak k tomu přišel a nyní najedou ví složitý a jediný správný návod jak to předávat.
Jaký je na to Tvůj názor?

A co změní Krabasův názor? Chceš slyšet, že Erik to udělal dobře, nebo že to udělal špatně? Udělal to tak, jak to udělat chtěl. Zřejmě se také nikoho neptal,jestli to udělal dobře a nebo špatně. Protože kdo jiný by to měl vědět lépe než on? Prostě všechno má rub a líc, ať se nám to líbí či ne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: ne květen 15, 2011 11:41 pm    Předmět: Citovat

Psychedelic napsal:
Jak Erick Pearl přišel na ten složitý rituál na předávání ReConnection? Jelikož je jen jedno zasvěcení, podstatný bude záměr předat ReConnection, ne?
Proč to píši. Všechny zasvěcení, se kterými jsem se setkal, šly předávat bez rituálu. Důležitá byla pouze prosba Vyšší Síly o uskutečnění "přenosu schopnosti".
Píši to také proto, že Erick sám píše, že ani neví jak k tomu přišel a nyní najedou ví složitý a jediný správný návod jak to předávat.
Jaký je na to Tvůj názor?


To je správná úvaha. Myslím, že kniha ti na to odpoví sama. Nevím, jestli si to pamatuji přesně do detajlu, ale ten zasvěcovací rituál mu provedla jedna cikánka, od které se to později naučil a začal ho sám dál předávat. A pak to v jeho životě teprve dostalo ty správný "grády". Jakýsi kontakt měl spontánní, ale od onoho zasvěcení za 333 dolarů to nabralo intenzivnější směr.

Psychedelic napsal:

...............Co si o tom myslíš jako člověk, který s tím má praktické zkušenosti?


Ohledně zbytku tvého příspěvku se zamyšlením nad zasvěceními obecně, za sebe řeknu, že na to mám hodně podobný názor jako ty. Ale nemám pocit, že je teď ta správná doba to nějak pitvat. Všechno si najde svojí cestu samo.

Psychedelic napsal:

Když nyní pročítám seznam (jsou tam uvedeni jak lidi mající pouze Reconnection Healing, tak lidé kteří mají i návod na zasvěcování) uveřejněný Rejmenem, tak mě napadá: kdo ho vlastně tvoří a na základě čeho?
Jsou tam uvedeni jen lidi, kterým je Personal Reconnection předáno jen na Erikovém semináři? Co když někdo dostane Personal Reconnection dám příklad od Petra Hepnara? To se potom hlásí, či jak to je? Nevíte?

Nevím jak to přesně je, to by nám řekl Punkt. Jestli si dobře pamatuji, já když byl zasvěcován, tak mé údaje byly následně někam posílány. Ten web je nejvyšší autorita ohledně Reconection, je to "Ericův" web a tak se tomu seznamu co je tam uveden dá 100% věřit.

Veškeré pokusy ostatních vytvořit si vlastní seznam a lidi na něm uvedené nějakým způsobem zvýhodňovat či to celkově nějak štěpit, vytvářet si vlastní odnože jsou činy které jsou asociací tvrdě postihovány. Jeden človíček tady z česka s tím má vlastní zkušenosti Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 745

PříspěvekZaslal: so červenec 02, 2011 2:57 pm    Předmět: Citovat

Přemýšlel jsem.

A došel jsem k tomu, že budu sem muset napsat otevřené přiznání.

Nedávno jsem snil. A představoval si, že mám zasvěcení do nějaké energie, která mi byla předána nějakým složitým rituálem. A že mistr zemřel. A návod zůstal v jeho hlavě.
A přemýšlel jsem, co bych dělal. Spoléhal bych výlučně a zcela na Sílu, na živoucí akt.

A tak jsem si řekl, že jakmile mi I ťing doporučí, abych prošel u někoho Personal Reconnection, tedy ono jediné zasvěcení, půjdu a projdu jím.

A nedočtu knížku.

A pak se tím budu prozařovat a pokud potkám zájemce o Znovunapojení, budu dělat to, co pokládám za nejlepší a opravdové. Budu spoléhat na Živou Sílu a pokud budou mít zájem o Znovunapojení, vystavím druhé této Síle.

A pokud se zeptaj - jsem připraven? Nezeptám se já - našetřil jsi? Ale zeptám se karet či mincí, zkrátka Boha - "Můžu?"

A pak budu ostatní varovat před dogmatizmem, byznysem a samotným společenstvím Erika Pearla.

Budu říkat, že jsou to byznysmani.

Budu je nabádat aby experimentovali a věřili zcela Síle Shora.

Budu je varovat, že mohou být stíhaní Společenstvím Erika, že šíří to, na co nemají právo. Takže aby to nikde veřejně nešířili, nebo tomu dali nějakej svůj jinej název, pod kterým by tuto krásu šířili dál. Třeba: Živá voda Smile Už to vidím Smile Energie Živá voda. Je to podobné Reconnection - už si toho všimla spousta lidí. Akorát je dobrý, že tahle energie se dá předávat bez těch složitejch návodů.

Jó, to bude fajn....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
clovek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 373

PříspěvekZaslal: so červenec 09, 2011 9:40 am    Předmět: Citovat

Jestli je to pravda,a skutečná pravda,měla by být kázána na veřejných místech,na nárožích a křižovatkách cest,a kdo bude jí chtít slyšet,zastaví se a ona se mu zjeví...rád bych napsal Matouš kniha ta a ta,ale jsou to jen moje pouhá slova.Jožka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: so červenec 09, 2011 2:11 pm    Předmět: x Citovat

Psychedelic: chlape, možná by bylo lepší se radit se zdravým rozumem než s i-tingem. Recon je jen jedna z mnoha podobných technik, je možné si vybrat cokoliv jiného bez bojů a hádání. Proč se toužíš dostat do křížku s E. Pearlem? Co si tím chceš dokázat? Jaký to má smysl?

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 745

PříspěvekZaslal: so červenec 09, 2011 2:48 pm    Předmět: Citovat

Šamanka:
Nechci se pro nikomu stavět.
Jen prožít Znovunapojení a u toho zůstat. Techniky, rituály, knihy, texty, vše co se týká Erika, myšlenek, registrací a čehokoli co unese papír nechat stranou a zůstat u toho co je živé - sama energie Reconnection. Jakmile do ní ale budu zasvěcen, nebude to již Reconnection, protože nechci jít proti Erikovi. Půjdu přesně tam, kam to Erik povoluje, abych nešel proti němu. Nechám se zasvětit do ReConnection, což je zcela legální a právní. Jakmile do toho budu zasvěcen. Půjdu si již svojí cestou, což je také legální. Budu mít jakousi schopnost, kterou si podle svého nazvu třeba ConnectionRe (nebo třeba Oheň Svatého Antonína, pokud mi to tak přijde trefnější) a budu ji předávat jako ConnectionRe - bez rituálů, bez technik, bez návodů. Nebude to mít nic společného s Erikem, jen s mojí vlastní cestou.

"Tryská mi to ze srdce a nyní požádám Boha, aby Tobě taky"

Co je na tomto protiprávního?

"Myšlenky (techniky atd.) nechme filozofům, navíc když si na ně dali patent"

"můžem tomu říkat -Milováníčko-"

Tedy to co je možné spoutat a přivlastnit si na to lidské právo nechám spoutané a přivlastněné těm, kteří si to přivlatnili - techniky, myšlenky apod. To co není spoutatelné a co není osobní - Boží Energie, to nechám nespoutané. Nazvu si to podle svého, tedy to co je v mém nitru a to co je v mém nitru si pojmenuji a budu to šířit dále. budu ale šířit to, co je Boží a ne lidské. Budu předávat (respektive o něj prosit) sám akt Boha.

Má představa vychází z následujícího:
Byl jsem zasvěcen do reiki a mnoha dalších energií. Energie mají různou jakost. Na všechny energie používám STEJNOU TECHNIKU: položím ruce a nechám působit. Jelikož jsou to ale různé energie, jsou u každé energie jiné vnitřní stavy.
Když položím ruku na levé oko a požádám Usuiho reiki, bude určitý duševní prožitek.
Když položím ruku na levé a oko a požádám Imara reiki, bude určitý duševní prožitek a bude odlišný od Usuiho reiki.
Když položím ruku na levé oko a požádám ReConnection, bude určitý duševní prožitek podle mého zase jiný než Imara reiki (tento předpoklad vychází z mých dosavadních zkušeností s mnoha desítkami energií, které jasně ukázaly, že při naprosto stejné vnější poloze, dochází k naprosto odlišným vnitřním prožitkům).

V podstatě se tedy dá říct, že já nebudu šířit vůbec nic. Protože to co mohu udělat já: předávat techniky, myšlenky, či cokoli co mohl člověk vymyslet pokládám za nepodstatné.
Jediný, kdo bude aktivní je Bůh - on bude zasvěcovat.
Já budu celou dobu mlčet a jen řeknu: "prosím Bože, zasvěť ho"
Dotyčného potom nechám, aby on rozmlouval s Bohem - tedy aby on se vystavoval energii a Bůh ho učil prostřednictvím Sebe Sama.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: so červenec 09, 2011 3:34 pm    Předmět: x Citovat

Psychedelic: je to hodně zajímavé - jak píšeš máš desítky a desítky zasvěcení do spousty energií, o kterých často ani nic nevíš, takže máš
v rukách spousty "nářadí", tudíž by ses mohl klidně léta učit s nimi pracovat, ale ty chceš ještě, ještě, ještě něco, co nemáš, navíc ještě s podtextem převézt nebo vědomě podvést právě tohoto člověka. To je hodně zajímavé téma na přemýšlení. Co ti připadá na recon tak neodolatelné a jiné než ostatní?

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 745

PříspěvekZaslal: so červenec 09, 2011 3:49 pm    Předmět: Citovat

Šamanka:
Proč o nějaký energiích něco vědět? Jsou to snad nějaké historické předměty?
Energie říká o sobě vše tím CO JE. Tedy mohu říct: PROŽÍVÁM TĚ.

Já s energiemi nepracuji. Položím ruku a "vydávám se jim napospas". Položím ruku a ona pracuje.
ReConnection je slavná energie. Rád bych ji okusil. Nechal se jí zaplavit. Neodolatelné je pro mě to, že ji neznám.
Přijde mi tak trošku jako spoutaná princezna. Pouta jsou nesmyslné teorie, rituály, techniky, knihy a pravidla.
Legrační je, že někteří lidé si pouta pletou se samotnou princeznou.

Přitažlivé mi přijde také to, že lidé se stali "obětí podvodu".
Bylo jim řečeno, že Reconnection je něco víc než vnitřní světlo. Tedy očištění vnitřního světla od nánosů, tedy samotného Božího aktu od technik mi přijde jako hodné pozornosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: so červenec 09, 2011 4:11 pm    Předmět: Citovat

Psychedelic napsal:
tento předpoklad vychází z mých dosavadních zkušeností s mnoha desítkami energií,

Psychedeliku, máš-li jich desítky, napiš mi jen tak z fleku třeba deset-patnáct z nich, stačí jen názvy ať se nemusíš moc rozepisovat.
Jen pro ukojení mé zvědavosti. Wink

Cool
.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 745

PříspěvekZaslal: so červenec 09, 2011 4:16 pm    Předmět: Citovat

Kamo: když koukneš na stránky lidí, co prodávají zasvěcení na internetu, tak uvidíš spoustu druhů energií. Můžeš si tam o nich i něco přečíst (ale ono je to stejně hlavně o prožitku, mně ty texty moc nic neříkají).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: so červenec 09, 2011 4:47 pm    Předmět: Citovat

Psychedeliku,
ano, máme doma internet a můžu si tam přečíst kdeco a občas tak i činím...ale mě zajímala aspoň část těch desítek energií, kterými disponuješ Ty osobně, anebo jinak řečeno - do kterých jsi byl zasvěcen.
Je v tom nějaký háček?

Cool
.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 745

PříspěvekZaslal: so červenec 09, 2011 4:50 pm    Předmět: Citovat

Kamo:
Není. Jen si říkám, proč Tě to zajímá, když Ti to stejně nic neřekne? Smile
Název jako název. Důležitý je prožitek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: so červenec 09, 2011 4:55 pm    Předmět: Citovat

Psychedeliku,
zkrátka mě zajímá člověk, který má zasvěcení do desítek energií, když já sám jich dokážu vyjmenovat s bídou tak pět...a to kdoví jestli protože ani u nich bych asi neuměl pořádně rozlišit, jestli skutečně nabízí něco jiného, nebo jsou to jen obaly s jiným názvem a účelově pozměněným obsahem.

Cool
.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 745

PříspěvekZaslal: so červenec 09, 2011 4:58 pm    Předmět: Citovat

Kamo: dokážeš jich vyjmenovat s bídou pět? Jako Těch do kterých jsi byl zasvěcen? Nebo ty které znáš z doslechu?

"a to kdoví jestli protože ani u nich bych asi neuměl pořádně rozlišit, jestli skutečně nabízí něco jiného, nebo jsou to jen obaly s jiným názvem a účelově pozměněným obsahem. "

Je dobré se dívat za název a za pozměněný obsah. Je dobré zažívat energii.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: so červenec 09, 2011 5:07 pm    Předmět: Citovat

OK Psychedelicu,
už se dál neptám.

Rolling Eyes
.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Nové směry Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 6 z 7

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund