Fórum - Zobrazit téma - reconnection - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - reconnection
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

reconnection
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Nové směry Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
somka
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 3.9. 2009
Příspěvky: 50

PříspěvekZaslal: út srpen 31, 2010 11:02 am    Předmět: Citovat

Kwisatz_Haderach napsal:
Sleduj svou duši. Dlouhodobé tendence. Něco v noci cítím. Rezonuji s tím i během příštích několika dnů, týdnů, měsíců, let? Občas pochybuji, nevadí. Ale většinu času se vezu po tobogánu, až nakonec vletím do bazénku. A pláči radostí. Konečně.


Rezonuji s tím na úrovni "jiného světa" a někde uvnitř už mnoho a mnoho let, vlastně už od dětství... Jen se vždy probudím do této reality a řeknu si: "Takováhle věc, to nemůže být pro mě... Na to nemám..." Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: út srpen 31, 2010 3:17 pm    Předmět: Citovat

somka napsal:
Jen se vždy probudím do této reality a...


Ahoj Somko.

Co to je "tato realita"? Pomine jednou úplně stejně, jako vše pomíjivé,
a k tomu je to zase jen "naše" realita, tj. náš způsob vnímání, naše vidění světa.
To, co je za tím, To skutečné, je onen hlas, který můžeme uslyšet jen
když se dostatečně ztišíme.

...ale holt ten stálý "provoz" v hlavě....a dokonce tomu říkáme bdění. Wink Very Happy


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: út srpen 31, 2010 3:21 pm    Předmět: Citovat

Kwisatz_Haderach napsal:

Sleduj svou duši. Dlouhodobé tendence.

Tendence jsou jen v mysli, duše je čistá, Kwiso.

Sleduj toho, co sleduje ty tendence... Wink


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Berenika
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 20.10. 2010
Příspěvky: 45

PříspěvekZaslal: st říjen 20, 2010 7:14 am    Předmět: Citovat

Ahoj všem. Chtěla bych se zeptat, když se člověk rozhodne projít osobním znovunapojením u nějakého reconnection praktika, tak pak může totéž stejným způsobem dělat pro další lidi? Nebo jsou k tomu potřeba kurzy přímo u Erica Pearla? Děkuji za odpověď a přeji hezký den.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: st říjen 20, 2010 8:00 am    Předmět: Citovat

Berenika napsal:
Ahoj všem. Chtěla bych se zeptat, když se člověk rozhodne projít osobním znovunapojením u nějakého reconnection praktika, tak pak může totéž stejným způsobem dělat pro další lidi?


Nemůže. Protože neví jak.
Znovunapojení u praktika je jen napojení. Postup jak napojovat ostatní tě naučí na poměrně drahém kurzu, který je zatím vždy pod taktovkou Erica. Ten kurz je rozdělen na dvě části a oběma (řekněme tomu stupni) musíš projít.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 745

PříspěvekZaslal: so duben 23, 2011 1:34 pm    Předmět: Citovat

Já bych se ještě jednou rád zeptal, jak je to s ReConnection.

Nejprve bych rád uvedl mé záměry:

Mít možnost předávat ReConnection dál (předávat tuto schopnost druhým).
Neúčastnit se megasemináře s Erikem, ale s nějakým českým učitelem

Nemám zájem o:
to abych nejprve chodil na pasivní reconnetion healing, nýbrž mám zájem o samotné nalazení

Mé informace:
Eva Janouchová sprostředkovává ReConnection za 333 dolarů.
http://eva.eionis.cz/reconnection/EvaJanouchova.ashx

nebo tahle krásná dáma na volné noze:
http://navolnenoze.cz/prezentace/kamila-duskova/

Má otázka k tomu:
Po tomto se mohu sám léčit, ale předávat druhým ne?
Pokud tomu tak je, co je třeba ještě absolvovat (a proč to paní Eva Janouchová a Kamila Dušková nesprostřekovávají? stupeň na předávání druhým snad uděluje pouze pan Pearl?)

Ujištění:
Je správný můj výklad těchto termínů?:
slovo Reconnection je analogií k Zasvěcení u reiki
slovo Reconnection healing je analogií k "dávání reiki druhým" (potažmo sobě?)

Za případné odpovědi děkuji Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: so duben 23, 2011 6:02 pm    Předmět: Citovat

Psychedelic napsal:

Po tomto se mohu sám léčit, ale předávat druhým ne?

Sám lečit ano, druhé léčit ano, předávat druhým ne.
Psychedelic napsal:

Stupeň na předávání druhým snad uděluje pouze pan Pearl?

Pouze na jím pořadaných kurzech.
Psychedelic napsal:

Slovo Reconnection je analogií k Zasvěcení u reiki

Reconnection je analogií k Reiki. Analogií k Zasvěcení je Personal Reconnection.
Psychedelic napsal:
Slovo Reconnection healing je analogií k "dávání reiki druhým" (potažmo sobě?)

Ano.

Vedle Reconnection bych rád upozornil na Shamballu 1024 a na Hunu/ Hooponopono. Úžasné to záležitosti Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 745

PříspěvekZaslal: so duben 23, 2011 10:40 pm    Předmět: Citovat

Aha, děkuji, Pepo, za odpovědi.
Zeptám se dále:

Nyní jsem narazil na stránku ( http://www.reconnective.cz/o-metode/nabidka-leceni/ ), kde je psáno:
"Pro absolvování semináře č. III je podmínkou předchozí přijetí Personal Reconnection u kvalifikovaného praktika. "

K tomu bych měl otázku:
Na prvních dvou seminářích je součástí toho Personal Reconnection? Nebo to si člověk musí domluvit zvlášť?

Četl jsem, že seminář č. III stojí kolem 17 000 Kč. Kolik prosím stojí Seminář č. 1 a kolik stojí seminář č. 2?

Je nutné projít seminář č. 1 a seminář č. 2 aby člověk mohl jít na seminář č. 3? Nebo stačí aby člověk prošel u někoho Personal Reconnection a poté šel už na seminář č. III?

A ještě jedna věc, kterou bych rád věděl:
Jak jsem pochopil, tak je zde tedy JEDNO znovunapojení, které proběhne ve dvou sezeních. Tomu se tedy říká Personal Reconnection.
Probíhá poté ještě nějaké "zasvěcení" v semináři č. III? Nebo se jedná o techniku, kterou je třeba si osvojit?
Říkám si, zda poté člověk, který prošel seminářem č. III, je silněji spjat s energií a jeho léčení je silnější, než člověk který prošel "pouze" Personal Reconnection.
Nebo naopak, zda jsou na tom oba stejně, neboť oba prošli pouze jedním jediným aktem a to Personal Reconnection, jen s tím rozdílem, že člověk, který prošel seminářem č. III je navíc znalý technik, které jsou zásadní pro úspěšné "zasvěcování" ReConnection .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: pá duben 29, 2011 12:01 pm    Předmět: Citovat

Psychedelic napsal:


"Pro absolvování semináře č. III je podmínkou předchozí přijetí Personal Reconnection u kvalifikovaného praktika. "

Na prvních dvou seminářích je součástí toho Personal Reconnection? Nebo to si člověk musí domluvit zvlášť?


Ano je to zvlášť, ikdyž je asi i na místě možné si za toto naladění připlatit a udělají ti ho tam.

Psychedelic napsal:

Četl jsem, že seminář č. III stojí kolem 17 000 Kč. Kolik prosím stojí Seminář č. 1 a kolik stojí seminář č. 2?


Ceny si nepamatuji. Ale na nettu se to dá najít. Je to drahé, dost drahé.

Psychedelic napsal:

Je nutné projít seminář č. 1 a seminář č. 2 aby člověk mohl jít na seminář č. 3? Nebo stačí aby člověk prošel u někoho Personal Reconnection a poté šel už na seminář č. III?


Nelze dělat trojku bez účasti na předchozím semináři.

Psychedelic napsal:

Jak jsem pochopil, tak je zde tedy JEDNO znovunapojení, které proběhne ve dvou sezeních. Tomu se tedy říká Personal Reconnection.
Probíhá poté ještě nějaké "zasvěcení" v semináři č. III? Nebo se jedná o techniku, kterou je třeba si osvojit?


Je to přesně tak jak píšeš, včetně té poslední věty. Jedná se o naučení techniky. Jiné zasvěcení tam není. Technika Personal Reconection není jednoduchá, začátečníci ji dělají "s návodem v ruce".

Psychedelic napsal:

Říkám si, zda poté člověk, který prošel seminářem č. III, je silněji spjat s energií a jeho léčení je silnější, než člověk který prošel "pouze" Personal Reconnection.


Ale já si myslím, že tomu tak může být, ale díky jiné věci než je naladění. Čím více jsi vědomě ve spojení, jak léčením jiných nebo nalaďováním, tak tím to podle mě může být intenzivnější. A pak jsou tady další jiné faktory. Každý sedlák má různě velké brambory. Ale to znáš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 745

PříspěvekZaslal: čt květen 05, 2011 9:50 pm    Předmět: Citovat

Děkuji moc za odpovědi. Jsem moc rád, že jsi mi to osvětlil.
Slyšel jsi o nějakých lidech v ČR chválu, že doporučil, že bych k nim, až bych našetřil, zašel? Smile
A ještě jedna věc mě napadla, je třeba někde seznam lidí, kteří jsou v ČR to schopni předávat?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
rejmen
Nováček
Nováček


Registrace: 6.6. 2008
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: so květen 14, 2011 12:33 pm    Předmět: Citovat

Psychedelic napsal:
Děkuji moc za odpovědi. Jsem moc rád, že jsi mi to osvětlil.
Slyšel jsi o nějakých lidech v ČR chválu, že doporučil, že bych k nim, až bych našetřil, zašel? Smile
A ještě jedna věc mě napadla, je třeba někde seznam lidí, kteří jsou v ČR to schopni předávat?


Na seznam Praktiků Rekonektivního léčení se můžeš podívat zde..

[lhttp://www.thereconnection.com/practitioner-directory?strAction=advance&page=0&total=0&ciudadFlash=&paisFlash=&stateFlash=&pagina=&total=0&continente=&word=&city=&zip=&idCountry%5B%5D=57&idProvince%5B%5D=&idCity%5B%5D=][/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 745

PříspěvekZaslal: ne květen 15, 2011 9:08 am    Předmět: Citovat

Rejmen:
No tak to je úžasné, děkuji Smile

Krabas:

Tak jsem si konečně začal číst knihu. Když to čtu, napadá mě jedna otázka. Jak Erick Pearl přišel na ten složitý rituál na předávání ReConnection? Jelikož je jen jedno zasvěcení, podstatný bude záměr předat ReConnection, ne?
Proč to píši. Všechny zasvěcení, se kterými jsem se setkal, šly předávat bez rituálu. Důležitá byla pouze prosba Vyšší Síly o uskutečnění "přenosu schopnosti".
Píši to také proto, že Erick sám píše, že ani neví jak k tomu přišel a nyní najedou ví složitý a jediný správný návod jak to předávat.
Jaký je na to Tvůj názor?

P.S.
V Usuiho reiki bylo nejprve psáno, že rituál se musí uskutečnit čtyřikrát po sobě atd. Nakonec se to přestalo používat a povětšinou se na to dívá jako na fámu. Mnoho z nás je živým příkladem, že jedno zasvěcení bohatě stačí a není třeba opakování.
Je tedy na místě si položit otázku zda rituál, či případné dva dny po hodině jsou nutné?
Má představa toho, jak druhého maximálně vystavit frekvencím je prozářit postupně celé tělo se záměrem či prosbou Vyšších Sil, aby schopnost měl i druhý. Co víc koneckonců pro to udělat? Co víc než sdílení Síly a prosba Vyšších Sil?
Nechci kazit učení druhých, ale v zájmu pravdy a toho jak to opravdu je, je myslím dobré si tyto otázky klást, abychom se neohlupovali představami druhých.
Co si o tom myslíš jako člověk, který s tím má praktické zkušenosti?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Psychedelic
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 745

PříspěvekZaslal: ne květen 15, 2011 3:57 pm    Předmět: Citovat

Rejmen a Krabas
Když nyní pročítám seznam (jsou tam uvedeni jak lidi mající pouze Reconnection Healing, tak lidé kteří mají i návod na zasvěcování) uveřejněný Rejmenem, tak mě napadá: kdo ho vlastně tvoří a na základě čeho?
Jsou tam uvedeni jen lidi, kterým je Personal Reconnection předáno jen na Erikovém semináři? Co když někdo dostane Personal Reconnection dám příklad od Petra Hepnara? To se potom hlásí, či jak to je? Nevíte?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
rejmen
Nováček
Nováček


Registrace: 6.6. 2008
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: ne květen 15, 2011 6:31 pm    Předmět: Citovat

Na seznamu jsou jen praktici, kteří mají ukončené semináře a mohou praktikovat Rekonektivní léčení a Reconnection. Seznam je vytvořen společností The Reconnection, praktik tak může dát o sobě vědět a pro ostatní je to určitá záruka, že jdou k někomu, kdo prošel semináři a je pro tuto práci zaučen.
Po obdržení osobního reconnection jen praktik se svolením odešle do kanceláře Reconnection osobní údaje dotyčného, pro případnou účast na seminářích. Pro Reconnection level 3, je nutné mít své reconnection. Tedy žádný oficiální seznam kdo obdržel personal reconnection neexistuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 745

PříspěvekZaslal: ne květen 15, 2011 6:45 pm    Předmět: Citovat

Rejmen:
Aha, děkuji za osvětlení Idea Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Nové směry Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 5 z 7

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund