Fórum - Zobrazit téma - Reiki v těhotenství - porod - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Reiki v těhotenství - porod
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Reiki v těhotenství - porod

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sumanka
Nováček
Nováček


Registrace: 2.7. 2010
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: pá červenec 02, 2010 11:21 pm    Předmět: Reiki v těhotenství - porod Citovat

Ahojky
vytvořila jsem nové téma, protože jsem ho tady marně hledala.
Zajímalo by mě, zda máte někdo zkušenosti s posíláním reiki k porodu miminka. Mám reiki II a stále přemýšlím, jak bych dceři, která bude v říjnu rodit co nejlépe pomohla.
Dceři dávám reiki celé těhotenství a je to vždy úžasné. Úplně zmizely nevolnosti.
Zatím dělám to, že reiki posílám do budoucnosti, kde vytvářím zásobník energie určený k porodu.
Budu vděčná za další podněty a zkušenosti Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: so červenec 03, 2010 7:11 pm    Předmět: x Citovat

Dobré. Myslím, že reiki udělá něco vždycky ať už posíláme na cokoliv, pokud máme povoleno posílat. I když třeba ne tak, jak jsme si představovali nebo jemně, že si toho stěží všimneme popř. to zjistíme až poté.

Zaujala mě dvě tvoje poznámky, jak pořád přemýšlíš čím bys dceři pomohla a jak ji děláš jakýsi zásobník k porodu. Má nějaké velké problémy? Čekáš komplikace nebo že porod nezvládne?
Ono někdy moc tlačit na pilu není dobré, i když chceme pro naše nejbližší to nejlepší.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: po červenec 05, 2010 7:25 pm    Předmět: Citovat

Myslím si, že sumanku nejvíce zajímá, zda má působit na dálku Reiki při porodu své dcery. Ano, je to velmi dobré a užitečné. Nejkrásnější je, když oreikujete právě narozené miminko - měl jsem to štěstí, že jsem to mohl udělat 7 a 1/2 minuty po porodu mého synka císařem.
Prostě - Reiki je vždy plná lásky, tepla, něhy a soucitnosti. Proč o tu krásu připravit čerstvou maminku a právě narozené děťátko.
Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
jajjka
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 22.5. 2010
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: st červenec 07, 2010 6:15 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Sumanko,
já bych se mohla pod Tvůj dotaz klidně podepsat. Přijde mi úžasné, jak moc teď máme podobné "starosti". Moje dcera čeká v říjnu první mimčo, i já mám Reiki II a myslím, že jsem ji pomohla při jejích nevolnostech. I já bych ji ráda pomáhala i nadále, včetně porodu. Protože nebydlí s námi, občas ji pošlu Reiki na dálku, ji i vnučce Marušce.
Při porodu asi budu také posílat, i když doufám, že proběhne v pořádku. Ale chápu tě, že na to myslíš. Vím, že je to jejich život i jejich samostatná zkušenost a moc se jim do toho nechci montovat,( tlačit na pilu), ale....
Je asi těžké udržet tu rovnováhu, ten správný kompromis mezi pomocí a přehnanou starostlivostí. Tím teď nemluvím o Tobě, nevím, jak to spolu máte. Pokud chceš, napiš mi na mejlíka, můžeme si vyměňovat "babičkovské" zážitky.
Jajjka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
cernoocka
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 17.11. 2007
Příspěvky: 89

PříspěvekZaslal: út červenec 13, 2010 7:17 pm    Předmět: Citovat

Ahojky,
já můžu popsat svou čerstvou zkušenost, mám 3 měsíce starou holčičku.
Reikovala jsem se od začátku těhotenství a až na jednu drobnou nevolnost v přecpaném metru mi bylo celou dobu dobře, do 38. týdne jsem cvičila taiči a 14 dní po porodu už také.
Rodila jsem sice císařem, protože už jsem jednoho císaře měla a doktoři se báli, že by ta původní jizva nemusela vydržet, ale i tak to bylo všechno v pohodě a bez komplikací. Vzhledem k tomu, že jsem věděla, kdy do nemocnice nastoupím, jsem si posílala Reiki do budoucnosti, aby vše dobře dopadlo. V den D jsem neměla ani trochu strach, ač jsem normálně posera a když vydím doktora, tak radši mizím Smile Miminko mi dali až třetí den, ale i tak bylo krásný dát dcerce Reiki. Jizva po císaři byla do týdne zahojená, ta předchozí se hojila asi měsíc .
Přeji krásné léto.
Karolína
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.11 sekund