Fórum - Zobrazit téma - TV pořad ČT1 Za zrcadlem (2010) - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - TV pořad ČT1 Za zrcadlem (2010)
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

TV pořad ČT1 Za zrcadlem (2010)
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lenap
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 23.4. 2009
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: út červen 08, 2010 9:46 pm    Předmět: TV pořad ČT1 Za zrcadlem (2010) Citovat

"Proč člověka moderní doby přitahují tajemné, často iracionální věci mezi nebem a zemí? Nejen na to bude hledat odpověď nová dokumentární série Za zrcadlem, která se na obrazovkách České televize objeví poprvé 8. června. Pořad přiblíží i to, co nás vede k zájmu o astrologii, tarot, šamanské rituály nebo třeba exotické léčebné metody."
Dnes Cyklus ČT Za zrcadlem má od 21:55 na ČT1 úvodní díl.
http://www.ct24.cz/media/91889-tajemstvi-astrologie-se-skryva-za-zrcadlem/
Pište své názory a dojmy-pojmy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: út červen 08, 2010 10:31 pm    Předmět: Citovat

Díky Lenko za tip. Stihnul jsem už jenom konec pořadu, ale v programu na stránkách ČT by to mělo jít za chvíli přehrát. Obvykle to tam dají pár hodin po odvysílání.

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/206562210600013-za-zrcadlem/

A tak už to tam je, pár minut po skončení pořadu ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sanmoon
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 11.6. 2009
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: út červen 08, 2010 10:51 pm    Předmět: Citovat

Dnes byl prolog, 15.6. Mágie, 22.6. Šamanismus a 29.6. by měla být Astrologie. Pořad se opakuje po následné půlnoci tedy ve středu od 2:05 v noci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
lenap
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 23.4. 2009
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: st červen 09, 2010 12:55 am    Předmět: Citovat

buuu... Sad zklamání. Sice mi intuice povídala - prej co bych chtěla takhle letem světem, ale fakt ani nevím, jestli má smyslu koukat na další pokračování... Ale no tak kouknu, žejo - naděje umírá poslední Smile
(díky všem zpřesňovatelům a linkačům Smile )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 1007

PříspěvekZaslal: st červen 09, 2010 2:20 am    Předmět: Citovat

Hojček Leni,je to možná jen o očekáváních ...pravda je,že televizi nesleduju dobrých deset ,ale lze očekávat něco jiného ,než to co dokola zas a znovu předvádí ?
Hezká show to je určitě Smile)) však ono to ani nijak objektivně představit a zmapovat nejde,však víme všichni,že to je divočina Smile)


Páček Džarmí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
smart
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 402

PříspěvekZaslal: st červen 09, 2010 8:46 am    Předmět: Citovat

Diky za upozorneni - me se naopak prvni dil libi. Myslim, ze tam zaznelo nekolik podstatnych a pravdiviych myslenek (a dokonce od meho oblibeneho Vaclacva Cilka Very Happy ). Uvidime, jak se budou vyvijet dalsi dily.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: st červen 09, 2010 9:21 am    Předmět: Citovat

Mně se první díl taky líbil. Přiznám se, že při úvodní znělce jsem měl trochu pochyby, jestli to nebude tak trochu kabaret ale opak byl pravdou. Tomášův humor mám rád a dokáže některé věci odlehčit. Nedával tam své hodnocení a nechal na divákovi, aby si každý udělal svůj závěr. Řekl bych, že hlavní cílová skupina toho to pořadu bodou lidi, kteří o této oblasti nemají moc velkou páru ale i lidi z branže tam najdou spoustu inspirace.
Těším se na další díl.

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: st červen 09, 2010 10:51 am    Předmět: Citovat

A mě se taky první díl líbil Razz Sice jsem se podobně jako Roso ze začátku leknul, ale pak už to bylo v pořádku. Hanák z toho sice dělá trochu kabaret, ale není to zase až tak přehnaný. Kromě toho očekávám, že další díly budou už specializovanější a tudíž i méně "divoký".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 1007

PříspěvekZaslal: st červen 09, 2010 11:43 am    Předmět: Citovat

Asi jsem moc vážná či co.Právě ten začátek mě naladil na ,,jéémine'' a nějak se to už vezlo celým pořadem.
A asi jsem i příliš náročná.....mno,přijde mi to jako ptákovina.

Džarmí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 1286

PříspěvekZaslal: st červen 09, 2010 2:07 pm    Předmět: Citovat

Nemůžeme z prvního dílu soudit na celý cyklus.
Moderátorská práce pana Hanáka se mi líbila hodně. Ani nekritické nadšení ani zavrhování, spíš upřímná zvědavost. Jen to bylo hodně sestříhané, moc informací zaráz, krátké vstupy. Není jednoduché udělat přehledný pořad.

Určite bude zajímavé sledovat celou sérii. Osobně to mám v plánu.
Uvidíme co budou v dalších dílech předvádět a jak se budou předávět protagonisté.

Hodně se mi líbily narážky na esoterický supermarket, krizi současné civilizace i odvěkou lidskou touhu rozumět, ale i se dotýkat tajemství. Prostě různé úhly pohledu a to je moc dobře.

M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: st červen 09, 2010 9:37 pm    Předmět: x Citovat

Dneska jsem zkoukla výše zmiňovaný pořad a připadá mi jako obvyklý nemastný, neslaný mišmaš od každého něco od čínské medicíny
po odrušovače a mimozemšťany, pak pár vědců jako kontrast - vědci versus důvěřivci. Připomíná to obvyklé články uveřejňované na hlavních stránkách internetových webů nebo jaké se objevují ve společensko - zábavných časopisech. Neurazí, nic moc nedají.

Taková ochutnávka co by mohlo být v dalších dílech (přijde i kouzelník -
zahlédla jsem pana Pearla a s uhlím tam bude určitě Dušek a Skřídla).
Otázka zní, jak se s tím autoři poperou a jestli přinesou i nějaké použitelné informace nebo to bude spíš ve smyslu: koukejte čemu všemu lidi věří a jací exoti mezi náma žijí.

Moc od toho nečekám, známe svoje televize. Co se mi docela líbilo, aspoň to bylo vtipné byl takový ten úletový pořad jehož název je něco jako rozvrat či tak nějak podobně. Protože tam bývala spousta zajímavých lidí,
takoví ti klasici, ne nedůvěryhodní podivíni, co vypadají na cvoky ještě než promluví....

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 1286

PříspěvekZaslal: čt červen 10, 2010 12:43 pm    Předmět: Citovat

V popisu pořadu jsou úmysly jasně sděleny. Není to show, není to populárně naučný pořad, ale spíš taková lehká sonda do toho co nám v momerní společnosti chybí, co hledáme a jak na to jdeme.
Bereš to Mílo docela kriticky. Vem si ale, že na té Esoterice to takhle každý rok vypadá, takže zobrazují jen to, co je vidět nenáročným a trochu odlehčeným způsobem. Kdyby to vzali pořádně tak tu rovnou může vzniknout nový obor Esoterologie:)

No prostě, uvidíme uvidíme.
M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: čt červen 10, 2010 1:19 pm    Předmět: Citovat

Takový pořad snad i vítám, protože zrovna včera jsem se opět setkal s tím, jakým blbostem jsou "obyčejní" lidé, hledající pomoc, schopni, či spíše ve své situaci donuceni, uvěřit.

Tento první díl mi pomohl se rozhodnout, zda se na tu pražskou esotržnici přece jen někdy nepodívat.
Jedině pokud by tam členové spolku Sisyfos předávali své Bludné balvany. Když estráda, tak se vším Smile
.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 1007

PříspěvekZaslal: čt červen 10, 2010 6:44 pm    Předmět: Citovat

Narya napsal:
není to populárně naučný pořad, ale spíš taková lehká sonda

No prostě, uvidíme uvidíme.
M.


Aha,už vím,co mi tam chybí Smile) a proto z toho dělám ptákovinu Smile)

Mno uvidíme Smile

Džarmí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: pá červen 11, 2010 6:45 pm    Předmět: x Citovat

Narya: ano to jsem. Na tomhle typu pořadů se mi nelíbí určitá povrchnost. Málokdy se ukazuje k čemu by co mohlo být dobré, jestli je to použitelné a že jsou v tom kterém oboru i lidé, kteří jsou dobří a mají výsledky, ale spíš je to ukázka: koukejte co všechno jsou lidi schopni dělat a čemu věřit. Brala bych opravdovou osvětu - k čemu jaký obor je, v čem může pomoct a tak. Pokud se týká lékařských oborů, diagnoz a léčby je takových pořadů celá hromada, ale s ezoterikou je to velmi, velmi vyjimečné. A bylo by to něco, co by mělo smysl a velký význam.
Uvidíme v dalších dílech. Ale chození po žhavém uhlí a čarodějnice
ve smyslu rituálů u ohně a s kostýmy není právě něco, co by ezoterice mohlo moc pomoc.
Jak říkám, necháme se překvapit.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund