Fórum - Zobrazit téma - Film, který mne nejvíce inspiroval - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Film, který mne nejvíce inspiroval
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Film, který mne nejvíce inspiroval
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Knihovna
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: so březen 12, 2011 1:36 pm    Předmět: Citovat

Psychedelic napsal:


P.S.
Jo a s tou žárovkou. To mi připomnělo Waltera Lubecka (snad se nemýlím), který tuším kdesi psal, že lze nabít reiki baterii do auta, nicméně že si podrží energii jen do té doby, dokud jsme v její blízkosti. Přijde mi to teda pěkně za vlasy přitažené (duchovní a elektrická energie jsou dle mého přeci jen trošku rozdílné termíny), ale zkoušel to někdo?


Ahoj Filipe, tady je staré vlákno...
http://www3.reiki-cz.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=367&postdays=0&postorder=asc&start=0
Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 652

PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2011 11:36 am    Předmět: "Jak přicházejí sny" Citovat

Film "Jak přicházejí sny" (What Dreams May Come) běží dnes tj. v Ne 13. 3. 2011, 21:50 na Primě.

Jestli ho neznáte, zkuste se na něj podívat....
Já ho znám a těším se jak malý dítě Razz , že ho uvidím znova
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2011 12:41 pm    Předmět: Re: "Jak přicházejí sny" Citovat

blankas napsal:
Film "Jak přicházejí sny" (What Dreams May Come) běží dnes tj. v Ne 13. 3. 2011, 21:50 na Primě.

Jestli ho neznáte, zkuste se na něj podívat....
Já ho znám a těším se jak malý dítě Razz , že ho uvidím znova


ano, také se na něj dnes chystám, jeden z mých nejoblíbenějších filmů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: po březen 14, 2011 8:55 am    Předmět: Citovat

Zkoušel jsem se na to dívat, ale dlouho jsem to nevydržel. Asi jsem na takový film příliš nohama na zemi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 468

PříspěvekZaslal: út březen 15, 2011 9:34 pm    Předmět: Citovat

Super filmy, "What the bleep do we know ? " a The Secret Smile a ještě mi přátelé říkali o dobrém filmu, ale nevím jestli je to celý název, sám jsem ho neviděl - "Down to Rabbit hole" Smile Přeji všem krásný den i noc Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: st březen 23, 2011 8:49 am    Předmět: Citovat

Tak jsem přemýšlel jaký film bych pro mne označil za nejvíce inspirující a ačkoli jako jeden ze svých zásadních jsem tu už dříve označil Krále rybáře, tak jsem už asi našel ten "svůj přelomový": westernová verze Sedmi statečných.
Proč?
- na počátku 70.let pro prcka jako já to bylo jako zjevení, ono to v tehdejší kinonabídce i malým zjevením bylo, protože:
- v tom filmu je vše: elegance, buranství, charisma, ušlechtilost, láska, křiváctví, statečnost, zbabělost...i toho Calveru nakonec musíte obdivovat
- je tam i to, že někdy člověk holt musí použít i násilí coby nejefektivnější komunikační prostředek

Takže není to žádný těžce esoterický film, po kterém má člověk buď depky, protože nejasně či otevřeně naznačí, co se s námi stane, když se tu na všecko vykašleme, anebo naopak vše ukazuje růžovým filtrem a návrat na zem znamená ty brýle sundat, anebo je tak náročný, že ho chápe snad jen autor a ostatní to jen předstírají, aby nebyli za blbce Smile
Je to docela obyčejný western, kde se hodně střílí a kde zlo nakonec dostane na prdel, ale přece jen vyčnívá z dlouhé řady.

Cool
.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 745

PříspěvekZaslal: st březen 23, 2011 7:06 pm    Předmět: Citovat

Nerad bych, aby se to zde zvrhlo v doporučování filmů jakéhokoli charakteru bez hlavy a paty jen s tím: "to bylo fakt dobrý". Moc se mi líbí, jak Kámo popsal, proč vůbec "ten film, který vybral".
A přesto mě napadly ještě dva filmy, které se mě líbily Smile
Láska Nebeská Smile
Díval jsem se na ni hodinu po zasvěcení do jednoho stylu reiki Smile Bylo to celé velmi intenzivní. Tolik Lásky Smile

Pevné pouto
Krásný film s prvky mysteriózna Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
abbadc
Nováček
Nováček


Registrace: 1.6. 2011
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st červen 01, 2011 8:59 pm    Předmět: Citovat

Filio napsal:
Super filmy, "What the bleep do we know ? " a The Secret Smile a ještě mi přátelé říkali o dobrém filmu, ale nevím jestli je to celý název, sám jsem ho neviděl - "Down to Rabbit hole" Smile Přeji všem krásný den i noc Smile


Down to Rabbit hole, je nesestříhaná verze What the bleep do we know, ve které byly odstraněny části pojednávající o Bohu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: po červenec 11, 2011 8:27 am    Předmět: MUDr. Jan Hnízdil - odkaz na videa Citovat

Přeposílám odkaz na tři zajímavá videa:

http://www.jitrnizeme.cz/view.php?cisloclanku=2011070006
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: po červenec 11, 2011 7:00 pm    Předmět: x Citovat

Kdyby někoho z vás napadlo jít na film: Jíst, meditovat, milovat s Julií Roberts, tak vás musím varovat. Na první pokus jsem usnula v půlce, na druhý jsem kamarádce slíbila, že vydržím do konce.
Děs - běs, rádoby duchovno, co titulek to třeskuté moudro.
Řekla bych ezo kýč. Nazdárek kašpárek i prince na bílém koni (nebo spíš lodičce) se vytrvalci dočkají....

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Kaiowa
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 29.8. 2006
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: pá leden 06, 2012 10:21 pm    Předmět: Citovat

Ahojky

mě poslední dobou oslovil tento film... a nebudu ho vůbec komentovat, abych třeba někoho neovlivnil Smile

http://www.csfd.cz/film/294763-nosso-lar/

http://www.youtube.com/watch?v=DxtRzYHJcps
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: so leden 07, 2012 8:13 pm    Předmět: x Citovat

Laughing Tedy ten film mi připadá jako představa realisty logika
o reinkarnaci. Laughing

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: út leden 10, 2012 10:25 am    Předmět: Nosso Lar, Brazílie, 2010 Citovat

Kaiowa napsal:


http://www.youtube.com/watch?v=DxtRzYHJcps


Děkuju Kaiowo, mě se to moc líbilo Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: ne květen 05, 2013 11:06 pm    Předmět: Citovat

V posledních dvou - třech letech jsem začal prakticky velmi významně při poradenské činnosti využívat inspirace z knih Steve Harveye "Jednejte jako Dáma a myslete jako muž" a ""Jak si najít a udržet muže a zůstat Dámou".
Proto jsem zpozorněl, když jsem se doslechl o americkém filmu "Mysli jako on" natočeném v minulém roce (2012). No, byl to velice zajímavý a poučný film - o tom, jak často máme tendence sklouzávat používat dobrých rad v podobných knížkách obsažených jako "fligny" nebo dokonce jako klacku na "ty druhé" - i na své partnery, kteří "ro ještě nečetli!" - A dokonce jak nás naštve, když zjistíme, že ten druhý už "to četl" taky a vrací nám to tím, že s námi začne hrát divadélko. Připomělo mi to symbolonovou kartu znázorňující herce, který hraje krále - nebo krále, který hraje divadlo - i s ostatními atributy - Merkur vzadu v kulisách jako křoví, nápověda v budce i text, ze které roli čte král - herec...!
Nebudu dál prozrazovat, stojí tenhle film rozhodně za shlédnutí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: st květen 08, 2013 1:26 pm    Předmět: Citovat

Dost často s námi život hraje tu hru na hádanky - jak to známe z Hobita.
Psal jsem o filmu "Mysli jako on" a včera jsem měl možnost vidět film na dost podobné tém (partnerské vztahy) "Druhá šance" s Meryl Streepovou a Tommy Lee Jonessem. Ocení ho spíše lidé s určitými životními zkušenostmi, není to film pro mladé, čerstvě zamilované, i když...!
Stojí rozhodně za vidění - pozoruhodná psychologická studie chování těch, kdo jsou postaveni před práh možností osobních změn, zejména zaběhlých stereotypů chování a životních postojů, které časem "zkameněly".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Knihovna Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund