Fórum - Zobrazit téma - Reiki a víra - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Reiki a víra
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Reiki a víra
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: pá květen 21, 2010 12:23 pm    Předmět: Citovat

kamo napsal:

Proto podobně přistupuji i k minulým životům a nevidím důvody proč se do nich vracet a něco v nich řešit. Jsem přesvědčen, že záležitosti tohoto života se dají řešit v časové ose tohoto života, počínaje bodem nula - tedy početím, a netřeba si to komplikovat ještě minulými levely. Už tak je to složitá práce a hledat řešení současných problémů v minulých životech se mi zdá tak trochu jako útěk, jako uhýbání před zodpovědností z toho, co žiji právě teď, jako hledání výmluvy ve stylu: "já za to nemůžu, protože v minulém životě se mi stalo to a to".
.

Když si píchneš do paty trn = nějaká událost v minulém životě. Tak budeš s tím trnem v patě chodit a trpělivě přijímat a čekat až ti vyhniše a pak zahojí, nebo prostě ten trn z té paty vytáhneš a tím značně urychlíš hojení?

Pokud máš relativně pohodový život, tak tě to asi netrápí ale jsou lidi, kteří zas tak na růžich ustláno nemají a vyléčení údálostí v minulých životech je pro ně dost značný posun. Pokud máš lopatu na házení písku, tak proč tu hromadu přehazovat rukama? Je to prostě jen využití určitých nástrojů, které jsou k dispozici.

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: pá květen 21, 2010 1:05 pm    Předmět: Citovat

RoSo,
kdybych měl s každým bolínkem běhat do minulých životů, tak už tam mám VIP kartu. A opakuji - navíc přece nikdo z nás nežije izolovaně od dalších lidí a proto se mi nechce věřit, že by se oprava mé minulosti nijak nedotkla jejich přítomnosti.
Bral bych to, pokud by ten výlet do minula měl sloužit jen jako ukázka toho, co jsem tam udělal špatně, ale právě proto, abych to aplikoval na svůj současný život, ne abych tam teď dodatečně v té minulosti něco měnil, či snad skutečně doslova léčil.
.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: pá květen 21, 2010 4:00 pm    Předmět: Citovat

Asi jsi špatně četl co jsem psal. Pokud máš malá bebínka, tak si je foukej a nemusíš lítat do minulých životů. Pokud ale někdo má v životě chronicky těžké situace, tak nevidím důvod to nevyřešit harmonizací situace v minulém životě, která je toho příčinou.
Oprava se samozřejmě přitomnosti dotkne a nejenom tvé. Všechno je o vztazích a proto když jsi v minulosti něco někomu provedl tak se to v současnosti projeví na vztahu s někým.
Když harmonizuješ situaci v minulosti, tak harmonizuješ současnost. Vono to platí i obráceně jenom si to nikdo neuvědomuje. Když harmonizuješ situace v současnosti, tak tím vlastně harmonizuješ zdroj vzniku těchto problémů.
A pomáháš nejen sobě ale i duším, které jsou a byly toho účastny.

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: ne květen 23, 2010 11:13 pm    Předmět: x Citovat

Takže jste se pánové nakonec stejně shodli, že nejlíp je začít s tím co máme přímo pod nosem - tímhle životem, protože tím můžeme ovlivnit
všechno. To je hezké.
Pořád máme co dělat!

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.11 sekund